Наркотиками торгують просто з вікна лікарні?!

11 3841

Ось уже місяць під носом у головного лікаря Нововолинської ЦМЛ, схоже, триває мегазухвала торгівля наркотиками.

Пацієнтка поєднує приємне з корисним: лікування і цілодобовий бізнес…

Готуючи фоторепортаж про закриття психоневрологічного відділення в Нововолинську (цього не можна допустити, але місцева влада разом із нардепом мовчить!), РАДАР обходив будівлю по периметру – і звернув увагу на людей дуже специфічного вигляду.

Вони раз по раз підходили до загратованого вікна інфекційного відділення (це у тому ж корпусі, що й психоневрологія), заглядали туди, тихенько стукали… клали гроші… підходили до іншого вікна і щось там брали. Похапцем клали у кишеню і відходили. Ходою хронічних наркоманів.

 

 

РАДАР зацікавився: а що ж там дають чи, точніше, продають? Як вдалося роздивитись, якісь таблеточки. Не виключено, що субутекс. Одна штучка – 500 гривень.

Наркомани купують здебільшого чеки – частини таблетки. Один чек – 125 гривень.

За півгодини спостережень РАДАР зафіксував аж чотирьох клієнтів, які тупцювали то під одним вікном, то під іншим. Там палата з туалетом. Отже, у палаті приймають готівку, а з туалету видають товар?..

 

Найпопулярніші вікна – кутові: праворуч і ліворуч…

 

Ці вікна і дивний рух попід ними добре видно з кабінету головного лікаря Віктора Мороза. Як запевняють (пошепки) поінформовані громадяни, торгівля триває вже з місяць.

Тут в окремій комфортній палаті нібито лежить така собі кримінальна знаменитість на прізвисько Гавана. Ото вона й трудиться у поті чола у вільний від процедур час.

РАДАР навідався сюди ще раз, іншого дня. Щось пішло не так: клієнт стукав-стукав, заглядав у обидва вікна разів зо десять, та так нічого й не отримав.

– Гавани не було, ходила затарюватись товаром, – пояснили РАДАРУ обізнані люди.

За день тут товчеться щонайменше 20-30 наркоманів. Купують хто чек, хто цілу таблеточку, а хто й не одну. Виторг солідний, такі гроші у палаті зберігати небезпечно…

А наркотики – безпечно, чо! І торгувати ними під носом у головного лікаря – легко!

РАДАР продовжує свої польові спостереження…

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
11 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Прозорро
5 років тому

не місяць, а роками… Ще й гаманці позбирають у необачних пацієнтів та працвників.

прокурору
5 років тому

Ця стаття на жаль для наших правоохоронців не є підставою для реагування .А а в Європі уже б давно перевірили і якби підтвердилось, то Мороз простим звільненням з посади не відбувся.І ніхто б не зважив навіть на його похилий вік.Там би клубок розпутали б швидко.

звір
5 років тому
Відповісти  прокурору

і не тільки МОРОЗ а і багато з нашої поліції далі буде…….

Аліна
5 років тому
Відповісти  прокурору

В європі на це би не звернули увагі тому що там субітекс легальний,і продаеться в аптеках так і на руках.В деяких країнах даже без рецепта.А в лікарня безкоштовно лікують ним.В європі всі на геричу і кокаїні поїдьте подивіться скільки там наркоманів.Які коляться на вулиця коло входу в ресторан і ніхто немае права зробити зауваження. Задовбали своєю європою зоть раз дальше польше їздили?Жили ? Якби так то би рахували наше місто і наркоманчікі ілеальними людьми на рівні з європооб.Там всі купять гашиш бо дешевше чим сігарети.А декоои ненада курити пройшовся по вулиці надихався і все.Там це легальго ніхто не ховаеться.

editor
5 років тому

Можна лише здогадуватись, від чого регулярно лікуються в інфекційному відділенні наркомани зі стажем. Нововолинськ – столиця наркоманії та СНІДу, як відомо.
Але коли наркомани, яким уже нема чого втрачати, під самим носом у медиків (!) затягують у ту саму яму інших людей, – це огидно й неприпустимо. Особливо огидно, коли це роблять серед білого дня, у бюджетній установі, на лікарняному ліжку, де лікуються коштом інших нововолинців. Адже зі своїх шалених виторгів наркодилери податків не сплачують…
До речі, вже не від одного чую про ВІП-палати в нашій лікарні. Ну, де заплатив (неофіційно) – і маєш окрему комфортабельну палату. Хоч у стелю плюй, хоч танцюй, а хоч таблеточками торгуй…

Анатолій Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

VIP-палати є у всіх відділеннях. Включно із реанімацією. Там лежав міський голова. Завозили і вивозили на інвалідній колясочці…

Аліна
5 років тому
Відповісти  editor

Весь час історії почитайте європа ваша була є і буде столоцею сніду наркоманів.А ви всі стріметися туда щоб були наркотикі і проституція легально і потяжкіші наркотикі вживати

Гість
5 років тому
Відповісти  Аліна

Дівчино, та схаменіться. Європа Європою, мм маємо бути на рівні. Ніхто нікуди не прагне, але те, що злочини кояться під носом у поліції та громадян – це факт.

editor
5 років тому

Оленка у мережах:
Навіть дуже може бути… йшла з маршрутки вечором до бабусі в семиповерхівку, біля інфекційного товклося три хлопця, страшно було повз них проходити…

та ше
5 років тому

як ви всі такі лояльні, то ще магазин тій **** відкрийте

555
5 років тому
Відповісти  та ше

пусть лучше откроют тебе