Нововолинці добре пам’ятають: у цьому приміщенні була студія кабельного телебачення “Львівська жінка”. Років десять тому довкола цієї студії почалися дуже каламутні події.

У власниці, що мешкала у Львові, потроху, тихцем віджимали обладнання, клієнтську базу, переманювали кадри. І зненацька в місті постала ще одна телефірма – ТТІ.

Її заснували племінник нововолинського міського голови Борис Очеретко, підприємець Віктор Ярема і шкільна вчителька Оксана Редько – сестра директора… “Львівської жінки” Ігоря Іщука!

Невдовзі ТТІ витиснуло конкурентку з ринку телепослуг. Методами на ТТІ не перебирали, діяли зухвало, часто незаконно і завжди безкарно. За брутальною рейдерською атакою на “Львівську жінку” холоднокровно спостерігав нововолинський мер Віктор Сапожніков. Його племінник був “у долі”.

Власницю студії “Львівська жінка” пані Христину Кравець жорстоко побили в Нововолинську. Її чоловіка – Ігоря Желізка  згодом ледь не зарізали тут-таки, в центрі нашого європейського містечка.

Він довго шукав справедливості і покарання для винних, досі судиться за приміщення і майно.

Приміщення (оце саме, на першому поверсі 9-поверхівки) “Львівська жінка” орендувала – це була комунальна власність. Однак після появи ТТІ угоду про оренду міська влада з сумлінним орендарем НЕ продовжила. Ба більше – здала кімнати телестудії в оренду такому собі Леоніду Климовичу – підприємцю, якого називали тоді штабним козачком. На виборах міського голови він підсобляв пану Сапожнікову вчетверте стати мером.

Право на оренду плавно перейшло у право на приватизацію. Попри спротив депутатів зі “Спільної думки” та бурхливі дискусії, Климович прибрав-таки до рук цей досить привабливий об’єкт.

Використовував його під виборчий штаб Віктора Яреми, здавав під фотостудію… аж ось нарешті все таємне стало явним.

 

 

У автора світлини – Анатолія Бідзюри є питання:

Була “Львівська жінка” – стало СТН Яреми. Климович віддав приміщення Яремі в оренду, як племінник Сапожнікова – свою віллу дядькові-меру? 🙂  Чи подарував?..

Фото: А.Бідзюра

Текст: Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: