Ресторан у хрущобі і “Смак” із запашком

29 3192

Власником одного кафе є депутат міськради від блоку “Солідарність” Олег Бадзюнь. Власника іншого закладу обурені мешканці не можуть дошукатися.

На дитячих майданчиках – п’яні розбірки і стихійна автостоянка, під вікнами квартир клієнти закладів ходять до вітру…

Це Нововолинськ, Шахтарський мікрорайон, за кількасот метрів від озера і кладовища.

Міська й обласна поліція, міський голова Сапожніков і начальник ЖКП №2 Луцик, санстанція і Волинська облдержадміністрація дістали від мешканців трьох нововолинських багатоповерхівок навіть не скаргу – волання про допомогу.

Будинки №18, №17 Шахтарського мікрорайону сусідять із №29 по пр.Перемоги. У спільному дворі є зелена зона з дитячим майданчиком, де відпочивають і граються діти.

На жаль, ця приємна картина змінилася з початку літа 2016 р. Біля продуктового магазину “Смак” на автобусній зупинці Шахтарського мікрорайону встановили столики з навісами (фактично – літнє кафе), а в житловому будинку №18 відкрився ресторан “Мангал“.

Фото з публічної сторінки “Мангалу”

У ресторан “Мангал” відвідувачі здебільшого приїздять і свої автомобілі ставлять не на відведеному майданчику, а по всій зеленій зоні. При цьому брутально, з нецензурною лайкою, забороняють дітям грати з м’ячем, щоб не пошкодили авто.

Я паркуюсь як *удак, а шо?

“Мангал” цілковито ігнорує вимоги будівельних і санітарних норм, правила громадського спокою. Димовідвідна труба побудована на рівні вікон 2-го поверху, не відповідає технічним нормам і завдає щкоди всім мешканцям, чиї вікна виходять на заклад.

Дим із димоходу потрапляє до помешкань. У вітряну погоду димова завіса у квартирах стоїть навіть при зачинених вікнах, із нестерпним запахом вогнищ і всього, що готують у ресторані.

Мешканці нервово жартують: живемо у котельні…

“Мангал” знаходиться у житловому будинку старого типу, з дуже високим проникненням звуку. Часто заклад працює до глибокої ночі. Його робота порушує тишу й сон мешканців  не лише будинку №18, а й будинку №29 по пр.Перемоги.

Ми зверталися до працівників “Мангалу” зі скаргами, але так і не змогли з’ясувати, хто ж власник, а на скарги ніхто реагувати не хоче.

Фото з публічної сторінки “Мангалу”

О третій годині ночі, коли мешканці намагаються повідомити про недопустимість шуму серед ночі, назустріч виходять кілька чоловіків, насміхаються й дають зрозуміти, що скарги на це кафе нічого не змінять. Натякають на впливових друзів і власників.

Стоянка на газоні – діло звичне

Магазин “Смак” не забезпечив відвідувачів літнього кафе біотуалетами, тож вони справляють свою нужду під нашими вікнами. Автостоянка біля кафе розрахована на дві машини, а паркується більше – зокрема, й буси, які закривають огляд і без того аварійного перехрестя. Це створює небезпеку для транспорту і пішоходів.

Часто клієнти цього закладу спілкуються нецензурною лайкою, надто ж коли хтось із мешканців робить їм зауваження. А довкола бавляться діти, які стають свідками п’яних розборок, справляння нужди й неадекватної поведінки відвідувачів закладу “Смак”.

Літнє кафе під навісом – на задньому плані

Шум у нічний час, порушення будівельних норм, антисанітарія довкола житлових будинків, хаотичне паркування автомобілів у зоні відпочинку, неадекватна поведінка клієнтів на очах у дітей довели нас до крайності.

Фото з публічної сторінки “Мангалу”

Небажання власників цих закладів дослухатись до скарг і зауважень змушує нас звернутись по допомогу в наведенні порядку до всіх можливих установ, бо поодинокі скарги на рівні міста ігноруються повністю.

Просимо:

1.Провести перевірку закладів “Мангал” і “Смак” щодо претензій, викладених у скарзі.

2. Зобов’язати власників:

“Мангалу” – а) демонтувати димовідвідну трубу й розібрати піч, бо мангал у житловому будинку не повинен знаходитись; б) не порушувати режиму роботи закладу, не працювати вночі.

Клієнти  гуляють до 3-ї ночі. На повну

“Смаку” – закрити літнє кафе або ж забезпечити біотуалетами з відповідним прибиранням території.

2. Упорядкувати паркування автомобілів біля закладів,  патрульній службі поліції проконтролювати виконання.

3. Скласти протоколи щодо зазначених у скарзі порушень та зобов’язати власників обох закладів усунути всі проблеми, що виникли з їхньої вини.

До скарги додаємо фотографії”.

Під цим документом підписалися мешканці: 30 квартир у буд. №18, 20 квартир у буд. №17 Шахтарського м-ну, 8 квартир у буд. №29 по пр.Перемоги.

Загалом 58 підписів.

РАДАР звернувся до господарів обох закладів. Їхні дуже цікаві коментарі – у наступному матеріалі.

Стежте за РАДАРОМ!

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
29 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Гєник
5 років тому

Да Бадзюні з Сапогом всьо порішають

галина
5 років тому
Відповісти  Гєник

чого ви прицепилися до бадзюнів. це кращі люди нашого міста. вони багато роблять добра. комусь це муляє.

сусід
5 років тому
Відповісти  галина

анука про добро детальніше! це кому вони стікі добра наробили? один дитину вбив на машині насмерть пару років назад, то теперь церква ломиться від його добра. та історія досі не закінчена. ви попитайте в людей і напишіть про це. бо не всі знають яке таке “добро” ці бадзюні для міста.

Тетяна
5 років тому

Який приклад дітям? Чого тільки не наслухаються, у тому районі щороку щось нове,тільки не краще,а щоразу гірше для мешканців. Невже нічого не зміниться?

editor
5 років тому
Відповісти  Тетяна

Так, двори дуже запущені. Асфальтових доріжок нема. Біля ЖЕК №2 просто ганебне бездоріжжя. Нога мера і його заступників там наче ніколи не ступала. Двір біля “Мангалу” невпинно перетворюється на відстійник для алкашів і машин.

Вика
5 років тому

Це кафе” Мангал” зовсім зробило життя нестерпним постійний запах горілого не те, що смачного шашлику, а копоті який проникає в квартири, його відчутно навіть якщо закриті вікна. А зараз літо жара хочеться свіжого повітря, але про це можна тільки мріяти, живемо як в косервній банці ні вікна відкрити, ні одягу повісити посушити. А це й шум до третьої години ночі зовсім спати недає, Машини ставлять де попало їх нехвилює , що тут гуляють діти, так вони ще й вульгарно висловлюються, дітей проганяють, як їм щось бачно несподобається, нераз дітей страшно випускати гуляти, щоб чого нетрапилось, а на свята і вихідні людей багато, то вони виходять покурити на дитячий майданчик на лавочки або по телефону побалакати, зовсім обнагліли нічого бачно небояться хвастаються, що в них велика криша.

доброзичливі сусіди
5 років тому

Весь негатив пов’язаний з “Мангалом” за словами власників:”это не у нас”,це ніби мешканці будинку димлять,шумлять під вікнами самі собі,заважають спати один одному,співають і галдять і після першої години ночі,а в “мангалі” все за графіком і дим і завершення робочого дня о 23.00 а не до останнього клієнта,як це ще вміти так брехати,мило посміхаючись. Напевно буде війна з ними,бо усякому терпінню приходить кінець!

editor
5 років тому

сьогодні ввечері РАДАР знову побував у вашому дворі, купа вражень, завтра прочитаєте. 🙂

Predominate
5 років тому

Впливові друзі цих гопників взагалі вкурсі, що їхні товариші не вміють паркуватись і справляють нужду під стінами..? Фу! Навчіться організовувати відпочинок! Введіть дрескод і фейс-контроль який-небудь в закладах в кінці-кінців! Бикуванням ще ніхто ні на кого крім себе не вплинув шановні “впливові друзі”…

Прохожий
5 років тому

Не знаю кому ті Бадзюні добро робили, але хай зроблять порядок біля свого магазина, понаставляли столиків, щоб побільше купляли і пили, а нужду де справляти? людям під вікна, там як пройдешся такий сморід, то хіба це добро роблять?! Цікаво кому?! Собі?!

Прохожий
5 років тому

А Мангал це вообще всі межи переходить на що дивиться міська влада, як можна було таке дозволити та ще в такому місці і жилому будинку, ця дітвора бігає на все дивиться ЖАХЛИВО.

Без назви
5 років тому

Взагалі до вітру і нужду справляють не гості Мангалу, а всяка п’яна шваль, яка сама тих в будинках і мешкає. Ідуть розпивають на задвірках, потім і ходять. І сидять на лавочках самі ж сусіди п’яні, а не гості з Мангалу, бо в самому Мангалі є туалет.
А якщо і стоять там машини, то не тих алкашів))))
І взагалі, люди, ваша заздрість чорна – то один страх. Дітям гратись нема де? І не буде, бо діти сами все нищать… а Бадзюні, як би там не було, хороші люди… І кожна людина хай дивиться за собою. Я мешкаю біля Мангалу, і молодці, що відкрили заклад. Хай краще стоять круті машини, ніж всяка оця бикота. Смачно готують і молодці.

Predominate
5 років тому
Відповісти  Без назви

А в ганделиках значить інтелектуальна еліта відпочиває…))) Чи то не ганделик, а Лондонський ПАБ або ресторан на узбережжі в Мармарисі? ” діти сами все нищать…” Жителі, зберіться но і “понищіть в рамках закону” оті корита, припарковані на газонах! Жодне бидло не наведе порядок у місті, поки ви самі за це не візьметесь.

Нововолинці
5 років тому
Відповісти  Без назви

Я так розумію ви і є та бикота,яка в чужому місці і без належних документів і дозволу жителів будинків відкрили коптільню і срач,прикриваючись кРишою!Тільки пам”ятайте кожну кРишу може вітер зірвати і не думайте,що люди відступлять чи зможете відкупитись,зась вам!!!Це не в одній квартирі і не в одному домі сморід нестерпний,наче після пожару!З якими” красунями “міста проживаєте,бо бізнес на них оформленний,ось там і відкривайте коптільню,в цьому диму і живііть і спіть,а людям дайте спокій,краще по доброму,бо ви ще погано знаєте українців!

Без назви
5 років тому

Да ладно вам Дим смардить???а Руна ??? Кроноспан??? Як вам ?? Пахне? ?? А коли в парку на день Шахтьора шашлики жарять то як????я все розумию не зручности. ..ви думаете не хочуть щось робити. ..хочуть и зроблять дайте час. ..не все так скоро. .по центру миста магазин працюе и там таке робиться…люди да ви за рахунок пидприемцив и пенсии и все вам…давайте закриемо всих. ..и що тоди

місцева жителька
5 років тому
Відповісти  Без назви

Шановний коментатор!До чього тут день шахтаря?Ви що в парку живете?,чи день шахтаря у вас щодня?Сама працюю у підприємця:не розповідаййте казки про” пенсії і все нам…”за рахунок їх!!!Взагалі думайте що пишете,бо аж гидко читати!!!

editor
5 років тому
Відповісти  Без назви

а шо за магазин по центру міста? де то таке робиться???

гість
5 років тому

Яка заздрість,люди,про що ви пишете. Хай працює хто хоче і де хоче,але кожен підприємець має бути людиною і думати не тільки про свій дохід,а й про людей,які живуть поряд і яким він створює багато незручностей. А про алкашів і шваль,то слідкуйте за своїми висловами,чи ви вважаєте,що на мікрорайоні тільки алкаші? Я теж живу поряд,дим і шум в нічний час заважає.

Прохожий
5 років тому

Слухайте гостю без назви ви случайно не хазяєн це ї багадельні. Заздрість, яка заздрість немає чому тут заздрити. Про що ви пишите ви свій город обсирай в якому родилися. Месні алкаші та вони випили свою дозу і пішли спати, а нужду спавляють більше ті що за століками сидять біля “Смаку”. І вообще, як таке допустила місцева влада,щоб чужі люди приіхали в наше місто живуть тут роблять бізнес та ще й обливають його помиями, озивають мешканців, та ще й наші діти вже погані бачно, які тут все життя живуть, та ви зовсім охренелі.
А пенсії тут вообще до чого ви що пенсіонерам шашликі свої носите чи помагаєте їм чим????)))) Ааааа????? А як готують там нікого не цікавить, прості люди по кафе нерозгулюють.

editor
5 років тому
Відповісти  Прохожий

Що люди приїхали в наше місто – це добре. Що роблять легально тут бізнес – теж добре. Помиями вони нікого наразі не обливають, і взагалі, громадяни, добирайте слова, бо не встигаю всю лайку підтирати.
А от привести ЧИМШВИДШЕ свій бізнес у відповідність до санітарних і екологічних норм – це вони повинні, стопудово.

Ліна
5 років тому

Не дай Боже, якщо хтось з Бадзюнів мером стане! місту капец! все будуть дерибанити між своїми))цікаво кому то вони таке добро зробили, родичам своїм і знайомим?? і мангал прикривають, бо друзі власника

Просто українка
5 років тому

Не знаю щодо “Смаку”, йшла вдень з кладовища , то на вулиці за столиками сиділо декілька людей. А ось “Мангал” з “таємничим” власником це просто жах!!!
Присіла на зупинці перепочити,там якраз розкочегарили на повну катушку, мабудь чекали гостей з міськради чи області (подейкує народ, що такі частенько бувають) від їдкого диму можна було вдушитись- це просто жах!
Не знаю як живуть люди в цьому будинку і що у них в квартирах, коли на вулиці неможливо було дихати. Просто дуже цікаво, як санстанція дала дозвіл на коптильню в жилому домі, як дозволила пожежна охорона,і дуже цікавить дозвіл чи принаймні думка пана Сапожнікова!
Може пан мер дуже полюбляє шашлики,то забрав би до себе власника -джигіта під вікна місьвиконкому, а ще краще до свого дому ближче до лікарні.Там хоч вчасно допомогу нададуть, бо лікарня через дорогу!

Сусідство з \"Мангалом\"
5 років тому
Відповісти  Просто українка

Вчора до “Мангалу” підвезли трубу яку хочуть вмонтувати у будинок, щоб коптіло людям зверху.Що вони собі дозволяють? Мешканці будинків підписувались за демонтаж печі і труби.Звертаємось до мера міста, наведіть порядок і перестаньте травити їдким димом наших дітей. Ми задихаємось в своїх квартирах і на вулиці як тільки так званий мангал починає жарити шашлики. В кімнатах сморід як після пожежі і діти на вулиці скаржаться, що їм важко дихати. Розваліть піч в кафе “Мангал”- це перечить усім житловим нормам.На газони до” крутого” бару приїжджають такі “круті” тачки з наглими мордатими власниками,мало не збиваючи дітей,які гуляють біля дому!Гарно повечерявши під шашличок мабуть і горілочка чи коньячок ,бо з таким ревом рвуть машину з місця,що і сліпий побачить що твереза людина так газувати не може,не зважаючи на дітей і дорослих!Де цікаво знати знаходиться поліція,бо там кожного водія можна брати на експертизу і мати чималий дохід в казну зі штрафів,чи бодай собі в кишені(у нас люблять ліві гроші)Та видно наша міська влада таке табу поставила,що поліція боїться туди носа сунути!Під під”їздом будинку ввечері неможливо відпочити,бо гості “Мангалу” окупували наші лавочки разом з власниками невідомої національності,курять,плюють,харкають і гнуть мати!Вчора так звані власники”Мангалу” пробували підкупити наших дітей ,пообіцявши їм побудувати майданчик,тільки цікаво як дітвора буде там бавитись,хіба що у війни,бо все в диму,особливо після обідньої пори! ПАНЕ МЕР,ПРИЙМІТЬ МІРИ НЕГАЙНО І ТЕРМІНОВО,БО МИ ПОДУМАЄМО ЧИ ЗА ВАС ГОЛОСУВАТИ НА НАСТУПНИЙ ТЕРМІН!

Талян житель города
5 років тому

Пусть этот безымянный гость и не мечтает вывести трубу, пусть он себе засунет ее в одно место! Ты слышишь, хАзяин этого коптильного цеха! Здесь мы тебе не дадим никакую трубу выводить, и даже не думай долбить наш старый дом и лезть на крышу, которую ты не делал и не оплачивал ее благоустройство!
Для начала нам покажешь лицензию и кто тебя крышует, а потом мы будем разговаривать с технадзором. И если понадобится, мы дойдем до Кабинета министров и Верховной рады!
Открывай свою богадельню на безлюдной территории или в лесу, но здесь мы твой бизнес терпеть не намерены и дышать дымом и гарью!
Вот поблизости есть “Курляндия”, которая по ходу уже не работает, там арендуй и копти, мертвецы жаловаться и возмущаться не будут!

Фея
4 років тому

Читаю це все і думаю – смердить на Пожежній площі, аж нудить від того смороду, знищені газони, шум вночі і димова завіса, порушення всіх можливих норм і ніякого контакту зі здоровим глуздом -А У КРАЇНІ ТОГО ХАЗЯЇНА ТЕЖ ТАК МОЖНА, ЧИ ЦЕ ТІЛЬКИ У НАС МОЖНА ТАК НА ВСЕ І НА ВСІХ НАПЛЮВАТИ?