Чому поліція панькається з неадекватом?

19 3352

Зараз ви прочитаєте свіженькі погрози, які надійшли мені від так званого “блогера Артура”, він же – громадянин Зоткін Артур Вікторович.

Коли прочитаєте – уявіть, що це все він надіслав керівникові міського відділення поліції. Чи керівнику місцевої прокуратури. Чи їхнім рідним і близьким.

Як би вони відреагували? За скільки годин?

Які статті Кримінального кодексу, які санкції вмить знайшли б для притягнення залякувача і матюгальника до відповідальності?

Погрозами та брудною лайкою у коментарях і смс-повідомленнях він не обмежується. Прицільно стежить за мною, збирає та поширює конфіденційну інформацію, порушуючи ст.182 ККУ.

І чинить на мене брутальний психологічний тиск як на заявницю у двох кримінальних провадженнях, де він фігурує.

Сьогодні воно знову присунулось до мене під хвіртку, а потім і під двері, знімало своє криве кіно (так званий прямий ефір).

Викликала поліцію. Приїхали працівники ДСО.

Воно знімало і їх. Верзло їм, що йому порадив усе знімати аж цілий обласний прокурор. Оббріхувало, обзивало і принижувало мене у своєму кривому  ефірі.

Сказала працівникам охорони, що зараз приїде слідча група і щоб вони притримали неадеквата.

Але коли наряд прибув, охорона лише руками розвела:

– А він пішов, а куди – не знаємо…

Написала вже надцяту заяву за ці три тижні у поліцію. Про переслідування, незаконне стеження, збирання і розголошення конфіденційної інформації, тиск на потерпілу у кримінальному провадженні.

Толерантність поліції до нахабного неадеквата шокує.

Його ще жодного разу не потримали у відділку бодай 3 години. 

Нагадаю: огрядний мерзотник у масці (чи шарфі на все обличчя) потрощив позавчора ВСІ шибки  у квартирі Грабовських.

Того дня Віталій Грабовський викликав поліцію через незаконне стеження за ним Зоткіна. А ввечері збирав на підлозі друзки скла…

І цілий наступний день провозився зі вставлянням шиб, пошуком грошей, матеріалу та майстрів.

А вчора мерзотник пригрозив потрощити шиби знову.

Користувачам соцмережі, які засуджують Зоткіна особливо різко, він погрожує: “Опущу твою дружину”, “Ти вже смертник!” – і так далі.

Тому все це вже не смішно, а огидно й небезпечно. Внаслідок супертолерантності міської поліції – дуже небезпечно.

Таке враження, що доблесна поліція впадає в ступор, коли воно каже: “Я веду прямий ефір”.

Хай би вело прямі ефіри зі своєї квартири чи сортиру, ноу проблем. Із оселі того цілого прокурора. Але воно щоразу маніакально лізе на мою дачу. Або вистежує і провокує Грабовського.

Ну, читайте.

 

І смс-ка з номера 097  460 74 41:

Блядюга ти йобана.Скільки ти мозги всім їбати будеш. Повидаляй нахуй з Радара усе. Я ж тобі спуску не дам… за твою брехню без язика ходитимеш. 

То скільки б це терпіли підполковник поліції і прокурор, якби так тероризували їх чи їхніх родичів, а? 

Наталя Камишникова

Усі фото – це стопкадри з відео Зоткіна

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
19 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Ну, це повне дно! Ні, не й нього. В поліції.

Юлія
2 років тому

Пані Наталю,так напишіть на нього скарги,заяви,в інші-вищі органи,Луцьк ,Львів,Київ. Наша ” поліція” звикла на все реагувати ,вже коли занадто пізно,на мою думку-це вже занадто…….

Vet-k
2 років тому

А якщо звернутися десь далі??? В обласну прокуратуру чи куди там треба писати?

Вікторія
2 років тому

Чудові місця та мальовничі вулички для туристичних маршрутів нашим містом!
Василю енд В.Б. Сапожніков, подивіться, які прекрасні дороги та тротуари у Нововолинську! В.Б. це ж Ви напевно про цей добробут волали в останньому номері свого придворного чтива?
Попросіть отой наряд поліції поділитись враженнями від проїзду по цим “автобанам”, вони, можливо ще зможуть стримати емоції в силу своєї посадової етики.
До людей, які змушені ходити ногами по цьому непролазному багні краще не звертайтесь- ненормативна лексика censored.

Вікторія
2 років тому

Пропоную завалити цю мразоту теж смс-ками.
Хай йому пілікає у вухах без зупину.
Якщо кожен по три надішле, цьому чуду природи не буде коли нудьгувати.

макс п.
2 років тому

можливо, пора щоб це вже набуло всеукраїнський розголос… це ж якби перебор
p.s. мені в голову закралася дуже страшна “теорія”…чечлена тримають під вартою…місто без “авторітєта”….і тут цей блохер починає “чудити”(так би мовити))) …місцеві копи його не чіпають(бояться)…..вова хай задумається,як це кажуть “свято место пусто не бывает”))))))))))))

РАДАР
2 років тому
Відповісти  макс п.

Максе, тут сумніше. Всі наші бандюки тепер можуть робити так само: узяв телефон, кажеш: “Прямий ефір”. Знімаєш поліцаїв, вони у ступорі, стають супертолерантними. Бандюк спокійно йде з місця злочину чи де його затримали й викладає відео в інтернеті.
А ще бандюк регулярно приходить до поліцейських і потерпілих додому під самі двері і теж веде прямий ефір.
А на очну ставку і перехресний допит бандюк приводить не адвоката, а маму з татом. І влаштовує цирк, щоб зірвати слідчі дії. І каже: “У мене прямий ефір, я відмовляюся припинити знімання”.
Неадекват створив прецедент.

Віктор
2 років тому
Відповісти  макс п.

Бандюки відверто не говорять, що вони не бояться ментів3, прокурорів і т. п.
Значить Зоткін може себе законником почав відчувати?
Наїзд на Сиру, Камишнікову і т. п.
Може бабло збиває?

РАДАР
2 років тому

Прикиньте, ще ланцюжок із хвіртки поцупив. Там було зачинено. Він зірвав ланцюжок і хотів зайти, але маленька собачка під хвірткою завадила. Горлав: “Виходь, брехухо!!!”
Потім зайшов у відчинену хвіртку вже з працівником ДСО і впритул знімав мої двері, вікно у сподіванні, що я вийду чи визирну.
Паскуда, шо.
У людей було свято, а в мене – маніяк.

макс п.
2 років тому
Відповісти  РАДАР

отакий він мамкін “хуліган”

Баба Міша
2 років тому
Відповісти  макс п.

Таких кадрів з давніх давен нарікали – довбо…дятлами

Вікторія
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Подайте у суд заяву про припис тому неадеквату про ненаближення до Вашої оселі та до Вас, у зв’язку з погрозами вбивством. У Вас купа доказів.
Бо поліція і палець об палець не стукне.
Було б добре, якби й Грабовський подав таку саму заяву, це означатиме, що це одоробло суспільно небезпечне. А це вже зовсім інша “казка”. Ви розумієте?

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Вікторія

“Все, що завгодно, лише не тяжкі злочини” Якийсь **** розперезався до вс****ки і не зупиниться, аж поки його не приб’ють, як комара. Він огидний, але головна проблема у мізках, точніше у повній їхній відсутності. Подавайте заяву в область, в Київ, та хоч у Європейський суд із прав людини. Божої підтримки для вас, пані Наталя

Гiсть
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Виходить так, що адекватна законослухняна людина зовсiм не захищена вiд поведiнки неадеквата, бандюка, нахаби….. Полiцiя не реагуе на погрози життю¡!!!!! За що iм грошi платять, якi тепер функцii вони виконують? Всiм читачам “Радару” i мешканцям нашого мiста було б корисно i цiкаво почути вiдповiдь нового керiвника полiцii на питания – якi дii полiцii застосовано до людини, яка погрожуе життю iнших, яка переслiдуе людей, порушуе норми життЯ? Також, на думку нового очiльника, як на сьогодняшнiй день повинна себе захищати законослухняна людина вiд дiй нелюдiв? I, пiдкажiть, читачi, а хто може спитати з полiцii за iх бездiяльнicть?

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Гiсть

Саме так! На державному рівні створено усі умови для того, щоб злочинці, бандити, неадеквати та інший зброд безперешкодно та безкарно глумився, залякував, вчиняв насилля, знущався фізично та психологічно, і на розсуд насильника віддане право позбавляти життя жертву насилля.
Ми вже прийшли у нашу власну “європу”.
П.С. Функція поліції- виключно фіксувати та реєструвати подібні дії. Можливо, щоб знати точну кількість зменшення населення.

Тарас
2 років тому
Тарас
2 років тому
Відповісти  Тарас

Примусова психіатрична госпіталізація пацієнта
1. Правові режими примусової психіатричної госпіталізації пацієнта:

1) невідкладний, що дозволяє лікування без згоди — стосується особи, у якої діагностується психічне захворювання (на рівні психотичних розладів) і поведінка якої вказує на те, що у зв’язку із психічною хворобою це безпосередньо загрожує її життю (суїцидальні тенденції) або життю чи здоров’ю інших людей (агресія);

2) невідкладний, що дозволяє діагностику психічного стану — стосується особи, поведінка якої вказує на те, що у зв’язку із психічними порушеннями це безпосередньо загрожує її життю або життю чи здоров’ю інших осіб, але виникають сумніви, чи вона є психічно хворою, а госпіталізація має на меті прояснити ці сумніви — в обох вище наведених випадках необхідність госпіталізації оцінюється суддею;

3) на основі дійсного вироку суду — стосується психічно хворої особи, якщо:

а) дотеперішня поведінка цієї особи вказує на те, що ненадання їй стаціонарного лікування призведе до значного погіршення психічного стану;

б) вона нездатна до самостійного забезпечення основних життєвих потреб, та є підстава вважати, що стаціонарне лікування принесе покращення стану її здоров’я.

2. Хто може внести заявою про проведення психіатричного огляду: чоловік/дружина, найближчі прямі родичі хворого, законний представник, фактичний опікун, органи соціальної опіки, інші особи. Має бути долучене засвідчення психіатра, у якому детально обґрунтовується підстава для стаціонарного психіатричного лікування. Заява яка направляється в суд лікарем психіатром після огляду, за місцем знаходження закладу, повинна містити «висновок лікаря психіатра».

3. Психічно хворий, психічний стан якого не дозволяє оцінити, чи дає він згоду на госпіталізацію, може бути прийнятий до психіатричної лікарні, з відповідними зауваженнями, які показують судді.

4. Госпіталізація недієздатних осіб є складною процедурою. Для лікаря, який направляє до психіатричної лікарні є суттєвим, що госпіталізація пацієнта можлива без згоди його законного представника.

Олександр
2 років тому

9-го березня, в поліцію звернулася редактор одного із сумських ЗМІ. Заявниця зазначила, що їй тричі дзвонили невідомі і погрожували розправою.