На городах біля “Кроноспану” не родить нічого

9 1135

На городах біля “Кроноспану” давно нема врожаю. “Абсолютно нічого не родить”, – нарікає мешканець вулиці Панасівської, що в Нововолинську.

РАДАР відстежує екологічне лихо в межах густонаселеного масиву.

Пряма мова мешканця вулиці Панасівської:

– Доброго вам дня, пані Наталю. Знаю вас із часів, коли будувався “Кроноспан”. Тоді ми разом збирали цілі майдани біля ще бавовнопрядильної фабрики – проти будівництва згаданого заводу.

На превеликий жаль, наш мер дав дозвіл, і “Кроноспан” побудували.

 

 

Скажу вам з особистої точки зору. Коли пані Покінська обіцяла роботу жителям тоді ще вулиці Луцької (яку з не зрозумілих мені причин перейменували на Панасівську), я писав кілька анкет на роботу. То зрозуміло, що телефонують і по цей день…

До чого я веду. В мене один паркан із заводом. До будівництва заводу (в нас на городі дуже багато дерев) рясно родили яблуні, вишні, інші фруктові дерева, ягідники. На жаль, останні кілька років я вже забув, щоб у мене були на всю зиму кілька ящиків яблук та повний льох компоту…

Не родить абсолютно нічого ні в мене, ні в сусідів…

 

 

Як на теперішній скрутний час, це велика проблема для наших родин.

Ось вам іще один дуже важливий факт для реагування громадськості й міської ради на рахунок заводу…

 

 

Мешканця вислухала Наталя Камишникова

Усі фото – Валерій Панасюк, узято тут:

http://line-o.livejournal.com/662066.html

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
гість
6 років тому

Неправда! Пройдіться вулицею і побачите, кому насправді цікаво. Прекрасні, доглянуті квітники, квіти – очей не відвести, оброблені городи, грядки, з дороги помітно, дерева фруктові, яблука аж на дорозі лежать, можливо, не у кожній хаті, але у більшості. Так, Кроноспан тут відчувається більше, ніж десь інше по місту, але про врожай це ви вже перестаралися.

editor
6 років тому
Відповісти  гість

Із ким пройтися біля тих хат, що сусідять із “Кроноспаном”? Тут мова не за всю вулицю, а за хати, що межують із заводом. У тексті чітко зазначено.
То коли вирушаємо? де зустрінемося з вами і Юрієм? Біля хати покійної баби Марії? Саме там збиралися люди у 2004-му…

О, та ви з Юрієм з одного компа пишете, 🙂 ну-ну…

гість
6 років тому
Відповісти  editor

Яка різниця з якого компа? Того, що є на вул. Панасівській це не міняє. Я теж пишу про хати, що межують з заводом. Для чого перебільшувати, чи це такий ваш стиль роботи?

editor
6 років тому
Відповісти  гість

ОК, то коли і де зустрічаємось? поговорити з мешканцями хат, які межують із заводом.

V значить V
6 років тому

пані Наталія, прогуляйтесь та самі і побачите що все там вродило-виросло і майже зібралось…
Вам надали достовірну інформацію…

editor
6 років тому
Відповісти  V значить V

Достовірну чи НЕдостовірну? що ви хотіли сказати? Прогуляємось неодмінно, ще шумовітрозахисну стіну хочемо побачити. Її ж уже встановили за стільки років? 🙂

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  editor

У такому випадку, піду з вами і я. Хочу подивитися на санітарну зону, виконання “Кроно-UA” соціальних зобов’язань перед мешканцями і поговорити саме із Вами – захисниками шкідливого промислового підприємства. Я дивлюся, ви пишете під вигаданими іменами. Попереджую: у випадку нецензурних висловлювань, ненадання відповідей на мої запитання чи відмову представитись – викличу поліцію.

Віка
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Пане Анатолію, а чи звернули Ви увагу, що коїтьсяу місті після дощу? Калюжі наче з порошком, навкруги піна. Такого не пам’ятаю, скільки живу у цьому місті. Що це? Та звідки?

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Віка

Звернув. Є навіть фото. Що це за субстанція – невідомо. Шкода, що ніхто не додумався набрати цієї гидоти у банку. Але ж, хто зробить аналізи? Санітарні служби не функціонують.