Наша особлива дівчинка. Батьки зреклися – люди об’єднались

134 26466

Історія, яку розповів РАДАР, сколихнула все місто. Однак батьки малечі лишились непохитними… 

Тепер уже без недомовок, хоча й без прізвищ. У Нововолинську тиждень тому народилась особлива дитина. Молоді батьки написали офіційну відмову від неї.

Це рішення підтримали  їхні батьки. Поплакали, поридали, але – зреклися. Одна з бабусь просто в пологовому запевняла когось телефоном, що дитинка померла.

8 липня медики повезли малечу в Луцьк – у неонатальний центр, аби пройшла комплексне обстеження.

Є грижа, в малої не сформовані ручки – одна не доходить до ліктя, друга трішки довша. На кожній ручці лише по одному пальчику.

Це те, що відомо зараз. Найближчим часом немовляті зроблять усі аналізи. Далі буде видно. Дай Боже, щоб дитя вижило у цих переїздах, перевірках, серед чужих людей, на штучному вигодовуванні.

 

Цією сумішшю нововолинці вже завалили пологове… 🙂

 

Історія, яку оприлюднив РАДАР, сколихнула все місто. На сайті – понад 11 тисяч переглядів і понад сотню коментарів, соцмережа вибухнула обуренням на адресу біологічних батьків.

Але ніхто нікому свій розум не вставить –  і ніхто не знає, як сам повівся б у такій ситуації. Тому моралізувати не варто. Молоде подружжя не змінить свого рішення.

Могли б заопікуватися малям дві бабусі, але й вони зробили свій вибір.

Утім, ніколи не кажи “ніколи”. І можливість виправити помилку ще є.

А тим часом…

Навіть незнайомі люди після нашої публікації носили малій у пологове відділення підгузки і поживну суміш. Питали, куди переказати кошти.

 

 – Я стараюсь і не плачу

 

Молода лучанка, дружина учасника бойових дій із 51-ї бригади, написала РАДАРУ:

 – Моєму меншому 3 місяці, це таке щастя. Якби ми мали житло, я б удочерила цю крихітку.

Може, ми й розповіли цю історію у сподіванні на диво.

Ну, а небайдужа мама з Нововолинська вчора створила у вайбері групу “Особлива дівчинка”. За півдня туди долучились понад 500 осіб. Абсолютна більшість – молоді мами, це зрозуміло.  І вони вже добирають дитині ім’я: Влада? Аліна?

Медсестрички у пологовому хотіли назвати малечу Богданою, сподівалися – хтось із її родичів приведе священика, та й охрестять на місці. Проте повезли дівчинку до Луцька безіменною. У документах і на пелюшках – лише прізвище татуся.

Який уже ходив у пологовий – ні, не навідати донечку, а “качати права”. Мовляв, як посміли розголосити його відмову від неї.

Хоча працівники пологового відділення не мають жодного стосунку до публікації на РАДАРІ. Просто місто в нас маленьке й акустичне.

Зізнаюсь, я ще й досі вірю в дива. Вірю: малій пощастить і вона зростатиме не в казенному домі, а в родині. От раптом небесна канцелярія пошурхотить паперами:

 – А що там та малеча з ручками, як крильця? Батьки так і не прозріли? А бабусі-дідусі-дядьки-тітки? О, заворушились, беруть під опіку. Так і запишемо: “У цієї дівчинки все буде добре”.

Отче, підпишіть і поставте мокру печатку.  🙂

Є ще варіанти, але хотілося б цей.

 

Їй сниться мама

 

І що я вам скажу наостанок. На весільних світлинах у соцмережі молодята такі закохані, такі гарні, у вишиванках, із жовто-блакитним букетом…. сповнені сил і надій. Цікаво, як вони самі намірялись назвати дівчинку, якій тепер добирають ім’я чужі люди у вайбері?

Дівчинку, чиї ручки – як крильця.

 

Наталя Камишникова

Передрук чи будь-яке використання публікації – лише з дозволу авторки

ПОЧАТОК ТУТ: 

Помилка медиків, драма батьків. Історія з пологового будинку

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

134
Коментуймо!

3000
58 Коментарі теми
76 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
81 Автор коментаря
Андрій

Місто у нас маленьке – скоро всі взнають хто ця родина…

Монро

Вам легше стане ,що це за родина!

Галя

Можливо друзі вмовлять забрати дитиночку,

Кк3

Я думаю вже майже всі знають.

Гість

Як приєднатися до тієї групи у вайбері?

Яся

Цій родині потрібен був не осуд людей а кваліфікована психологічна допомога,бо з таким справитись не всім під силу

Василь

Це дитині потрібна допомога, а не двом дорослим, свідомим людям, та ще й їхнім батькам, таким же черствим, як вони.

Громадянин

це точно!

Надія

Я з Вами згідна!!!

Гiсть

Огромное счастье быть Мамой и Бабушкой. У меня три сына, четыре внука. Очень хочется помочь малышечке. Не понимаю КАК можно отказаться от своей кровиночки, от счастья быть нужной и незаменимой. К сожалению, у меня и возраст, и инвалидность. Нет возможности удочерить это солнышко. Верю, что у этого ребенка будут любящие родители, Господь не оставит этого ребенка без Милости. К сожалению, кровные родные не прошли тест на любовь, заботу, милосердие. Обычно, не пройденный урок и экзамен придется сдавать заново. Отказавшись от своей кровиночки пусть не ожидают светлого безбедного будущего. Все в жизни возвращается бумерангом. Как ей маленькой сейчас в чужих руках,… Читати далі »

Антоніна

Ця дівчинка була дана батькам Богом, щоб виправити їхні душі. Через зневагу до неповносправних, неприйняття, осуд. Сусідка, кажуть, у них така. Ще когось неповносправного ставили нижче за себе…
Зречення новонародженого – смертельний гріх, прокляття на весь рід. Кінець роду іншими словами. Бог дає тих/те, кого ми заслуговуємо і оцінює наш вибір завжди.

Волинянка

це точно. Дається все нам по ділам нашим. Дорогі батьки наберіться сміливості і заберіть своє сонечко, Господь Вам направить людей, які допоможуть пережити це. І тоді дітки у вас будуть обов’язково. А так будете до старості носити цей тягар у серці….

Олена

Як приєднатись до групи ????

Антоніна

Боже, допоможи сім’ї новонародженої дівчинки. Пробач їм їхні гріхи. Відкрий їхні серця і душі. Очистити їх від болю, ненависті, осуду, страху і неприйняття, всели їм любов! і надію, віру у завтрашній день. Дай силу любити свою дитину і бути такими людьми, якими Ти хочеш, щоби вони були.

Вже колишня подруга

Та “недомама” нещодавно в Інстаграм виставляла фото з дитиною чиєюсь і підписала “Діти – це ж таке щастя”… Та чи знаєш ти насправді, що таке щастя? Думаю, що і ніколи тепер не дізнаєшся. Бог все бачить. Бог не простить.
Так, всі знають ту сім’ю. Права він ходив качати… Ти б краще думав, як вам далі жити після свого нелюдського вчинку. Фу!

Vet-k

Як приєднатись до тієї групи у вайбері?

ОЙОЙ

НАПИШІТЬ ХТО ЦЕ .НЕ ДЛЯ ОСУДУ.

ОЙОЙ

Я ЗВЕРТАЮСЬ ДО БАТЬКІВ , БАБУСЬ , ДІДУСІВ – ЗАБЕРІТЬ ДИТИНКУ , ВАМ З ЦИМ ЖИТИ ВСЕ ЖИТТЯ ! ХТО ЙОГО ЗНАЄ ЯК ПОВЕРНЕТЬСЯ ЖИТТЯ …

Марина

Если уже отказались от крошечки не нужно их уговаривать забрать назад ,ей там не будет хорошо ,так как эти нелюди не знают чувство отцовства и материнства они вспомнят когда да ,да будет ооочень поздно

Віка

Прошу Бога,щоб допоміг цій крихітці накнайшвидше знайти люблячих батьків,які вірять і покладаються на Господа.Шкода молоду маму,яка не розуміє,що робить.Бо тільки їй жити з думкою до кінця її днів,що десь є її частинка,яку вона носила під серцем…Ця родина не достойна цієї дівчинки-янголятка,чому вони її навчать???Тому,як самі поступають???Через цю дитину до них промовляє сам Бог,але видно ще не пора ,ще будуть випробування і каяття…Дай Бог,щоб одумалися.

Марiчка

В нашому мiстi є ж “сиротинець”. Можливо, вони б могли забрати маленьку. Вона ж тепер сирота… Колись там була директором дуже хороша, любляча Людина. Можливо, вона й зараз очолюе цю установу вiд церкви “Ковчег”. Там маленьку любили б, вона б росла у турботливих людей. А хто мiг, допомагав би по силах.

Novik

В Нововолинську їй би було краще. Вона стала би маленьким янголятком нашого міста і місцеві піклувалися б про неї…
Прийшов би час, можливо і серця рідних розтануло б…

Громадянин

мабуть таких маленьких в цей сиротинець не беруть..((

Анонім

Не говіріть чого не знаєте. У нас в місті нема державного закладу для дітей-сиріт. “Ковчег” це оздоровчий табір, де діти знаходяться за заявою батьків. А орган опіки і піклування зробить все необхідне, щоб дитинка опинилась в найкращих умовах.

Ольга

Де зара дтинка хто знає? Хочу поїхати.

РАДАР

Тут усе написано. Луцьк, неонатальний центр.

Наталя

Як довго дитя буде в неонатальному центрi?

Іванка

У Луцьку , а далі у дім дитини

Валентина

як кажуть, “друзі пізнаються в біді” , а тут не друзі, ніби самі рідні- дорослі, здорові люди, кинули свою ріднулечку , найменшеньку серед них в біді. Жах , вони не заслуговують мати радість батьківства надалі, люди які не вміють любити. Любов – це теж дар, який даний не всім , бо справжня любов – це самовіддача, самопожертва заради дорогоі людини. Не вмовляйте іх забрати дитинку . бо вони не будуть іі любити , вона буде у них нещасною. Я вірю , що доля пошле дівчинці тих людей , які потрібні ій в житті . з якими вона буде щасливою .… Читати далі »

Мама

Спочатку хотіла написати звернення до мами …щоб вона не слухала батьків кидала того не путьового чоловіка (бо якщо він зараз не підтримав в таку важку хвилину то не дай боже станеться з тобою якась біда він тебе кине і батьки твої відмовляться від тебе)і забрала свою крихітку а ми всі дружно їй допомогли. Але…. Читаючи всі коменти і висновок такий ….що мама не хоче також цю крихітку…..тому якщо вона вдруге передумає і забере донечку щоб її не осуджували то крихітка не буде щаслива з такими батьками. Краще щоб в неї була любляча сім’я. Бог сам знає як їх наказати за… Читати далі »

Вікторія

“Мама”, абсолютно згідна.
Там би жіночці замислитись…адже якщо вона хвора, то де гарантія, що мужчинка і її не зрадить, бо ж у його світі хворим немає місця.
А батьки тих “діток” ще не зрозуміли кого виховали? Постаріють, а якщо захворіють? Підшукуйте будинок пристарілих вже, придивлюйтесь, гроші заощаджуйте, бо у світі віших діток, хворим немає місця. Вони свою дитину покинули, а що їх стримає покинути вас?
Нещасні люди…
Дійсно, не потрібно їх вмовляти забрати дитинку, вони не можуть їй нічого дати, бо вони жалюгідні та убогі.

проходив мимо

Я це жесть ! Скільки в людей ненависті і вільного часу ! Дуже дивує негатив та епітети на адресу батьків дівчинки. Яке кому діло ?! Батьки прийняли рішення таке яке прийняли. Вони живуть в своєму світі і там не має дівчинці без рук. Ну все. Суспільство якщо хоче може допомогти. Ці всі мега матусі супер розумні. Візьміть собі дитину. Мовчки. Без прокльонів, пекла, бога і всієї цієї мішури та порад до батьків-бабусь. Вони чітко усвідомили, що щохвилинно, щосекундно бачити дити ну неповносправною – вони не готові. Не готові дарувати душевну трагедію та депресію дитині. Якби суспільство (яке теж постійно буде… Читати далі »

Марина

Слушайте мимо проходящий о какой толерантности вы говорите ,о чем речь ,проснитесь космонавт и посмотрите вокруг сколько родителей забирают домой деток у которых ДЦП ,а сколько родителей бояться за жизнь своего чада видя при этом как он умирает от рака ,лишая себя жилья машин и всякого подобного только лишь для того что бы их дитя жило ,пусть лежит не ходит но живёт О чем вы думали когда писали этот пост ,или вы та бабушка которая не захотела забрать внучку Так как для статуса вашей семьи не подходит или стыдно от людей будет показать малышку

проходив мимо

Дякую, Ваша думка важлива. Залишайтесь на лінії…

Вікторія

З відповіді зрозуміло, що то “татко” ще й сюди прийшов шарпати людей. Бо , бачте, у його викрученому світі немає місця власній дитині без рук.
А в світі тих, хто висловлює свою думку з приводу подібного дикунства, немає місця подібним “матусям, татусям” та тим, хто їх такими виховав.
Таким не соромно, не боляче і не тисне…Поганому виду- немає стиду.

Ворожка

Люди такі, якими вони є, так само, як і батьки і родичі дівчинки. І хочуть вони того чи не хочуть, але батьки і ті родичі є частиною цього суспільства. Свій час кожна людина витрачає на свій власний розсуд і вирішує писати коменти чи ні. Сталося непоправне, я вважаю, але Радар зробив велику справу і сколихнув суспільство, показав темні і світлі сторони нашої місцевої, іне тільки місцевої, спільноти. І мені тут вбачається, що світла тут більше, ніж темряви. Потрібно зробити генетичні обстеження батьків і родичів, провести розслідування у цій справі, бо тільки так можна дізнатись причину появи такої дитини, але на… Читати далі »

обурена

А чи готова дівчинка до такого життя де немає не мами, не тата і хоча б когось із рідних??? Хто небуть подумав як та дівчинка має зростати, поїсти, одягнутися, причесатися і т. д…??? Я розумію стрес величезний, словами не переказати. Одумайтеся!!! це жива дитинка!!!

Життя

Проходив мимо,от і йди далі! Одразу ж видно,що з тієї ж «компанії» захисник нарісувався! Ми живемо в вільній країні,і кожен має право на свою думку! І якщо я,так само як і більшість тут коментуючих,знайшла час для того,щоб поділитись своїми враженнями,емоціями і наболілим стосовно даної ситуації,то не потрібно робити з нас ненависних , зарозумілих «мега матусь»! Якщо ти такий самий,і зробив би так само – Бог і тобі суддя. Просто якби всі були на своєму місці: «Батьки- батьками! Дідусі бабусі- гарним прикладом та опорою для своїх дітей. Друзі щирі та з правильним світосприйняттям – тоді б і янголятко було в колі… Читати далі »

В.10.37

Ось я згідний. Хто готовий не в телефоні боротись а у реальному світі, прийдіть і заберіть. Хтось вище написав хай залишиться дитина тут і буде Нововолинським янголятком. А ви розумієте що це ЖИВА людина. Як це міським янголятком. Нехай живе по тижню у кожному дворі і будемо її показувати в новинах і га сайтах. Чи як ? Цій родині потрібний не осуд а допомога кваліфікованих людей. Зніміть рожеві окуляри і озирніться навколо. У яких реаліях ми живем. Де кожен лікар приймає в кабінетах з 90- х і єдине що від Вас чекає це грошову подяку. Зайдіть у квартиру пенсіонерів які… Читати далі »

Іван

Поспівчувати батькам можна було б, якби малеча була з ними. А в противному випадку… читайте коменти.

Вікторія

Ну, класно, чо! Двоє повнолітніх вирішили народити дитину. І вони ж не знали, що, цитую : “У яких реаліях ми живем. Де кожен лікар приймає в кабінетах з 90- х і єдине що від Вас чекає це грошову подяку. Зайдіть у квартиру пенсіонерів які отримують 6 тис. на двох і не знають що таке інтернет. Люди перестаньте дивитись фільми де родина бере собі няню а на вихідні усі разом в своїй обладнаній спеціально машині їдуть відпочивати за місто.” Ці двоє настільки відірвані від реалій, що не підозрювали, не чули, не бачили, не знали, що народжуються і хворі дітки, і особливі?… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ну, про життя на пенсії, окрім VIP-пенсіонерів (суддів, прокурорів, високих держфункціонерів та інших віпів) знаю не зі слухів. Якщо вам додали мізер до пенсії, а потім, на другий день забрали цю суму та ще й + до того підвищенням цін на продукти і ліки в аптеках, брешучи у ЗМІ про наше квітуче, українське пенсіонне життя – це огидно слухати. Особливо “багатенького буратіну” – В. Гройсмана. Мораль така: 1) У заперечення Конституції України бідна людина ніколи не зможе стати президентом України, міським головою чи депутатом ВРУ. 2) Туди потрапляють багаті та дуже багаті люди. 3) Коли вже ви, зажерливі та скорумповані… Читати далі »

Жителька

Чи не батько це пише і оправдовує себе,або хтось з родини! Бридко читати!

Олена

Мимо проходящий . Тато приходив у роддом качати права і виясняти про розголос хто озвучив прізвище( ніби не у Нововолинську народжували ),але за три дня принаймі те, що я знаю ні мама, ні татусь ,ні бабуся ,не принесла для крихітки ні підгузки ,ні одяг , я навіть не кажу про суміш для годування . Чужі люди носили ,тому що їм не байдуже . І взагалі я мама ,і до пологів готувалась заздалегіть. У важкий час враховуючи космічні ціни на все у мене був для немовляти куплений одяг та навіть підгузки. Бог не дає більше випробувань ,аніж ті ,що може понести… Читати далі »

Ворожка

Уявляю які високі вимоги у біологічних батьків до своєї дитини. Якби вона народилася без відхилень, то їм би і потім могло б щось не сподобатись. Чомусь упевнена, що коли ніхто із родичів не заопікується дитинкою, то Господь поставить хрест на їхньому роді аж до восьмого коліна, бо цей рід поганий і випробування на людяність і стійкість не пройшов. Не приведи Господи, але це буде закономірно, коли у них з’являться діти ще з якимись вадами і мені вже відомі такі випадки. Великого щастя для ціє особливої крихітки

марія

зараз діткам з такими вадами може змогли б продовжити ручки.але треба батьків ане інтернат…

Ворожка

Слушна думка, марія. Справді медицина досить продвинута у цьому плані. Але потрібні дуже великі гроші і, напеано, іноземні спеціалісти((

Ірина

Благодійників більше ніж достатньо, біда у любові, яку малечі нема кому дати. Рученятка можна протезувати, а от матусю і татуся штучно не створити!!! А шкода!

РАДАР

Дитина перебуває у палаті №9 ( палаті відмовників) на 3-му поверсі неонатального центру в Луцьку. Усім забезпечена, сказали у центрі. Хороші люди нанесли-навезли.
Це мені щойно повідомила лучанка Олександра.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Дякую, НС, і низько кланяюсь за велике серце, через яке ти пропомповуєш тони всілякої гидоти, підлості, зради, шахрайства, мороки за долі інших людей та вагони людського і нелюдського негативу.

Ірина

Скажіть з ким можна звязатися щоб допомогти дитині, маю одяг, можу купити необхідне для дитинки

Українка

Моя хороша знайома, колись наробила біди, бажаючи збагатитись чужим. Радості не було меж, що все вийшло. Через кілька років родилась донечка, і …. у маленького сонечка рак головного мозку з метастазами у спинний мозок. Віддала мама все… і нічого не допомогло….

Марія

Я чула, що є люди які хочуть цю крихітку удочерити. Давайте всі разом підтримаємо цих людей і їм допоможемо хто чим може ніж говорити про тих небатьків. Може хтось знає як з ними зв’язатися?

РАДАР

Попросили ми адміна групи “Особлива дівчинка” визначити шляхом обговорення надійних людей, які відкриють рахунок для малечі, створять сторінку на фейсбук і суворо контолюватимуть надходження коштів. Усю звітність викладатимуть публічно на сторінці.
Бажано з цим не зволікати. Відкривайте рахунок, дівчата.

Знайома

Мама, що б мало бути з тобою не так, щоб коли ти народилась від тебе відреклися твої батьки?
Ти б мала бути особлива? Чи ще є якісь причини?

я б порадила поспілкуватись з психологом та священником батькам.. їм потрібна допомога. Батько в шоковому стані, мати також..

Знайома

Дівчинка так на тебе, тато, схожа…

марія

дуже гарнюсенька

Знайома

Зрозумійте, для батьків це було шоком. Вони 9 місяців ходили на узі – там все було гаразд, а 02.07 сталась довгоочікувана подія, народилась особлива дитинка, до якої, вони, на превеликий жаль, не були готові.
Я лежала у відділені недоношених 2 місяці. Бачила діток без мам… медсестри кожної ночі ночували з дитятком, накриваючи коли прокинеться..

Дайте час цій справі….
Батько і мати старі знайомі, нормальні люди в минулому, які керуються страхом та емоціями зараз. Дуже надіюсь, що змінять думку.

Божена

Не може бути,що не були готові .Переглядаю УЗД своїх діток там всі заміри ручок,ніжок і т.д

Мія

Значить батьки були готові, до того, що будуть лишати дитину.
Для чого тоді ці «вмовляння» схаменутись і забрати її

Олена

Напевно у батьків відсутні будь – які почуття до дитинки . Бездушні , усі практично вмовляють про те щоб забрати дитя ,говорять у народі (насильно мил не будешь ) . Для чого дитяті батьки, які не люблять ,у яких відсутні почуття, які зароджуються під час вагітності та планування дитинки ,як так можна який шок . Я коли дізналась про це маля я хотіла її удочерити хоча маємо 3діток , і за життя одного з дитя потрібно було боротись та не встаючи з колін молитись та просити про Божу милість на життя дитини . Якби моє здоров’я мені дозволяло я забрала… Читати далі »

Небайдужа людина

Батьки схаменіться!Ви повинні дякувати що ви батьки!Тисячі сімей неможуть дізнатись такого щастя!тисячі сімей своїх крихіток хоронять через страшні недуги!
в мене брат вже 40 років інвалід дцп лежачий,нічого неспроможний,а мама несе важку ношу,і кожен раз коли він на межі смерті яка моглаб бути йому порятунком,ми щодуху його рятуємо,щоб він ще хоч трошки прожив бо він наша рідна кров!Схаменіться заради Господа!!!!

ххха

а ви запитали свого брата чи радий він такому життю в мене є знайома з дцп вона не рада що так живе її слова для чого я живу для співчуття мучити болями себе і своїх рідних де узі було там видно кожен пальчик судити преба ліккря який він нагляд за вагітною в першу чергу доних притензії а ви напали на молоду безпомічну маму всі такі розумні а як би ви поступили

Віка

Так все-таки, чому на УЗД не помітили вади?! Так піарили новий апарат УЗД… Тільки от чомусь це не перша “прогалина” в роботі уздиста: в моєму випадку не помітили вузла на пуповині, а коли лежала на збереженні то чула про ситуацію з вадою серця у немовляти із таким діагнозом, що відправляють в Охматдит і про реакцію Яреми на той випадок…

…не смію судити цю сім’ю, скоріше співчуваю. Їдьте з цього міста, бо життя вам тут не буде, хоча і від себе не втечеш…

Вікторія

Ну, так, тепер апарат УЗД винний, лікарі, які не помітили…
Це лікарі і апарат УЗД винен, що чоловік і жінка народили саме таку дитинку? Всі у батьків винні, весь світ…а з якого боку тоді вони?
А якщо б розгледіли, то що? Що зробили б ці двоє: чоловік і жінка?

ххха

а хто виний молода сімя яка хотіла здорову повноціну дитину тоді длячого апарати узд гінекологи акушери що небачив лікар на апараті ручки ножки що повилазило таким не місце в медицині давайте будим рожати неповноцінних і ахахи охати якіж ми співчутливі поки батькі живі і їх доглядають вони жувуть а коли їх нестане що тоді ви такі співчутливі догляните чи в будинку інваліда умови виший клас

Вікторія

А як гінекологи і апарат УЗД міг вплинути на те, щоб дитина була повноцінна, якщо батьки зачали дитинку з вадою? Ви себе чуєте?

Vet-k

Що ти мелеш?!

Віка

На моє глибоке переконання, якби завчасно! повідомили батькам, то вони мали б час (що найголовніше в цій ситуацїї) прийняти дану ваду. Можливо б знайшли кваліфіковану психологічну допомогу, роздумали усе, проплакали б наперед… А що маємо? Я тільки можу уявити подив родзалу і навіть в страшному сні не хочу бачити того шоку що пережили батьки, і власне матір… У неї просто депресія, стрес, ужас і шок. На добре, їй би був потрібен час хоч трішки оговтатись. І на моє переконання, ідея відмови пішла не від її серця…. вона просто поплила за течією, все надто швидко відбулось. Так, я пам’ятаю себе за… Читати далі »

Tetyana

В Бога на цю крихитку своі плани.як би батькам повідомили вони б аборт зробили.такщо

Небеса

Жаль малышку она такая безащитная там лежыт ей так нужна любовь, внимания, ласка она не виноватая в том что такая родилась и тут же она узнала что такое предательство от самых родных ей людей (((Бог не даёт человеку то з чем он не справиться а тут даже и попытки не сделали (Жалеть себя всегда легче чем бороться .Мне жаль (

Таня

Як приєднатися до групи?

Світлана

Можна мені до групи у вайбер

Ворожка

Я хотіла більше не писати, але згадала, що у газеті було фото і стаття про молоду дівчину, жінку, маму без обох рук. Вона на власному весіллі тримала за весільним столом келих пальцями ноги, вишивала ногами і ногами переповивала власну цілком здорову дитинку. Навіть був сюжет у новинах на телебаченні. Та дівчина без рук від народження стала щасливою нареченою, дружиною і мамою і її родина не відмовлялася від неї після її народження. Ці прості люди живуть у селі у нас в Україні, а не за кордоном. З родиною нововолинської крихітки точно щось не так. Нехай Господь дитинці помагає

Наталя Новік

ДОРОГА МАМА ОСОБЛИВОЇ ДІВЧИНКИ!!! Пишу, бо чомусь здається, що ти це читаєш… Я навряд, чи зможу уявити увесь жах, який ти зараз переживаєш… Я від усього серця тобі співчуваю!!! І повір 50% усіх хто тебе осуджує і проклинає, у твоїй ситуації поступили б так само… Просто судити завжди легко! Ти головне прийди до себе!!!! Твоє життя належить тільки ТОБІ!!! А твоя донечка, це і є ТВОЄ ЖИТТЯ!!! Це я тобі як мама говорю! Прислухайся до свого серця, відчуй, що частинка його вже у Луцьку… Люба дівчинко, світ змінився!!! Не бійся!!! Я не раз бачила у нашому місті мам з особливими… Читати далі »

Ірина

Як приєднатися до групи?

Мія

вони чекали маля, але 02.07 ними заволодів страх, невпевненість в собі, відчай. Дайте час сім`ї

Не міг батько (на якого копія дівчинка схожа) виставляти фото за два тижні до пологів з вагітною дружиною, та підписувати, що це щастя…
Вони не були морально готові.. УЗД апарат не показав цього…. дайте можливість їм без Вашого осуду обдумати ситуацію яка склалась

Віка

Узд-апарат не показав?! чи може то така кваліфікована! уздистка?! Бо як, як бд, можна таке не побачити?! Може варто таким небайдужим громадянам ініціювати службову перевірку працівника лікарні і відсторонення від обов’язків, бо це ж не перший випадок недогляду?! Нагадаю, що кілька місяців тому завезли новий! апарат…

Ксюша

Вана ще їздила на узд в луцьк

Вікторія

Скоріше за все, уся сім’я, включно з бабусями і дідусями знали про ваду у дитини ще під час вагітності. І ще тоді вирішили зректись дитини.
І ні гінекологи, ні акушери, ні багатостраждальний апарат УЗД, ні лікар, який працює за тим апаратом не винні ні в чому, так само, як не винна дитинка. Батьки теж не винні, що народилась саме така особлива дівчинка.
Їх тяжка провина лише в одному- вони викинули зі свого життя маленьке немовлятко, котрого самі запланували і народили, та мали обов’язок піклуватись та любити, оберігати та турбуватись.

Віка

Ксюша, звідки інформація? Може ви знаєте більше про перебіг ввгітності і дійсно батьки і рідня були в курсі… Тоді наслідки вчинку більш ніж заслужені. Бо можна було і за кордон поїхати народити, ту саму Польщу, де рівень медицини вищий і дитинка при відмові була б в інших, значно кращих умовах… І дурної слави можна було уникнути…
Ні, щось в цій ситуації не в’яжеться або ж люди настільки недалекоглядні…

Міра

Віка, Вікторія, не знали вони, більш всього. Вони в інстаграм фото за 2тижні до вагітності скидали, раділи..

Людина

Як приєднатись до групи? Як та дитинка беззахистна буде мучитись в дитбудинку! Які в матері можуть бути проблеми з серцем, якщо в неі його нема!

В.10.37

Сайт мав право це оприлюднювати якщо батьки офіційно відмовились від немовля. На те ми і люди щоб можливо чимось допомогти.
Не потрібно йти з кулаками на пологовий дім
Але батьки у цей етап свого життя не готові брати на себе таку ношу. Хто зна можливо колись вони і будуть готові віддати життя за цю помилку ( звичайно якщо це так можливо назвати )
Час покаже.

Ірина

Так страшно ((( одні вимолюють в Бога дитинку, а інші 9 місяців плекають, а потім викидають((

Сусід

Ім’я “героїв” має знати все місто!

Ірина

Так

tanya sirotyuk

Яка маленька бусінка!!! Яка вона хороша!!!!Така солодка лежить !!!! Цілувати її і обнімати треба, і крепко крепко любити!!! Щастя тобі маленька! В тебе будуть найкращі на світі мама і тато!

Знайомий

Батьки, одумайтесь. Все одно люди в нашому місті дізнаються хто ви, місто дуже маленьке, як ви будете людям в очі дивитись? Ви уявіть себе без рук, і від вас відмовились батьки.

підтримка батькам

Підтримую батьків , це був нелегкий вибір , але молодці , що наважились зробити так як хочете ви цього , а не так як нав’язуть вам інші

Олег

В тебе так само мозгі в –

Подросток

Конечно можно осуждать родителей,можно понять и простить.Никто не знает как бы поступил он на их месте,а говорить тут можно всякое.Родители сделали свой выбор,теперь у них один судья.А вот вы обсуждальщики и осуждальщики готовы ее удочерить??Ведь родители не те кто родили,а те кто воспитали.выкормили и тд??

Ворожка

Подросток, если вьі умеете читать по-украински и понимаете украинский язьік, то должньі бьіли прочесть, что есть люди, которьіе действительно хотят удочерить девочку

марія

удочерити хочуть але зможуть лише через два місяці – така процедура усиновлення ( може батьки одумаються ) а два місяці
крихітка де буде?
підросток а ти не родич горе батьків?

Подросток

Даже не знаю кто это,но ребенка жаль

Elena

Шановні батьки,так ми люди не Бог і судити це не наша робота,бо для чужих гріхів ми судді,а для своїх-адвокати,і я навіть трішки вас розумію,цей шок,це розчарування цей біль,і бути на вашому місці ніхто б не хотів однозначно,тому що як я бачу хворих дітей в мене серце розривається на шматки,а бачити це кожен день це взагалі….але є одне але….це Материнська Любов яка є вища за будь-які фізичні вади…тому шкода що саме таке рішення ви вибрали,бо ця диво дівчинка як пишуть для чогось прийшла в цей світ,і не випадково ваду не бачили на узі,бо це дитя мало народитися,а як Бог дав життя,то… Читати далі »

Оля

Дитинку ту не можна назвати хворою! З такою вадою можна жити нормальним життям. Так, не зовсім повноцінним, але жити… а як люди в аварії попадають і втрачають і ноги і руки, або зовсім лежачими стають… і те від них не відмовляються… або як діти дауни родяться….і Мами від них не відмовляються…
Це не люди

Люси

Вам не стыдно?Тоесть,этим бугаям помощь нужна,а их крошечке не нужна????Давайте не будем!!!

Ірина

Скажіть як можна допомогти дитині? Через кого? Напишіть будь ласка

Оля

…зробили і залишили слів немає…..
так собаки навіть не вчиняють…
знаю хто є ці “батьки”… “Тато” той ок, може і покинути дитину, чоловіки так часто роблять, але ж Жінка, мати, виносила 9 місяців і залишила…

Оля

Скажіть будьласка чи створили сторінку на Фейсбуці. Хотілось би чимось допомогти маленькій .

оксана

Треба батькам прочитати книгу Джейн Брікет і Шеріл Берк* Йди за мрією все можливо*

Вікторія

Батьки читають інстаграм та прилизані пафосні гламурні фото. Не заважайте їм з порадами, у них вже нове, вільне від зобов’язань перед власною дитиною, життя.
С глаз долой- із сєрдца вон. Не маєш ручок- киш-киш, ми тебе не хочемо, ти нам не донечка.

Тетяна

Вікторія, доброго вечора,напишіть мені на вайбер будь ласка 0983269174

Давня знайома

Вражає байдужіть рідних. Ви ж так довго хотіли дитинку, йшли до цього. Яка б вона не була вона ВАША рідна кровинка. Носити під серцем 9 місяців, чекати народження а потім в один момент глянути на неі і сказати вона нам не потрібна це жах. Як взагалі ви можете спокійно жити. А саме більше вражає в цій ситуації що люди заживо поховали власну дитину. Батькам дівчинки не по 15 років що вони могли злякатися як дехто вважає. Хоча тепер їх назвати повноціними людьми теж язик не повертається!!! Все на світі вертається. Шановні І та С подумайте про це. А бабусів та… Читати далі »

Неля

Как добавится в группу в Вайбере. Помогите пожалуйста.

РАДАР

Не маю жодного стосунку до цієї групи, допомогти не можу. Група називається “Особлива дівчинка”, тут написано. Це все, що знаю. Обговорення там, по-моєму, тимчасово припинили.

Сусід

Для початку збору коштів для будь – якої дитини має бути куча паперів, свідоцтво про народження, довідки і виписки від лікаря, фото, дозвіл від батьків чи опікунів і т. д. Якщо почати збір без цього, це йде, як шахрайство і крім питань до людини, яка цим займеться рахунок можуть арештувати. Якби в дівчинки були офіційно батьки чи опікуни, тоді проблем не має. Крім того залежно,як і хто буде опікуном дитини-вони можуть взагалі бути проти будь-яких зборів і ми на жаль нічого не зробимо((

Анатоль_ БІДЗЮРА

Можу побитися об заклад, що ваш, безумовно правильний коментар, у світлі законодавства України, в Нововолинську не діє. Щодня, у коридорчику, що при вході до “Вопаку” стоять якісь особи жіночої\чоловічої статі, із зашмугляними до блиску документами та вициганюють у відвідувачів гроші на лікування якихось дітей.
Я, нещодавно, сфотографував молодого і квітучого самця-прохача і запитав звідки він приїхав. На потреби якої дитини він просить гроші і який діагноз у хворого малюка?
Він щось промимрив зі свого маскарадного балахону… і більше я його у нас не бачив. Проте, з’явилися інші.

Ірина

Ця дівчинка потребує нашої допомоги. У Флориді є такий лікар Дрор Пелєй (Медичний Центр Св.Марії). Діти, які народилися без ніжок, після його операцій та реабілітацій уже в свій перший-другий рік життя роблять свої перші кроки і стають повністю повноцінними та дієздатними людьми. Я думаю, що він зможе допомогти цьому дитятку, і вона як підросте, навіть і не знатиме, що була така вада. За допомогою Гугл перекладач, я написала в цю клініку, чи зможуть вони допомогти, але відповіді поки немає. На сайті є їх номер (+1 561 844 6300). Можливо, хто добре знає англійську мову зателефонує і хоча б трішки більше… Читати далі »

Тетяна

Є якась інформація?

Ірина

На жаль, з клініки відповідь так і не прийшла (можливо, ще і прийде). А, може, є хтось, хто все таки телефонував? Проте, я надіюсь, що нові батьки дівчинки все таки наважаться на операцію, а ми всі їм фінансово допоможемо та морально підтримаємо.

Юля

Із якої клініки? Куди ви звертались? “Нові батьки” – вже люди зголосилися?

Ірина

Медичний Центр Св. Марії. Написала листа, чи вони можуть допомогти дівчинці, яка народилася без ручок. Особисто чула за лікаря з цієї клініки, який робить діток повноцінними людьми, багато хороших відгуків. Цю інформацію пишу, бо, можливо, це направить “нових батьків”(наскільки мені відомо, це родичі мами дівчинки) та допоможе дитині.

Тетяна

Скажіть,а Ви точно знаєте що дівчинку забирають родичі мами?? Це правда?

Ірина

Точно я вам сказати не можу, так як особисто їх не знаю. Проте чула це від їхніх знайомих. Я думаю, що час все розставить на свої місця і, надіюсь, що в дівчинки все складеться якнайкраще.

Анатоль_ БІДЗЮРА

“Родичі мами дівчинки” – це родичі рідної бабусі того нещасного дитяти?

Ірина

Напевно, так.

бабушка Кати

какая Вы МОЛОДЕЦ – Ирина! дай Боже, чтоб Ваша информация была использована!