яремаа

…І про бидляк

46 2383

Друг нововолинського мера, власник телестудії, цілий депутат Ярема погрожував репортерці РАДАРА й лаявся, як… бидляк   як ото секретар міськради Сторонський 🙂

Написала два матеріали про діяння Віктора Яреми – депутата Нововолинської міськради, голови МО Радикальної партії Ляшка. Він є давнім другом нововолинського міського голови Віктора Сапожнікова. Так і похвалявся у передвиборчих агітках.

Підозрюю, що не лише другом, а й подільником. Так от.

Щойно після публікації на РАДАРІ другого матеріалу – про віджату телестудію “Львівська жінка” – депутат Ярема, власник ТТІ та місцевого телеканалу, зателефонував мені на мобільний і… обізвав.

 Дослівно: “Ви – тварь із великої букви!”

Напередодні лякав мене серйозним покаранням і брутально облаяв мене й Анатолія Бідзюру. Мовляв, такі *****, як ми, заважають йому працювати на користь громади!..

Я – людина миролюбна, можу пробачити нарваність – але не хамство. Надто коли хамить і принижує таке велике цабе, як особисте аміго мера.

Тому відповіла Яремі, що він – хам із великої літери, і поклала слухавку.

Щось він там іще викрикував, але вже сам собі.

 

 – Ті бісові писаки на РАДАРІ знову з мене приколюються!

Альфред Дідро. Мопс у кріслі. 1857 р.

 

Але мушу чесно визнати: я помилилась. Він – не хам із великої літери. Він – хам із маленької. Банальне таке хамло з депутатським мандатом.

На сесіях міськради Ярема сидить поруч із керівником Нововолинського інституту економіки та менеджменту ТНЕУ. Роман Чорний, доктор наук, входить до депутатської групи радикалів.

Пане Романе, будь ласка, поясніть цьому члену партії Ляшка, цьому лайливому аміго мера і своєму колишньому, як я розумію, студенту, що хамство шкодить не тільки здоров’ю хама, а й іміджу вашої партійної структури.

Що сказав би знахабнілому Яремі партайгеносе Ляшко?

 

 

Чи, може, сказав би:

 

 

Уявляю, який гвалт здійнявся б, якби хтось із місцевих депутатів дозволив собі лайку і погрози у спілкуванні з працівницями Яреминого каналу – чи з іншими репортерами. Вже б і заяви колективні писали, і у комісію з депутатської етики поскаржилися б, і серію нищівних репортажів про нахабу зробили б. Затаврували б те хамло, живого місця не лишили б.

Хоча… я ж не знаю, може, їхній хазяїн і їх обзиває. Тварями. А вони терплять.

Чи то тільки я такої честі від аміго мера удостоїлась?

Як філолог, пошлю-но я суржикомовного депутата Ярему… на букву Б, у словник Грінченка.

Бидляк. Бранное: скотъ, скотина.

Бидляк – він і в міськраді бидляк.

У мене все.

Наталя Камишникова

 

У тему: стаття, яка так розгнівала депутата Ярему

Був Желізко – став Ярема! В апартаментах Климовича

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

46 Коментар "…І про бидляк"

повідомляти

анти чобіт
10 місяців 12 днів тому

не треба брати приклад з сторонського

Анатоль_ Бідзюра
10 місяців 9 днів тому

Вчора в магазині зустрів одного місцевого депутатика із “сапожніковської” групки “Справедливість”. Задав одне-однісіньке запитання, щодо моїх судів із місцевою владою Нововолинська. Той кинувся навтьоки. Не захотів навіть “справедливо” поговорити бо ж “папа” сваритимуть, як дізнаються, що із Бідзюрою спілкувався. Із “захисників громади” по-справедливському виженуть. :)))

Ігор Желізко
10 місяців 12 днів тому

Не розумію, його місце, на мою думку, давно у в’язниці по 209 статті Кримінального Кодексу який передбачає до 15 років ув’язнення. Так встановлено законом. Чому Ярема ще на волі, то потрібно спитатись прокурорів в Нововолинську по яких також Печерский суд м. Києва зобов’язав прокурора Генеральної прокуратури провести щодо них досудове рослідування як співучасників. Ось таке твориться в Нововолинську. За свої слова відповідаю.

Новововолинець
10 місяців 12 днів тому

А ви пане Желізко ……………
Давайте без огульних звинувачень, ОК?
Модер

Нововолинець
10 місяців 12 днів тому

А чому хтось може тут звинувачувати, а хтось ні? Цензури немає. Ваші статті – роздуми вголос без яких небудь підтверджень і фактів, моя думка— це висновки з побаченого по телевізору.

Мартуся
10 місяців 12 днів тому

Всі ці фотки – це про нього….” шановного” ЯРЕМУ, А Вас пані Наталю з святом весни. І на таке ЧУДО, як Ярема не слід реагувати. Депутатський мандат, це означає РОЗУМ, ВИХОВАНІСТЬ, ЛЮДЯНІСТЬ,

Мартуся
10 місяців 12 днів тому

А він з такими критеріями не ознайомлений.

василь2
10 місяців 12 днів тому

да ярема вже бита карта за нього виборці не проголосують

Лілія
10 місяців 12 днів тому

Прості люди мають більше поваги та культутри ніж чиновники з двома трьома освітами…хіба ту освіту вони за гроші купували…і етика та , наприклад медична деонтологія для Сторонського, зовсім щось далеке.

Лілія
10 місяців 12 днів тому

І про здоровий глузд я взагалі мовчу, таке поняття або взагалі несумісне з перважною більшість чиновників чи просто совість мохом поросла..

Анатоль_ Бідзюра
10 місяців 12 днів тому
Кажуть люди, що у ТНЕУ кандидатами і докторами наук, аж кишить. За гроші, вочевидь. Чи за якісь інші послуги… Та й ті, хто не мав вищої економічної освіти теж, схоже, туди повступали. Ну й розбагатіли, отримавши дипломи. :))) Ви, пане В.Яремо, дуже так вже, х***ями не кидайтеся, аж надто, як Сторонський, бо це буде мати великі резонансні наслідки. Ніхто вам цього пробачати не збирається. Ваші і Сапожнікова гроші – це далеко ще не все. Багатьох людей ви надурили і пограбували, яке вбачається, постерегтися треба б. Якщо клей у голові іще весь не висох. Бидляк – воно й є бидляк, навіки.
Володимир Мигас
10 місяців 12 днів тому
У Нововолинську давно діє кругова порука. Влада на чолі з “незамінним” Сапожніковим, прокуратура, судді, поліція і кілька так званих підприємців. Такі угрупування називаються мафія. Саме ця мафія і віджала “Львівську жінку”. А у нормальній правовій системі давно мали би сидіти і міський голова, який незаконно виселив підприємство із приміщення, а це означає фізично знищив технічну складову ЛЖ. Тодішній директор ЛЖ Іщук, який просто злив ЛЖ. Він тихцем переписав на ТТІ абонентів, віддав без згоди власника всю технічну інформацію, перевів майже усіх працівників і немало просто вкрав – я впевнений – матеріальних цінностей. Ясна річ, що сидів би і Ярема як… Читати далі »
Анатоль_ Бідзюра
10 місяців 11 днів тому
Ви, В.П. забули додати до списку імовірних місцевих міфіозі у Нововолинську, іще деякі структури. Я прямо, не маю на увазі державних службовців Нововолинської Виконавчої служби. Яка віджимала майно у “Львівської жінки”, сприяла грабунку і передачі чужих матеріальних та фінансових цінностей іншій приватній організації, що була підконтрольна родичам міського голови В.Сапожнікова. І зрештою, власником якої став В.Ярема. Також, відомі судові виконавці якої – “служителі закону”, круто пішли на підвищення… У нашому місті існує організована злочинна, як вбачається, організація – розлога плеяда родичів, кумів і друзів міського голови, що живуть за рахунок громади. І ось вже 20 років ссуть її матеріальну та… Читати далі »
анти чобіт
10 місяців 11 днів тому

мафія – це не про них, до неї треба дорости. Це пацюки, я вважаю.

Ігор Желізко
10 місяців 12 днів тому

Хай Сапожніков, який є посадовою особою, в наступному інтерв’ю розкаже громаді, ким доводиться йому чи його дружині в родинних стосунках Ярема, а ми перевіримо правдивість його слів. Оскільки така інформація від публічної особи органу місцевого самоврядування не є та не може бути приватною.

Ілона
10 місяців 11 днів тому

Ви не праві. Є у юриспруденції поняття приватного життя, це стосується, як ви кажете, і публічної особи органу місцевого самоврядування ( такого поняття у юриспруденції нема). Посадова особа повинна звітувати про майновий стан, про зроблену роботу, але аж ніяк про дружбу. П.С. Нікого не захищаю, констатую факт.

Ігор Желізко
10 місяців 11 днів тому
Хочу нововолинцям роз’яснити, та прокурорам нагадати що таке кримінальне правопорушення по статті 209 Кримінального Кодексу України. Це один із самих тяжких злочинів який йде в рівень з умисним вбивством. В багатьох країнах за цей злочин страчують винних, в деяких він карається пожиттево. В Україні за таке діяння передбачено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Цей злочин виникає тоді коли третя особа зареєструвавши юридичну особу викрадає для себе чужі майнові права та обов’язки по діючих договорах з абонентами (це крадіжка активів підприємства) і після такої крадіжки по переукладених договорах з абонентами на свою користь легалізує ресурсом потерпілого з крадених… Читати далі »
Аміна
10 місяців 11 днів тому
Ігор Желізко,я звісно розумію крик Вашої душі-“Львівська жінка” була Вашим підприємством-поважаю людей,які власним розумом та здоров’ям працюють і напрацьовують для себе певний рівень статків та прибутків.Зрозуміло,що “Львівська жінка” була на той час без конкуренції в місті у своїй сфері діяльності,правда була інформація що і “Львівська жінка” не зовсім чесно завоювала відповідну нішу у місті,але не надто володію цією інформацією,щоб на ній наголошувати.Мене дивує інше-періодично на різних Інтернет-ресурсах появляється інформація щодо віджатих активів і створення ТТІ,відбирання приміщення (не власного ,а орендованого) і це все протягом 7 років….,а що ж все таки суди?За сім років щось таки вирішилось,як я розумію і що?По-людськи… Читати далі »
Ігор Желізко
10 місяців 11 днів тому
Пані Аміно. Кримінальні правопорушники Вас вдало дезінформують про якусь конкуренцію природного монополіста між директором нововолинської філії “Львівської жінки” І.Іщуком та Нововолинським ТТІ, яке зареєстрував той-таки Іщук (є на це документи) для співзасновників: сестри Іщука Редько Оксани, Яреми й Очеретка. Так що конкуренція відпадає. А щодо Вашого бачення такої події як рейдерство. Ніякого рейдерства щодо “Львівської жінки” і близько не було. Була та і є пряма крадіжка активів “Львівської жінки” у вигляді майнових прав та обов’язків ( це майно особливо цінне тому що ліквідне і яке встановлене ст. 190 ЦК то визначене ст. 144 ГК) Крадіжка цого майна була вчинена у… Читати далі »
Ігор Желізко
10 місяців 11 днів тому

До своєї відповіді пані Аміно ще додам, закон за неповернення краденого майна “Львівської жінки” по ст. 209 КК не передбачає терміну давності (якщо не поверне крадене), так що Ярему і його подільників будемо судити в його 40 чи в 50, 60, 70, 80, 90 років як не я, то мої наслідники, бо про це передбачено навіть моїм Заповітом.

Ігор Желізко
10 місяців 11 днів тому

Уточнюю. Нововолинське ТТІ реєстрував саме персонально Іщук. З бухгалтерії яку вела на одному компютері бух. нововолинської філії “Львівської жінки” Жанна (яка загинула) видно як вона видає кошти під звіт Іщуку на процедуру реестрації Нововолинського ТТІ та і Ковельского ТТІ. Те ж саме видно і в бухгалтеріїї (оригінал що в нас є) ТТІ, де персонально І. Іщук отримує зарплатню за реєстрацію ним Нововолинського ТТІ. Тобто ні Ярема, ні Редько, ні Очеретко реєстрацією Нововолинського ТТІ не займались.

Ілона
10 місяців 11 днів тому

Ви знову не праві. Санкція ч.1 ст. 209 – від трьох до п”яти років позбавлення волі або штраф. частина 2 від п”яти до 12 років п.в., відновідно середньої тяжкості , ч.2 – може бути тяжкий, може бути особливо тяжкий. Але ч. 2 ще ьтреба довести, бо це або повторно( у вашому випадку відпадає точно) або за попередньою змовою (що впринципі може бути, але треба довести). У ваших дописах багато емоцій і мало юридичної грамотності. Тому, щоб бути чесними, а не такими як Сапожніков чи Ярема, давайте не прикрашати і не додумувати закон.

Ігор Желізко.
10 місяців 11 днів тому

Ілоно, ви в яких роках живете коли взяли статтю з Кримінального Кодексу сторічної давності. Кодекс давно вже змінено. Тут жодним словом не йдеться про мінімалку, наймінімальніша сума крадіжки активів це 40 мільйонів гривень, на ринку 5тисяч активів законно продають АТ “Одеко” за 27 мільйонів, (вкрадено у ПП РО “Львівської жінки” 12 тисяч активів у вигляді майнових прав та обов’язків), а наймінімальніша легалізація доходів з них через касову легалізацію Нововолинського ТТІ, це 30- 50 мільйонів гривень, легко встановлюється через податкову. А це ч. 3 ст. 209 КК позбавленням волі до 15 років з конфіскацією майна.

лілі
10 місяців 11 днів тому

окей!

Ілона
10 місяців 10 днів тому

Зверніть увагу на те, що НМДГ береться станом на день вчинення злочину. особливо великий розмір – більше 18000 тисяч НМДГ. Це раз. ст. 209 може бути лише якщо доведений попередній злочин – злочинний шлях одержання того майна, яке хочуть легалізувати. Тяжка для доказування стаття. У юриспруденції мало слів, потрібні конкретні документи, експертизи, оцінки і так далі, тому ваша кваліфікація не вірна. Повторюсь, змініть адвоката.

Анатоль_ Бідзюра
10 місяців 10 днів тому

Тут, Ілоно, у наших владців всього вистачає, за 20 років величного і “славного” цісарствування. Все ніяк не насмакуються: іще мільйончик!, іще півтора… Назабаром вдавлятся. Є й у “особливо великих”, КОТРІ НЕ МАЮТЬ терміну давності. І це все державні службовці, що клялися і присягали служити нам і захищати!

Ілона
10 місяців 10 днів тому

Я не буду з вами сперечатися, що у кого є, я не володію інформацією, тому впусту здригати повітря не буду. Свої здогадки лишу при собі, та і їх тут не опублікують. Я веду у своїх коментарях до того, що для дієвого впливу на нечесних можновладців потрібно юридично грамотно формулювати вимоги, заяви, для того щоб вони правильно розглядалися. Юриспруденція теж точна наука, іноді навіть від коми усе залежить.

Анатоль_ Бідзюра
10 місяців 10 днів тому

Конституцію та закони України юриспруденція не відміняє. А ось злодійкуватим місцевим можновладцям вона допомагає, і то дуже й дуже частенько. І комами теж. За гроші. А також, особливо, продажними адвокатами і адвокатесами. Які теж ігнорують закон, права і свободи громадян під виглядом захисту “знедолених” багатіїв при владі.

Ігор Желізко.
10 місяців 10 днів тому
Ілоно, кожний злодій прикривається тим що каже, доведіть що я вкрав. Що тут доводити ? Коли крадіжка вчинена у відкритий та навіть у різний спосіб (але не купівлі цих активів) з реестрацією всіх наочно документів такої крадіжки де кожний переміщений (крадений) актив і те що набуто від краденого (ст.215-216 ЦК) дає доходи в Нововолинському ТТІ і відображається сумою звітом в податкові. А доведення судом предикатного злочину не потрібно, і таке не довести може лише останній неук, чи шахрай який косить себе під такого. А врешті, Ілоно, якщо ви не відаєте всіма нюансами, то хоч не робіть своїх висновків в сліпу.… Читати далі »
анти чобіт
10 місяців 10 днів тому

ілона робить на чобота?

wpDiscuz