Обікрали 4 машини за ніч. Біля автошколи

25 4167

Із самого ранку в центрі Нововолинська у дворі на вулиці Небесної сотні працювала поліція. Що трапилось?

Чергова квартирна крадіжка?

Ні, чергове “бомбування” автівок. Нічні злодії “влупили” аж чотири машини.

Дві – біля будинку №5 на вулиці Небесної сотні.

А  ще дві – неподалік, на закритій прибудинковій території новобудови.

 

 

Фоторепортаж – Віталій Грабовський

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

25
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
18 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
13 Автор коментаря
Vet-k

Ой, ну от зовсім не дивує ця новина. Нажаль… Ті емоції, які я зараз відчула прочитавши статтю, важко назвати “обуренням”. Це щось значно більше. Це могла бути і наша машина, адже ми живемо у сусідньому дворі. Я взагалі не розумію, що відбувається у нашому місті?! Хто над цим стоїть?! В мене ніколи не було проблем із тим, що написати, але зараз я навіть не можу зосередитись і сформулювати свої думки…. Але одне можу сказати точно, далі вкрадені речі “підуть” в ломбарди, а потім знаєте куди?! В КОСМОЛОТ!!! Так, це НОВЕНЬКИЙ ігровий заклад, який відкрився менше ніж за тиждень на місці… Читати далі »

РАДАР

Ну як же, наші правоохоронці багато на що здатні. От сьогодні відзначились затриманням і побиттям виборця. Не бандюка, а звичайного виборця. Били по голові, у нас же нова переатестована поліція.
Розповім трохи згодом.

Валера

Начальнику поліції занесли відео по іншій крадіжці… І що ви думаєте…. Каже це все брехня…

Вікторія

Дякуйте, що не сказав, що це ви самі себе обікрали.
Зброд найманців по оголошеннм зі стовбів, а не поліція.

Валера

Треба закрити ігрові автомати це 1….ломбарди це 2…скупку металу це 3…які не обладнані відео фіксацією… Встановити камери на кожній дорозі… І щоб обов’язково освітлені місце…

Миша

А скупка металу тiльки при придявленнi паспорта..

Тролик

Вони весь метал на одну ксерокопію паспорта приймають…

Валера

Та поміняти керівництво поліції і мера….

Vet-k

Мені здається, що з цього треба було би почати)

Вікторія

Нє, бандюків поліція не буде бити, бо поліція з бандюками дружить сільнєйшо.
А от об звичайних людей чесати свої руки, то залюбки. Бо звичайні люди усе бачать і розуміють. Можуть і правду написати.

Анатоль_ БІДЗЮРА

А ще здатні бездіяти захищаючи найвищих керівників місцевого самоврядування і виконкому, у розслідуванні кримінальної справи по невиконанню ними рішення суду. Пане Галащук! Таки доведеться влаштувати мітинг під стінами Нововолинського ВП ГУНП. Чекайте в гості. Затягування і саботаж, (слідча Хома А.В.) ні до чого доброго не приведуть.

ПИЛИП

ТО НЕ НІМЕЧИНА ВАМ ХЛОПЦІ ТО БИДЛОСТАН

Нарковолинськ

У сусідніх містах такого розгнузданого бандюкізму немає. Там хоч якась подоба влади є, а тут… Тут засідають. як зазначив попередній оратор, владні імпотенти.

Роман

реакція буде коли появиться перший грабіжник-постраждалий …. від вкрай занепокоєного власника майна…. Ті хто таке робить (грабує) – не підозрюють, що можуть зайти не у ті двері і не в ту хвилину…. а милосердя просто не буде

Валера

Поліція покиньте місто на три дні і ми самі наведемо порядок…. Щоб не бігли і не жалувались…. Бо так далі не можливо….. Галащук ти хапуга і брехун

Укроп

Коли вже ті активні громадяни наведуть порядок в місті, а то вже надоїло читати ці коментарі з рік у рік, а нічого ніхто не робить тільки пише що все погано. Тільки не робіть так як було в березні, коли поліція разом з Нац. Гвардією крутила “чечленів” а Ви стояли з боку і дивились. Ура самообороні майдану і громадським формуванням в місті, Ви показали що вмієте робити…… Нічого….

Петрушка

А ви що кому показали? Назвався укропом – дій. І коли вже ті укропи наведуть порядок у місті?

Vet-k

Знаєте, я 8 років прожила у Львові, і маю з чим порівняти. Вірите, там водіїв штрафують! І пішоходів, за те, що переходять дорогу в невстановлених місцях. Причому постійно! Ви можете таке уявити?! Не знаю як у них справи складаються з більш складними випадками, але, хоча б, по ситуації на дорогах, видно, що поліція у Львові є. А наші Імпотенти всіх бояться. Аж шкода стає їх інколи…

Олександр

А завтра наступить благодать…

Валера

А це до чого

Вікторія

Зелена….аж посиніємо.

Дбот

*удаки терпіли , перед виборами ,тримались ,тепер знову зелене світло

Настя

Vet-k приїди і покажи як працювати чи на словах герой ховаючись за анонімів.

Vet-k

Хто на що вчився. Чи не так, Настя? Мене дуже потішив ваш коментар. З ваших слів, можна зробити висновок, що ви якимось чином причетні до правоохоронних органів. Сподіваюсь, задумаєтесь або принаймні перекажете думку простих людей про наші “органи”)

Олександр

Зе-обіцяв вже з сьогодні! Знову назебали!