Питання руба поставили нововолинці з проспекту Перемоги, 1-а.
Повісили на дверях будинку плакат: “ДЕПУТАТИ, КОМУ СЛУЖИТЕ? ГРОМАДІ ЧИ КЛИМОВИЧУ?”
РАДАР не втрачає надії, що бодай деякі представники самоврядування в Нововолинську служать громаді, а не своєму загребущому колезі.
У зборах членів ОСББ “Добробут” узяли участь депутати міськради Руслан Соловйов, Павло Дружук і Віктор Ромашевський, а також депутат Волинської облради Валерій Курстак.
Соловйов і Дружук усе уважно слухали й розпитували.
Ромашевський (він мешкає в цьому будинку три роки й воленс-ноленс уже обізнаний із численними проблемами ОСББ) фіксував перебіг зборів на відео, уточнював і пояснював для непосвячених деталі підвальної епопеї.
Курстак радив.
Що саме радив – ось на цьому відео:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OMKWNXe1fDg&feature=youtu.be%C2%AC[/youtube]
Голова ОСББ Світлана Бузікова поінформувала, що на баланс “Добробуту” в липні 2016 року ЖЕК №3 передав увесь будинок РАЗОМ із ПІДВАЛОМ.
Парадокс: увесь підвал на балансі ОСББ, а користуватися ним мешканці не можуть! Їх туди не пускають.
Зате запустили, як щуку в річку, депутата міськради Климовича, який має сімейний бізнес: оренда і подальший викуп підвалів у привабливих для комерції місцях.
Люди, ясна річ, обурюються.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0_fTHeWUhhM&feature=youtu.be[/youtube]
ОСББ створили ще 2008 року з ініціативи тодішнього депутата міськради Андрія Самкова. Він розумів: це єдиний захист мешканців від непомірних апетитів підвального короля.
Світлана Бузікова і про це розповідає:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xKepAnbg-MM[/youtube]
Я як депутат голосував за рішення що дає право климовичу на приватизацію підвалу.
Так голосував бо на сесії не було заперечень від служб що готували дане рішення , не було спірних питань на дні депутата, представник мешканців не висловив жодного заперечення.
В зв’язку з тим що відкрилися нові обставини, мер та секретар ради не підтримали дозволу на приватизацію, при перегляді цього питання я особисто не буду голосувати за приватизацію даного підвалу.
нормальна позиція, респект. Аби там знайшлося ще зо двадцять таких порядних. У міськраді 34 депутати, для ухвалення рішення треба 18 голосів, так?
Знаєте, анонімний депутате, що до тремору у коліняках боїться Сапожнікова – єдиний спосіб реабілітуватися Вам і колегам перед громадою, що вас всіх обрала – це оголосити меру недовіру за розбазарювання комунального майна. Згідно передбачених у “Законі України про місцеве самоврядування” п. 16, ст. 25, Розділу ІІ; п. п. 4-5-6 ст. 42, Розділу ІІІ; п. 2, ст. 75, Роділу ІV. А заодно, й А.Сторонському за суміщення посад. Ви, як депутат міської ради, обраний багатьма людьми, зобов’язані самі перевіряти проекти рішень, які підсовує Вам міський голова Сапожніков! Ви та всі інші депутати, повинні безумовно дотримуватися законодавства і статей Конституції України, і не надіятися на міськадівські служби, що служать меру і його кишені. Ви добровільно присягали на вірність громаді і давали клятву діяти у законодавчому та конституційному полі Держави. Чи це за Вас робили “відповідні служби”? Потрібно вміти визнавати свою бездіяльність, або йти геть! Скажу, що такого безвідповідального і безграмотного депутатського корпусу, Нововолинськ ще не бачив ніколи! Читайте уважно “Закон України про статус депутатів місцевих рад”. Ви, хоч чули щось, про нього? :)))
Писав ніби про Нововолинськ. Це хвороба цього міста, а від неї і інші наслідки. І так мої оціночні судження. Був свідком, як на Волині починаючи з 2009 року (ще за часів Ющенка) масово з державних посад звільняли людей та натомість призначали соціопатів, які на цих посадах “працюють” і досі. І так мова піде про тих людей. У нього, чи в неї немає совісті, він, чи вона бреше і не червоніє, хіба що від вина, але ніколи – від провини. Знаєте таку людину? Вітаємо. Хоча, втім, немає з чим: швидше за все, вам довелося познайомитися з соціопатом, і поки не пізно – біжіть від нього подалі.
«Страждати» – не зовсім точне слово: соціопати якраз від свого розладу зовсім не страждають. А ось оточуючим дістається. Тому що ні в гріш не ставлять людей, живуть собі на втіху, і ніщо не змусить їх хоча б подивитися на свою поведінку з боку.
Їх завжди зброя, це наклеп, вони настільки вміють брехати що навіть самі і в це вірять.
Холодні, зловісно привабливі, які не знають сумнівів і докорів сумління, які не відчувають страху і готові йти на ризик, ці люди небезпечні для оточуючих. Тільки зрозуміти це досить складно: соціопати настільки привабливі, що в них легко закохатися, побачити вчителя, гуру, рятівника вітчизни. І тільки коли ваше життя буде зруйноване або як мінімум перевернуте догори ногами, ви почнете озиратися по сторонах і питати, що це було.
Найбільша проблема з соціопатом в тому, що його важко розпізнати.
Точніше, з ним легко помилитися: не вміючи відчувати такі почуття, як любов, співчуття, сором, почуття провини, вони відмінно знають, як їх показати.
Це чудові актори. Але стривайте. Соціопат – зовсім не ідіот.
Соціопати часто стають злочинцями – але набагато частіше відсутність совісті призводить їх до влади. Влада, патологічна жадібність до майна, обман – це їх сенс життя. І вони починають керувати чужими життями так, як їм зручно.
Ознаки соціопата : Пізнаєте їх серед політиків, чиновників чи “бізнесменів” ?
1. Він привабливий :
Соціопати мають особливу притягальну силу – і людям, які її потребують в тому, щоб їх опікали і направляли, подобається перебувати поруч з такою сильною, безстрашною людиною. Це їх заспокоює, додає впевненості в завтрашньому дні.
До того ж соціопати часто бувають сексуально привабливі. Між іншим, вони цим користуються: нерозбірливість у зв’язках – одна з характерних рис социопата.
2. Він непередбачуваний :
І це відрізняє його від брата-психопата, з яким його легко сплутати. Емоцій не відчувають обидва.
Але якщо психопат схильний холоднокровно будувати і втілювати свої плани, то соціопат здатний на спонтанні, незрозумілі, часто ризиковані вчинки.
Він може порушувати правила і виходити за рамки загальноприйнятого.
3. Він не відчуває сорому, жалю або почуття провини :
І ображатися на них за це безглуздо: просто вони так влаштовані, що подібні почуття їм невідомі. Через це, на жаль, вони можуть без докорів сумління зраджувати, брехати, інтригувати, погрожувати – в загальному, всіляко шкодити іншим людям.
Вони діють виключно в своїх інтересах – і завдяки цьому часто домагаються “успіху” в бізнесі і політиці на шкоду людям та суспільству.
4. Він любить похвалитися :
А точніше, перебільшити значущість своїх досягнень або винятковість отриманого досвіду. Розповідаючи історію зі свого життя, соціопат драматизує події, прикрашаючи, перебільшуючи, вигадуючи барвисті деталі, – але при цьому звучить вкрай переконливо.
5. Він повинен перемогти за всяку ціну :
З такою людиною краще взагалі не змагатися: в будь-якій ситуації він повинен брати верх, і він не погребує жодними засобами. Це відчайдушний сперечальник, який завжди виграє, а якщо його ловлять на брехні, то буде викручуватися до кінця, але ні за що не зізнається.
6. Він дуже холоднорозраховний :
Високий інтелект – штука рідкісна, і тому особливо прикро, що соціопати використовують свої інтелектуальні здібності заради того, щоб шахраювати і маніпулювати іншими людьми.
7. Він нікого не любить, але непоганий в цьому актор :
Соціопат не здатний відчувати любов. Він може її імітувати: він знає потрібні слова і руху – так що ви і не здогадуєтеся, що, по суті, він зовсім холодний. Але насправді він не знає, що таке любов, співпереживання або співчуття.
8. Він ніколи не вибачається :
Воно й не дивно, адже ми вже зрозуміли, що він не відчуває почуття провини. Так до чого порожні слова, якісь вибачення? За що? Навіть коли його ловлять за руку або припирають до стінки, він не зізнається, що був неправий. Навпаки, він переходить в атаку.
Спробуйте прямо і аргументовано звинуватити його в чомусь, привівши докази і приклади. У відповідь він накинеться зі звинуваченнями на вас, заявить, що ви спеціально хочете його очорнити і вже напевно плетете таємна змова.
9. Він часто представляє себе лицарем з високими моральними принципами :
На ділі він може бути шахраєм, обманщиком, навіть злодієм, але на словах завжди виявляється, що він відчайдушно бореться за правду. Він уявляє себе мало не єдиною людиною, завдяки якому світ ще не завалився.
У робочих колективах соціопати часто провокують конфлікти, стравлюють людей між собою, а себе оголошують рятівниками, готовими утримати компанію від розпаду і руйнування.
Запам’ятайте, що не працює при спілкуванні з соціопатом:
1. Звинувачення :
Спроба звинуватити соціопата тільки призведе до скандалу, з якого ви вийдете, зазнавши поразки.
2. Емоції :
Соціопату абсолютно нецікаво слухати про те, що ви відчуваєте з приводу його поведінки. Ніколи не проявляйте емоції і не підвищуйте голос в суперечці з такою людиною.
3. Загрози і ультиматуми :
Будь-який тиск, в тому числі і емоційний, соціопат сприймає як виклик, як частина гри – і тут же включається в змагання. В якому гарантовано виграє.
4. Міркування про добро і зло :
Не намагайтеся давати оцінок в суперечці: що таке добре і що таке погано, соціопат не знає, а значить, йому все одно.
Боротись з ними можна тільки в спосіб ізоляції їх від суспільства з конфіскацією в них майна яке переважно здобуто, в таких осіб, незаконним способом шляхом обману та шахрайства за рахунок патологічної жадібності до накопичення майна у надвеликих розмірах.
Цікаво:
– яку молодіжну політику в даному підвалі проводив Климович;
– яке підприємство або виробництво створив за десятки років оренди;
– скільки робочих місць створено.
Відповідь на всі ці запитання не буде, бо по всіх напрямках повний нуль,справді що тільки комарів зі щурами там розводив.
Тому логічно, за даний вид діяльності і платив оренду.
Колись це називалося, здійснення громадської діяльності у сфері молодіжної політики. Тепер же тоталізаторами, казином, гральними апаратами, як в підвалі навпроти “Рубіну”, чи в недавновідкритому підвальному магизині меблів “Парус” на вул. Святого Володимира 23.
Де наша поліція та СБУ.
Між іншим, пані “Кароліно”, підвалі де тепер, як Ви пишете – гральні автомати, теж було бомбосховище.
Валентина Борусевич: нормальні депутати служать громаді, а *раколизні певним особам
Плакати дуже гарні, особливо сподобався про “кому служите”. Дівчата – молодці! Ваш підвальний загарбник вас явно недооцінив. Думає, що це я малювала. 🙂
А це ще він про баночки не знає. ))))
Плакати гарні, але замість климовича треба написати Mepy
Климович нікчемна шістка, я вважаю, а нормальна людина лізти у те злодійське логово та сиддіти під сапогом усі кадденціі ніколи не буде.