годинник

Багато галасу – й гаплик. Новий годинник на бульварі оскандалився

43 2695

Із помпою відкривали в Нововолинську мале диво архітектури та дизайну – вуличний годинник.

Встановили його на бульварі Шевченка, у центрі пішохідної “стометрівки”.

Промерські засоби висвітлили це як чергове досягнення нашого заслуженого господарника та  його вічномолодої команди:

“Декоративний, двосторонній, комп’ютеризований!.. Триметровий! Із пультом управління!

Головний годинник міста!”

Вгатили у цей декор 85 тисяч бюджетних гривень.

 

 

Минуло якихось 2-3 дні – і…

Час зупинився.

 

 

 – Якось не склалось… іще один піар-хід не вдався. Ось цей витвір архітектури з зіпсованим годинником та не завжди справними ліхтарями нещодавно “водрузили” у центрі міста.

Яка з нього користь? Може, підкажуть наші керівники? – запитує у соцмережі Світлана Шевчук, яка й зробила це фото.

Прикиньте, а там іще лаву планують поставити – під годинником.

Хоч би вона не оскандалилась… 🙂

 

ДАЛІ ТУТ:

Нововолинськ сміється: на ремонт годинника треба ще 85 тисяч?

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

43 Коментар "Багато галасу – й гаплик. Новий годинник на бульварі оскандалився"

повідомляти

АНАТОЛЬ_
1 місяць 26 днів тому

Іще одна “перемога” стародавнього міського голови – “заслуженого господарника”. “Слава!”

Гість
1 місяць 26 днів тому

Краще б за ті гроші в парку порядок зробили

Віталій
1 місяць 26 днів тому

Хіба не зрозуміло яка з нього користь? Двічі на добу він показує правильний час. Вам цього мало? 🙂

анти чобіт
1 місяць 26 днів тому

задорого як для годиника

Віка
1 місяць 25 днів тому

Ех, а мені ще навіть не пощастило побачити той годинник, а він вже зіпсований.
Що ж Ви, пане Сапожніков, невже не додивились, що купили за кошти платників податків? 85000грн., погодьтесь гроші чималенькі, Може б на миючі засоби для лікарні чи садочків витратили, а то все на вітер…

Нікель
1 місяць 25 днів тому

Було купити проектор і екран і транслювати тернопільський годинник http://webcam.te.ua/cameras/79-bulvar-thshevchenka-trystoronnii-hodynnyk

кру
1 місяць 25 днів тому

так в садочках і школах нехай батьки скидаються. А депутати економні , нащо їм скидатися разом змером щоб прикрасити годинником території біля своїх пивнушок. На це є “корито” і територію нібито облагородять, і свої кліптоманівські кармаи поповнять.

Нінель
1 місяць 25 днів тому

Замість того щоб розбазарювати такі грощі на усяку ДУРНЮ, а якщо вірніше сказати ТУПИЙ ПІАР перед виборами, краще зробили б освітлення на усіх вулицях міста або витратили на опалення взимку, щоб школярів на вимушені канікули не відправляти!!!. Та й взагалі б подумали про утеплення шкіл та садочків, а не робити це за рахунок батьків!!! Як на щось нормальне – грошей бач не вистачає!!! Гроші як видно є, просто використовувати їхтреба з розумом.

Віка
1 місяць 25 днів тому

Пане Сапожніков, не знаю Вам чи комусь подякувати за те, що на 15-му, біля будинків 26 та 34 встановили ліхтарі ще два тижні тому. А уточніть будь-ласка, у якій п’ятирічці чекати, що вони нарешті засвітяться та освітлять наше богом забуте “гетто”?

кру
1 місяць 25 днів тому

так там біля бібліотеки,в якій зараз магазинчик житель коперативного будинку за свій рахунок 2 стовби установив,., бо допроситися було неможливо. Небось ці стовби уже й оприходували у” корито” . А на стовби для годинників біля пивнушок своїх і тобі транспорт – і кошти бюджетні – без проблем.

юрій
1 місяць 25 днів тому

сапожніков і Ко почали підготовку до новорічних сімейних свят

доза
1 місяць 25 днів тому

спивайтеся люди у наших генделиках наркоманьтеся у ігрових притонах тіштеся мерівськими курантами, ..

Гастроентеролог
1 місяць 25 днів тому

А я от читаю цю новину та коментарі під нею, і у мене лише одна думка: “За що оце все нашому місту?”

5555
1 місяць 25 днів тому

Краще б камери відеонагляду поставили!
Такий бардак в місті, а годинник поставив!
На 85000 можна було б як мінімум 10 камер поставити на стометрівці і надати доступ для міської поліції, котра вільно зможе переглядати порядок їоча б однієї частини міста! А не бігаютб як вжарені по всіх структурах котрі за власні кошти поставили ті ж камери!

гість
1 місяць 24 днів тому

Спочатку треба нормального мера І адекватних депутатів знайти. А то ці на стовпа з годинником стільки вбухали грошей , то уявіть скільки обійдуться міській громаді телекамери. Контролю ж немає ніякого, одні “схеми” ,куди не тикнись.

Тролик
1 місяць 25 днів тому

На око.
Ковка бідна, стовп 10 тис грн разом з ковкою, часовий механізм на дві сторони разом з корпусом годинника та “будкою” (телефонна станція) – 16 тис грн (це з GSM модулем), 10 тис на установку (супердорого пораховано).
Виходить 36 тис, а 44 тис вкрали?
Класика тендеру – пиляти навпіл!

Справедливість
1 місяць 25 днів тому

В людей на очах тупо крадуть, списують, попусту тратять гроші. А вони мовчать. Ну як так?
Як можна було втіхаря за такі шалені гроші придбати таку ₽#@₽@. Ну це ж нонсенс.

? ? ?
1 місяць 24 днів тому

Хіба то тільки це ? А скільки таких “втіхаря” було за три каденції та й до каденцій ? Контроль де ?

Нінель
1 місяць 24 днів тому

В першу чергу винні наші депутати, адже вони на сесіях міської ради приймають рішення як розпорядитися бюджетними коштами. Без їхніх голосів мер нічого не зробить. А їм видно до одного місця. Це ж не їхні гроші! Головне щоб їх бізнеси не зачіпали! Бо як тільки хтось виступає проти мера – відзразу має проблеми. Мер буде мстити дооовго… Він як Сталін. Хто проти – ворог… А ворогів треба знищити.

АНАТОЛЬ_
1 місяць 22 днів тому

Вони (депутати) своїх виборців із проблемами особистого характеру посилають… до мене. Вже не раз було. Так і так, кажуть люди:
Мені вас порекомендував депутат такий-то. Сказав, що ви по цьому спеціалізуєтесь. То допоможіть, ви повинні… Панове нововолинські міські депутати! Я нікому нічого не винен. Не мене обрали виборці, а вас. Отже, І ВИРІШУЙТЕ ПРОБЛЕМИ ТИХ, ХТО ЗА ВАС ГОЛОСУВАВ!

***
1 місяць 22 днів тому

От як в першому садочку в ясельній групі з п”ятниці світла нема діти сидять при свічках то грошей нема, проводку зможуть тільки літом поремонтувати. А на всіляку … гроші завжди знайдуть.

Житель міста
1 місяць 21 днів тому
Шановні журналісти, для вас буде дуже цікава пропозиція… Зробіть будь ласка, нарешті окремий список на вашому сайті де будуть перечисленні всі наші Нововолинські депутати, щоб наш необізнанний місцевий люд бачив скільки їх хоч є в нашому місті, хто які політичні сили представляє та хто і коли та на скільки їх вибирав Так, ви скажите що ця інформація і так десь є в відкритому доступі, але… там тільки загальна інформація і, як то кажуть – “нічого лишнього” про князьків наших. Та й, не всі навіть ту інформацію знають чи можуть (хочуть) ту інформацію шукати, а завдяки вашому сайту обізнаних людей до… Читати далі »
Житель міста
1 місяць 21 днів тому
І до речі, непогано було би і бачити в окремому розділі на сайті таке ж саме досьє на нашого вічного мера Сапожнікова, причому з усіма його обіцянками за всі його терміни, якщо можна – то навіть фотокопії всіх його передвиборчих агітаційних плакатів, донесіть нарешті людям повний список чи таблицю всіх його виконаних та невиконаних обіцянок, всіх обрубок за всі роки його правління з землею, обладнанням та обіцянними виконаними та невиконаними проектами (типу сміттєсортувального заводу), чого нажив і чим володіє сам та близькі родичі, в чому має свою частку і т.д. , просто покажіть людям за кого вони вони хочуть голосувати… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
1 місяць 21 днів тому
Таке досьє на нього вже є – це увесь Нововолинськ із страшною руїною його промислового потенціалу! Це віддані задарма і недобудовані дитсадки, школа, земля… Це тоталітарний стиль керівництва містом, куміство, сватівство. Це невиконання виконкомом, який він очолює, рішень судової, виконавчої і законодавчої гілок влади за його протиправні дії. Це судові позови виконавчого комітету Нововолинської міської ради до державних виконавчих органів стосовно штрафів накладених за невиконання рішень судів у розмірах 5100 + 5100 + 10200 гривень. Це ігнорування конституційних прав і свобод громадян, вимог Регламенту міськради і Статуту міста, ЗУ “Про місцеве самоврядування”, Про доступ до публічної інформації” і “Запобігання корупції”…… Читати далі »
Житель міста
1 місяць 21 днів тому

І про хороші справи теж не забувайте писати…

АНАТОЛЬ_
1 місяць 20 днів тому

Немає хороших справ у Нововолинську. Одна місцево-владна каламуть. Ні про що писати. Читайте “Наше місто” під редакцією І.Лісового – там їх і віднайдете під “совєцько-комсомольсько-тоталітарним соусом” та інтерпретацією. Там – все “хороше” і дика ностальгія за ссср.

Житель міста
1 місяць 21 днів тому

І до речі, заведіть на сайті таке ж досьє на нашого ремонтника доріг і бардюрів Коптюка… тобто документуйте (детально фотографуйте та викладайте на сайт) абсолютно всі його роботи з датами проведення, а потім, через декілька років, тіж самі фото його робіт (якщо буде брак) так само викладайте ту… ну і з цінами скільки з місцевого бюджету було виділено і оплачено цій фірмі… результат також буде тільки через роки, але він буде…

wpDiscuz