Друг нововолинського мера, власник телестудії, цілий депутат Ярема погрожував репортерці РАДАРА й лаявся, як… бидляк   як ото секретар міськради Сторонський 🙂

Написала два матеріали про діяння Віктора Яреми – депутата Нововолинської міськради, голови МО Радикальної партії Ляшка. Він є давнім другом нововолинського міського голови Віктора Сапожнікова. Так і похвалявся у передвиборчих агітках.

Підозрюю, що не лише другом, а й подільником. Так от.

Щойно після публікації на РАДАРІ другого матеріалу – про віджату телестудію “Львівська жінка” – депутат Ярема, власник ТТІ та місцевого телеканалу, зателефонував мені на мобільний і… обізвав.

 Дослівно: “Ви – тварь із великої букви!”

Напередодні лякав мене серйозним покаранням і брутально облаяв мене й Анатолія Бідзюру. Мовляв, такі *****, як ми, заважають йому працювати на користь громади!..

Я – людина миролюбна, можу пробачити нарваність – але не хамство. Надто коли хамить і принижує таке велике цабе, як особисте аміго мера.

Тому відповіла Яремі, що він – хам із великої літери, і поклала слухавку.

Щось він там іще викрикував, але вже сам собі.

 

 – Ті бісові писаки на РАДАРІ знову з мене приколюються!

Альфред Дідро. Мопс у кріслі. 1857 р.

 

Але мушу чесно визнати: я помилилась. Він – не хам із великої літери. Він – хам із маленької. Банальне таке хамло з депутатським мандатом.

На сесіях міськради Ярема сидить поруч із керівником Нововолинського інституту економіки та менеджменту ТНЕУ. Роман Чорний, доктор наук, входить до депутатської групи радикалів.

Пане Романе, будь ласка, поясніть цьому члену партії Ляшка, цьому лайливому аміго мера і своєму колишньому, як я розумію, студенту, що хамство шкодить не тільки здоров’ю хама, а й іміджу вашої партійної структури.

Що сказав би знахабнілому Яремі партайгеносе Ляшко?

 

 

Чи, може, сказав би:

 

 

Уявляю, який гвалт здійнявся б, якби хтось із місцевих депутатів дозволив собі лайку і погрози у спілкуванні з працівницями Яреминого каналу – чи з іншими репортерами. Вже б і заяви колективні писали, і у комісію з депутатської етики поскаржилися б, і серію нищівних репортажів про нахабу зробили б. Затаврували б те хамло, живого місця не лишили б.

Хоча… я ж не знаю, може, їхній хазяїн і їх обзиває. Тварями. А вони терплять.

Чи то тільки я такої честі від аміго мера удостоїлась?

Як філолог, пошлю-но я суржикомовного депутата Ярему… на букву Б, у словник Грінченка.

Бидляк. Бранное: скотъ, скотина.

Бидляк – він і в міськраді бидляк.

У мене все.

Наталя Камишникова

 

У тему: стаття, яка так розгнівала депутата Ярему

Був Желізко – став Ярема! В апартаментах Климовича

Прочитав сам? Поділись з іншими: