Новий удар по шахтарях. Рішення апеляційного суду

29 2956

Важлива інформація для колишніх і теперішніх працівників нововолинських шахт,  яким не зараховано страховий стаж через так звану несплату податків.

28 березня на сайті Львівського апеляційного адміністративного суду розміщено постанову по апеляційній скарзі, яку подав Нововолинський міський центр зайнятості на постанову Нововолинського міського суду

Це справжній удар по шахтарях!

Торік один із колишніх працівників ДП “Шахта №1 “Нововолинська” подав позов до Нововолинського міського суду на Нововолинський міський центр зайнятості, бо допомогу з безробіття йому виплачували не у повному обсязі (виплачували мінімальну – 544 грн).

У Центрі зайнятості шахтарю пояснювали, що за останній рік страховий стаж не зарахований через несплату ЄСВ (потрібно хоча б 6 місяців). Насправді податки підприємство сплатило, але зробило це невчасно, тож було накладено штраф і далі нараховувалася пеня.

Нововолинський міський суд задовольнив цей позов шахтаря. Зобов’язав міський Центр зайнятості зарахувати страховий стаж і виплатити допомогу з безробіття в повному обсязі.

Постанова тут:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/71175042

У січні Центр зайнятості подав апеляційну скаргу на це рішення. 20 березня 2018 р. Львівський апеляційний адмінсуд розглянув справу і повністю задовольнив апеляцію – скасував постанову Нововолинського міського суду.

 

 

Які наслідки для волинських шахтарів?

Гірники, які будуть звільнені через закриття підприємства (зараз це ДП “Шахта №1 “Нововолинська”), залишаються БЕЗ соціального захисту.

А найгірше, що страховий стаж не зараховується. І коли ви будете оформляти пенсію, при достатній кількості підземного стажу вам не вистачить страхового… і вам доведеться ще трохи попрацювати на іншому підприємстві.

На ДП “Шахта №1 “Нововолинська” 1 червня 2018 вже буде ТРИ РОКИ як не зараховують страховий стаж, хоча підприємство повністю державне, вчасно виплачує зарплату і сплачує податки!

Ще недавно шахтарям через суд зараховували страховий стаж на пенсію. Але як тепер чинитиме міський суд?

Водночас відділення Пенсійного фонду легко виграє апеляцію в ЛААСУ.

Хотілося б почути думку профспілок. Та й народний депутат у нас є. Хоча його думку я чув.

Олександр ПРИТУЛА, Нововолинськ

УВАГА!

Постанова Львівського апеляційного адмінсуду тут:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/72898055

Постанова Нововолинського суду тут:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/71175042

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

29
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
24 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
АНАТОЛЬ_

Ось тут, та й втрутитися б місцевій владі. Вона на це має повне право. І в “ЗУ Про місцеве самоврядування” є відповідні пункти про її повноваження із цього приводу… Сьогодні, о 15-00 у сесійній залі звітує міський голова В.Сапожніков про свою роботу у 2017 році. Прийдіть вуглекопи, і задайте йому питання стосовно вашого страхового стажу і соціальних виплат. Ви ж не раби – а люди! Хай відповість той, якого ви обирали 20 років підряд.

Вероніка Гурська

нема слів, три роки вилітають !!!!!!!!!!!!!!!!!

Олександр

П. Вероніка, у Вас є новий директор, є незалежна профспілка, керівник якої добре знає про цю проблему. Задайте їм питання про ці три роки. Зараз ви колектив у 200 чоловік, а коли шахту закриють, то Ви залишитесь з цією проблемою одні. Ніхто Вас тоді слухати не буде. До речі, хто знає скільки не зараховано стажу на “бужанці” і “дев’ятій”?

editor

Телефонував зранку щодо цієї публікації заступник голови МО НПГУ Павло Лазаренко. Він зараз у Києві. Павле, донесіть до нардепів і урядовців цю надзвичайно важливу для гірників усієї України проблему! Держава фактично наплювала шахтарям у вічі.

шанувальник

на місці профспілок – брати гузя , не забути про себе ,і підпалити всіх біля міськради на знак протесту.щоб не було це переживання за шахтарів на словах , а хай буде на конкретних справах . солярку не беріть – погано загоряється.

editor

шановний шанувальнику, хай краще візьмуть Гузя і проб’ються до Гройсмана з Парубієм. Там того діла – внести два слова в закон.
Або під Верховний суд, або до Порошенка.

editor

І треба віддати належне Орисі Романівні Ференс-Піжук. Її рішення з шахтарського питання було СПРАВЕДЛИВИМ.

АНАТОЛЬ_

І я так думаю. Як не дивно – таки справедливе.

Олександр

…хочеться додати деякі міркування по подібному питанню-так сталось,що і через війну на сході є люди,які не можуть оформити пенсію-а саме -неможливо отримати довідку про пільговий стаж з Луганська,хоча підприемство знвходилось і працювало в Нововолинську. Так само виграний суд першої інстанції і так само програний апеляційний…. Було звернення до депутата Гузя-…і що-правильно,як з гуся! А я за нього віддав свій голос.Записувався на прийом-марно,не попав,але регулярно читаю пости про запливи і піар-акції….Є за що ненавидіти таку владу і чиновників на місцях! Боротьба йде вже четвертий рік і невідомо коли закінчиться,але буде доведена до кінця.Що до нашої судді…..виникає логічне питання-а чи було її… Читати далі »

цікаво

А з чого ви взяли, що київські зацікавлені у виплатах шахтарям ?

Олександр

я такого не писав….

цікаво

Це ,Олександре , запитання не до вас, а до тих, хто писав про Гройсмана та Парубія з Порошенком.

ШАХТАР

Із зарплат шахтарів відрахування у фонди (згідно чеків про нарахування зарплати ) велися регулярно. А чому шахтарі стали крайніми ,що вирахувані з іхніх зарплат кошти не доходили до фондів? Чому правоохоронці і суди не шукають, де по дорозі до фондів ці кошти регулярно зникали ??? Така схема вигідна усім згаданим тут організаціям і владам усіх рівнів . А роботяг шахтарів в черговий раз усі дружно зробили ” козлоотпущениями. “

мешканець

До болю знайома ця шахрайська заїзджена схема облампошування простих людей- роботяг.

АНАТОЛЬ_

Суд першої інстанції – Нововолинський. Суд другої – апеляційний. Пам’ятаєте суддю Зварича зі Львова? Який колядував. Можливо, тут щось подібне. Багатії здатні на все.

Олександр

Я також звертався до Гузя через його помічника Бадзюня по проблемі викладеній в статті. Був депутатський запит до міністра. Відповідь від заступника міністра була звичайною відпискою. Повторне моє зверення до депутата проігнорували. В приймальні Гузя мені дали зрозуміти – я один звертаюся з цією проблемою, ну ще хтось в Іваничах . а якби нас багато прийшло, тоді… Ми для нашого депутата електорат, тому й відбуваються піар-запливи, встановлюються сердечка в містах. Ну а по цій справі можливо буде касація і ВСУ підтвердить правильність рішення Нововолинського суду. До речі, продовження слідує. У ЛААС розглядається апеляційна скарга НМЦЗ по іншій постанові Нововолинського міського… Читати далі »

Олександр

Я не електорат – я ВИБОРЕЦЬ! І більше такого ***** вибирати не буду! Ні в місцеву, ні в Верховну раду. А для інших виборців пишу – думайте і голосуйте за того, в кому впевнені, інакше “кинуть” і Вас.

АНАТОЛЬ_

Додам: Якщо впевнені, що це чесна людина.

гидко бути виборцем

Чесні люди навіть в кандидати рватися не будуть. Бо розуміють ,що у тому злодійському логові ні на що відкрито впливати не можливо . Штірліц , щоб пробратися в логово фашистів змушений був перевтілитися у німецького офіцера. А сьогоднішні хамеліоновські клептомани уже є такими мутантами ,що ніякий антибіотик їм хоч будь-як зашкодити не здатен. Он Клімчука, Януковича вигнали, а на їх місце уже 100 ще “похлеще” ” попєрєдніків напоготові….. А” виборцями ” себе можуть вважати люди цивілізованого світу, де є досконала виборча система, а не така як у нас , де мерів”колуарно”призначають задовго до ПОЧАТКУ виборів . Нас навіть електоратом назвати… Читати далі »

Олександр

А Ви себе ким вважаєте?

? ? ?

Можна вважати себе ким завгодно, але хіба у нас думка простої людини на щось може вплинути ?

Олександр

Думка простого німця,чи американця на щось впливає,а наші думки…..можливо думати потрібно починати іншим місцем українцю?

? ? ?

А ,можливо, пред’яви треба виставляти до тих, хто нагло пролазить до влади задля наживи, хто задля корита і влади здатен на все? До тих , хто погруз у корупції і забув про свої обіцянки та повноваження, які надають можливість виконанню передвиборних зобов’язань, які простим людям себто” виборцям” не під силу здійснити внаслідок їх безправ’я у країні, де не працюють закони? Чому така ненависть до людей, які не задіяні у корупційних схемах і саме тому уже заслуговують на повагу? Чому не викликають огиди ” заступники ” та інші стражі мерівських збіговищ, де навіть запитання пересічному громадянину напряму без ” посередника” “звітуючому”… Читати далі »

громада

У місті ,де влада не дотримується законів і не карається за це, “думалки будь-яких місць” не допоможуть аморальним людям при владі перетворитися у порядних чиновників. Навіть Майдани і війна на сході не вплинули на це. Настільки усе запущено у бариг при владі. А люди,які в таких нестерпно-принизливих корупцією умовах дають собі самотужки раду і не йдуть на ” співпрацю ” з баригами при владі та їх прихвостнями не беруть участі у їх ” сцценаріях ” ,дійсно заслуговують на неабияку повагу…

АНАТОЛЬ_

Я ніколи не був задіяний у корупційних та злодійських схемах. Як і мої друзі. Як і “Радар”. Проте, всім нам приятелі та свояки місцевого владного начальства регулярно ставлять психіатричні діагнози. Вочевидь, за правду. Ось і вчора, журналістка “НМ” це зробила. Подавати у суд? Та ні. Навіщо? Підлизнула і почухала комусь щось. Хай і далі живе своїм життям.

Фея

Думаю, що так. Все вирішується ще до виборів, вибори – це інструмент для протягненя прийнятого рішення по” договорняку”. Самі виборці нічого не вирішують. При повазі до Анатоля мушу зазначити , що не виборці, на мою думку,посадили у крісло теперішніх керманичів, а керманичі самі себе призначили на ці посади(((((

АНАТОЛЬ_

Ні. Це ми їх вгніздили своєю безпринципністю та угодівством. Як, скажіть, мер міг призначити самого себе без наших голосів?

то хто кому в\"є гнізда ?

Що вгнізджували,то вгнізджували.. Після наради у мера з його апартаментів як щурі “активісти ” потягнулись у приміщення колишнього руху для обговорення роботи щодо агітувань за мера по вулицям під гаслами типу “накрався,красти уже не буде” і ін. А скільки у тих щурів є підщуріків, то “сеттевий маркетинг глибоко відпочиває або нервово курить”.

ПРЕМІЇ ВІД МЕРА

Анатолію, а, може , ви ще й не знаєте як наш мер ” сам себе”, ” своїх ” заступників та “своїх” водіїв і прибиральниць” протягом січня -лютого преміював у розмірі 80% заробітної плати кожному.?
…. А звинуватимо у цьому кого ? депутатів….правоохоронців… ?
– ні-ні… вони тут ні до чого….
У цьому папік сказав винуватити “позасхемне ” бидло та рабів “необтесаних” режимною системою.