годн

Нововолинськ сміється: на ремонт годинника треба ще 85 тисяч?!

41 4563

Головний годинник міста (механізм виготовили у Харкові, оздоблення – наша “Оснастка”) зганьбився за лічені години – зупинився після помпезного відкриття. І стрімко перетворився на мішень для кпинів і дотепів.

Учора ми опублікували обурену фоторепліку Світлани Шевчук. А наші читачі бурхливо розвинули тему в соцмережі.

Анатолій Бідзюра: Спеціально для сайта “РАДАР” пішов подивитися на диво годинникового мистецтва на бульварі Шевченка, змонтоване за 85 000 громадських гривників. А таки-так: занімів сапожніковсько-рожелюківський “ГАДЖЕТ” на позначці 16.33, хоча у цей час було 11.33, у ясний та сонячний день.

Вікторе Борисовичу! Кавалери запізнились на побачення до своїх дам майже на добу. Ви що собі дозволяєте?!

Так і народонаселення у Нововолинську (майбутній ОТГ) може зменшитись! І акушерки та лікарі у пологовому будинку залишаться без роботи.

 

Нововолинський час 🙂

Фото – А.Бідзюра

 

Сергій Недбайло: Про те, що годинник зупинився, писали ще вчора. Можна було вже щось і зробити.

Андрій Кандиба: На те, щоб щось зробити, треба ще 80 тисяч.

Оксана Садовська: Це точно! Оце дурiки!!!

Володимир Микитюк: ДЕ ПРОКУРАТУРА? ЗОЛОТИЙ ВІН, ЧИ ЩО?

Андрій Минаєв: Встановити встановили, але ще не визначили, кому це добро скинути на утримання, як і багато інших даремних новацій мерії.

Віра Сєргєєва: Це щось із сучасного мистецтва? Важко зрозуміти, чим захоплюватися…

Орися Вознюк: Батерейка сіла 🙂

Женя Донда: Однозначно, камери дуже-дуже потрібні, щоб шановна поліція мала чим займатися і роздивлялася тих, хто погроми робить. А то вони п’яні “розсікають” по місту і аварії роблять. Гроші п.Коптюку дати і змусити дороги нормально асфальтувати, а ще краще – освітлення зробити у дворах на 15-му мікр-ні. Бо в Луцьку вже як у Європі а в нас як… не треба. Та все одно я люблю свій “Новік”.

Юрій Волков: Дайте мені 85 К гривників я кращий забацаю))))) І зароблю десь 80 К.

Олег Ілюхін: Годинник і той дає натяк, що час мера зупинився.

Натяжні Стелі Нововолинськ: Камери поставити на перехресті біля лазні і перехресті, де “Сонечко”, і всіх, хто під знак їде, обдарувати листами щастя. А то даром катаються. Сьогодні п’яного привезли на вул. Олени Пчілки з масляною батареєю, безоплатне таксі!..

Олег Ілюхін: Там давно вже є камера, а толку з неї.

Андрій Квітень:  Сапожніков і корупція – то одне і те ж саме, думаю. 85 тисяч вкрали у громади міста. Ціна цього зламка – максимум 25 тисяч.

Андрій Базака: Коли вже це **** скінчиться? ****!

Андрій Квітень: Не скінчиться, допоки народ мовчить. Ваше місто – ваш дім. Ваша громада допускає той безпредєл. Всі дружно в один день вийшли на вулицю і сказали внятно меру – у відставку. І по-іншому ніяк. Із посібництва мовчунів і процвітають скотиняки. Ганьба.

РАДАР надішле нововолинському міському голові  обидві критичні публікації – і з цікавістю стежитиме, коли ж той годинник нарешті запрацює.

У ТЕМУ:

Багато галасу – й гаплик. Новий годинник на бульварі оскандалився

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

41 Коментар "Нововолинськ сміється: на ремонт годинника треба ще 85 тисяч?!"

повідомляти

АНАТОЛЬ_
8 місяців 22 днів тому

Без відставки Віктору Борисовичу – аж ніяк! Час працює проти нього.

Олександр
8 місяців 18 днів тому

Це годинник спрацював проти нього…

анти чобіт
8 місяців 22 днів тому

чобот хворіє клептоманією ,це невиліковна хвороба(професійна)

гість
8 місяців 22 днів тому

Прийдеться окрім скасування незаконно прийнятих рішень нововолинської міськради, розслідувати співрозмірність витрат бюджетних коштів на непотрібні речі при вкрай” скрутному” бюджеті міста, в якому навіть на законні пільги багатодітним родинам забракло коштів.

гість
8 місяців 22 днів тому

А може цей механізм б у.. , А харківський завод лише по документах.

Житель міста
8 місяців 22 днів тому

Спробуйте сфотографувати сам механізм зблизька що було видно назву того годинника і тоді легко знайдете в інтернеті хто його виготовляв (луганський він харківський) і скільки він точно коштує. Так само дайте запит за скільки міська рада його придбала, коли і чи він дійсно новий та чи на гарантії, скільки коштувало виготовити таку основу, скільки коштувало розробити проект і встановлення. Одразу стане ясно де і на чому вкрали…

Тролик
8 місяців 22 днів тому

Я рахую марна справа.Прийде відповідь
-Дизайн проект Вісьтака-10 тис грн
-Коптюк ****-3 тис грн
-Сапожнікову сподобалося -4тис грн
сам проект-15 тис грн, це ж ціле мистецтво стовба з годиником поставити, тут проект потрібен,
і так далі

гість
8 місяців 22 днів тому

Годинник білоруський, чи існують митні документи? http://gorod-brest.livejournal.com/30654.html

Тролик
8 місяців 21 днів тому

Я думаю, дизайн списали, його легше тут зварити (труба +завітушки стандартні заводські), ніж із Білорусії везти.

АНАТОЛЬ_
8 місяців 21 днів тому

Ви б “жителю” повідомили нам про це. Дуже цікаво!

Шокований
8 місяців 21 днів тому

Як на мене, то це м’яко кажучи ганьба! Це ж треба було, встановити нікому не потрібний годинник, який коштуе космічну суму, і щоб на наступний день він “накрився”. А-а-а-а… Це тільки в нас таке можливо..

Цензура
8 місяців 21 днів тому

Не знаю як вживу….але на фото виглядає жахливо 😩

мая
8 місяців 21 днів тому

цеж наркомани винувати що годинник зламався

Ритуля
8 місяців 21 днів тому

Не повірю, що годинник стільки коштує. А тепер ще й ремонтуй його за такі шалені гроші, наче справді нема куди діти в корисну справу ііх, а якщо знов буде ламатись це ж скільки грошей в пусту піде. І встановили в такому місці, де він зовсім не вписується, проходиш мимо нього, а він наче заважає, вже краще на початку сотці поставили його.

Не задоволений
8 місяців 21 днів тому

Можливо Борисовичу не вистачає на щось? А можливо жага до наживи вже переступила всі людські принципи. Невже в нашу епоху, хтось з людей не має де подивитись на часи? От цікаво, а тут є хтось з 15 чи 5 хто примчиться в центр щоб подивитись на час? Невже в місті не має куди «оприходовать» ці кошти. Це ми самі є винуватцями, якби хоча б 1% вийшов на супротив, дибіли верхівки нашої місцевої влади вели б себе більш скромно та відповідально. Чому це Борисович, лисий та товстун ведуть себе так безкарно. Невже немає управи?

Василь
8 місяців 20 днів тому

Тепер всіх хто до мене приїзджає в гості, вожу показую, те чудо. Нічого, фотографуються. Правда кажу, що цей шедевр місту обійшовся в 40 тисяч. Кажуть ото дійсно не було де гроші діти.

гість
8 місяців 19 днів тому

Ав-то-ра!!!!
http://cygnus.com.ua/index.php?route=product/product&path=45_63&product_id=256
Городской часы, установленные на ратуше или на главной улице станет визитной карточкой и символом города, его сердцем и местом для встреч.
Неотъемлемой частью современного города стали информационные городские указатели. Они помогут лучше ориентировать пешеходов и водителей, а также укажут путь туристам в местных достопримечательностей.
А уличные столбы в стиле “Старый город” наполнят улицы в вечернее время суток приятной и уютной атмосферой

житель
8 місяців 19 днів тому
Бідні наші випускники!!!… Ну чому їм так не везе? ….То площу у них заберуть – поставлять памятник, то вулицю по якій вони пішли парадом перегородять годинником!!! – ну не було ж більше де поставити ???? Чому ця шайка вирішує за усіх жителів!!! Можна цей годинник на телевізійних каналах пропіарити ? Гроші з податків витратили на черговий непотріб, краще б на” сміття” потратили ( наприклад забезпечили місто сортувальними контейнерами) – Закон то виконувати треба про сортування сміття – складатимемо під годинником!!!!що один непотріб. що другий непотріб і ще в мерії багато непотребу , як би то відсортувати!!!!
Аміна
8 місяців 19 днів тому
Жителю,Прийняти те чи інше рішення чи відхилити його вирішують депутати,а згідно чинного законодавства вони є нашими представниками у владі,тому ремствувати марно-ми ж самі від своїх округів тих депутатів і обирали.І що зовсім не дивно чому саме більшість із них є представниками бізнесу-мають кошту на розкрутку себе під час виборчої кампанії:Чим більше про кандидата нам на очі потрапляє всіляких хвалебних матеріалів і агітаційних листівок,тим вищий у нього шанс пройти у ті самі депутати,і вірно підмічено-ідуть для того,щоб або лобіювати свої інтереси у бізнесі,або щоб самому тримати на контролі любі спроби зашкодити тому ж бізнесу.Для громади надто мало хто з них може… Читати далі »
Василь
8 місяців 18 днів тому

Такий годинник висить на кожній ж/д станції, це годинник совєтських часів. За копійки десь взяли списаний.І ще порада Сапожнікову, щоб переніс і встановив це чудо навпроти міськвиконкому,посередині проспекту Дружби.

Наталя
8 місяців 17 днів тому

Пам’ятник надмогильний. Та й той би в кілька раз дешевше обійшовся.

гість
8 місяців 17 днів тому

Стрілки так по Фрейду обвисли, “на пів-п”яту” 🙂

гість
8 місяців 17 днів тому

Якщо машина не їде, треба продавати!
“В Роздільній з’явиться великий міський годинник вартістю близько 85 тисяч гривень”
https://izbirkom.org.ua/news/ekonomika-9/2017/v-rozdilnii-ziavitsia-velikii-miskii-godinnik-vartistiu-blizko-85-tisiach-griven/

Гаврило
8 місяців 16 днів тому

Ну що… Підлити масла у вогонь?

Тендер на годинник виграла ВАТ Оснастка… Адрес на тендер з прозоро додаю. Не важко було знайти
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-16-000975-c

Можете далі активненько все обсуждати, а я збоку спостерігатиму…).

Роса
8 місяців 4 днів тому

Продайте годинник а кошти роздайте родинам загиблих в АТО і інвалідам АТО.

wpDiscuz