Сапожнікова судять за корупцію, але на суд він не прийшов

10 1231

Сьогодні об 11.00 у Нововолинському міському суді мали почати розгляд протоколів про корупційні діяння, складених на міського голову В.Б.Сапожнікова. Головує у справі суддя Микола Ушаков.

На засідання не з’явились ані сам мер, ані представник прокуратури. Відомостей про вручення В.Сапожнікову і прокурору повісток суд не мав. Тому справу відклали до 12 червня.

 РАДАР вангує, що нововолинський міський голова і його захист зволікатимуть від різними приводами два місяці – аж поки не спливе термін притягнення до адміністративної відповідальності.

Насторожує, що не прибув у суд навіть прокурор – хоча б для годиться.

Деталі – на відео Валентина Мінчика:

 

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ігор Желізко
5 років тому

Сапожніков не з тими зв’язався. Натомість щоб на своїй посаді підтримувати належних людей, інвесторів, нововолинян, належно розвивати місто, він підтримував та підтримує злодіїв, брехунів, крутеликів які розводять корупцію та авторитаризм розпоряджаючись майном територіальної громади як своїм обкрадаючи тим людей. Ось результат, і це тільки початки його дружби з такими “друзями”, бо із за такого “очільника” переважно у владних структурах, поліції, прокуратурі регіону опинились особи яким місце хіба що у в’язниці.

2ро
5 років тому
editor
5 років тому
Відповісти  2ро

Дякую, цікаво!

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Підіб’ємо підсумки. Міський голова Віктор Сапожніков: 1) На суди, у яких він фігурує як можливий корупціонер, ані він ані його заступники не ходять; 2) Постанов судів за свою притиправну діяльність і очолюваних ним виконавчих органів, не виконує; 3) Штрафів накладених на міськвиконком, головою якого він є, Волинською обласною Виконавчою службою – не платить; 4) На заяви і звернення громадян, які його обрали, відповідає відписками і брехнею; 5) Конституції та законів України не виконує, підриваючи тим самостійність Держави і злісно їх ігнорує; ЛЮДИ! Вам такий голова був потрібен? Ви, обираючи його на що надіялися? А тепер, потрібно думати, як його позбутися. Якщо й далі будуть мовчати СБУ, прокуратура і поліція Вам потрібно впритул зайнятися цією проблемою.

А Шо Я!!!!
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

А когось конкретного Ви пропонуєте?

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  А Шо Я!!!!

Так. Пропоную. І не одного. Нарешті будете мати щастя обирати із хороших – найкращого. Ви мені отих казочок, що мовляв, нікого обирати окрім Сапожнікова не втирайте.

А Шо Я!!!!
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Ну хоть 2 назвіть

анти чобіт
5 років тому

важко захворів?

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  анти чобіт

Холера його не вхопила. Їздив на минулому тижні у Барановичі (Білорусь) на день міста. І возив із собою духовий оркестр палацу культури. Розважається чоловік, за гроші платників податків, під час страшної війни. Бо так звик за 20 років панування. Вже не перевиховаєш. Пізно.

Володимир
5 років тому

Можливо він прихований агент москви і проводить тут саботаж на місцевому рівні – таку собі диверсію типу насрати мені на ваші закони я вище них