Два дні тривала в Луцьку обласна учнівська олімпіада з англійської мови.
Учасникам із інших міст і районів довелося ночувати й готуватися до змагань у холодному гуртожитку. А поїхали нововолинці до обласного центру вдосвіта, о 4-й ранку, щоб прорватися крізь замети й ожеледицю.
Дев’ятикласниця Настя Рязанова, до всього, ще й застудилася. Однак впоралася з усіма завданнями і посіла престижне третє місце!
Це спільний успіх школярки та її викладача англійської – Алли Григорівни Мороз із Нововолинської спеціалізованої школи-колегіуму .
РАДАР дуже радий за Настю. Вітаємо!
Вперед і вище!
А що, в Нововолинську крім цієї дівчинки ніхто більше не зайняв 3 місце? Чим ця дівчинка так визначилась , що статтю пишете саме про неї ?
О, Настя – дуже цікава ОСОБИСТІСТЬ, про неї можна ще багато розповісти. Але не все одразу 🙂
молодець
Чудова дівчинка!Яскравий приклад того,що наша сучасна молодь теж бажає досягати вершин до життєвого успіху!бажаю,щоб доля її була прихильною до усіх її починань!
Вітаю, Настуню! Я гордий знайомством із тобою. Маю за честь. І вірю, що із твоїм характером, ти іще себе не раз покажеш. Дід Бідзюра.
За перше місце на олімпіаді попередили: не розраховуй, воно вже оплачене.
Я взагалі проти, щоб дочка брала участь у цих змаганнях.
Марафон починається о 4.30: підйом, далі автостанція, холодний автобус, 2-3 години їзди. Одного разу діти з ліцею, які їхали на олімпіаду до Луцька, всю дорогу стояли, бо не встигли купити квитки!
Цього разу був бонус – холодний гуртожиток.
Невже влада не може забезпечити транспортом учнів, які представляють місто?
До речі, навіть зеків автозаком возять із Луцька 🙂
Чому не можна зробити час проведення олімпіад комфортним для приїжджих?
Про вчительку. Алла Григорівна Мороз – дуже сильна вчителька, багато зусиль вкладає у своїх учнів.
Тому Настя нізащо не хотіла її підвести.
P.S Мені все важче пояснювати дитині, чому на олімпіадах деяким учням їхні вчителі підказують.
Чому перше місце вже оплачене.
Чому в Луцьку луцькі вчителі ведуть олімпіаду та перевіряють своїх же учнів.
Мені шкода, що життя вчить її: розум – це не все, потрібні ще гроші батьків…
За таких умов приймають участь в олімпіадах всі участики. Деякі особливості обдаровані приймають участь у 3-4олімпіадах,займають призові місця з року в рік,але чомусь про них ніхто не пише. Які титанічні зусилля вони прикладають. Вони і є наша гордість!!!!
так напишіть, скільки того діла. 🙂 Ми надрукуємо.
А автобус удосвіта, 3 години дороги, холодний гуртожиток – це не є нормально в наш час інформаційних технологій. Чому всі обласні олімпіади конче мають бути в Луцьку й усі мають туди їхати крізь замети? Чому б не скористатись можливостями скайпу та інтернету? Ті в Нововолинську, ті в Любомлі, ті в Маневичах, ті в Луцьку – розв’язують завдання, відповідають на запитання – в режимі відеоконференції. Чому б ні? Чому все досі так архаїчно, як 50 і 40 років тому?
До відома олімпіади виконують письмово . Яка відео конференція? Роботи кодуються. А Олімпійські ігри вони ж не в кожній країні? Але це не головне, я звертаюся увагу на те, що на ту ж олімпіаду разом з Настею вставали, їхали і жили в холодному гуртожитку і інші діти і які до речі зайняти навіть другі місця,але чомусь про них жодного слова.Чому б вам не написати про Таню Торчило,яка в той день мала дві олімпіади з англійської та німецької мов і на обох має друге місце. До речі в неї перше з географії та третє з астрономії.
Надрукувати – можемо, з задоволенням. Таня молодець! А от напишіть, будь ласка, самі. І фотку Тетяни додайте. Чекаємо.
Так само батьки, педагоги, однокласники, друзі можуть розповісти на РАДАРІ про всіх інших успішних і цікавих школярів. Так само розмістимо в рубриці “ФОТО” або “ПОЗИТИВ”.
Щодо способу проведення олімпіад. Надворі 2017 рік, а відколи я брала участь в обласних олімпіадах (ой, давно) – геть нічого не змінилося. Діти так само їдуть удосвіта автобусом… так само мерзнуть… так само, на відміну від юних лучан, туляться в некомфортному гуртожитку.
Усі письмові завдання можна і треба робити в режимі інтернет-конференції. Сидить частина журі в Луцьку (хоча чому саме в Луцьку?), відкриває конверт, оголошує умови, систему оцінювання. Діти чемно сидять у районах, дивляться все це у компах. Члени ВИЇЗНОГО журі (бо їм легше підняти п’яту точку і поїхати в район чи визначити в районах відповідальних за проведення олімпіади) на місцях контролюють виконання ПИСЬМОВИХ завдань. Усе це 2-4 години поспіль журі бачить по всіх районах в режимі онлайн. Усні завдання – по скайпу. Прозоро, відкрито, чесно, відеозапис зберігається у відкритому доступі.
Уся проблема – визнати, що олімпіади досі проводять у вкрай архаїчний спосіб і що це треба змінювати.
Ви не праві, не в усіх умови однакові.
Луцьким школярам потрібно встати о 7-й ранку, поснідати і зі свіжою головою приступити до перегонів.
Нашим о 4.30 треба встати, прогупати цілий ранок в автобусі, а потім із чумною головою приступати ло перегонів.
Я вже мовчу, що деякі діти, поки доїдуть до Луцька, по 3 рази покланяються лісам та полям Волині.
Порадійте за дитину, що є в нас ще хороші діти, які не курять і не п`ють, не сидять у барах, а вчаться, самі чогось добиваються, а не дивляться на тата-маму і не кажуть “дайте!!!”
Не зважай на критиків, Настю, хай заздрять, значить, ти на правильній дорозі, не здавайся!!!!