Я вийду на Майдан, а ви?

29 7525

Пора починати СПРАВЖНЮ революцію і люстрацію, громадяни.

Не можна жити з таким плювком слуг народу в обличчя кожному з нас.

Готова вийти на майдан у своєму місті.

Готова взяти участь у пікетуванні органів влади. Домагатись, аби прокуратура відкрила сотні кримінальних проваджень за фактами незаконного збагачення наших владців.

На час розслідування і суду всі вони – з мільйонами доларів готівки й десятками квартир – мають бути відсторонені від посад.

Готова разом з вами усунути крадократів від влади.

Це терпіти не можна, прошу репост.

Наталя Камишникова, Нововолинськ

А тут продовження, і то несподіване…

“ПЕРЕМАЙДАНИТИ ЧИ ПЕРЕСИДІТИ? Важкий вибір цих днів”

http://radar.in.ua/peremajdanyty-chy-peresydity-vazhkyj-vybir-tsyh-dniv/

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
29 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

Адмін уже зробив нове опитування, гляньте-но праворуч на сторінці.

ьвертеп
4 років тому
Відповісти  editor

А що як вийдемо ,то сапожніков зразу у тюрму побіжить сідати. А Гузь на Бузі сказав, що в сапожнікова і саганюка з деклараціями повний ажур, Чи вам результат не цікавий, аби козу поводити,

editor
4 років тому
Відповісти  ьвертеп

а до чого тут Гузь, ви своєю головою не думаєте?.. Що коїться в місті – не бачите?
Козу водять нардеп і його нововолинські помічники. Довкола Сапожнікова. Два роки водять, і тупати в ефірі ніжкою чи “молотом” гупати – це так, ритуально-віртуальні погрози.

Анатоль_
4 років тому

Ви, Наталіє Семенівно, знаєте, що я на ІІІ Майдані стану поряд із Вами, як завжди. Навіть тоді, коли більше ніхто не прийде, що бувало вже не один раз. Піду у вогонь і у воду за людську і Божу правду, яка задекларована у Конституції та законах України. Яку не хочуть виконувати і бачити впритул ані міський голова В.Сапожніков, ані його б***ядські заступники. Ані начальники відділіів, ні міські – “всенародно обрані” депутати, котрі трясучись від страху разом із “червоними директорами” й слугами, родичами, кумами , сватами та різною іншою н*волоччю, дурять громадян. Котрі обібрали до нитки і продовжують забирати комунальне майно і землю територіальної громади Нововолинська. Багато із них живуть не на зарплату, яку ми їм платимо, а на інші неправедні і заборонені законами місцевим та державним службовцям доходи, що неозбороєним оком вбачається із їхніх Декларацій. Геть стару і брехливу владу зі стін мерії! Злочинців у тюрми! Слава Україні!

editor
4 років тому
Відповісти  Анатоль_

там один заступник мера ще небезнадійний. 🙂
І ви ж не матюкайтесь, як Сторонський. 🙂 🙂 🙂

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  editor

Перепрошую, але я мав на увазі “бестіядські заступники” – від слова “бестія”: нечиста сила, потойбічні мешканці. А може “барсіядські”? Малися на увазі барсетки, що тріщать від поцупленого “бабла”. Чи “бидляцькі”? Гм. Точно й не згадаю. :)) Як би там не було, але О.Громик надав мені відписку (і не тільки мені) на мій інформаційний запит про санітарний стан виїзних харчевень у парку культури, біля громадського туалету на свята. Так, що “НС” процес пішов – він (Громик) у системі.

editor
4 років тому
Відповісти  Анатоль_

та шо вже там, скажіть просто: баблядські. Від “бабла”. 🙂

editor
4 років тому

Поки ви думаєте, виходити чи ні, фейсбук гуде, такого шквалу коментів навіть не сподівалась.
Зроблю про це окремий блог.

Makoviy
4 років тому

В кого вимагати відкриття кримінальних проваджень? Ви в це вірите? Формуємо громадський рух для початку…

editor
4 років тому
Відповісти  Makoviy

Ну, в нас є цілий генеральний прокурор Луценко.

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  Makoviy

Отут Ви помиляєтесь. Поліція зобов’язана внести повідомлення про злочин до Єдиного Реєстру Досудових Розслідувань (ЄРДР), тут-таки, автоматично. І не важливо є у повідомленні склад злочину чи немає. А потім провівши перевірку відкрити кримінальне провадження чи відмовити у ньому. Багато людей помиляються, тому що не знають про нові статті ККУ. Таким чином, якщо Ви щосьзнаєте про гріхи місцевої влади кримінального характеру – пишіть заяву у поліцію і пан В.В. Лесь вам не відмовить, гарантую. Проте підписувати заяву потрібно справжнім іменем, а не анонімним, і вказувати свою поштову адресу. Проблема, правда ж? :)))

Predominate
4 років тому

Не буде майдану,забудьте, нічого він не дасть, бо це не вігідно організаторам попереднього хочете ви в це вірити чи ні…

editor
4 років тому
Відповісти  Predominate

А в них не треба питати.

Аміна
4 років тому

Ну що ж,якщо приєднуватись до обговорення даного посту,то ,напевно,варто було б відповісти на запитання,що виведене в заголовку:ні,я не піду…Ну і тепер в продовження,я,звісно ж,позицію свою аргументую:У повній мірі поважаю народну мудрість,що роками,як найцінніший скарб до сьогодення нам збережено минулими поколіннями і серед цих премудростей є одна:Хто не пам’ятає минулого-не матиме майбутнього,або іще-на помилках вчимось,хтось на чужих,хтось на своїх же…Так от-у минулому маємо два Майдани,обидва по суті своїй благородні і справедливі,а по факту організовані тими силами,які вміло маніпулювали людськими емоціями та використовували для цього напругу в суспільстві,яка і виникала знову ж таки завдяки отим невидимим майже силам,я б їх назвала ляльководами…Ви вважаєте,що достатньо бути суспільно активним,щирим патріотом та справжнім борцем за справедливість у суспільстві?А я знаю,знову ж таки-спираючись на досвід,що світом правлять гроші,за які купляються і люди,і цілі суспільні структури,що над будь-яким питанням і над питанням Майданів в тому числі,працюють спеціальні технологи,які вкупі із ляльководами планують і призводять майданні ситуації до того результату,який вигідний властьімущим,отим е-декларантам,наприклад….Розказував активний учасник Майдану-2 про те,як славнозвісний Парасюк -великий наш оратор “із народу” опинився на тій сцені….бо реально при величезному бажанні туди неможливо було потрапити НІКОМУ,якщо цього не хотіли ляльководи-декілька кругів охорони різного гатунку-НЕРЕАЛЬНО….Але ж ми бачили гарну картинку-для мільйонів було показано часточку перемоги-простий чоловік,без бізнесу і чину просто і сміливо виступив із зрозумілими словами…так було легко,така була переможна ейфорія-здавалось-ось,здійснилось:ми можемо керувати суспільним життям в країні,нам усе вдасться….І що ж по факту?…..А по факту-на крові і кістках ,уміло використовуючи нас із нашими емоціями,нашим почуттям справедливості до влади хто прийшов?????…Так було завжди…і так буде-в тій чи іншій мірі…нам дозволяють робити лише те,що хочеться дозволити їм-ляльководам…..Я вчуся у життя……і саме воно завжди показує всю правду,а ми її не любимо,а ми її не хочемо,бо хоч і заперечуємо,та все ж хочемо солодку брехню на противагу гіркій правді…..Напевно ,цілу книжку можна написати на цю тему….але приходиться так коротко,можливо,й трохи каламбурно…..Ні…я не провокатор,і ні від чого не відмовляю,бо кожен сам для себе вибирає як діяти,а особисто я стараюсь дружити із здоровим глуздом,хоч не завжди це получається…

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  Аміна

Здається, раніше Ви підписувались ніком “Українка”. Все зрозуміло.

Аміна
4 років тому
Відповісти  Анатоль_

Анатоль,як би людина не підписувалась-вона завжди повинна залишатись ЛЮДИНОЮ.А от займатись викривальною практикою з будь-яких питань-це не для мене.Навіть не відповідатиму Вам на це-чи Українка,чи Аміна,чи Білосніжка….

Андрій
4 років тому
Відповісти  Аміна

і у вас не вийшло.Бо прочитавши весь ваш спіч доходиш лише до думки- СИДИ В БОЛОТІ ,КУМЕ, І НЕ РИПАЙСЯ . Якщо ви хочете заперечити- просто себе прочитайте ще раз

Роман
4 років тому

Так я вийду і не один

Андрій
4 років тому

виходив завжди,як лиш була можливість і починалось дійство.Шкода ,що ні разу не був сам ініціатором, хоча і закликав завжди багатьох

Вадим
4 років тому

Думаю, что не выйду. С такими тупыми и недальновидными требованиями ничего не достичь, а бить морды можно и во дворе если к тому есть желание.

Вадимко
4 років тому

Давай, жги. Давайте еще 50 майданов!!!!!!1 ВСЕ В МАЙДАНАХ, распространить майданы на ВСЮ планету!!!!!!!11 ВСЕХ СТРЕЛЛЛЯТЬЬЬ РЕВОЛЮЦИЯ!!!!!….. А может на выборы нормально сходим?

Араміс
4 років тому
Відповісти  Вадимко

Погані чиновники обираються хорошими громадянами, які не голосують.
Джордж Джин Натан

Виталий
4 років тому
Відповісти  Вадимко

Да-да, верь в справедливые выборы и главной работай побольше, не отвлекайся.

Наталя
4 років тому

Сегодня, учитывая ситуацию в нашей стране, такой БРЕД могут писать или враги, или пациенты психиатрической клиники имени В.В.Путина. прочитайте http://ukrpost.biz/it-can-not-stand/

editor
4 років тому
Відповісти  Наталя

або нормальні люди, які ще вірять у свою країну. І у те, що не все продається. Не лякайте “путінським сценарієм”. На боці Путіна грають усі ці ляшки з чорними перлами, усі ці котвіцькі з мільярдами у тіні. Обкрадають нас із вами – зухвало, виклично, цинічно – і кажуть: ша, мовчіть, бо ваш майдан спрацює на Путіна.

Араміс
4 років тому

Занепад суспільства починається, коли людина запитує себе: «Що буде?» І не питає себе: «Що можу зробити?».
Дені де Ружемон

Predominate
4 років тому

“Єдиний урок, який можна взяти з історії народу – це той урок, що народ не виносить з історії ніяких уроків…” Сказав хтось мудрий, не пам’ятаю хто, але здогадуюсь – він був українцем…

Араміс
4 років тому
Відповісти  Predominate

Єдиний урок, який можна зробити з історії, полягає в тому, що люди не витягують з історії ніяких уроків.
Бернард Шоу

editor
4 років тому

проміжні результати нашого бліц-опитування цікаві. 63% – за Майдан (13% – за радикальні дії!), 37% – хата скраю або зневіра.