Індіанці з Північної і Південної Америки об’єднались, розробили концертну програму і поїхали в різні країни світу дарувати людям своє мистецтво. Вони виступають на вулиці, довкола них завжди повно глядачів.

Відеоролики з їхніми виступами поширюють різні канали у соціальних мережах. Під роликами глядачі пишуть коментарі з подяками і побажаннями.

Я натрапила на ці ролики випадково, але вони мені сподобались. Їхня музика відрізняється від тієї, до якої ми звикли, але вона чудова, вона зачаровує. Зачаровує і зовнішній вигляд індіанських артистів: їхні костюми, пісні і танці.

Ми можемо їм допомогти: придбати їхні компактдиски, які висилаються поштою у різні країни світу (в Україну теж). Можемо ставити лайки і писати вдячні відгуки.

Але їхній основний дохід – це продаж компактдисків.

І є ще один важливий момент – вуличним музикантам холодно зараз на вулиці. Для вуличної музики настали важкі часи. Було б добре, якби спільними зусиллями меценати і поціновувачі їхнього мистецтва організували їм виступи у закритих приміщеннях, адже артисти приїхали з Еквадору, з тропіків. І їхні музичні інструменти холоду і вологи не люблять.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5TH1IFVxYl4[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=up8c05_wHDY[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xR8_CeAPl9Q[/youtube]

 

 

МИСТЕЦТВО КОРІННИХ АМЕРИКАНСЬКИХ НАРОДІВ ВАРТЕ НАШОЇ УВАГИ.

І ЦІ НАРОДИ З ЇХНЬОЮ ТРАГІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ ВАРТІ І ДОСТОЙНІ НАШОЇ ПІДТРИМКИ.

 

Людмила Зіменко,

селище Благодатне, Волинь

Прочитав сам? Поділись з іншими: