Цільові напрямки діяльності кожного бізнесу – це отримання прибутку та розширення кола клієнтів. Використання різноманітних маркетингових та рекламних інструментів для досягнення результатів має бути зваженим та ретельно проаналізованим. Якісна та експертна розробка сайтів – одне з найпопулярніших рішень. Інтернет дає можливість максимально охопити цільову аудиторію, донести до неї інформацію та продемонструвати переваги товару чи послуги. Швидкі та функціональні рішення – це ефективні механізми результативних продажів та просування на вітчизняному чи міжнародному ринку.

Чи дійсно потрібен власний сайт

В контексті сьогодення це питання риторичне. Зараз майже відсутні компанії, корпорації, організації, які б не інвестували кошти в розробку власного сайту. Сучасні споживачі вимогливі та мають сформований ряд критеріїв, за якими вони обирають виробників, продавців, надавачів послуг. Наявність веб-ресурсу – перше питання, яке цікавить потенційних та вже існуючих клієнтів. Він є візитною карткою діяльності. Дизайн, зручність користування, якість подання інформації – чинники, які впливають на формування думки. Наскільки вона буде позитивною у відвідувача та зможе трансформуватись у бажання стати клієнтом, залежить виключно від сайту.

Який обрати формат веб-ресурсу

Вибір залежить від поставлених цілей та напрямку основної діяльності. Розрізняють декілька різновидів сайтів:

  • візитка;
  • лендінг;
  • блог;
  • інтернет-магазин;

Сайт-візитка є найпростішим різновидом та складається з однієї сторінки. Він дозволяє донести до аудиторії основну інформацію про компанію, ознайомити з переліком існуючих товарів та послуг, продемонструвати портфоліо з роботами та надати контактні відомості. Лендінги також односторінкові, але мають дещо розширений функціонал: можливість подати заявку, придбати певний товар. Практика демонструє, що саме цей варіант сайту успішно конвертує відвідувача в клієнта. Інтернет-магазин та блог є складнішими формами веб-ресурсів, бо мають потребу в постійному обновленні інформаційного наповнення, відрізняються багатосторінковою структурою та потребують більш оптимізованого просування в Інтернеті.

Розробка власного сайту може відбуватись декількома способами. Нариклад, за допомогою послуг фрілансерів, з використанням готових шаблонів на онлайн-конструкторах або при участі веб-студії. Останній варіант є найбільш безпечним, компетентним та з гарантіями якості, хоча і дорожчий. Якісний та креативний, ефективний та функціонально досконалий – саме таким має бути сайт для бізнесу незалежно від його масштабів.

Прочитав сам? Поділись з іншими: