Малюк 3 доби з температурою 41. Ходіння по муках у нововолинській лікарні

31 5649

Чому в дитячому відділенні Нововолинської міської лікарні вночі не чергує лікар?

Чому дитину з температурою 41 не госпіталізують негайно?

Чому три дні не можуть поставити правильний діагноз, але виписують купу дорогих непотрібних ліків?  

Чому мама має гаяти дорогоцінний час на сидіння-стояння у чергах?

Чому навіть елементарний укол дитині мусиш проплатити, збігавши в аптеку? 

Анна звернулась на РАДАР уже після того як малюка виписали. Те, що вона розповіла, не вкладається в голові. 

Пряма мова молодої матері: 

– 13 січня телефоную  в реєстратуру – взяти талончик до педіатра, у 3-річної дитини температура 41.

Мені кажуть: треба їхати з 15-го мікрорайону в місто, у кабінет №1. «Швидка» не прибуде.

У першому кабінеті  нас просять здати аналізи, зробити знімки. У  дитини 41, і ми сидимо всюди у черзі.

Малого навіть ніхто НЕ оглядав – просто сказали здавати аналізи…. і відправили додому з діагнозом “ангіна“.

Удома в дитини починаються судоми, кінцівки стають дуже холодними. Температура не збивається нічим. Через крики й матюки нам дали викликати “швидку”.

Медикам зі “швидкої” щиро вдячна, приїхали швидко, зробили укол.

Нарешті нас “швидка” відвозить у лікарню, в дитяче відділення. Там нас приймають о 15.30, теж кажуть, що горло, прописують ліки. Кладуть у відділення.

Зранку направляють на аналізи, знову робимо знімок легень.

І тут починається найцікавіше: ми чекаємо, коли ж до нас прийде лікар Антонюк Ярина Іванівна.

О 16.15 дитині знову гіршає,  підвищується температура. Йде кров із носа, холодні руки й ноги.

Я тричі бігаю до медсестри, прошу викликати лікаря, на 4-й раз кричу.

 

 

Виявляється, лікаря нема, все відділення лишається  на медсестру і санітарку, які не знають, що можна зробити, але лікаря не викликають.

О 20-й вони мені радять купити в аптеці димедролу з анальгіном, щоб зробити укол. Це я мушу дитину, яку тіпає від температури, одягнути й іти на вулицю шукати відчинену аптеку.

Добре, що маю кому зателефонувати і попросити, щоб привезли ці ліки, на які потрібен рецепт лікаря, медсестра його не може виписати.

Антонюк Я.І., завідувачка відділення, знаючи, що поступила дитина з температурою 41 і що чергових лікарів немає, навіть не зайшла оглянути дитину!

А 15 січня нас посилають у Луцьк, однак просять підписати папір, що це я хочу відвезти сина на перевірку, бо ЛОР у Нововолинську поставила діагноз “отит і глухота“.

Ми бігом знайшли машину, поїхали в Луцьк. Там дитину дуже ретельно оглянули і сказали: в неї немає отиту, ангіни, проблеми з аденоїдами, дитина чує на всі 100%.

А ще сказали, що покласти там без направлення не можуть, ми ж рахувалися, що лежимо в Нововолинську

18 січня нас виписали з Нововолинської міської лікарні. Діагнозу так і не знаю, виписку сказали забрати пізніше.

Навіщо у наше дитяче відділення кладуть дітей, якщо їх немає кому лікувати? Чому таке ставлення до найменшеньких? А якщо, збав Боже, щось трапиться?

Тест на ковід малому я ледь випросила на третій день.

І коли нас скеровують у Луцьк (завважте, не виписуючи з лікарні!), то не вказують, що температура 41. А пишуть, що дитина сонна, в’яла (хоча син тоді був досить рухливим) і що в нього м’який живіт (а животика навіть ніхто не торкався).

А от ліки на 1500 грн. від горла й отиту – у смітник, бо діагноз не підтвердився. Трирічна дитина з  температурою 41 пробула три дні без правильного діагнозу…

 

 

Це страшно, коли твоя дитина лежить у лікарні, їй гіршає – і нема лікарів, нема елементарного димедролу з анальгіном. А лікар дозволяє собі забути зайти до дитини, знаючи, що вночі нема чергового лікаря.

Туди не можна класти дітей, якщо нікому їх лікувати!!!    

Я телефонувала до в.о.головлікаря, він обіцяв піднятись у відділення. Ну, я його не бачила, а завідувачка потім вибачилася, що так трапилось.

Але мені не треба вибачень – просто хай виконують свою роботу чи одразу скеровують у Луцьк.

Не можна лишати всіх дітей у відділенні на медсестру й санітарку!

Коли ввечері ми повернулися з Луцька в нововолинську лікарню, до нас так само не зайшов жоден лікар, аж поки ми самі не зателефонували й не наполягли, щоб прийшов.

Там, певно, через день чергує лікар-чоловік, не знаю його прізвища.

І я сумніваюся, що в лікарні нема димедролу з анальгіном на екстрений випадок.

 

 

Мені робили операцію у вересні. Ставлення до хворого було на 100%. Лікар сам ходив у аптеку, потім давав чек. Карантин, відвідувачів не пускають, я виписалася, сплатила по чеках, що мені сказали. Усе інше надала лікарня.

До мене, дорослої, лікарі заходили 5 разів на день. А тут діти – і таке ставлення…

РАДАР пропонує адміністрації Нововолинської ЦМЛ і завідувачці дитячого відділення прокоментувати цей випадок. 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
31 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
небайдужий
1 рік тому

Якщо ви всі будете надалі отак ганити лікарню і лікарів – то на приймальному і в відділеннях самі чергуватимете, будете йти на медичні курси і самі лікувати себе і своїх дітей. Тому що лікарня і місто, і так втрачає молоді та кваліфіковані кадри, яким набридає таке ставлення багатьох містян!!! Бо навіть у тому ж Луцьку люди мають повагу і вірять своєму лікареві. А тут лише чути одні нападки. Усім і так відомо в яких умовах хараз працюють лікарі.В умовах посиленої роботи (через відтік кадрів), низьких умов праці, дикого хамства та недовіри від оточення. А вони всі живі люди, а не машини..

небайдужа
1 рік тому
Відповісти  небайдужий

Ми не тягнули нікого за руку в медінститут. Ми не приводили нікого з медиків за руку в оцю лікарню. Лікарів шаную, схиляю голову перед їхньою вкрай відповідальною і виснажливою працею. Низький уклін їм від нововолинців за самовідданість.
Але про бардак і халатніть треба не просто писати й говорити, а кричати крикма. Бо ціна безвідповідальності в лікарні – наші з вами життя. І життя дітей. Наших. Ваших. Та навіть їхніх.

небайдужий
1 рік тому
Відповісти  небайдужа

Так зараз ніхто і не хоче іти в медінститут
Зараз в державній медицині залишаються лише люди, Яків працюють через любов до медицини і поки ще любов до людей…
Та їм теж скоро набридне

А якщо лікар 1 на все відділення???
То хто має вночі щодня там сидіти?

Олександр.
1 рік тому
Відповісти  небайдужий

А знаєте чому дитячого лікаря немає?-бо всі хочуть працювати з регресниками…що з дитини візьмеш? Лікарня ,як і Комунтеплоенерго,Водоканал-комунальні підприємства…от і потрібно всі питання задавати мерові… Конкурс вони об’являють…а де кримінальні справи? Немає за що?

Dip
1 рік тому
Відповісти  небайдужий

Що ви верзете? хамство? якому лікарю? Невидимці?

Serg
1 рік тому
Відповісти  небайдужий

Ви навіть не уявляєте, скільки ця лікарня згубила життів, та викачала з людей грошей… Є хороші лікарі, їх одиниці. А є такі, яким там не місце…

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  небайдужий

Ніхто наших лікарів не ганить, “небайдужий”. Навпаки. Сам, позавчора, виписався з інфекційного… Відношення персоналу, до хворих там – кращого і бажати не потрібно. Дяка і шана таким людям! Ніякий розмір зарплатні не може бути надто надмірним з таким відношенням до роботи і простих громадян. Вони герої! Без ніякого перебільшення. Всі до одного перехворіли на “ковід-19”. А тут, випадок просто дикий. І подвійно дикий через те, що трохи не сталося непоправне з маленьким ангелочком, який ще й не усвідомлює, повністю, себе самого і навколишній світ.
Чому мамі було б не написати: “…під керівництвом В\О головного лікаря А.М. Сторонського”. Який уславився скандалами зі застосуванням ненормативної лексики та узурпацією влади, будучи першим заст. у міського голови В.Сапожнікова та секретарем міськради (два в одному) – так як оце, у відкриту і прямо, пишу я. Та ще багато чим. Згадайте, хоча б, субсидіацію житла, яка так і не була доведена, або купівлю квартири у престижному районі міста, про що, якимось чином, було (чи не було?) внесено у Декларацію про особисті доходи.
Та багато чого ще…
Одна справа, коли не вистачає кваліфікованого медперсоналу, і зовсім інша – якщо персонал той відмовляється виконувати свої службові обов’язки при абсолютній відсутності контролю адміністрації за діями своїх підлеглих.
Ось і розміркуйте, анонімно-боягузливий “небайдужий”, де тут пса закопали і хто в цьому винен.

Катерина
1 рік тому
Відповісти  небайдужий

Бо ці так називаїмі лікарі самі роблять таку репутацію я б взагалі ще б у суд подала за халатність. А якщо щось трапиться то батькам легше не стане даже якщо того лікаря посадять

Тіна
1 рік тому
Відповісти  небайдужий

Налякали,хай звільняються всі, хто не вміє робити свою роботу добре. Не вистачає лікарів? ТО НАВЧІТЬ МЕДСЕСТЕР НАДАВАТИ ДОПОМОГУ, ПРОВЕДІТЬ КВАЛІФІКОВАНІ НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ І ЗАБЕЗПЕЧТЕ НАЙНЕОБХІДНІШИМИ ПРЕПАРАТАМИ!!!! За що ж ми ті благодійні внески все життя здаємо?????? І все купуємо і так від шприца і рукавичок в ту лікарню, вже просто слів нема

Громадянка
1 рік тому
Відповісти  небайдужий

Ви мабудь не мали ніколи діток! Можете собі уявити стан і розпач мами,коли трирічна дитинка згоряє з температурою 41 і немає ні ліків,ні лікаря,немає ніякої медичної допомоги і це не будь де,а в дитячому відділені!! Про яких кваліфікованих лікарів ви тут морозите?Ви читали,що дитині поставили діагноз отит,ангіна і глухота,що не підтвердилось! Це нормальні лікарі? Нам таких лікарів не треба,нехай щурів і мишей лікують!

Дівчина
1 рік тому

Це було вже давно, але у мене була подібна ситуація. Потрапили ми у лікарню з 4 річною донькою. Температура, діарея навіть від звичайного чаю і знаєте, що нам лікували- глисти. Напротязі місяця її пічкали хімією, а їй ставало все гірше і гірше. Коли я зверталася до нашого лікуючого лікаря, що їй стає все гірше, вона просто назначала щось інше. Аж потім виявилося, що я на лікарняному не можу перебувати стільки часу і дитину виписали без діагнозу. У Луцьк я поїхала без направлення. Пройшли платне обстеження і їй встановили хронічний гастрит, хронічний панкреатит. Обласні медики були шоковані, що я до такого дотягнула. Але я була ще молода і зелена, хоча ш не сиділа дома і не займалася самолікуванням, а довірилась нашим лікарям. Да після виписки зібравши усі документи пішла до головного лікаря. Нічого не допомогло, навіть вибачення не почула.

Танюша
1 рік тому

Як ви НЕБАЙДУЖИЙ себе поводили б, коли у вашої дитини така температура? Я там теж все відділення на вуха поставила.

Громадяни
1 рік тому

Бо попривикали за стільки років в тій лікарні нічого не робити і нікуди не поспішати. Позор і ганьба. Не має кому лікувати, а завідуючих море

Андрі Комаров
1 рік тому

Скільки толкових молодих (знаю особисто) лікарів пішли з нашої опорної лікарні, відпрацювавши 3 роки, бо саме на такий мінімальний термін погоджувався Мороз брати на роботу. Не захотіли далі тут працювати тому, що Морозівська атмосфера та його недолуге керування пригнічувало щоденно. Саме наслідки Морозування ми і поженаємо, бо сидів тихенько в кріслі і догоджав меру. Тупа економія (там де не треба) бюджетних коштів призвела до скорочення ставок чергових лікарів!!! Розумний керівник, який дбає про лікарню, не їздив би на службовому авто, яке ж треба регулярно заправляти. Що на нараду в виконком треба ним їздити??? Пройтись через парк не можна??? Та й до Луцька виконкомівською автівкою міг би з кимось з замів чи мером переїхатись. Ось один з багатьох моментів де треба було економити, а не на ставках нічного чергування!!!

Справедливість
1 рік тому

Так нашим лікарям,байдуже на наше житя , у нас не лікують,а тільки заліковують.Я сама недавно була у такій ситуації,але богу дякувати,хватило розуму поїхати звідси до Луцька,там лікарі до пацієнтів ставляться не так як у нас,лікування підбирають дуже рительно,і я дуже здивувалась лікарі віком від 28 до 40 років ( і дійсно лікарі від бога) до пацієнта приходять кожен день,а то й два три рази на день,вихідних у них нема.Переживають за кожного свого пацієнта.У мене запитання чому у Луцьку все по іншому,відчого це залежить,нібито наші та луцькі лікарі однаково давали клятву Гіпократу там її виконують а у нас , в Новволинську ні.Не спорю і у нас є хороші молоді спеціалісти,але нажаль їх дуже мало.

Сандра
1 рік тому

Мамі треба звернутись або до мера, депутатів, до начмеда з письмовою заявою. Хай створюють посадкову одиницю, щоб вночі був педіатр у відділенні. Нажаль, “” Радар” крім того, щоб написати, не може с керувати клопотання ні у міськради, ні у область, ні у Моз. Тому треба трубити в усі труби.
Як історія, що депутат написав звернення і почались коміссвїї. Може це допоможе

Танюша
1 рік тому
Відповісти  Сандра

Ще і на гарячу лінію МОЗпозвонити, залишити і дуже “хороший” відгук.

Вікторія
1 рік тому

При Стефі Максимівна та Олені Магомедівні такого безладу не було. Дуже привітні та толкові лікарі. Навіть коли Стефа Максимівна пішла з дитячого відділення, перш ніж лягати з дитиною у відділення, ми ходили до неї на платний прийом, де слухала і назначала необхідне лікування.

Інга
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Погоджуся звами на рахунок Стефи Максимівни, чудовий лікар і прекрасна людина! І Олена Магомедівна хороший лікар, а от людських якостей їй бракує. Це виключно моє оціночне судження, оскільки дивно чути, що лікар не прийде до пацієнта у відділенні, бо пише історі і їй заце недоплачують. Шкода

Андрі Комаров
1 рік тому
Відповісти  Інга

Не чепайте Олену Магомедівну!!! Ця сім’я найлюдяніших лікарів!!! Якщо вже про неї так відгукуватись, то це сором!!! Ви не знаєте лікарську роботу, тому не пишіть дурниць. Історіі та купу інших паперів лікарі мусять заповнювати, бо це їх обов’язкові документи за які вони несуть серйозну відповідальність!!! Лікар теж людина і має нормований графік роботи. Що Ви пропонуєте, щоб вона ті документи після роботи заповнювала? То підіть коли магазин зачиниться і спробуйте купити там щось?? Продадуть? Ні, бо робочий час скінчився. А лікар чим гірший? І так вона викладалась на повну!!!! Сором таке писати!!!!!!

Тіна
1 рік тому
Відповісти  Андрі Комаров

Причому тут магазин до лікарні. Лікарня це не парк розваг, де відкрито до 18.00. СТАТИСЯ З ДИТИНОЮ МОЖЕ, ЩО ХОЧ В БУДЬ ЯКУ ПОРУ ДОБИ, І НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК!!! ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО НІКОГО В ЛІКАРНІ НЕМА, БО РОБОЧИЙ ЧАС ЗАКІНЧИВСЯ. ЧЕРГУВАТИ ЛІКАРІ МАЮТЬ ПОСТІЙНО! А той хто взяв на себе відповідальність бути заввідуючим, повинен все координувати, чи вдень, чи вночі. Ви підіть в хірургічне відділення – найкраще відділення, вважаю, у всій нашій лікарні(слава тобі Господи, що завідувач все контролює і лікарі молодці спеціалісти!) так ось завідувач там і в неділю є, і постійно навідується, і лікарі чуть щось не так з пацієнтом прибігають ВСІ, незалежно від того, хто оперував!І викликати на операцію можуть, коли завгодно, і в вихідний і в свято. Оце лікарі з великої букви!!!!!!!!!!!!! А не – 18.00, магазин закривається, як ви пишете, сміх

Інга
1 рік тому
Відповісти  Андрі Комаров

Ну так а чого ви тоді ганите лікарку, про яку стаття??? в неї ж теж закінчився робочий день. “Это другое??” – як люблять говорити?? подвійні станадарти!!!
а до магамаєвої звернулася мама пацієнта, в робочий час, попросила, щоб лікар подивилася дитину, а вона прикрилася паперами і НЕ ПІШЛА!!!
то це як?? це ж здоров”я!!! документація важлива, але не важливіша залюдське здоров”я та життя!!!
Сором має бути їй, а не мені!!

Тіна
1 рік тому
Відповісти  Інга

Позор і ганьба, лікар має або надати кваліфіковану швидку допомогу, або одразу ж направити в Луцьк (недарма там з наших лікарів сміються). Чомусь в наших лікарів завжди направлення в Луцьк треба “вибивати” криками, погрозами і сварками. Вони ніби не хочуть визнавати, що не змогли поставити діагноз, але, вибачте мені, тут набагато більше на кону… Життя дитини це вам не жарт!!!!! Моя порада – звертатися приватно на прийоми до нормальних лікарів, якщо немає покращення, одразу в Луцьк і не тягнути час.Швидка має летіти до маленького дитятка з температурою 41,а лікар-завідувач може собі дозволити піти додому, якщо немає тяжких хворих і є на кого відділення лишити, та й то бути ПОСТІЙНО НА ЗВ’ЯЗКУ, А ЯКЩО, НЕ ДАЙ БОЖЕ, ЩОСЬ ВНОЧІ СТАНЕТЬСЯ! !! Сама знаю ці перелякані очі медсестер, які не знають, що робити.

Пацієнт
1 рік тому

Також лежала з дитинкою у відділені Це жах що там твориться ! По перше також леть допросились щоб приїхала швидка тоді лікування як такого не назначили тільки глюкозою капали а дитина за 2 години блювала 20 разів здали аналізи запитую туж саму нашу завідуючу що з аналізами а в неї відповідь ну ви ж не лікар щоб ви зрозуміли що в неї ! Що це за відповідь я ж запитала в лікаря як мати щоб знати що до чого !!! Лікарів справді чергових нема що саме страшне ! В дитини піднялась температура збивати в відділені нема чим !!!! То про що може бути мова ??? Я також просила знайомих бо дитинку не могла залишити саму щоб купили і принесли !!! Навіть сказали відкупити лейкопластер і кусочок бінта бо катетер обмотували !!! Ганьба!!!! Поки я не наробила скандала там то тоді тільки зашевелились ! Взяла дитину за руку і до завідуючої шо з моєю дитиною у відповідь почула сьогодні тільки 3 доба нам треба зрозуміти що і чекати ! Всмислі чекати та за 3 дня що хоч не дай Бог може погане статись !!!! Завідуюча не приємна взагалі навіть говорила чомусь все через зуби не має підходу до діток тай як лікар безтолкова !!!! Стефа Максимівна більш подобалась !!!!
Одним словом там повний безлад і повна БЕЗ ХАЛАТНІСТЬ !!!!

Невідомо
1 рік тому

А от стусовно Магомаєвої я висловлю суто свою позицію.
Можливо вона і дуже людяна,але компитентності їй не вистачає!
Особисто з мого досвіду!
Я потрапила у лікарню з дискенезією жовчних шляхів.
Здала всі відповідні аналізи ,і пам’ятаю як сьогодні цей день .
Зранку встаю,а на той момент мені було років 12,забігає до мене в палату Магомедівна і з якімись криками ,притензіями (хоча хочу зауважити ,ХВОРІЛА Я якби,і її обов’язок був мене лікувати та надавати якісьь консультації,але точно не кричати і заставляти мене пояснювати щось) і почалось.
Аналіз показав що в тебе гепатит групи С ,а ти знаєш що це таке? А це твою печінку повільго розкладає і наступає смерть, а ти значить спиш з хлопцями (це один із різновидів як можна його підцепити.і до слова мені було всього 12! Який секс?я ще в барбі гралась ) ,телкфонуй до батьків, і так добрих хвилин 40.
Передати мій переляк і мій шок словами просто неможливо!!!
Я будучи на той момент ще дитиною,проплакв з ранку і аж до обіда.Я просто не розуміла як я могла таке підцепити і що буде далі.

Але в кінці вияснилось, що в лабораторії щось сплутали,і це були тупо не мої аналізи!!!
Звісно після того як все вияснилось,вона перепросила.АЛЕ ніяке вибач,як мінімум не відновить нервових клітин моїх та моїх батьків.
Зрозуміло що впринцепі вини її і немає,це лвборант сплутав
Але вона просто не мала права себе так поводити.Як мінімум вона могла елементарно взяти повторні аналізи,або хоча б більш коректно себе повести .

Можливо просто так випало ,можливо не її дееь був чи ще щось.Незнаю чому вона себе так повела,але минуло багато років і я по сьогодн пам’ятаю цей випадок.
І свою дитину до неї я точно не відвела б.

Анічка
1 рік тому

Живемо зараз в Луцьку, приїхали до родичів з нашою малечою до родичів в Нововолинськ. Дочка почала кашляти, поїхали на прийом до педіатра в Bodro клініку, там молода лікар була не знаю її прізвища, так от виписала нам такі антибіотики сильні з гормонами, (без аналізів), що як приїхали в Луцьк до нашого лікаря, наша дільнича була в шоці. Каже, ми такі сильні препарати дітям не виписуємо, це вже для дорослих, (і тих хто хворіє на ковід). А деколи думаєш, що в приватній і лікарі кращі. А ще в Луцьку є спеціальна бригада для діток, називають її “неотложка”, починають їздити до хворих діток після 15 год. і до ранку. Коли не сильно важкий стан, бо як геть погано, то звісно визивають швидку.

Олександр.
1 рік тому

Дуже уважно перечитав всі коментарі…розумію…емоції… В Нововолинську медицини немає! Як людина ,яка за 60років вперше стикнулась з нововолинської медициною,-зрозумів…це повна ЖОПА!!!дякуючи своїй дочці(медику),яка проживає за кордоном, вижив…добре що це не вимагало операційного втручання. А наші “лупали” очима…Я такого ще не бачила”!!!…ковід всепідтверджує- ми “Африка”…хай простить мене найбільший континент…

Громадянка
1 рік тому
Відповісти  Олександр.

Медицина є в місті,тільки дуже дуже мізерна! І є чудові лікарі,але їх одиниці! Моя терапевт,молода дівчина Головчак С М. ,коли я захворіла,дзвонила до мене і питала про стан і давала поради,що до лікування! Лежала я в реанімації 10 днів- персонал чудовий,відношення прекрасне,те саме і в інфекційному відділені!Дякуючи лікарям ,медсестрам і обслуговуючому персоналу інфекції і реанімації я жива і здорова! Низький уклін їм за їх працю і людяність!

хрестоносець
1 рік тому

та за таке в цивілізованій державі-тюрма-заяву в поліцію і баста-відкритий бандитизм лікарів.Повага мамі що підняла тривогу-такого не повинно бути-головлікаря і заввідділенням під арешт

Тетяна
1 рік тому

Теж з малим нещодавно довелось попасти в лікарню серед ночі,був ларингіт. За елементарними ліками, в мороз бігала з ним на руках в 7 поверхівку в аптеку.
Але лікар був,поставився добре,назначив лікування.