На городах біля “Кроноспану” давно нема врожаю. “Абсолютно нічого не родить”, – нарікає мешканець вулиці Панасівської, що в Нововолинську.
РАДАР відстежує екологічне лихо в межах густонаселеного масиву.
Пряма мова мешканця вулиці Панасівської:
– Доброго вам дня, пані Наталю. Знаю вас із часів, коли будувався “Кроноспан”. Тоді ми разом збирали цілі майдани біля ще бавовнопрядильної фабрики – проти будівництва згаданого заводу.
На превеликий жаль, наш мер дав дозвіл, і “Кроноспан” побудували.
Скажу вам з особистої точки зору. Коли пані Покінська обіцяла роботу жителям тоді ще вулиці Луцької (яку з не зрозумілих мені причин перейменували на Панасівську), я писав кілька анкет на роботу. То зрозуміло, що телефонують і по цей день…
До чого я веду. В мене один паркан із заводом. До будівництва заводу (в нас на городі дуже багато дерев) рясно родили яблуні, вишні, інші фруктові дерева, ягідники. На жаль, останні кілька років я вже забув, щоб у мене були на всю зиму кілька ящиків яблук та повний льох компоту…
Не родить абсолютно нічого ні в мене, ні в сусідів…
Як на теперішній скрутний час, це велика проблема для наших родин.
Ось вам іще один дуже важливий факт для реагування громадськості й міської ради на рахунок заводу…
Мешканця вислухала Наталя Камишникова
Усі фото – Валерій Панасюк, узято тут:
Неправда! Пройдіться вулицею і побачите, кому насправді цікаво. Прекрасні, доглянуті квітники, квіти – очей не відвести, оброблені городи, грядки, з дороги помітно, дерева фруктові, яблука аж на дорозі лежать, можливо, не у кожній хаті, але у більшості. Так, Кроноспан тут відчувається більше, ніж десь інше по місту, але про врожай це ви вже перестаралися.
Із ким пройтися біля тих хат, що сусідять із “Кроноспаном”? Тут мова не за всю вулицю, а за хати, що межують із заводом. У тексті чітко зазначено.
То коли вирушаємо? де зустрінемося з вами і Юрієм? Біля хати покійної баби Марії? Саме там збиралися люди у 2004-му…
О, та ви з Юрієм з одного компа пишете, 🙂 ну-ну…
Яка різниця з якого компа? Того, що є на вул. Панасівській це не міняє. Я теж пишу про хати, що межують з заводом. Для чого перебільшувати, чи це такий ваш стиль роботи?
ОК, то коли і де зустрічаємось? поговорити з мешканцями хат, які межують із заводом.
пані Наталія, прогуляйтесь та самі і побачите що все там вродило-виросло і майже зібралось…
Вам надали достовірну інформацію…
Достовірну чи НЕдостовірну? що ви хотіли сказати? Прогуляємось неодмінно, ще шумовітрозахисну стіну хочемо побачити. Її ж уже встановили за стільки років? 🙂
У такому випадку, піду з вами і я. Хочу подивитися на санітарну зону, виконання “Кроно-UA” соціальних зобов’язань перед мешканцями і поговорити саме із Вами – захисниками шкідливого промислового підприємства. Я дивлюся, ви пишете під вигаданими іменами. Попереджую: у випадку нецензурних висловлювань, ненадання відповідей на мої запитання чи відмову представитись – викличу поліцію.
Пане Анатолію, а чи звернули Ви увагу, що коїтьсяу місті після дощу? Калюжі наче з порошком, навкруги піна. Такого не пам’ятаю, скільки живу у цьому місті. Що це? Та звідки?
Звернув. Є навіть фото. Що це за субстанція – невідомо. Шкода, що ніхто не додумався набрати цієї гидоти у банку. Але ж, хто зробить аналізи? Санітарні служби не функціонують.