годн

Нововолинськ сміється: на ремонт годинника треба ще 85 тисяч?!

40 4125

Головний годинник міста (механізм виготовили у Харкові, оздоблення – наша “Оснастка”) зганьбився за лічені години – зупинився після помпезного відкриття. І стрімко перетворився на мішень для кпинів і дотепів.

Учора ми опублікували обурену фоторепліку Світлани Шевчук. А наші читачі бурхливо розвинули тему в соцмережі.

Анатолій Бідзюра: Спеціально для сайта “РАДАР” пішов подивитися на диво годинникового мистецтва на бульварі Шевченка, змонтоване за 85 000 громадських гривників. А таки-так: занімів сапожніковсько-рожелюківський “ГАДЖЕТ” на позначці 16.33, хоча у цей час було 11.33, у ясний та сонячний день.

Вікторе Борисовичу! Кавалери запізнились на побачення до своїх дам майже на добу. Ви що собі дозволяєте?!

Так і народонаселення у Нововолинську (майбутній ОТГ) може зменшитись! І акушерки та лікарі у пологовому будинку залишаться без роботи.

 

Нововолинський час 🙂

Фото – А.Бідзюра

 

Сергій Недбайло: Про те, що годинник зупинився, писали ще вчора. Можна було вже щось і зробити.

Андрій Кандиба: На те, щоб щось зробити, треба ще 80 тисяч.

Оксана Садовська: Це точно! Оце дурiки!!!

Володимир Микитюк: ДЕ ПРОКУРАТУРА? ЗОЛОТИЙ ВІН, ЧИ ЩО?

Андрій Минаєв: Встановити встановили, але ще не визначили, кому це добро скинути на утримання, як і багато інших даремних новацій мерії.

Віра Сєргєєва: Це щось із сучасного мистецтва? Важко зрозуміти, чим захоплюватися…

Орися Вознюк: Батерейка сіла 🙂

Женя Донда: Однозначно, камери дуже-дуже потрібні, щоб шановна поліція мала чим займатися і роздивлялася тих, хто погроми робить. А то вони п’яні “розсікають” по місту і аварії роблять. Гроші п.Коптюку дати і змусити дороги нормально асфальтувати, а ще краще – освітлення зробити у дворах на 15-му мікр-ні. Бо в Луцьку вже як у Європі а в нас як… не треба. Та все одно я люблю свій “Новік”.

Юрій Волков: Дайте мені 85 К гривників я кращий забацаю))))) І зароблю десь 80 К.

Олег Ілюхін: Годинник і той дає натяк, що час мера зупинився.

Натяжні Стелі Нововолинськ: Камери поставити на перехресті біля лазні і перехресті, де “Сонечко”, і всіх, хто під знак їде, обдарувати листами щастя. А то даром катаються. Сьогодні п’яного привезли на вул. Олени Пчілки з масляною батареєю, безоплатне таксі!..

Олег Ілюхін: Там давно вже є камера, а толку з неї.

Андрій Квітень:  Сапожніков і корупція – то одне і те ж саме, думаю. 85 тисяч вкрали у громади міста. Ціна цього зламка – максимум 25 тисяч.

Андрій Базака: Коли вже це **** скінчиться? ****!

Андрій Квітень: Не скінчиться, допоки народ мовчить. Ваше місто – ваш дім. Ваша громада допускає той безпредєл. Всі дружно в один день вийшли на вулицю і сказали внятно меру – у відставку. І по-іншому ніяк. Із посібництва мовчунів і процвітають скотиняки. Ганьба.

РАДАР надішле нововолинському міському голові  обидві критичні публікації – і з цікавістю стежитиме, коли ж той годинник нарешті запрацює.

У ТЕМУ:

Багато галасу – й гаплик. Новий годинник на бульварі оскандалився

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

40 Коментар "Нововолинськ сміється: на ремонт годинника треба ще 85 тисяч?!"

повідомляти

АНАТОЛЬ_
14 днів 2 годин тому

Без відставки Віктору Борисовичу – аж ніяк! Час працює проти нього.

Олександр
11 днів 1 година тому

Це годинник спрацював проти нього…

анти чобіт
13 днів 23 годин тому

чобот хворіє клептоманією ,це невиліковна хвороба(професійна)

гість
13 днів 22 годин тому

Прийдеться окрім скасування незаконно прийнятих рішень нововолинської міськради, розслідувати співрозмірність витрат бюджетних коштів на непотрібні речі при вкрай” скрутному” бюджеті міста, в якому навіть на законні пільги багатодітним родинам забракло коштів.

гість
13 днів 22 годин тому

А може цей механізм б у.. , А харківський завод лише по документах.

Житель міста
13 днів 19 годин тому

Спробуйте сфотографувати сам механізм зблизька що було видно назву того годинника і тоді легко знайдете в інтернеті хто його виготовляв (луганський він харківський) і скільки він точно коштує. Так само дайте запит за скільки міська рада його придбала, коли і чи він дійсно новий та чи на гарантії, скільки коштувало виготовити таку основу, скільки коштувало розробити проект і встановлення. Одразу стане ясно де і на чому вкрали…

Тролик
13 днів 16 годин тому

Я рахую марна справа.Прийде відповідь
-Дизайн проект Вісьтака-10 тис грн
-Коптюк ****-3 тис грн
-Сапожнікову сподобалося -4тис грн
сам проект-15 тис грн, це ж ціле мистецтво стовба з годиником поставити, тут проект потрібен,
і так далі

гість
13 днів 16 годин тому

Годинник білоруський, чи існують митні документи? http://gorod-brest.livejournal.com/30654.html

Тролик
13 днів 15 годин тому

Я думаю, дизайн списали, його легше тут зварити (труба +завітушки стандартні заводські), ніж із Білорусії везти.

АНАТОЛЬ_
13 днів 3 годин тому

Ви б “жителю” повідомили нам про це. Дуже цікаво!

Шокований
13 днів 14 годин тому

Як на мене, то це м’яко кажучи ганьба! Це ж треба було, встановити нікому не потрібний годинник, який коштуе космічну суму, і щоб на наступний день він “накрився”. А-а-а-а… Це тільки в нас таке можливо..

Цензура
13 днів 13 годин тому

Не знаю як вживу….але на фото виглядає жахливо 😩

мая
13 днів 1 година тому

цеж наркомани винувати що годинник зламався

Ритуля
12 днів 23 годин тому

Не повірю, що годинник стільки коштує. А тепер ще й ремонтуй його за такі шалені гроші, наче справді нема куди діти в корисну справу ііх, а якщо знов буде ламатись це ж скільки грошей в пусту піде. І встановили в такому місці, де він зовсім не вписується, проходиш мимо нього, а він наче заважає, вже краще на початку сотці поставили його.

Не задоволений
12 днів 21 годин тому

Можливо Борисовичу не вистачає на щось? А можливо жага до наживи вже переступила всі людські принципи. Невже в нашу епоху, хтось з людей не має де подивитись на часи? От цікаво, а тут є хтось з 15 чи 5 хто примчиться в центр щоб подивитись на час? Невже в місті не має куди «оприходовать» ці кошти. Це ми самі є винуватцями, якби хоча б 1% вийшов на супротив, дибіли верхівки нашої місцевої влади вели б себе більш скромно та відповідально. Чому це Борисович, лисий та товстун ведуть себе так безкарно. Невже немає управи?

Василь
12 днів 15 годин тому

Тепер всіх хто до мене приїзджає в гості, вожу показую, те чудо. Нічого, фотографуються. Правда кажу, що цей шедевр місту обійшовся в 40 тисяч. Кажуть ото дійсно не було де гроші діти.

гість
12 днів 3 годин тому

Ав-то-ра!!!!
http://cygnus.com.ua/index.php?route=product/product&path=45_63&product_id=256
Городской часы, установленные на ратуше или на главной улице станет визитной карточкой и символом города, его сердцем и местом для встреч.
Неотъемлемой частью современного города стали информационные городские указатели. Они помогут лучше ориентировать пешеходов и водителей, а также укажут путь туристам в местных достопримечательностей.
А уличные столбы в стиле “Старый город” наполнят улицы в вечернее время суток приятной и уютной атмосферой

житель
11 днів 21 годин тому
Бідні наші випускники!!!… Ну чому їм так не везе? ….То площу у них заберуть – поставлять памятник, то вулицю по якій вони пішли парадом перегородять годинником!!! – ну не було ж більше де поставити ???? Чому ця шайка вирішує за усіх жителів!!! Можна цей годинник на телевізійних каналах пропіарити ? Гроші з податків витратили на черговий непотріб, краще б на” сміття” потратили ( наприклад забезпечили місто сортувальними контейнерами) – Закон то виконувати треба про сортування сміття – складатимемо під годинником!!!!що один непотріб. що другий непотріб і ще в мерії багато непотребу , як би то відсортувати!!!!
Аміна
11 днів 20 годин тому
Жителю,Прийняти те чи інше рішення чи відхилити його вирішують депутати,а згідно чинного законодавства вони є нашими представниками у владі,тому ремствувати марно-ми ж самі від своїх округів тих депутатів і обирали.І що зовсім не дивно чому саме більшість із них є представниками бізнесу-мають кошту на розкрутку себе під час виборчої кампанії:Чим більше про кандидата нам на очі потрапляє всіляких хвалебних матеріалів і агітаційних листівок,тим вищий у нього шанс пройти у ті самі депутати,і вірно підмічено-ідуть для того,щоб або лобіювати свої інтереси у бізнесі,або щоб самому тримати на контролі любі спроби зашкодити тому ж бізнесу.Для громади надто мало хто з них може… Читати далі »
Василь
11 днів 2 годин тому

Такий годинник висить на кожній ж/д станції, це годинник совєтських часів. За копійки десь взяли списаний.І ще порада Сапожнікову, щоб переніс і встановив це чудо навпроти міськвиконкому,посередині проспекту Дружби.

Наталя
10 днів 6 годин тому

Пам’ятник надмогильний. Та й той би в кілька раз дешевше обійшовся.

гість
10 днів 3 годин тому

Стрілки так по Фрейду обвисли, “на пів-п”яту” 🙂

гість
10 днів 1 година тому

Якщо машина не їде, треба продавати!
“В Роздільній з’явиться великий міський годинник вартістю близько 85 тисяч гривень”
https://izbirkom.org.ua/news/ekonomika-9/2017/v-rozdilnii-ziavitsia-velikii-miskii-godinnik-vartistiu-blizko-85-tisiach-griven/

Гаврило
9 днів 11 годин тому

Ну що… Підлити масла у вогонь?

Тендер на годинник виграла ВАТ Оснастка… Адрес на тендер з прозоро додаю. Не важко було знайти
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-16-000975-c

Можете далі активненько все обсуждати, а я збоку спостерігатиму…).

wpDiscuz