7)

Як наклали, так і змило…

25 1398

Не дожив, бідний, навіть до весни…

Я про асфальт від халтурника Коптюка.

Усі знимки зроблено в центрі Нововолинська з одного ракурсу.

Перший – у квітні-2017, останній – у лютому-2018.

Багатостраждальне асфальтове покриття на початку вул. Св. Володимира, яке неодноразово мордували доморощені наші ремонтники, проіснувало рівно 9 місяців.

А потім розродилося ямегою, яка розмножиться шляхом ділення у повноцінні баюри!

Баюри й були там до того, гм, “капітального ремонту” від ПП «Сантехмонтаж».

 

 

На те «священнодійство», коли показово асфальтували відтиночок шляху у самісінькому центрі міста, з’їхалися різні начальники…

 

 

А ще були там якісь нарвані особи, що перешкоджали мені фотографувати їхню працю і погрожували розправою…

Кричали, що я порушую їхні конституційні права у громадському місці. І на бігу намагалися зачепити брудною шваброю мою фотокамеру.

 

 

 

Особливо запам’ятався заступник міського голови Нововолинська В.Рожелюк.

Ні, він не кидав власноруч лопатою холодний асфальт у дорожні діри, а просто стояв дубом, ніби язичницький ідол чи жрець у капищі інків.

                   


Мене ця тема – а скільки ж часу служить асфальтове покриття після його капітальної укладки на нововолинських вулицях? – дуже цікавила й раніше. Тепер знаю достеменно: недовго!

Бо асфальт у Нововолинську дуже вигідно укладати саме на такий термін. 9 місяців потому його знову треба буде латати. «Золотим» чи й «платиновим» ямковим ремонтом.

 

Лютий-2018. Результат халтури й дерибану

 

І хто його знає, скільки взагалі прослужать латки на баюрах, виконані цим ударним способом? І яка гарантія на ці роботи від ремонтників? Принаймні я про гарантію ні від кого не чував.

Нині завершується ще одне моє дослідження. Пам’ятаєте, я показував вам фото величезної ковбані біля ОЖК, що на перехресті вулиць Нововолинської та Дружби? Її залатали з застосуванням найновітніших шведських, ремонтних технологій!

«Задули» смолою з відсівом через «хобот» скандинавської машини, про що В.Рожелюк – страшенно довголітній колега міського голови – сказав: “Воно дуже довго стоїть”.

А я бився об заклад, що до весни це ямкове диво  не витримає лихої долі, уготованої йому місцевою владою.

До весни не так багато часу залишилось. Робіть ставки, панове! Підіб’ємо підсумки у середині березня, коли зійдуть лід і сніг.

 

Анатолій Бідзюра

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

25 Коментар "Як наклали, так і змило…"

повідомляти

Валік
10 місяців 7 днів тому

Та вони там в міськраді очуміли всі. Недавно посеред зими коли до нас прийшло тепло з європи і сніг ростанув А вода висохла це було в перших числах лютого. На шахтарському мікрорайоні на дорозі яка веде від церкви до пятачка посеред зими латали ями гарячим асфальтом. Я був в шоці коли проходив мимо лютий на дворі. А вони асфальт кладуть. Знову прийшли морози потім сніг і асфальт як халва розкришився. Була одна велика яма А тепер дві малих ями. Аля комедія.

editor
10 місяців 7 днів тому

сфоткайте теє діло.

Вадим
10 місяців 6 днів тому

То технологія така є. Висушують та розігрівають газом місце ремонту, та кладуть латку. Не надовго бо зима, але краще чим яма.
Чим тут не вгодили вам?

Ульріх
10 місяців 7 днів тому

Та не лякайте такими заголовками!
В місті церкви горять, лікарню граблять, а ви тут за Коптюкало з таким грьобаним пафосом!

editor
10 місяців 7 днів тому

заголовок авторський. Але змінили. 🙂

Валік
10 місяців 7 днів тому

Так шкода грошей ,які йдуть на ремонт доріг.

Валік
10 місяців 7 днів тому

Дивлюся я на ті ями і в мене в голові виникає нездорове бажання взяти С*****, К***** й Р***** і закатати їх в той асфальт, так уже ті кровососи всю кров випили.

editor
10 місяців 7 днів тому

Значно конструктивніше буде підкотити їх туди у смітнику і потицяти об той асфальт пиками.

Валік
10 місяців 7 днів тому

Як того кота мордою в асфальт. Шо наробив, я питаю, шо наробив. 🙂

editor
10 місяців 7 днів тому

кота не треба. Кота шкода. Він грошей бюджетних не краде.

гість
10 місяців 7 днів тому
Скілька матеріалу оприлюднено про владу-дерибанщицю, скільки відгуків негативних про неї… Але це все як з гуся вода. Навпаки дерибанщики навіть хизуються своєю безкарністю та збільшують у рази свої оборудки. Чим більше про них місцевого викривального матеріалу, – тим більше вони заводяться на нові кліптоманські звершення. Може шукати виходи і запрошувати центральні українські ЗМ для більш ширшого оприлюдненняІ. Адже на приїзд журналістів ЗІК влада змушена була відбрехуватися по повній програмі, аж забрехалася по поводу мерового будинку , квартири в районі лікарні і т.п.
Валік
10 місяців 7 днів тому

Можна посилання на архів передач каналу Зік про мерову хату? Шо він опять там брехав, опять стару платівку завів про дім племінника. Ох наш мер ще той шарманщик.

Олександр
10 місяців 7 днів тому

Кровососи-це комарі,а в нас *кровосісі*.А,якщо серйозно,запитання до депутата міської ради,помічника Народного депутата,аудитора В.М.Мниха-Ви не хочете провести аудит господарської діяльності місцевої влади ?

Василь
10 місяців 7 днів тому

По Коптюку А.В. прокуратурою було порушено 8 (ВІСІМ) кримінальних справ.
Найвагоміші це теплотраса вул. Маяковського та по сплаті податків . Ці справи тримала на контролі обласна прокуратура. Здавалося Коптюку А.В. п….ц. Но по вказівці з Київа всі справи були закриті. Обласна і місцева прокуратура не дасть вам ніяких зрозумілих пояснень. Це могла бути вказівка того, що відпочивав на Сейшелах. “БАБЛО – ПЕРЕМАГАЄ ДОБРО” А Ви про якісь ямки на дорозі.

editor
10 місяців 7 днів тому

По сплаті податків, будь ласка, детальніше.

editor
10 місяців 7 днів тому

Дякую. Ого-ого.

editor
10 місяців 7 днів тому

Наталія Корсун: Не вигідно зробити один раз і якісно. Потрібно відмивати грошенята на вілли і тд…

Катерина
10 місяців 6 днів тому

На 15-му мікрорайоні асфальт взагалі провалився, цікаво хто й коли його там зробить, бо це в*їзд з траси, як до колишнього Краю/майбутнього АТБ заїжати (ну й до смітників, що поряд)…

Василь
10 місяців 6 днів тому

До речі, я там вчора проїжджав. Восени 2017 року в тому місці Коптюк якраз поклав новий асфальт. Треба ж так.
Хоча на 10 метрів поодаль новий асфальт покладений Коптюком без проваль, не кращий, самі колдобини.

123
10 місяців 6 днів тому

убожество, давно його пора вже ****

Варта порядку
10 місяців 4 днів тому

Та скільки ще будуть наші правохороні органи закривати очі на той дерибан місцевої влади. Де той Гузь чи прокураткра, невже ж таки неможна притягнути Коптюка до відповідальності

Житель міста
10 місяців 4 днів тому

Люди, ви хоч почніть вимагати від місцевої влади, щоб Коптюк свою ж халтурну роботу перероблював за свій кошт а не знову за ваш, з місцевого бюджету…

Валік
10 місяців 4 годин тому

Сьогодні проходив мимо оторопів! Біля тої ями нова яма появилась за якийсь тиждень. На фото лише одна яма а сьогодні я йду А там уже дві ями. Ті ями як гриби після дощу ростуть це жах.

Нововолинець
9 місяців 29 днів тому

По Маяковського асфальтне покриття з обох сторін дороги ( відремонтоване минулого року ) сходить зі снігом. Знову кошти громади попливуть до відомої фірми.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 29 днів тому

Вже попливло і припливло у відомі ручки-липучки. А скільки таких ямиськ на нововолинських шляхах! А скільки таких шляхів, куди клали холодний асфальт, лише трохи прикаткувавши його! Народ мовчить і не зважає, бо думає, що це не його гроші крадуть шахраї.

wpDiscuz