У волонтерській спільноті “Дім 4-лапим” (Нововолинськ) жваво обговорюють сумну історію, яку розповів Олег – власник семирічної вівчарки.

Він уже сто разів пожалкував, що завів свою улюбленицю на операцію до нововолинського ветеринара Руслана Романишина.

Бо тепер рятує її аж у Володимирі-Волинському від наслідків невдалого хірургічного втручання.

Допис Олега спричинив цілу зливу коментарів. Абсолютна більшість їх – про подібні або ще сумніші історії, пов’язані з лікуванням собак і котів у цього ветеринара.

Олег уже звернувся телефоном до обласного управління Держпродспоживслужби. Там спробували залагодити справу “по-людському”: посприяли, аби Руслан і його батько Мирослав Романишин, який працює у нововолинському управлінні Держпродспоживслужби, сконтактували зі скаржником.

Зустріч справді відбулась, але виявилась безрезультатною. Ветеринари Романишини, зі слів Олега, вирішили, що він просто хоче “збрити з них гроші”.

Олег витратив на порятунок своєї вівчарки вже 6 тисяч гривень, пішла сьома. Звісно, наполягав на компенсації видатків. Зрештою, запропонував: “Допоможіть ліками, медпрепаратами!”

На жаль, згоди не дійшли.

Тим часом вівчарці нововолинський ветлікар Сергій Попович наклав нові шви (вивалився кишківник, каже Олег, бо ті нитки, якими зшивав Руслан, не витримали).

І треба робити нову операцію – видаляти те, на що не спромігся Романишин. Але тварина зараз занадто ослаблена для наркозу.

Побажаймо їй якнайшвидшого одужання.

Ну, а висновки хай кожен зробить сам.

Олег свої зробив – і пише офіційну скаргу.

Прочитав сам? Поділись з іншими: