“Я зневірилась у поліції…”

17 2817

Аж сьогодні, 4 дні по тому як я надіслала електронною поштою начальнику Нововолинського відділення поліції публікацію “Збоченець ошивається під школою”, мені нарешті зателефонували з відділку.

Попросили повідомити, хто бачив збоченця, надати контакти очевидців. Мовляв, не можемо внести повідомлення про правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань лише на підставі публікації.

Я поважаю своїх читачів і ціную їхню довіру до мене. Тому нерідко залишаю їхні прізвища й імена “за кадром” і підставляюся сама – під численні погрози бандитів, під помсту.

Торік у травні мені розтрощили вікно й намагались підпалити хату. Поліція так і не розкрила той злочин. Хоча один із паліїв сам вихвалявся знайомим, що це його рук справа…

Тож я не стала називати сьогодні телефоном дільничному офіцеру поліції імена, паролі, явки, а написала одній із жінок, які бачили збоченця біля четвертої школи 10 грудня о 13.30.

Знаю про її сумний досвід звертань у поліцію. І все ж таки  запропонувала:

– Так і так, поліція нарешті заворушилась, ось контактний телефон дільничної, будь ласка, повідомте їй, що знаєте.

Потрібна ваша заява чи пояснення, щоб матеріали внесли до ЄРДР.

І от вичерпна відповідь:

Тільки не кажіть, що через отаких зневірених Нововолинськом і лазять збоченці й неадеквати.

Людина зробила що могла: повідомила про неподобство, свідком якого була. Зробила це не через 102, а через РАДАР. Її право.

Ще коли розповідала мені про того збоченця, зізналася:

Наступна моя історія буде якраз про активних громадян, які сумлінно й настійливо повідомляли на 102 і в Нововолинське відділення поліції про правопорушення й злочини однієї особи.

Повідомляли 11 місяців поспіль! Подали понад 100 заяв!

Скажу одразу: якби вони звернулись до молодиків спортивного вигляду, результат давно був би “наліцо”. А так…

Ну, стежте за РАДАРОМ.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
17 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інга
1 рік тому

Не захищаю наших поліцаїв, але відкриють тому, хто стукає. Я дзвонила і через сварки сусідів на 102, і повідомити про паліїв сухої трави, і про припарковані з порушенням ПДР авто – ніхто з мене не сміявся. Шкода, що у тої жіночки негативний досвід

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Інга

Ми щиро раді за вас, жіночко. Наступний сюжет буде саме про тих, хто терпляче стукав у двері відділку. І це буде сумний, але сенсаційний сюжет. Ганебний для реформованої поліції.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Інга

А ви запитайте в поліції скільки квартир обікрали в Нововолинську і скільки і скільки злочинів було розкрито… І зробіть висновки чи може людина сказати,що у нас з поліцією все добре…

Гість
1 рік тому

“Скажу одразу: якби вони звернулись до молодиків спортивного вигляду, результат давно був би “наліцо”. ” Нажаль методи вирішення проблем в поліції і в згаданих хлопців спортивного вигляду кардинально відрізняються. Якби ці методи були однаковими мабуть люди також були б незадоволені роботою поліції.

Вікторія
1 рік тому

Поліція вже давно проти людей. Невже ще комусь не зрозуміло?
Подивіться, що відбувається сьогодні на майдані у Києві. Люди! Нас винищують, за наші ж податки, на які утримуються це поліцейське збіговисько.
Я вже років 10 про збіговисько такої думки, але сьогоднішні поліцейські- це “дах” корупціонерів, злочинців, покидьків та мразот. І вони навіть цього не приховують.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Вікторіє, не забувайте про українського виборця…73% за це проголосували! Ви про ФОПів? То хай спочатку визнають,що вони стадо баранів…бо так і залишаться дурнями.

Гість
1 рік тому

До чого тут 73% відсотки? Поліцію в такому вигляді як вона є зараз (набрані по оголошеню на стовпах) зробили якраз 25%.

Уууу
1 рік тому

Так, проголосували! Тепер нехай тішаться. Бо “кінець епохи бідності”, як обіцяв їм преЗедент навряд чи прийде. Скільки протестуючих зараз на Майдані голосували за Зеленського? Нехай самі перед собою зізнаються, що зробили не те

Вікторія
1 рік тому

Не належу ні до 25 %, ні до 73%, а вигрібаю однаково через стадо баранів.
Я про те, що завтра так само можуть вийти під кабмін люди з комунальними платіжками, де газ по 10 грн., а вода по 30, зарплата при цьому на рівні близькому до 4000 грн, а поліція їх дубаситиме кийками за те, що вони не спроможні заплатити по драконівським тарифам і висловлюють свій законний протест. Це абсолютно відкритий та цинічний геноцид проти громадян України.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Не вийдуть…”баранів” ведуть.. Прочитайте,що значить слово “геноцид” і не туліть його де завгодно…

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Додам: А офіційно встановлений рівень прожиткового мінімуму в Україні, складає з 01.01. 2021 року 2186 грн. Як вижити за пенсіон в 1785 грн.? Як не дивно, бараняче стадо це цілком влаштовує. Жодного тобі протесту! Ніхто й не мекнув. І не мекне, як вбачається: Здихатимуть, але тільки і зовсім мовчки. Нібито німі, сліпі й глухі. А, коби вам добре було! Моїм коштом.

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Ой, Вікторія. А ви часом не голосували за клоуна? Бо наш президент поприлаштовував біля себе цілу купу дружбанів у Верховній раді і ті дружбани мають нехілі зарплати. А щоб мати ті скажені зарплати вони позабирали видатки у малозабезпечених своїм співвітчизникиків, навіть соціальні виплати позабирали. Але це не геноцид. Це профнепридатність, зажерливість і нахабність правлячих нами найвищих Слуг народу

Шаман
1 рік тому

Молодики спортивного виду працюють в рази ефективніше.
Але на жаль, закон не на їх стороні.
В місті треба мініципальну варту !!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Шаман

Вже була одного разу. Я її насилу здихався. Функції тодішньої муніципальної поліціії в Нововолинську полягали, майже тільки і виключно, в охороні високих персон службовців місцевого самоврядування від посягань на їхню честь, гідність та ділову репутацію. :))) Окрім того, в Україні немає закону про муніципальну поліцію, і її створення прямо суперечить “ЗУ Про Національну поліцію України”. Де офіційно стверджується, що в Державі не може бути двох правохоронних поліційних утворень.

Шаман
1 рік тому

Я колись бухав з ментами, коли кум там робив. Добре, що кум звільнився і поїхав на роботу в Скандинавії. Руки не подам його колегам. Всіх розігнати і по конкурсу нових набрати.

Веталь
1 рік тому

Їде фура з дубом у ночі, друг каже: дивись немає ні однієї бірки))
Позвонив у поліцію сказав номерний знак фури. Через пів години перезвонють вже з поліції.
Це я що мав їхати до Львова ?))
І на тому крапка. Ніхто нічого)

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Веталь

Та, вони його перестріли. Взяли, що Бог послав тому водію, і відпустили з миром. При “сапогізмі” позрізали всі 60-річні дуби в центральному пияцькому парку. Потім, тополі. Доо-вв-го лежали ті стовбури біля стіни стадіону. Майже цілу зиму. Потім комусь штовхнули. У мене є фото. Зробив запит в екологію, в Луцьк. Надав світлини дубів та пеньків. Ті аж розігналися природу захищати: спустили мій лист в міську раду. Звідти відписка – мовляв, майте претензії до ВУКГ, це не ми вкрали, а вони… Готую експонати в міський музей. Там буде експозиція “25 років: Нововолинськ в зоні “сапогізму”. Отам і побачите всі документики тієї епохи. Хай комусь добряче гикнеться.