Ось уже місяць під носом у головного лікаря Нововолинської ЦМЛ, схоже, триває мегазухвала торгівля наркотиками.

Пацієнтка поєднує приємне з корисним: лікування і цілодобовий бізнес…

Готуючи фоторепортаж про закриття психоневрологічного відділення в Нововолинську (цього не можна допустити, але місцева влада разом із нардепом мовчить!), РАДАР обходив будівлю по периметру – і звернув увагу на людей дуже специфічного вигляду.

Вони раз по раз підходили до загратованого вікна інфекційного відділення (це у тому ж корпусі, що й психоневрологія), заглядали туди, тихенько стукали… клали гроші… підходили до іншого вікна і щось там брали. Похапцем клали у кишеню і відходили. Ходою хронічних наркоманів.

 

 

РАДАР зацікавився: а що ж там дають чи, точніше, продають? Як вдалося роздивитись, якісь таблеточки. Не виключено, що субутекс. Одна штучка – 500 гривень.

Наркомани купують здебільшого чеки – частини таблетки. Один чек – 125 гривень.

За півгодини спостережень РАДАР зафіксував аж чотирьох клієнтів, які тупцювали то під одним вікном, то під іншим. Там палата з туалетом. Отже, у палаті приймають готівку, а з туалету видають товар?..

 

Найпопулярніші вікна – кутові: праворуч і ліворуч…

 

Ці вікна і дивний рух попід ними добре видно з кабінету головного лікаря Віктора Мороза. Як запевняють (пошепки) поінформовані громадяни, торгівля триває вже з місяць.

Тут в окремій комфортній палаті нібито лежить така собі кримінальна знаменитість на прізвисько Гавана. Ото вона й трудиться у поті чола у вільний від процедур час.

РАДАР навідався сюди ще раз, іншого дня. Щось пішло не так: клієнт стукав-стукав, заглядав у обидва вікна разів зо десять, та так нічого й не отримав.

– Гавани не було, ходила затарюватись товаром, – пояснили РАДАРУ обізнані люди.

За день тут товчеться щонайменше 20-30 наркоманів. Купують хто чек, хто цілу таблеточку, а хто й не одну. Виторг солідний, такі гроші у палаті зберігати небезпечно…

А наркотики – безпечно, чо! І торгувати ними під носом у головного лікаря – легко!

РАДАР продовжує свої польові спостереження…

Прочитав сам? Поділись з іншими: