РАДАР у крайній статті про вбивць Каті надав цікаву інформацію для роздумів. Але сушити голову й дошукуватись, у чім там фішка, майже ніхто з користувачів не схотів.
Я ж спробую, бо справа, яку завтра, 18 жовтня, о 14.30 у Нововолинському міському суді почне розглядати суддя Василюк, видається мені дуже каламутною.
Хату на вулиці Толстого в Нововолинську давно продали, там мешкає якась інша родина. Це кажуть сусіди, це писали колись у коментарях.
Та якщо хату продали, звідки ж дід буде виписувати вже повнолітніх онуків, які чекають у СІЗО на рішення апеляційного суду?!
Є ще хата у селі, там дід із бабою начеб оселились, але у вироку суду від 26 березня ц.р. чітко вказано: братики мешкають на вулиці Толстого в Нововолинську.
Отже, хату НЕ продали, а здали квартирантам або продали на виплат неофіційно – без нотаріуса й реєстру речових прав. Може, дід із дочками вкрай потребували грошей на чотирьох адвокатів. Може, ще якісь інтереси.
Цікаво, чи нові мешканці там зареєстровані. Якщо зареєстровані, то сплачують комуналку. Сплачують за себе і за тих двох, що сидять у СІЗО? Чи за онуків увесь цей час платить дідусь?
Ідемо далі. Чому дід раптом вирішив позбавити улюблених онуків права на користування житлом? Чому допомагає йому в цьому адвокат одного з онуків – Шостак? Він же має бути на боці юного клієнта, захищати його право на житло!
Ще таке питання. Дід легко міг зняти онуків із реєстрації через ЦНАП. Присутність виписуваних там не потрібна. Просто принести їхні паспорти або інші документи, що посвідчують особу. Але він суне аж у суд, та ще й із Шостаком.
З паспортами явно напряг, вони за законом мають бути не вдома у шухляді, а в судовій справі після вилучення поліцією.
Молодшому з засуджених виповнилося 16 уже під час перебування у СІЗО. Але паспорт йому мали б виготовити.
Старшому, так званому словенцю, 16 виповнилося до арешту. Паспорт у нього точно був. Напевно, це картка, а не книжечка. Де він, у справі чи підзагубився?..
За вироком суду кожен із убивць має сплатити батькам Каті по мільйону гривень як моральне і матеріальне відшкодування. А в засуджених тепер навіть свого кутка не буде, бо дід позбавляє!!!
Думай…ТЕ!
Не знаю, як там продали чи продають ту хату, але покупцям світить великий головняк.
Відповідно до ст. 17 Житлового Кодексу України за особами, що відбувають покарання, зберігається житло, в якому вони були зареєстровані до засудження, протягом всього терміну відбування покарання, якщо в помешканні залишилися проживати інші члени сім’ї.
Під час перебування у місцях позбавлення волі особа може бути виписана з житла, але позбавити права на це житло може тільки суд.
У разі небажання родичів дати свою згоду на реєстрацію в житловому приміщенні, якщо житло було продане (обміняне) без письмової згоди особи, яка відбувала покарання, а також у всіх інших випадках незаконного вилучення житла необхідно звернутися до суду за місцем проживання з позовною заявою про поновлення права на житло чи визнання договору купівлі-продажу житла недійсним.
Термін позовної давності щодо поновлення порушених прав на житло складає 3 роки з моменту встановлення порушення прав. Однак суд за наявності поважних причин може розглянути це питання незалежно від закінчення строку позовної давності.
Вася Ватсон
Вася Ватсон, мабуть, ти не розбираєшся, як проходить выписка через ЦНАП… З яким, до речі вже давно пора розібратись. Сидять люди, які не мають зеленого поняття про законодавство і головне-окрім як через суд управи на них немає.
Я у ЦНАПІ родичів виписував, нормально виписав. А з ршенням суду про позбавлення права на житло дід як власник хати все одно піде у ЦНАП виписувати внучат. Якщо продаватиме хату.
Цікаво, а як ви виписували без військкомату? За гроші?
Я виписував без грошей. Мої не стояли на обліку у військкоматі. 🙂