Їхня музика зачаровує… Індіанці вражають світ

3 1513

Індіанці з Північної і Південної Америки об’єднались, розробили концертну програму і поїхали в різні країни світу дарувати людям своє мистецтво. Вони виступають на вулиці, довкола них завжди повно глядачів.

Відеоролики з їхніми виступами поширюють різні канали у соціальних мережах. Під роликами глядачі пишуть коментарі з подяками і побажаннями.

Я натрапила на ці ролики випадково, але вони мені сподобались. Їхня музика відрізняється від тієї, до якої ми звикли, але вона чудова, вона зачаровує. Зачаровує і зовнішній вигляд індіанських артистів: їхні костюми, пісні і танці.

Ми можемо їм допомогти: придбати їхні компактдиски, які висилаються поштою у різні країни світу (в Україну теж). Можемо ставити лайки і писати вдячні відгуки.

Але їхній основний дохід – це продаж компактдисків.

І є ще один важливий момент – вуличним музикантам холодно зараз на вулиці. Для вуличної музики настали важкі часи. Було б добре, якби спільними зусиллями меценати і поціновувачі їхнього мистецтва організували їм виступи у закритих приміщеннях, адже артисти приїхали з Еквадору, з тропіків. І їхні музичні інструменти холоду і вологи не люблять.

 

 

 

МИСТЕЦТВО КОРІННИХ АМЕРИКАНСЬКИХ НАРОДІВ ВАРТЕ НАШОЇ УВАГИ.

І ЦІ НАРОДИ З ЇХНЬОЮ ТРАГІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ ВАРТІ І ДОСТОЙНІ НАШОЇ ПІДТРИМКИ.

 

Людмила Зіменко,

селище Благодатне, Волинь

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
3 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Людмила Зіменко
4 років тому

Про мої переживання мова не йде. Просто їхнє мистецтво повинно бути доступним більш широкий аудиторії, я вважаю.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Я думаю, что вы из России, поэтому пишу по-русски. История завоевания Америки – на мой взгляд – это самая жестокая и кровавая страница в истории человечества. Прогрессивные деятели всего мира уже это признают. До Колумба на территории Америки проживало, по подсчётам ученых, около 90 миллионов человек. Коренные народы( индейцы) талантливые, умные, красивые и трудолюбивые. Они продемонстрировали это всему миру своими выступлениями и концертами. Не нам считать, сколько они зарабатывают своим трудом. Деньги ещё не всё. Не все за деньги можно купить. Что необходимо этим народам – они знают сами. Лично я считаю, что если европейцы когда-то поселились в Америке, то и коренные народы могли бы жить в европейских странах, или хотя бы некоторые из индейцев. Это было бы справедливо по отношению к ним. На земле идёт процесс великого переселения народов. И никого не удивишь темнокожим французом, или британцем.

шахтар
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

так само як не здивуєш тим ,що виходець зі сходу пос.Сніжного прихлебався до бюджетного корита західного шахтарського прикордонного містечка і уже скільки каденцій підряд жодна зміна влади навіть за вуха його від того корита не в змозі відтягнути.