Сьогодні о 10-й почалася сесія Грибовицької сільради.

Мали розглянути, з-поміж іншого, можливість будівництва на території закинутої 5-ї шахти заводу з переробки гірничої породи (відвалів на териконах).

Село Грибовиця ось-ось увійде до складу Нововолинської ОТГ, тож і селянам, і містянам не байдуже, як там буде з екологією.

На сесію прибули близько 40 активістів на чолі з Борисом Карпусом.

 

 

Борис балотується на нововолинського міського голову, він є нині помічником нардепа Ігоря Гузя. Що місто на межі екологічного лиха, обидва застерігали нинішнього мера В.Сапожнікова неодноразово.

Як розповіла РАДАРУ учасниця протестної акції Марина Єлева, вибухове питання під тиском активістів депутати сільради зняли з розгляду. Сесія завершилась о 10.30.

 

 

Представника інвесторів – Віктора Сесюка у залі не було. Кажуть, приїхав і перебував десь поблизу, але на сесію не завітав.

Не було й голови Волинської ОДА Юрія Погуляйка, про очікуваний приїзд якого ширилися чутки.

 

 

Натомість прибув заступник нововолинського міського голови Олександр Громик, який в унісон із активістами закликав сільраду не ухвалювати з цього питання наразі нічого.

Бо юридичні наслідки поквапливих рішень (а це ж остання сесія сільради перед виборами) можуть бути сумними й розгрібати їх доведеться вже новообраній міській раді.

Голова сільради Павло Степанець викликав поліцію для охорони громадського порядку.

Правоохоронці намагалися розвести людей відповідно до карантинних обмежень і обіцяли залучити ще кілька патрулів, аби повиводити активістів із приміщення сільської ради.

 

 

Віктор Сесюк раніше повідомив РАДАРУ, що йдеться аж ніяк не про цементний завод, а про завод із переробки породи на порошок для будівельних сумішей.

У виробництві задіють нанотехнології, тож продукція буде високої якості, а суперміцний цемент із неї застосовуватимуть для будівництва атомних станцій, мостів, у військовій галузі.

 – Закордон стоїть у чергу за цією унікальною технологією та продукцією, – запевнив Сесюк. – А Нововолинськ і Грибовиця багато втратять, адже ми гарантуємо їм 3% прибутків, які місцева влада вкладатиме в розвиток громади. 

Ну, а поки що є лише проект договору, який мала сьогодні розглянути й затвердити Грибовицька сільрада.

 

 

Повний текст цього проекту опублікуємо трохи згодом. 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: