“Забрати ліцензію, щоб більше не мучив тварин”

14 5469

Вівчарка, яку вкрай невдало прооперував у Нововолинську приватний ветеринар Руслан Романишин,  жива і потроху очунює. Але в неї розвинувся важкий перитоніт, тому днями перенесла ще одну операцію – в Луцьку, у ветклініці “Лапа”.

Там із тварини витягли два шматки матки, яку халатно видаляв Романишин, і аж літр гною. Даруйте за натуралістичні подробиці. 

Нервові можуть на фото не дивитись.

 

 

Власник собаки Олег одразу після поїздки до Луцька мав змістовну розмову з перевіряльниками, що прибули в Нововолинськ за його письмовою скаргою на дії ветеринара Р.Романишина.

Представники обласного управління Держпродспоживслужби ознайомились із висновком клініки “Лапа”

 

 

Цю вівчарку Руслан Романишин спостерігав і лікував упродовж місяця. Спочатку уколи, які не зняли кровотечі, тоді операція. Зроблена недбало й непрофесійно. 

А далі – виснажлива й дороговартісна боротьба Олега за життя його улюблениці. Звертався ще до двох ветеринарів у Нововолинську й Володимирі-Волинському. Помчав урешті-решт до Луцька, де приватний ветцентр має сучасне обладнання й апаратуру. 

Витратив купу грошей на порятунок собаки і від хвороби, і від недолугих дій Руслана Романишина

Про все це Олег і розповів перевіряльникам із облуправління. Про це написав у Київ – голові Держпродспоживслужби України.  

Наполягає, щоб невмілого ветеринара позбавили ліцензії на оперування.

 – Хай медикаменти продає чи ще щось робить, але не оперує! Цей горе-фахівець любить тільки гроші, а не тварин! – каже власник вівчарки. 

Звісно, є й такі клієнти, чиїм собакам чи котам Руслан Мирославович реально допоміг. На жаль, негативні відгуки переважають. Принаймні у соцмережах.  

Поки в Держпродспоживслужбі готують відповідь на скаргу споживача, Олег воює з непрофесійністю по-своєму:

 

 

Кажуть, негативна реклама – теж реклама. Що ж, хай кожен власник тварини обирає сам, до кого звернутись.

Олег же впевнений: своїми активними діями він збереже життя багатьом братам нашим меншим. І радить усім: не бійтеся! не мовчіть!  

Частину видатків на лікування собаки ветеринар йому вчора компенсував. Але справа, як ви розумієте, не лише в грошах…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
14 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Юля
1 рік тому

Все вірно! Взагалі закрити його клініку. Нехай це буде йому уроком, тим більше, що це не перша собачка якій він нашкодив.

Юрій
1 рік тому

Може, ще й посадити за знущання над тваринами. Треба підключити захисників тварин.

віка
1 рік тому

погоджуюсь..два рази робив одну і ту саму операцію за що брав гроші і невдало.Сергій допоміг.шкода тварин…

Nov
1 рік тому

Добре що власник мав можливість перелікувувати в інших лікарів. А якби тварина належала бабусі котра б от так не мала коштів возити по лікарнях то був би собаці кінець.Потрібно щоб всі знали що можна очікувати від того горе лікаря!

Тетяна
1 рік тому

Як людям невдало роблять операції, то ніхто не скаржиться так!!! І перш ніж робить було операцію, то тоді потрібно було відгуки читати, раз так за собаку переживаєте! Хотіла поставляти купу ненормативної лексики, але стримаюсь…

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  Тетяна

Тобто ви за таких ветеринарів і таких лікарів, які не лікують, а навпаки доводять до смерті?? Якщо взявся за роботу, то потрібно робити її якісно, а не бути псевдоветеринаром!!

Мешканка
1 рік тому
Відповісти  Тетяна

Було б ще краще якби взагалі не коментували. Де читати відгуки???? Я сама колись як тільки переїхала в Новолинськ ледве не завела кішку на стерилізацію.Обставини в той день недозволили. Кішка перегуляла поки я була в відїзді а потім сусідка яка дивилася за квартирою і котиком розповіла що її киця померла після операції в цього лікаря. А про сумну славу Руслана лише рік назад дізналася. Власник все Правельно зробив що поділився негативним досвідом. Читаю коментарі і бачу що це вже закономірність що тварини після лікування помирають. Де читати відгуки якщо всі будуть мовчати. І хто кому заважає скаржитися на тих лікарів що людей невдало оперують? Пишите дурниці різні

Наталія
1 рік тому

Олег молодець. Потрібно вказати Романишину на його місце . Такий недоучка не повинен навіть щось продавати в своїй недоклініці. Це має бути повний бойкот. Я йому в очі говорила про його непрофесіоналізм, але не реагує. Не хоче чути. Любить гроші. На крові і сльозах, на муках і смертях тварин

Анатоль_ Бідзюра
1 рік тому

Давно пора!

Вікторія
1 рік тому

9років назад він теж мою собаку залікував досмерті 😢змилуйтесь не водіть до нього тварин він їх не лікує а мучить .

Вікторія
1 рік тому

Дуже неприємний лікар цей Руслан. Я з ним один раз перетнулась ще він тільки відкрився. Потрібно було собаці щеплення зробити від чумки (планове). Так я як заходила питати скільки коштує щеплення сказав одну ціну, як зробили щеплення сказав другу ціну , на 100 грн. більше… я промовчала. Я зрозуміла його тактику, каже спочатку дешевше щоб люди до нього йшли, а вже як все зроблено вимагає зовсім не ті гроші. А ще такий коновал виявився. Я до нього більше не ногою…
Олегу терпіння, і скорішого видужування собачці!

Іван
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Самі винні! Чого було мовчати?? Спитати то одне! А по факту щеплення конкретної вакцини під конкретну собаку зовсім інше!

Нововолынск
1 рік тому

Этот недо…доктор когда то убил мою собаку.Поставил капельницу и целую здоровенную бутылку выкапал,точнее сказать влил буквально за 3 минуты.Спустя несколько часов собаки не стало!!!После этого я консультировалась с ветеринаром с Владимира(так как Руслан просто розводил руками) почему так случилось,ведь Лакки шол на поправку,на что он ответил-что капельницу не капают 3 минуты,от этого вливания у собаки просто свернулась кровь!!!После этого слышала много случаев о погибших животных от Руслановых рук-знала б я это раньше,но увы запоздно.
Этот вет.врач животных лечит методом тыка”поможет или не поможет”как получится-эти слова Я слышала от других ветеринаров.
Тех животных которых он лечил и они живи-им просто повезло,но есть много и уже очень много случаев когда животные погибали от его лечения.
Я всем своим знакомым советую к нему не ходить!!!
Моё мнение:
ЗАКРЫТЬ ЕГО И СРОЧНО!!!
Больше животных останутся в живых.

А вам Олег желаю терпения и скорейшего выздоровления вашей любимице!!!

Світлана
1 рік тому

Руслан Мирославович Ветеренар це така людина що онічтожае животних люди ! Неполінуйтесь пройти до іншої ветеренарной служби ,