7)

Як наклали, так і змило…

25 1354

Не дожив, бідний, навіть до весни…

Я про асфальт від халтурника Коптюка.

Усі знимки зроблено в центрі Нововолинська з одного ракурсу.

Перший – у квітні-2017, останній – у лютому-2018.

Багатостраждальне асфальтове покриття на початку вул. Св. Володимира, яке неодноразово мордували доморощені наші ремонтники, проіснувало рівно 9 місяців.

А потім розродилося ямегою, яка розмножиться шляхом ділення у повноцінні баюри!

Баюри й були там до того, гм, “капітального ремонту” від ПП «Сантехмонтаж».

 

 

На те «священнодійство», коли показово асфальтували відтиночок шляху у самісінькому центрі міста, з’їхалися різні начальники…

 

 

А ще були там якісь нарвані особи, що перешкоджали мені фотографувати їхню працю і погрожували розправою…

Кричали, що я порушую їхні конституційні права у громадському місці. І на бігу намагалися зачепити брудною шваброю мою фотокамеру.

 

 

 

Особливо запам’ятався заступник міського голови Нововолинська В.Рожелюк.

Ні, він не кидав власноруч лопатою холодний асфальт у дорожні діри, а просто стояв дубом, ніби язичницький ідол чи жрець у капищі інків.

                   


Мене ця тема – а скільки ж часу служить асфальтове покриття після його капітальної укладки на нововолинських вулицях? – дуже цікавила й раніше. Тепер знаю достеменно: недовго!

Бо асфальт у Нововолинську дуже вигідно укладати саме на такий термін. 9 місяців потому його знову треба буде латати. «Золотим» чи й «платиновим» ямковим ремонтом.

 

Лютий-2018. Результат халтури й дерибану

 

І хто його знає, скільки взагалі прослужать латки на баюрах, виконані цим ударним способом? І яка гарантія на ці роботи від ремонтників? Принаймні я про гарантію ні від кого не чував.

Нині завершується ще одне моє дослідження. Пам’ятаєте, я показував вам фото величезної ковбані біля ОЖК, що на перехресті вулиць Нововолинської та Дружби? Її залатали з застосуванням найновітніших шведських, ремонтних технологій!

«Задули» смолою з відсівом через «хобот» скандинавської машини, про що В.Рожелюк – страшенно довголітній колега міського голови – сказав: “Воно дуже довго стоїть”.

А я бився об заклад, що до весни це ямкове диво  не витримає лихої долі, уготованої йому місцевою владою.

До весни не так багато часу залишилось. Робіть ставки, панове! Підіб’ємо підсумки у середині березня, коли зійдуть лід і сніг.

 

Анатолій Бідзюра

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

25 Коментар "Як наклали, так і змило…"

повідомляти

Валік
6 місяців 9 днів тому

Та вони там в міськраді очуміли всі. Недавно посеред зими коли до нас прийшло тепло з європи і сніг ростанув А вода висохла це було в перших числах лютого. На шахтарському мікрорайоні на дорозі яка веде від церкви до пятачка посеред зими латали ями гарячим асфальтом. Я був в шоці коли проходив мимо лютий на дворі. А вони асфальт кладуть. Знову прийшли морози потім сніг і асфальт як халва розкришився. Була одна велика яма А тепер дві малих ями. Аля комедія.

Вадим
6 місяців 7 днів тому

То технологія така є. Висушують та розігрівають газом місце ремонту, та кладуть латку. Не надовго бо зима, але краще чим яма.
Чим тут не вгодили вам?

Ульріх
6 місяців 9 днів тому

Та не лякайте такими заголовками!
В місті церкви горять, лікарню граблять, а ви тут за Коптюкало з таким грьобаним пафосом!

Валік
6 місяців 9 днів тому

Так шкода грошей ,які йдуть на ремонт доріг.

Валік
6 місяців 9 днів тому

Дивлюся я на ті ями і в мене в голові виникає нездорове бажання взяти С*****, К***** й Р***** і закатати їх в той асфальт, так уже ті кровососи всю кров випили.

Олександр
6 місяців 9 днів тому

Кровососи-це комарі,а в нас *кровосісі*.А,якщо серйозно,запитання до депутата міської ради,помічника Народного депутата,аудитора В.М.Мниха-Ви не хочете провести аудит господарської діяльності місцевої влади ?

Василь
6 місяців 8 днів тому

По Коптюку А.В. прокуратурою було порушено 8 (ВІСІМ) кримінальних справ.
Найвагоміші це теплотраса вул. Маяковського та по сплаті податків . Ці справи тримала на контролі обласна прокуратура. Здавалося Коптюку А.В. п….ц. Но по вказівці з Київа всі справи були закриті. Обласна і місцева прокуратура не дасть вам ніяких зрозумілих пояснень. Це могла бути вказівка того, що відпочивав на Сейшелах. “БАБЛО – ПЕРЕМАГАЄ ДОБРО” А Ви про якісь ямки на дорозі.

Катерина
6 місяців 8 днів тому

На 15-му мікрорайоні асфальт взагалі провалився, цікаво хто й коли його там зробить, бо це в*їзд з траси, як до колишнього Краю/майбутнього АТБ заїжати (ну й до смітників, що поряд)…

Василь
6 місяців 8 днів тому

До речі, я там вчора проїжджав. Восени 2017 року в тому місці Коптюк якраз поклав новий асфальт. Треба ж так.
Хоча на 10 метрів поодаль новий асфальт покладений Коптюком без проваль, не кращий, самі колдобини.

123
6 місяців 7 днів тому

убожество, давно його пора вже ****

Варта порядку
6 місяців 6 днів тому

Та скільки ще будуть наші правохороні органи закривати очі на той дерибан місцевої влади. Де той Гузь чи прокураткра, невже ж таки неможна притягнути Коптюка до відповідальності

Житель міста
6 місяців 6 днів тому

Люди, ви хоч почніть вимагати від місцевої влади, щоб Коптюк свою ж халтурну роботу перероблював за свій кошт а не знову за ваш, з місцевого бюджету…

Валік
6 місяців 1 день тому

Сьогодні проходив мимо оторопів! Біля тої ями нова яма появилась за якийсь тиждень. На фото лише одна яма а сьогодні я йду А там уже дві ями. Ті ями як гриби після дощу ростуть це жах.

Нововолинець
6 місяців 1 день тому

По Маяковського асфальтне покриття з обох сторін дороги ( відремонтоване минулого року ) сходить зі снігом. Знову кошти громади попливуть до відомої фірми.

АНАТОЛЬ_
6 місяців 1 день тому

Вже попливло і припливло у відомі ручки-липучки. А скільки таких ямиськ на нововолинських шляхах! А скільки таких шляхів, куди клали холодний асфальт, лише трохи прикаткувавши його! Народ мовчить і не зважає, бо думає, що це не його гроші крадуть шахраї.

wpDiscuz