Не дожив, бідний, навіть до весни…

Я про асфальт від халтурника Коптюка.

Усі знимки зроблено в центрі Нововолинська з одного ракурсу.

Перший – у квітні-2017, останній – у лютому-2018.

Багатостраждальне асфальтове покриття на початку вул. Св. Володимира, яке неодноразово мордували доморощені наші ремонтники, проіснувало рівно 9 місяців.

А потім розродилося ямегою, яка розмножиться шляхом ділення у повноцінні баюри!

Баюри й були там до того, гм, “капітального ремонту” від ПП «Сантехмонтаж».

 

 

На те «священнодійство», коли показово асфальтували відтиночок шляху у самісінькому центрі міста, з’їхалися різні начальники…

 

 

А ще були там якісь нарвані особи, що перешкоджали мені фотографувати їхню працю і погрожували розправою…

Кричали, що я порушую їхні конституційні права у громадському місці. І на бігу намагалися зачепити брудною шваброю мою фотокамеру.

 

 

 

Особливо запам’ятався заступник міського голови Нововолинська В.Рожелюк.

Ні, він не кидав власноруч лопатою холодний асфальт у дорожні діри, а просто стояв дубом, ніби язичницький ідол чи жрець у капищі інків.

                   


Мене ця тема – а скільки ж часу служить асфальтове покриття після його капітальної укладки на нововолинських вулицях? – дуже цікавила й раніше. Тепер знаю достеменно: недовго!

Бо асфальт у Нововолинську дуже вигідно укладати саме на такий термін. 9 місяців потому його знову треба буде латати. «Золотим» чи й «платиновим» ямковим ремонтом.

 

Лютий-2018. Результат халтури й дерибану

 

І хто його знає, скільки взагалі прослужать латки на баюрах, виконані цим ударним способом? І яка гарантія на ці роботи від ремонтників? Принаймні я про гарантію ні від кого не чував.

Нині завершується ще одне моє дослідження. Пам’ятаєте, я показував вам фото величезної ковбані біля ОЖК, що на перехресті вулиць Нововолинської та Дружби? Її залатали з застосуванням найновітніших шведських, ремонтних технологій!

«Задули» смолою з відсівом через «хобот» скандинавської машини, про що В.Рожелюк – страшенно довголітній колега міського голови – сказав: “Воно дуже довго стоїть”.

А я бився об заклад, що до весни це ямкове диво  не витримає лихої долі, уготованої йому місцевою владою.

До весни не так багато часу залишилось. Робіть ставки, панове! Підіб’ємо підсумки у середині березня, коли зійдуть лід і сніг.

 

Анатолій Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими: