“Сказав, що поскаржусь Камишниковій, і вже за 10 хвилин…”

10 1592

Заходжу сьогодні в нововолинську маршрутку, кладу три гривні за проїзд. Незнайомий водій зирнув на мене – і раптом запрошує присісти  на отому, знаєте, блатному місці спереду.

Вільних місць у маршрутці достатньо, але, заінтригована, вмощуюсь. Він мовчить, і я мовчу… а на третій зупинці каже тихенько так, змовницьки:

– Ото тиждень тому через ожеледицю дорога стала – суцільний каток. У Шахтарському мікрорайоні біля озера проїхати було неможливо!

 

 

Ну, я не витримав, людей же везу, а не дрова. Набрав начальника у виконкомі, сказав йому все від душі. І пригрозив: “Зараз Камишниковій зателефоную!”

І що ви думаєте? Вже за 10 хвилин там усю дорогу пісочком посипали!..

 

 

Вийшла з маршрутки й сміюся: оце результат!

Якшо шо, беріть на озброєння. 🙂

 

Наталя Камишникова

Фото – ілюстративні

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

Тут найсмішніше, що я ж безробітна. Ніякої влади-посади. 🙂

Льоля
4 років тому
Відповісти  editor

Страшне слово “Правда”. Чим більше їх чмурити- тим більше хоч щось та робитимуть. Лякай вічних чиновників. Жени в шию і на мінімалку пенсію. Зробимо?

Тетяна
4 років тому
Відповісти  editor

Пардон, але іноді складається враження, що позиція ” А баба Яга завжди проти” – це вічна вигідна позиція “борців за справедливість”, які не можуть чи не хочуть реально щось змініти!Бо коли ти при владі- з тебе питають реальні результати, а от диванних критиків- тьма і вони чомусь зовсім неефективні, коли стають до влади, якщо взагалі НАВАЖАТЬСЯ!

editor
4 років тому
Відповісти  Тетяна

Комент трохи скорочено. Відповідь на ваше запитання власне щодо мене можу надати вам у соцмережах. А тут інша тема.

От ми у цьому матеріалі й питаємо з представників влади реальні результати. Результати халтури Коптюка та інших підрядників бачимо ще здалеку. А контролю з боку представників влади не бачимо впритул.
Може, то диванні представники влади? Чи кишенькові?.. Стати до влади наважились, а ПРИНЦИПОВО ДІЯТИ В ІНТЕРЕСАХ ГРОМАДИ – ні.

Читач
4 років тому

Тому що одна Камишнікова реагує на скарги. А наших чиновників турбує тільки їх репутація а не проблеми людей. Тому й бояться Ваших публікацій.
Дякуємо Вам за вашу нелегку роботу

editor
4 років тому
Відповісти  Читач

і вам на доброму слові 🙂

Гiсть
4 років тому
Відповісти  editor

Наталя Семенiвно, давно виникло бажання до закономiрноi вдячностi за Вашу працю додати маленькую гривню на розвиток видання, яке е “гласом трубним” нашего життя. Дайте, будь ласка, координати, рахунок, на який, я так думаю, шанувальники Вашоi працi зможуть вiдправити хто якi зможе кошти для пiдтримки слова правди .

editor
4 років тому
Відповісти  Гiсть

Дякую. Прихильники моєї безкоштовної праці, яку я називаю “Артель “Напрасный труд” 🙂 , можуть просто допомогти мені з харчуванням тузиків.
У магазині “Наша Ряба” на вулиці Шахтарській (біля “Вепра”) можна при нагоді залишати трохи гривень продавцям Лілі й Люді. Я там купую хвостатій братії курячі запчастини, продавці в курсі.

editor
4 років тому

Оксана в соцмережах коментує: З однієї сторони – добре, що хоть щось діє! А з іншої… Людиии!!! Чому у нас без скарг і погроз ніхто нічого не робить???? Невже не можна нормально виконувати свою роботу???!!!

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  editor

Не можна, Оксано. Держиморди не хочуть чесно жити.