На олімпіаді з англійської Настя виборола третє місце!

12 1322

Два дні тривала в Луцьку обласна учнівська олімпіада з англійської мови.

Учасникам із інших міст і районів довелося ночувати й готуватися до змагань у холодному гуртожитку. А поїхали нововолинці до обласного центру вдосвіта, о 4-й ранку, щоб прорватися крізь замети й ожеледицю.

Дев’ятикласниця Настя Рязанова, до всього, ще й застудилася. Однак впоралася з усіма завданнями і посіла престижне третє місце!

 

 

Це спільний успіх школярки та її викладача англійської – Алли Григорівни Мороз із Нововолинської спеціалізованої школи-колегіуму .

РАДАР дуже радий за Настю. Вітаємо! 

Вперед і вище!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

12
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
7 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
Таті

А що, в Нововолинську крім цієї дівчинки ніхто більше не зайняв 3 місце? Чим ця дівчинка так визначилась , що статтю пишете саме про неї ?

editor

О, Настя – дуже цікава ОСОБИСТІСТЬ, про неї можна ще багато розповісти. Але не все одразу 🙂

саша

молодець

Аміна

Чудова дівчинка!Яскравий приклад того,що наша сучасна молодь теж бажає досягати вершин до життєвого успіху!бажаю,щоб доля її була прихильною до усіх її починань!

Анатоль_ Бідзюра

Вітаю, Настуню! Я гордий знайомством із тобою. Маю за честь. І вірю, що із твоїм характером, ти іще себе не раз покажеш. Дід Бідзюра.

Рязанов

За перше місце на олімпіаді попередили: не розраховуй, воно вже оплачене. Я взагалі проти, щоб дочка брала участь у цих змаганнях. Марафон починається о 4.30: підйом, далі автостанція, холодний автобус, 2-3 години їзди. Одного разу діти з ліцею, які їхали на олімпіаду до Луцька, всю дорогу стояли, бо не встигли купити квитки! Цього разу був бонус – холодний гуртожиток. Невже влада не може забезпечити транспортом учнів, які представляють місто? До речі, навіть зеків автозаком возять із Луцька 🙂 Чому не можна зробити час проведення олімпіад комфортним для приїжджих? Про вчительку. Алла Григорівна Мороз – дуже сильна вчителька, багато зусиль вкладає… Читати далі »

independent

За таких умов приймають участь в олімпіадах всі участики. Деякі особливості обдаровані приймають участь у 3-4олімпіадах,займають призові місця з року в рік,але чомусь про них ніхто не пише. Які титанічні зусилля вони прикладають. Вони і є наша гордість!!!!

editor

так напишіть, скільки того діла. 🙂 Ми надрукуємо.
А автобус удосвіта, 3 години дороги, холодний гуртожиток – це не є нормально в наш час інформаційних технологій. Чому всі обласні олімпіади конче мають бути в Луцьку й усі мають туди їхати крізь замети? Чому б не скористатись можливостями скайпу та інтернету? Ті в Нововолинську, ті в Любомлі, ті в Маневичах, ті в Луцьку – розв’язують завдання, відповідають на запитання – в режимі відеоконференції. Чому б ні? Чому все досі так архаїчно, як 50 і 40 років тому?

Independent

До відома олімпіади виконують письмово . Яка відео конференція? Роботи кодуються. А Олімпійські ігри вони ж не в кожній країні? Але це не головне, я звертаюся увагу на те, що на ту ж олімпіаду разом з Настею вставали, їхали і жили в холодному гуртожитку і інші діти і які до речі зайняти навіть другі місця,але чомусь про них жодного слова.Чому б вам не написати про Таню Торчило,яка в той день мала дві олімпіади з англійської та німецької мов і на обох має друге місце. До речі в неї перше з географії та третє з астрономії.

editor

Надрукувати – можемо, з задоволенням. Таня молодець! А от напишіть, будь ласка, самі. І фотку Тетяни додайте. Чекаємо. Так само батьки, педагоги, однокласники, друзі можуть розповісти на РАДАРІ про всіх інших успішних і цікавих школярів. Так само розмістимо в рубриці “ФОТО” або “ПОЗИТИВ”. Щодо способу проведення олімпіад. Надворі 2017 рік, а відколи я брала участь в обласних олімпіадах (ой, давно) – геть нічого не змінилося. Діти так само їдуть удосвіта автобусом… так само мерзнуть… так само, на відміну від юних лучан, туляться в некомфортному гуртожитку. Усі письмові завдання можна і треба робити в режимі інтернет-конференції. Сидить частина журі в Луцьку… Читати далі »

Рязанов

Ви не праві, не в усіх умови однакові.
Луцьким школярам потрібно встати о 7-й ранку, поснідати і зі свіжою головою приступити до перегонів.
Нашим о 4.30 треба встати, прогупати цілий ранок в автобусі, а потім із чумною головою приступати ло перегонів.
Я вже мовчу, що деякі діти, поки доїдуть до Луцька, по 3 рази покланяються лісам та полям Волині.

Цікаво

Порадійте за дитину, що є в нас ще хороші діти, які не курять і не п`ють, не сидять у барах, а вчаться, самі чогось добиваються, а не дивляться на тата-маму і не кажуть “дайте!!!”
Не зважай на критиків, Настю, хай заздрять, значить, ти на правильній дорозі, не здавайся!!!!