Чергове паскудство підніс нам доблесний уряд.

Якщо вашим дітям 14 і більше років, а ви ще не виробили їм паспорти, то на зиму залишитеся без субсидії!

УВАГА, ГРОМАДЯНИ!!!

Далі – текст офіційного повідомлення:

В Україні створено Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій на базі держпідприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».

Фахівці цього центру перевірили реквізити персональних даних усіх отримувачів житлових субсидій. Домогосподарствам, у складі яких є зареєстровані особи, чиї персональні дані не відповідають вимогам законодавства,  розрахунок субсидії на опалювальний сезон 2017-2018 року заблоковано. Зокрема, всім домогосподарствам, де є діти віком від 14 років.

Згідно з ч.2 статті 21 закону «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Отож усі отримувачі житлової субсидії, у чиїх родинах є діти, які досягли 14 років, мають донести ПАСПОРТНІ ДАНІ та ідентифікаційний код до 20 жовтня 2017 р. у місцеві відділи субсидій.

Зокрема, в Нововолинську – на бульвар  Шевченка, 7,  кабінет №110 або 102 відділу соціальних допомог та компенсацій. Телефони для довідок:  3 25 49, 3 01 07.

За відсутності таких даних призначення житлової субсидії вам заблокують, що унеможливить розрахунок субсидії починаючи з жовтня 2017 р.

Цю інформацію взято не з пальця й не зі стелі, а з сайта Нововолинської міськради.

Такі самі застереження є на сайтах місцевої влади по всій Україні.

Тобто все серйозно.

РАДАР радить:

Батьки, покваптеся виробити дітям віком від 14 років документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Бо ці махрові бюрократи залишать вас в опалювальний період без субсидії – з шаленими комунальними рахунками.

Окрема подяка за цей ідіотизм міністру соцполітики Реві та прем’єру Гройсману.

Прочитав сам? Поділись з іншими: