Путлеру приготуватись!
— 25/04/2022Суто англійський гумор. Великодня листівка у британському тижневику “The Times”. Перекладу не потребує 🙂
Неподалік від повороту на третю шахту заростає бур’янами порожня хата.
На ній навіть табличка ще є: вулиця Винниченка.
Куди поділися мешканці? Виїхали, померли?
Нововолинці, хто знає, розкажіть, чия це була оселя.
Так сумовито вона виглядає…
Яку драму приховують ці стіни і ці хащі?
Суто англійський гумор. Великодня листівка у британському тижневику “The Times”. Перекладу не потребує 🙂
Цю мітлу навпроти Нововолинської міськради сфотографував Іван Кравчук. Мітла як мітла. Але підпис під фото на Івановій фейсбук сторінці – вогонь! “Дівчата, хто припаркувався?..” Дівчата, зізнавайтесь! Чий це літальний апарат? 🙂 Дякуємо Іванові Кравчуку, розвеселив.
Спостережливі читачі надалі дивують РАДАР і громаду своїми фотовідкриттями. У 5-му мікрорайоні Нововолинська будівельна організація з Житомира явно намірилась довести до пуття “будову тисячоліття”. Точніше, одну з будов, їх там облогує аж кілька. За 9 днів, відколи нововолинець Андрій зробив оце фото, на об’єкті вже дещо змінилося. – Увечері їхав повз довгобуд у 5-му мікрорайоні…
Тиждень тому нововолинець Андрій надіслав нам фото з 5-го мікрорайону. Там біля однієї з сумнозвісних недобудов намітився певний рух. Хто скаже, що було далі? Процес пішов чи знову тихо й глухо?
Ця 2-поверхівка на розі бульвару Шевченка й вулиці Шептицького була ще рік тому сіренькою і непоказною. Та енергійна голова ОСББ Ольга Гроховчук, свідомі мешканці, старанні будівельники з бригади Андрія Клименка зробили її окрасою міста! Об’єднання співвласників подало заявку на участь у проекті з утеплення й ремонту будинку. 30% коштів надали мешканці, 70% забезпечив грантодавець. Усе…
Нововолинець Юрій Єлева зробив цю світлину 24 грудня. На обійсті розквітла червона троянда. – Відчувається наближення Нового року, – пожартував він у соцмережі. – Це новорічний підсніжник, – продовжив тему Ігор Трофимович. Жарти жартами, а різдвяна троянда – на щастя! Квітніть і ви. Навіть узимку. Фото – Юрій Єлева
Це фото з фондів Волинського краєзнавчого музею зроблене на початку 1950-х. Тоді місто Нововолинськ називалося селищем Нововолинським. На світлині, яку виклав у фейсбук спільноті “Історія Нововолинської громади” Юрій Велінець, – перехрестя Шахтарської і теперішнього бульвару Шевченка. Тодішньої вулиці Сталіна, напевно. Усе тут дуже впізнавано, ну просто до болю. Питання на засипку: що змінилося?
Сьогодні вранці близько 10-ї години в Нововолинську злетіла у кювет машина. Неподалік від ринку водій не вписався у поворот. Ну, спасибі, що живий. Поліція зафіксувала подію. А читач РАДАРА поділився фото з місця пригоди:
У Нововолинську на пожежній площі (ну, майже там) стояв кіоск від фірми “Наша ряба”. Позавчора його демонтували. Як це було – ви бачите на фото, які надіслав РАДАРУ нововолинець Юрій. А що натомість? Читачі, розкажіть і покажіть! 🙂
Село Млинище, в околах якого понад 30 років будують, будують, будують десяту шахту, надихнуло Світлану Панасюк із Нововолинська на чудові світлини. Вона розмістила їх у спільноті “РАДАР” на фейсбук. У водоймі біля недобудови панують лебеді.
Колись там жила дуже хороша жіночка. Вона працювала нянею у дитячому садочку,де тепер наш суд.
Цей суд не наш. Я теж, колись, так думав. Він – просапожніковський. А споруда та, у якій він міститься, так – вона дійсно наша комунальна власність.
Хазяйка живе на Благодатному
Із того, що розповіли наші читачі у приват, вимальовується дуже сумна картина. Малий, кажуть, попросився в дитячий будинок, там і виріс…
сумно,коли діти ростуть в дитячому будинку))
А цю пустку часом не продають???
Яке продовження буде?