индд

Їхня музика зачаровує… Індіанці вражають світ

4 741

Індіанці з Північної і Південної Америки об’єднались, розробили концертну програму і поїхали в різні країни світу дарувати людям своє мистецтво. Вони виступають на вулиці, довкола них завжди повно глядачів.

Відеоролики з їхніми виступами поширюють різні канали у соціальних мережах. Під роликами глядачі пишуть коментарі з подяками і побажаннями.

Я натрапила на ці ролики випадково, але вони мені сподобались. Їхня музика відрізняється від тієї, до якої ми звикли, але вона чудова, вона зачаровує. Зачаровує і зовнішній вигляд індіанських артистів: їхні костюми, пісні і танці.

Ми можемо їм допомогти: придбати їхні компактдиски, які висилаються поштою у різні країни світу (в Україну теж). Можемо ставити лайки і писати вдячні відгуки.

Але їхній основний дохід – це продаж компактдисків.

І є ще один важливий момент – вуличним музикантам холодно зараз на вулиці. Для вуличної музики настали важкі часи. Було б добре, якби спільними зусиллями меценати і поціновувачі їхнього мистецтва організували їм виступи у закритих приміщеннях, адже артисти приїхали з Еквадору, з тропіків. І їхні музичні інструменти холоду і вологи не люблять.

 

 

 

МИСТЕЦТВО КОРІННИХ АМЕРИКАНСЬКИХ НАРОДІВ ВАРТЕ НАШОЇ УВАГИ.

І ЦІ НАРОДИ З ЇХНЬОЮ ТРАГІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ ВАРТІ І ДОСТОЙНІ НАШОЇ ПІДТРИМКИ.

 

Людмила Зіменко,

селище Благодатне, Волинь

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

4 Коментар "Їхня музика зачаровує… Індіанці вражають світ"

повідомляти

Подросток
1 рік 1 місяць тому

Пускай сами и организуют. Распечатают афиши,снимут зал сделают хороший промоушин. Продадут билеты ,и заработают деньги.Вы за них не переживайте,нормально они на улице себе на улице на поют натанцуют,тем более налогов они не платят.разрешения на роботу как для иностранцев у них нет,.Все у них хорошо

Людмила Зіменко
1 рік 1 місяць тому

Про мої переживання мова не йде. Просто їхнє мистецтво повинно бути доступним більш широкий аудиторії, я вважаю.

Людмила Зіменко
1 рік 1 місяць тому
Я думаю, что вы из России, поэтому пишу по-русски. История завоевания Америки – на мой взгляд – это самая жестокая и кровавая страница в истории человечества. Прогрессивные деятели всего мира уже это признают. До Колумба на территории Америки проживало, по подсчётам ученых, около 90 миллионов человек. Коренные народы( индейцы) талантливые, умные, красивые и трудолюбивые. Они продемонстрировали это всему миру своими выступлениями и концертами. Не нам считать, сколько они зарабатывают своим трудом. Деньги ещё не всё. Не все за деньги можно купить. Что необходимо этим народам – они знают сами. Лично я считаю, что если европейцы когда-то поселились в Америке, то… Читати далі »
шахтар
1 рік 1 місяць тому

так само як не здивуєш тим ,що виходець зі сходу пос.Сніжного прихлебався до бюджетного корита західного шахтарського прикордонного містечка і уже скільки каденцій підряд жодна зміна влади навіть за вуха його від того корита не в змозі відтягнути.

wpDiscuz