“Ледь не вгробив вівчарку”. Злива скарг на ветеринара

14 4286

У волонтерській спільноті “Дім 4-лапим” (Нововолинськ) жваво обговорюють сумну історію, яку розповів Олег – власник семирічної вівчарки.

Він уже сто разів пожалкував, що завів свою улюбленицю на операцію до нововолинського ветеринара Руслана Романишина.

Бо тепер рятує її аж у Володимирі-Волинському від наслідків невдалого хірургічного втручання.

Допис Олега спричинив цілу зливу коментарів. Абсолютна більшість їх – про подібні або ще сумніші історії, пов’язані з лікуванням собак і котів у цього ветеринара.

Олег уже звернувся телефоном до обласного управління Держпродспоживслужби. Там спробували залагодити справу “по-людському”: посприяли, аби Руслан і його батько Мирослав Романишин, який працює у нововолинському управлінні Держпродспоживслужби, сконтактували зі скаржником.

Зустріч справді відбулась, але виявилась безрезультатною. Ветеринари Романишини, зі слів Олега, вирішили, що він просто хоче “збрити з них гроші”.

Олег витратив на порятунок своєї вівчарки вже 6 тисяч гривень, пішла сьома. Звісно, наполягав на компенсації видатків. Зрештою, запропонував: “Допоможіть ліками, медпрепаратами!”

На жаль, згоди не дійшли.

Тим часом вівчарці нововолинський ветлікар Сергій Попович наклав нові шви (вивалився кишківник, каже Олег, бо ті нитки, якими зшивав Руслан, не витримали).

І треба робити нову операцію – видаляти те, на що не спромігся Романишин. Але тварина зараз занадто ослаблена для наркозу.

Побажаймо їй якнайшвидшого одужання.

Ну, а висновки хай кожен зробить сам.

Олег свої зробив – і пише офіційну скаргу.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
14 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Гість
1 рік тому

Вгазалі не розумію навіщо Ви звернулись до цього Руслана. Таке враження, що диплом він купив і поняття не має у ветеринараї.
В мене теж був випадок з ним, в собаки був підшкірний кліщ, а він лікував лишай саліциловою маззю… В наслідку, ми звернулись до Сергія Поповича, але було пізно, прийшлось усипити собачку.

Vet-k
1 рік тому
Відповісти  Гість

Повірте, в Нововолинську є ще власники тварин, які незнають хто такий Руслан, і що він собою являє. Нажаль…
А диплом він має, вчився у Львівському ветеринарному університеті. Проте наявність диплому, розумнішим його, нажаль, не зробить.

Анатоль_ Бідзюра
1 рік тому
Відповісти  Гість

І я свою суцю Меггі (нюфауленда) рятував, як міг. Теж укус кліща. Дві пенсії віддав… До лікаря претензій не маю – він зробив все, що тільки міг. І навіть більше. Закопав її. Пізно було вже її рятувати… Шок. Стрес. Сім’я ридала, бо подругою була нам Меггі – мудра, розумна і правдива тварина. У якої, нам – людям, потрібно було вчитися, як треба жити.

Олена
1 рік тому

“Слава” про цього “ветеринара” гримить по Нововолинську вже давно. Ніколи не поведу до нього свою собаку. Вівчарці – здоровья, хай поправляється. А власникам тваринок пораджу – вибирайте ретельно лікарів для своїх улюбленців, як для себе.

Анатоль_ Бідзюра
1 рік тому

Капець. У суд потрібно йти. А як він йому платив, і чим? Свідки були? Податки були стягнуті із прибутку? Платіжка, квитанція…

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Це такий світловолосий, чи такий в окулярах? Бо я знаю тільки цих двох. Котрийсь із них?

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

Нехай собака видужує якнайшвидше

Наталія
1 рік тому

Сергій Попович дуже хороший лікар!
3 роки тому врятував мою кішку, видно що людина любить свою справу, яке відношення гарне до тварин. А я ще тоді думала піти до того Руслана, добре що знайомі відмовили.

Олена
1 рік тому
Відповісти  Наталія

А моя померла через нього. Саме через нього.

І ns
1 рік тому

Жаль собачки,нехай швидше видужує.
А власник молодець що розповів все -інших застеріг!Я чула багато негативного про цього лікаря але думала перебільшення.А тут таке…

Ірина
1 рік тому

Я була підібрала на вулиці собаку з відкритим переломом задньої кінцівки. Шукала лікарів для неї у Нововолинську, але добре, що Бог відвів. Тому завезла її до Львова у клініку по вул. Хоткевича до Лікаря Андрія. Зробив дуже добре операцію.Знає підхід до тваринок.

Руслана
1 рік тому

И мою кошку угробил,сделал операцию и сказал что не вышла с наркоза. Взяв при этом полную сумму за операцию и все лекарства. Не могу даже проходить мимо его кабинета.