Вівчарка, яку вкрай невдало прооперував у Нововолинську приватний ветеринар Руслан Романишин,  жива і потроху очунює. Але в неї розвинувся важкий перитоніт, тому днями перенесла ще одну операцію – в Луцьку, у ветклініці “Лапа”.

Там із тварини витягли два шматки матки, яку халатно видаляв Романишин, і аж літр гною. Даруйте за натуралістичні подробиці. 

Нервові можуть на фото не дивитись.

 

 

Власник собаки Олег одразу після поїздки до Луцька мав змістовну розмову з перевіряльниками, що прибули в Нововолинськ за його письмовою скаргою на дії ветеринара Р.Романишина.

Представники обласного управління Держпродспоживслужби ознайомились із висновком клініки “Лапа”

 

 

Цю вівчарку Руслан Романишин спостерігав і лікував упродовж місяця. Спочатку уколи, які не зняли кровотечі, тоді операція. Зроблена недбало й непрофесійно. 

А далі – виснажлива й дороговартісна боротьба Олега за життя його улюблениці. Звертався ще до двох ветеринарів у Нововолинську й Володимирі-Волинському. Помчав урешті-решт до Луцька, де приватний ветцентр має сучасне обладнання й апаратуру. 

Витратив купу грошей на порятунок собаки і від хвороби, і від недолугих дій Руслана Романишина

Про все це Олег і розповів перевіряльникам із облуправління. Про це написав у Київ – голові Держпродспоживслужби України.  

Наполягає, щоб невмілого ветеринара позбавили ліцензії на оперування.

 – Хай медикаменти продає чи ще щось робить, але не оперує! Цей горе-фахівець любить тільки гроші, а не тварин! – каже власник вівчарки. 

Звісно, є й такі клієнти, чиїм собакам чи котам Руслан Мирославович реально допоміг. На жаль, негативні відгуки переважають. Принаймні у соцмережах.  

Поки в Держпродспоживслужбі готують відповідь на скаргу споживача, Олег воює з непрофесійністю по-своєму:

 

 

Кажуть, негативна реклама – теж реклама. Що ж, хай кожен власник тварини обирає сам, до кого звернутись.

Олег же впевнений: своїми активними діями він збереже життя багатьом братам нашим меншим. І радить усім: не бійтеся! не мовчіть!  

Частину видатків на лікування собаки ветеринар йому вчора компенсував. Але справа, як ви розумієте, не лише в грошах…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: