Справедливість: плюс на мінус

14 2881

Дві події минулого року гріють мені душу.

Особлива малеча, про яку я писала, переїхала з казенного дому у власний, до мами з татом. І бабусі, які попервах теж її відцуралися, тепер гордо викладають її світлини в соцмережах, запевняючи: “Наша онуця найкраща!”

Не знати, як склалося б у цієї дитини, якби не злива ваших коментарів. Ви обурювались і співчували, радили й вірили, ви знайшли ті слова, які вони почули.

І друга подія. Наше вкрай кримінальне місто трохи зачистили від бандюків, про яких стільки писав РАДАР. Не знати, чи надовго. Не знати, чи справи рекетирів і паліїв дійдуть до суду. Але надія на справедливість усе ж таки є.

А тепер про те, що непокоїть. Дуже.

Учасник Майдану Віталій Грабовський через п’яний жарт про гранату може провести за гратами більше часу, ніж убивці Каті Литкіної.

Він сидить у СІЗО вже шостий місяць. Суд розпочався лише днями.

Прокуратура і поліція пришили Грабовському ледь не тероризм.  Хоча чудово розуміли: це був просто дурний жарт. Молоденька прокурорка у суді незворушно ліпить із нього невиправного злочинця.

Натомість адвокати вбивць Каті ліплять зі своїх клієнтів напрочуд позитивних хлопчиків. І всіляко затягують процес, бо на виродків досі поширюється закон Савченко.

Грабовському можуть впаяти до 6 років. За дзвінок у поліцію.

Убивцям Каті, які  досі комфортно сидять на спецдільниці СІЗО, лишилось відсидіти менше!

І де справедливість, я вас питаю.

Ще одна сумна історія минулого року перейшла в рік новий – про дівчинку, яку гнобили однокласники і била по пальцях учителька.

Мама школярки спочатку хотіла від кривдників своєї дитини лише вибачень і “роботи над помилками”. Вагоме слово тут міг сказати директор школи. Усе б вирішилось у важкій, але корисній для всіх розмові. Однак вона досі не відбулась.

Натомість учні четвертого класу ходять на допити у поліцію і воленс-ноленс беруть участь у запеклому протистоянні дорослих.

Їй-Богу, краще б оті дорослі посиділи у кабінеті директора чи класній кімнаті, попили чаю/корвалолу, покричали, поплакали, згадали щось і добре… І знайшли в собі сили – хто для вибачення, хто для прощення.

Заради дітей, яким ходити на допити й у суди шкідливо для психічного здоров’я.

Ну, але надія жевріє і тут.

Бережіть і цінуйте тих, кому ви потрібні. Бо їх небагато.

Розмовляйте з ними частіше. Кажіть їм добрі слова. Уже зараз. Нічого не відкладайте.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
14 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ігорко
1 рік тому

Доброго дня. От тепер ви розумієте. Була б людина а посадити не проблема.. Шкода віталіка .. Прокурору позор.. Ідіть в раду. Там кожен зрадник який розвалюе країну. І прожитковий мінімум дати тому хто придумав.. Простим смертним немае допомоги.. А ментам взяточнікам скрізь зелене.. Волю Грабовському віталію

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Ігорко

Наберіть мене, поговоримо. Не по телефону.

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Може Грабовському потрібен хороший адвокат і потрібно збиратм гроші на адвоката?.. Як думає Радар?

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  Ворожка

От мені не зрозуміло хто і чим керувався, коли дизлайки ставив? Я ж толкову пропозицію подаю. Бо що, хіба буде краще, коли цей бідовий, але совістний хлопець буде сидіти у тюрмі? Кому від цього буде краше?

опер
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

По квартирам крадуть лазять савчук Діма. Брита. Джус. І косолапий міша.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Ігорко

Те, що там зрадники, для мене не секрет. Давно вже. Окрім того, у тій “конторі” відбуваються постійні порушення службової етики під час спілкування з членами громади – на прийомах, виробничих нарадах, під час святкувань різних дат, “круглих столах”, брифінгах тощо. А окрім того, протиправні дії та порушення законодавства і Конституції України із боку посадових осіб спостерігаються щодня, чи й не щогодини.
Чого варта лише відома резонансна подія на останній сесії міськради, коли найвищий місцевий посадовець намагався протягнути потрібне йому рішення… Він мав би відповісти за скоєне, і не тільки у цьому випадку. Проте, ті, хто утримує його та стародавніх підгавкувачів-соратників, тобто, міські платники податків, не здатні на тверді та рішучі дії по зміщенню, як і обрані громадою міські депутати, на жаль.

Михайло
1 рік тому

А принижувати однокласницю не шкідливо було для психічного здоров’я? Нехай ходять.

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Михайло

Хотіла написати “морального”, та, бачу, все одно довелося б пояснювати.
Не факт, що діти говорять на допитах правду. І не факт, що та правда аж так дуже на тих допитах потрібна.
Тому такі походи в органи шкідливі для формування нормальної, невикривленої душі.
Тепер ви зрозуміли, про що я.

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Михайло

Ну, і дівчинці цій – безумовно! – такі походи не підуть на користь. Якщо батьки думають іще й про здоров’я дитини, а не лише про покарання всіх винних.

Ворожка
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

А тим часом Волинські правоохоронці із торгівельного закладу Нововолинська вилучили із продажу 1670 літпів алкогольних напоїв сумнівного походження і підроблених марок акцизного податку. Перевірку проводили у рамках досудового розслідування. Волинські правоохоронці молодці і чистять Нововолинськ від усякої ****** повній програмі. Правоохоронці молодці

Люда
1 рік тому

Хто це такий Грабовський бо я не знаю хто це?

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Люда

Бідовий, але непоганий і совісний хлопець. Писали тут про нього, гляньте у пошуку на сайті.

Ігорко
1 рік тому
Відповісти  Люда

Правдолюб..

Fuck the police
1 рік тому
Відповісти  Ігорко

Грабовський молоток, менти оборотні в погонах а судді і та вся нечисть скікі бідовим людям сиротам і тд життів поламала тут в країні бідність того і ходять крадуть а ті хто крадуть мільйонами то ті не сидять