Мер проти зниження тарифів на тепло, бо в нього автономка

27 1556

Чиновницьке угруповання під назвою “Асоціація міст України” виступає категорично проти зменшення платні за центральне опалення і вже звернулося з заявою до прем’єр-міністра Гончарука.

Мери-підписанти вимагають скасувати постанову уряду від 26.06.2019 №560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг». Мовляв, вона ставить під загрозу діяльність підприємств комунальної теплоенергетики.

Урядова постанова передбачає граничні тарифи на:
– послугу з постачання теплової енергії для населення 1400 грн (з ПДВ) за 1 Гкал (за наявності приладів обліку) та 35,21 грн (з ПДВ) за 1 кв м (без приладів обліку).
– послугу з гарячого водопостачання 83,66 грн (з ПДВ) за 1 м куб. за умови підключення рушникосушильників та 75,74 грн (з ПДВ) за 1 м куб. за відсутності рушникосушильників.

Середній тариф по Україні на теплову енергію станом на 1 травня 2019 р. становив 1807 грн за 1 Гкал. Зменшення тарифу призведе до додаткових витрат місцевих бюджетів за час опалювального сезону 2019/2020 рр. у сумі 7 млрд грн., заявляють в Асоціації.

Підтримав цю заяву й нововолинський міський голова Віктор Сапожніков:

– Враховуючи те, що економічно обґрунтований тариф на теплову енергію в умовах міста Нововолинська складає 1872,6 грн. за 1 Гкал (із врахуванням ПДВ), встановлення виконкомом Нововолинської міськради меншого тарифу призведе до додаткових витрат міського бюджету у сумі 32,56 млн.грн. за час опалювального сезону.
Для Нововолинська такі додаткові витрати є непосильними, а впровадження таких змін призведе до повного припинення надання послуг із постачання теплової енергії та гарячої води населенню.

Щоб уникнути припинення теплопостачання, виконавчий комітет Нововолинської міської ради буде змушений зупинити фінансування зарплат педагогам та лікарям, скоротити працівників комунальних підприємств, обмежити соціальні програми та ремонт вулиць міста.

Звернення АМУ підписали луцький та володимир-волинський міські голови, а також Волинське відділення АМУ.

Коротше, мери хочуть, щоб їхні виборці й надалі переплачували шалені суми за ледь теплі батареї та напівгарячу воду.

Самі ж чиновники у своїх особняках користуються автономним опаленням і  мають змогу платити відповідно до реального споживання тепла.

  • Розкажу iншим:

Також читають

27
Коментуймо!

3000
4 Коментарі теми
23 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
Виборець

Хай мер іде в ****, *** продажна. Тарифи потрібно знизити . Я за зниження тарифів і за імпічмент Сапожнікова.

Напрямок було вказано дуже конкретний 🙂
Модер

Людмила Зіменко

Я перепрошую, то будуть організовуватись якісь протести? Які і коли?

Людмила Зіменко

Але можливий зовсім інший розвиток подій – уряд відхилить звернення Сапожнікова, тарифи знизять, теплокомуненерго, як стверджує наш мер, розориться і припинить саоє існування, а споживачі, нарешті, стануть вільними і встановлять собі автономку. Невже світле майбутнє близько?😕😀

Анатоль_ БІДЗЮРА

Аж не віриться!

Щось не так

А якщо і відхилить – вас задовольняє ціна в 1400гр. за Ггкал? Мене-ні! Я хочу сплачувати за газ, який спожив, а не їхнє тепло без обліку і можливості регулювання…

Людмила Зіменко

Ваші бажання цілком законні. Зверніться у адміністрацію президента. Раз там прийняли таку обурливу постанову, то тепер нехай скасують. Хто тоді був біля керма нашої держави і обіймав посаду президента? От на нього і потрібно скаржитись… Але тоді вам доведеться вказати своє справжнє ім’я і прізвище…Хі-хі 😱😃

Анатоль_ БІДЗЮРА

Імпічмент міському голові робиться зовсім льогко. Сто разів про це писав. Як до стовпів! Розділ ІІ, Глава І, пункти 10 та 16 “ЗУ Про місцеве самоврядування”, Розділу ІІ “Організаційно-правова основа місцевого мамоврядування” (біблія для членів будь-якої територіальної громади!) стверджують, що до виключної компетенції міських (селищних, сільських) рад входить “прийняття рішення про недовіру сільському, селищному, міському голові”. І далі, і тому подібне, там же – пункт 16: “Прийняття рішення щодо дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови у випадках передбачених цим законом”. Тобто, оголосивши недовіру меру, місцеві депутати засвідчать свою відданість Присязі даній ними на вірність Українському народу, демократичним принципам самоврядування… Читати далі »

Людмила Зіменко

Ну я ж питаю по-простому чи будуть протести і коли…. Наче у космос написала – ніякоі відповіді, окрім вас, пане Бідзюра

Щось не так

О! Вам- мінусують! Бачите, навіть одного питання бояться в “серпентарії”. Протестів не буде- це Нововолинськ! Я скільки разів “тут” запитував… пропонував об’єднатись… Згоди не було навіть від п. Бідзюри і Вас….

Людмила Зіменко

Пан Бідзюра і я пишемо свої справжні прізвища. А з ким ми маємо об’єднуватись, тобто як там вас записано у вашому паспорті?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Якось не з руки об’єднуватись із невідомо ким і чим. Ви ж назватися боїтесь, на відміну від мене і таких, як я…

Сергій Батоговський

Зняти легко, але питання: хто буде замість нього? Підозрюю, що новостворена зе-команда, не згає такої можливості поставити на звільнену вакансію свою людину, чергового клоуна, який буде вдесятеро гірший. А те, що наш народ охоче проголосує за чергового зе-представника, навіть вангувати не варто.

Щось не так

А що, може бути гірше? Чи Ви сумнівається, що навесні буде диЗентерія?

Олег

Я думаю гірше вже бути не може, хіба що красти і брати хабарі буде в відкриту. Да любий, який беручи мінімальні хабарі, але переживаючи за місто, буде кращим.

Щось не так

Анатоль, тож Ви самі написали для кого Ви пишите-до стовпів! Хоча це дуже мяко… Он, скоро ще з’явиться нова депутанка, то нічого що вона брехлива… Доречі, там хтось з депутатів зібрався подаватися на мера… Тест “на вшивість” – хай висловить недовіру… Думаю-за*цить…

янка

ну це вже ні в які ворота…..хай премій менше виписують, тоді на все вистачить грошей

Славік

Пан мер на термометр за вікном дивився та сайт Укргідрометцентру відвідував? Уже є наказ щоб з першого дня потепління (тобто з сьогодні) було вимкнено центральне опалення? Чи то Рожелюк оперативно тільки вмикання на перший день похолодання контролює, прямо порушуючи закон, де зазначено, що опалювальний сезон починають після трьох діб з середньою температурою +8°С або нижче???

Людмила Зіменко

Опалення вже вимкнули, бо вимикають вони швидко, практично миттєво, а ввімкнути – то від них не дочекаєшся. Лише в платіжках цифри справно прописують на свою користь

Славік

Шось трохи не зрозумів… Ввімкнути не дочекаєшся? Тобто те, що опалення мало бути ввімкнене не 28, а 30 (як у Луцьку) чи взагалі 31-го (як це передбачено законом) – це не миттєво? А от на рахунок того, що цифри справно припишуть – тут я повністю згоден…

Людмила Зіменко

31-го?! Опалювальний сезон починається згідно з законом в середині жовтня, а не 31 і закінчується в середині квітня. Звісно, що ще орієнтуються на погодні умови. Але де ви такий закон бачили? І не кажіть, що опалення рано ввімкнули, бо ночі холодні і довгі і вже давно пора було вмикати опалення хоча би на ніч, як роблять всі добрі, мудрі і заощадливі господарі, бо навіть не дуже розумний знає, що починати обігрівати вже промерзлі стіни у будинку це більші витрати енергоресурсів і батареї мають бути гарячіші і гріти мають довше. Правда наші місцеві котельні не потратяться і збитків не несуть, бо… Читати далі »

Славік

Шановна, якби у Вас була автономка – то вмикали б собі її коли хотіли. В інакшому випадку – хлопський розум відкладіть убік та керуйтеся законами. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/830-2019-п “8. Постачання теплової енергії для потреб централізованого опалення здійснюється в опалювальний період. Рішення про початок та закінчення опалювального періоду приймається органами місцевого самоврядування з урахуванням кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації теплових установок і мереж, державними санітарними нормами і правилами та іншими нормативними документами. Опалювальний період починається у разі, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8°С та нижче, а закінчується у разі, коли протягом трьох… Читати далі »

Людмила Зіменко

Що ви мені тут впарюєте про автономку, ніби я із дитсадочка і мені три роки? Як ви там спите- мені без різниці і то не дуже корректні подробиці, я вважаю. У коментарі я висловила свою думку і своє “фе” всій опалювальній системі, тому що є різні будинки і різні квартири різного розміщення схід-захід-північ-південь-кутова-перший поверх і усі ці квартири без винятку обігріває теплокомуненерго на однакових умовах, не враховуючи індивідуальних особливостей помешкань( а поаинні враховувати і дотримуватись затверджених норм).Комусь такий графік обігріву не підходить аж ніяк. І ви пропустили той факт, що батареї ледь теплі, як я написала. Чи будете стверджувати, що… Читати далі »

Славік

Тезисно: 1) Який правовий акт зобов”язує САМЕ ТКЕ обігрівати по-різному оте згадане різноманіття квартир? 2) Батареї з 29 чи 30 (точно не пам”ятаю) були гарячіші як завжди за такої температури за вікном – що було аж дивно (обслуговує котельня що навпроти 4-ї шахти). Якщо у Вас температура в квартирі нижче 18 градусів – викликайте Гаврилюкових посіпак, легко доводьте САМЕ ЇМ що температурний режим ненормативний та складайте Акт на перерахунок. 3) Назвіть хоч один день із згаданої середини жовтня і до самого ввімкнення опалення коли вночі було холодніше +5, а вдень +20 (хоча більшість часу насправді було +10/+25??? 4) Про графік… Читати далі »

Славік

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/830-2019-п
“8. Постачання теплової енергії для потреб централізованого опалення здійснюється в опалювальний період.

Рішення про початок та закінчення опалювального періоду приймається органами місцевого самоврядування з урахуванням кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації теплових установок і мереж, державними санітарними нормами і правилами та іншими нормативними документами.

Опалювальний період починається у разі, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8°С та нижче, а закінчується у разі, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8°С.”

РАДАР

І як вам така назва на сайті Нововолинської міськради?

Нововолинськ підтримує АМУ та просить Уряд не допустити зриву опалювального сезону

У тексті йдеться, що підтримує АМУ міський голова Сапожніков. То якого милого на сайті розписуються за весь Нововолинськ?
Пані Груй, у вас там культ особи?

Людмила Зіменко

От цікаво, а громадські слухання були і людей питали чи люди АМУ підтримують? Це не лише культ особи, це ще манія величі і перевищення повноважень, зловживання службовим становищем я вважаю

Анатоль_ БІДЗЮРА

Що таке Асоціація Міст України? Як я вже писав, це громадська організація. Проте, дуже не проста. Членами якої, як вбачається, є всі мери міст і селищ України. Така собі надбудова в державі, умовно кажучи… Дуже впливова і багата. Проте, діяльність якої, вочевидь, напізасекречена. Я підозрюю, що структура її – масонського, або якогось іншого, подібного зразка чи типу, схожого на Мальтійських лицарів. Наш міський голова ходив, колись, у заступниках її президента… Нині її очолює мер Києва В.Кличко. У часи правдивого ТБ “ЗІК”, у місті Львові, коли в Нововолинськ приїжджала знімальна група передачі “ХТО ТУТ ЖИВЕ?” і брала інтерв’ю у мера Сапожнікова,… Читати далі »