“Забрати ліцензію, щоб більше не мучив тварин”

13 5056

Вівчарка, яку вкрай невдало прооперував у Нововолинську приватний ветеринар Руслан Романишин,  жива і потроху очунює. Але в неї розвинувся важкий перитоніт, тому днями перенесла ще одну операцію – в Луцьку, у ветклініці “Лапа”.

Там із тварини витягли два шматки матки, яку халатно видаляв Романишин, і аж літр гною. Даруйте за натуралістичні подробиці. 

Нервові можуть на фото не дивитись.

 

 

Власник собаки Олег одразу після поїздки до Луцька мав змістовну розмову з перевіряльниками, що прибули в Нововолинськ за його письмовою скаргою на дії ветеринара Р.Романишина.

Представники обласного управління Держпродспоживслужби ознайомились із висновком клініки “Лапа”

 

 

Цю вівчарку Руслан Романишин спостерігав і лікував упродовж місяця. Спочатку уколи, які не зняли кровотечі, тоді операція. Зроблена недбало й непрофесійно. 

А далі – виснажлива й дороговартісна боротьба Олега за життя його улюблениці. Звертався ще до двох ветеринарів у Нововолинську й Володимирі-Волинському. Помчав урешті-решт до Луцька, де приватний ветцентр має сучасне обладнання й апаратуру. 

Витратив купу грошей на порятунок собаки і від хвороби, і від недолугих дій Руслана Романишина

Про все це Олег і розповів перевіряльникам із облуправління. Про це написав у Київ – голові Держпродспоживслужби України.  

Наполягає, щоб невмілого ветеринара позбавили ліцензії на оперування.

 – Хай медикаменти продає чи ще щось робить, але не оперує! Цей горе-фахівець любить тільки гроші, а не тварин! – каже власник вівчарки. 

Звісно, є й такі клієнти, чиїм собакам чи котам Руслан Мирославович реально допоміг. На жаль, негативні відгуки переважають. Принаймні у соцмережах.  

Поки в Держпродспоживслужбі готують відповідь на скаргу споживача, Олег воює з непрофесійністю по-своєму:

 

 

Кажуть, негативна реклама – теж реклама. Що ж, хай кожен власник тварини обирає сам, до кого звернутись.

Олег же впевнений: своїми активними діями він збереже життя багатьом братам нашим меншим. І радить усім: не бійтеся! не мовчіть!  

Частину видатків на лікування собаки ветеринар йому вчора компенсував. Але справа, як ви розумієте, не лише в грошах…

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

13
Коментуймо!

3000
10 Коментарі теми
3 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
13 Автор коментаря
Юля

Все вірно! Взагалі закрити його клініку. Нехай це буде йому уроком, тим більше, що це не перша собачка якій він нашкодив.

Юрій

Може, ще й посадити за знущання над тваринами. Треба підключити захисників тварин.

віка

погоджуюсь..два рази робив одну і ту саму операцію за що брав гроші і невдало.Сергій допоміг.шкода тварин…

Nov

Добре що власник мав можливість перелікувувати в інших лікарів. А якби тварина належала бабусі котра б от так не мала коштів возити по лікарнях то був би собаці кінець.Потрібно щоб всі знали що можна очікувати від того горе лікаря!

Тетяна

Як людям невдало роблять операції, то ніхто не скаржиться так!!! І перш ніж робить було операцію, то тоді потрібно було відгуки читати, раз так за собаку переживаєте! Хотіла поставляти купу ненормативної лексики, але стримаюсь…

Вікторія

Тобто ви за таких ветеринарів і таких лікарів, які не лікують, а навпаки доводять до смерті?? Якщо взявся за роботу, то потрібно робити її якісно, а не бути псевдоветеринаром!!

Мешканка

Було б ще краще якби взагалі не коментували. Де читати відгуки???? Я сама колись як тільки переїхала в Новолинськ ледве не завела кішку на стерилізацію.Обставини в той день недозволили. Кішка перегуляла поки я була в відїзді а потім сусідка яка дивилася за квартирою і котиком розповіла що її киця померла після операції в цього лікаря. А про сумну славу Руслана лише рік назад дізналася. Власник все Правельно зробив що поділився негативним досвідом. Читаю коментарі і бачу що це вже закономірність що тварини після лікування помирають. Де читати відгуки якщо всі будуть мовчати. І хто кому заважає скаржитися на тих лікарів… Читати далі »

Наталія

Олег молодець. Потрібно вказати Романишину на його місце . Такий недоучка не повинен навіть щось продавати в своїй недоклініці. Це має бути повний бойкот. Я йому в очі говорила про його непрофесіоналізм, але не реагує. Не хоче чути. Любить гроші. На крові і сльозах, на муках і смертях тварин

Анатоль_ Бідзюра

Давно пора!

Вікторія

9років назад він теж мою собаку залікував досмерті 😢змилуйтесь не водіть до нього тварин він їх не лікує а мучить .

Вікторія

Дуже неприємний лікар цей Руслан. Я з ним один раз перетнулась ще він тільки відкрився. Потрібно було собаці щеплення зробити від чумки (планове). Так я як заходила питати скільки коштує щеплення сказав одну ціну, як зробили щеплення сказав другу ціну , на 100 грн. більше… я промовчала. Я зрозуміла його тактику, каже спочатку дешевше щоб люди до нього йшли, а вже як все зроблено вимагає зовсім не ті гроші. А ще такий коновал виявився. Я до нього більше не ногою…
Олегу терпіння, і скорішого видужування собачці!

Іван

Самі винні! Чого було мовчати?? Спитати то одне! А по факту щеплення конкретної вакцини під конкретну собаку зовсім інше!

Нововолынск

Этот недо…доктор когда то убил мою собаку.Поставил капельницу и целую здоровенную бутылку выкапал,точнее сказать влил буквально за 3 минуты.Спустя несколько часов собаки не стало!!!После этого я консультировалась с ветеринаром с Владимира(так как Руслан просто розводил руками) почему так случилось,ведь Лакки шол на поправку,на что он ответил-что капельницу не капают 3 минуты,от этого вливания у собаки просто свернулась кровь!!!После этого слышала много случаев о погибших животных от Руслановых рук-знала б я это раньше,но увы запоздно. Этот вет.врач животных лечит методом тыка”поможет или не поможет”как получится-эти слова Я слышала от других ветеринаров. Тех животных которых он лечил и они живи-им просто повезло,но… Читати далі »