…І про бидляк

45 2966

Друг нововолинського мера, власник телестудії, цілий депутат Ярема погрожував репортерці РАДАРА й лаявся, як… бидляк   як ото секретар міськради Сторонський 🙂

Написала два матеріали про діяння Віктора Яреми – депутата Нововолинської міськради, голови МО Радикальної партії Ляшка. Він є давнім другом нововолинського міського голови Віктора Сапожнікова. Так і похвалявся у передвиборчих агітках.

Підозрюю, що не лише другом, а й подільником. Так от.

Щойно після публікації на РАДАРІ другого матеріалу – про віджату телестудію “Львівська жінка” – депутат Ярема, власник ТТІ та місцевого телеканалу, зателефонував мені на мобільний і… обізвав.

 Дослівно: “Ви – тварь із великої букви!”

Напередодні лякав мене серйозним покаранням і брутально облаяв мене й Анатолія Бідзюру. Мовляв, такі *****, як ми, заважають йому працювати на користь громади!..

Я – людина миролюбна, можу пробачити нарваність – але не хамство. Надто коли хамить і принижує таке велике цабе, як особисте аміго мера.

Тому відповіла Яремі, що він – хам із великої літери, і поклала слухавку.

Щось він там іще викрикував, але вже сам собі.

 

 – Ті бісові писаки на РАДАРІ знову з мене приколюються!

Альфред Дідро. Мопс у кріслі. 1857 р.

 

Але мушу чесно визнати: я помилилась. Він – не хам із великої літери. Він – хам із маленької. Банальне таке хамло з депутатським мандатом.

На сесіях міськради Ярема сидить поруч із керівником Нововолинського інституту економіки та менеджменту ТНЕУ. Роман Чорний, доктор наук, входить до депутатської групи радикалів.

Пане Романе, будь ласка, поясніть цьому члену партії Ляшка, цьому лайливому аміго мера і своєму колишньому, як я розумію, студенту, що хамство шкодить не тільки здоров’ю хама, а й іміджу вашої партійної структури.

Що сказав би знахабнілому Яремі партайгеносе Ляшко?

 

 

Чи, може, сказав би:

 

 

Уявляю, який гвалт здійнявся б, якби хтось із місцевих депутатів дозволив собі лайку і погрози у спілкуванні з працівницями Яреминого каналу – чи з іншими репортерами. Вже б і заяви колективні писали, і у комісію з депутатської етики поскаржилися б, і серію нищівних репортажів про нахабу зробили б. Затаврували б те хамло, живого місця не лишили б.

Хоча… я ж не знаю, може, їхній хазяїн і їх обзиває. Тварями. А вони терплять.

Чи то тільки я такої честі від аміго мера удостоїлась?

Як філолог, пошлю-но я суржикомовного депутата Ярему… на букву Б, у словник Грінченка.

Бидляк. Бранное: скотъ, скотина.

Бидляк – він і в міськраді бидляк.

У мене все.

Наталя Камишникова

 

У тему: стаття, яка так розгнівала депутата Ярему

Був Желізко – став Ярема! В апартаментах Климовича

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
45 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
анти чобіт
5 років тому

не треба брати приклад з сторонського

editor
5 років тому
Відповісти  анти чобіт

Я вам скажу, це було сильне видовище: коли заступник міського голови Сторонський та секретар приймальні не червоніючи брехали в суді, що не матюкав Сторонський Бідзюру, не матюкав! От думаю: на комісії з депутатської етики Ярема так само брехатиме, що не обзивав?..
Дивитися, як вони – багаті, нахабні – брешуть і викручуються, одне задоволення. Дуже жалюгідно виглядають. Ще той із “порталу” так викручувався у суді.
Чоловічки, одне слово.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  анти чобіт

Вчора в магазині зустрів одного місцевого депутатика із “сапожніковської” групки “Справедливість”. Задав одне-однісіньке запитання, щодо моїх судів із місцевою владою Нововолинська. Той кинувся навтьоки. Не захотів навіть “справедливо” поговорити бо ж “папа” сваритимуть, як дізнаються, що із Бідзюрою спілкувався. Із “захисників громади” по-справедливському виженуть. :)))

Ігор Желізко
5 років тому

Не розумію, його місце, на мою думку, давно у в’язниці по 209 статті Кримінального Кодексу який передбачає до 15 років ув’язнення. Так встановлено законом. Чому Ярема ще на волі, то потрібно спитатись прокурорів в Нововолинську по яких також Печерский суд м. Києва зобов’язав прокурора Генеральної прокуратури провести щодо них досудове рослідування як співучасників. Ось таке твориться в Нововолинську. За свої слова відповідаю.

Новововолинець
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко

А ви пане Желізко ……………
Давайте без огульних звинувачень, ОК?
Модер

Нововолинець
5 років тому
Відповісти  Новововолинець

А чому хтось може тут звинувачувати, а хтось ні? Цензури немає. Ваші статті – роздуми вголос без яких небудь підтверджень і фактів, моя думка— це висновки з побаченого по телевізору.

editor
5 років тому
Відповісти  Нововолинець

Та нема питань, яка цензура?.. Назвіться (прізвище), надайте свої контактні дані і свою сторінку на фейсбук із блакитною галочкою – позначкою про достовірність ваших персональних даних. 🙂 Зареєструйтесь на РАДАРІ для коментування. Приготуйтеся бути відповідачем у суді, сплатити за моральну шкоду. І вперед – пишіть собі тут що хочете! Хоч про Желізка, хоч про Ярему з Климовичем.
А поки що два ваші коментарі пішли у кошик. 🙁

Мартуся
5 років тому

Всі ці фотки – це про нього….” шановного” ЯРЕМУ, А Вас пані Наталю з святом весни. І на таке ЧУДО, як Ярема не слід реагувати. Депутатський мандат, це означає РОЗУМ, ВИХОВАНІСТЬ, ЛЮДЯНІСТЬ,

Мартуся
5 років тому

А він з такими критеріями не ознайомлений.

Лілія
5 років тому

Прості люди мають більше поваги та культутри ніж чиновники з двома трьома освітами…хіба ту освіту вони за гроші купували…і етика та , наприклад медична деонтологія для Сторонського, зовсім щось далеке.

Лілія
5 років тому

І про здоровий глузд я взагалі мовчу, таке поняття або взагалі несумісне з перважною більшість чиновників чи просто совість мохом поросла..

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Кажуть люди, що у ТНЕУ кандидатами і докторами наук, аж кишить. За гроші, вочевидь. Чи за якісь інші послуги… Та й ті, хто не мав вищої економічної освіти теж, схоже, туди повступали. Ну й розбагатіли, отримавши дипломи. :))) Ви, пане В.Яремо, дуже так вже, х***ями не кидайтеся, аж надто, як Сторонський, бо це буде мати великі резонансні наслідки. Ніхто вам цього пробачати не збирається. Ваші і Сапожнікова гроші – це далеко ще не все. Багатьох людей ви надурили і пограбували, яке вбачається, постерегтися треба б. Якщо клей у голові іще весь не висох.
Бидляк – воно й є бидляк, навіки.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

тут така цікава штукенція. Якщо недостовірні образливі відомості про людину повідомили хоча б одній особі, крім цієї людини, вона може легко виграти суд у кривдника. Ярема в розмові зі мною брутально образив вас і мене. У такому разі ви – позивач, я – свідок, Ярема – відповідач. 🙂

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

Нема мови. Тільки ось, із незавершеними іще судами до найвищих керівників місцевої влади Нововолинська у мене є проблемка. Ця гума тягнеться вже більше, як півроку. Вироку Львівського ААС міський голова виконувати не хоче. Позавчора подав касацію у Київ по суміщенню двох посад А.Сторонським. На черзі (якщо касаційний суд відмовить) – міжнародні суди. 15.03. о 15- 00 год. суд у В-Волинську по нерозміщенню публічної інформації Нововолинськими місцевими клерками щодо використання (роздачі, присвоєння, роздаровування…) комунального майна міської громади. Запрошую всіх! Не за себе я борюсь і не за вигоди для своєї родини – а за всіх членів громади Нововолинська, Як і Камишникова Н.С. Крім головного болю і матеріальних витрат ми ні на що не претендуємо і не маємо. Проклятих багатіїв іх їхніми чорними, краденими грошима, у Нововолинську, давно потрібно було поставити на місце. У суд на В.Ярему… Які там терміни позовної давності НС?

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Певно, рік 🙂

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

Здається, півроку. Думаю, встигнемо. А якщо й ні – другий раз повториться.

Ігор Желізко
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

На легалізацію коштів з крадених активів (майна), якщо це понесло заборгованості по пасивам жертви – терміну давності немає.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко

Несправедливо і образливо, із мого боку, було б не приєднати до організованої кругової поруки, а саме – імовірних злочинних угрупувань створених за 20 років “керівництва” міського голови В.Сапожнікова – керівників комунальних підприємств. Туди входять, як вбачається, і представники суто місцевих, заслужених “державників”, що неодноразово присягали на вірність українському народу – представників казенної судової, виконавчої та законодавчої гілок влади, медицини, освіти, фіскальних органів та правоохоронців Нововолинська та дехто із міських депутатів. Їх багато. І вони, користуючись чисельною перевагою, а також наново обраних нашими страхополохами 40 виборних “слуг громади”, і призначених мером членів виконкому, раз-у-раз створюють відповідний прецедент – протягують рішення на сесіях міської ради і виконавчого комітету, що сприяють шкурним інтересам скам’янілого владного лайна і зрадників Українського народу. Ви всі їх знаєте. Проте, мовчите.

Ілона
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко

Ні, залежно від санкції частини статті, є строк давності. Якщо пройде н-нна кількість років ( в залежності від тяжкості злочину), провадження закривається.

Ігор Желізко.
5 років тому
Відповісти  Ілона

Ілоно, щойно дав Вам відповідь нижче, а тепер пишу тут. Я вражений Вашими “знаннями” чи простотою “знань” в юрисприденції. Читайте уважно КПК, слідство провадиться не залежно термінів давності, а звільняє від криміналу тільки суд, і це не значить що винний ще й може приваснити собі крадене ним майно. В тому випадку відповідальність винного поновлюється.

Ілона
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко.

Ну та ж ви не там шукаєте) Строки давності, звільнення від кримінальності і все, що цього стосується закрпілено статтями Кримінального кодексу України, а не Кримінального процесуального кодексу. при чому тут процес до матеріальних норм права??))) Ви несете ахінею з юридичної точки зору, пишете, як вам би хотілося, а не як воно є. Змініть адвоката, вам же від того не краще!!! Зрозуміла ваша жага до покарання винних – вор должен сидеть в тюрьме, це ясно, але ж тоді давайте будемо юридично грамотними, щоб дійсно слова мали вагу.

анти чобіт
5 років тому
Відповісти  Ілона

на тяжкі злочини нема строку давності

Ілона
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Адмінсуд вироки не виносить. Лише постанови. І нема позовної давності на позови про захичт честі, гідності та ділової репутації.

Володимир Мигас
5 років тому

У Нововолинську давно діє кругова порука. Влада на чолі з “незамінним” Сапожніковим, прокуратура, судді, поліція і кілька так званих підприємців. Такі угрупування називаються мафія. Саме ця мафія і віджала “Львівську жінку”. А у нормальній правовій системі давно мали би сидіти і міський голова, який незаконно виселив підприємство із приміщення, а це означає фізично знищив технічну складову ЛЖ. Тодішній директор ЛЖ Іщук, який просто злив ЛЖ. Він тихцем переписав на ТТІ абонентів, віддав без згоди власника всю технічну інформацію, перевів майже усіх працівників і немало просто вкрав – я впевнений – матеріальних цінностей.
Ясна річ, що сидів би і Ярема як головний фігурант цієї операції проти “Львівської жінки”. Це настільки очевидні речі, але ні слідчий, ні прокуратура, ні суд цього не бачать. Думаю, що знову прийдеться їхати на Майдан!

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Володимир Мигас

Ви, В.П. забули додати до списку імовірних місцевих міфіозі у Нововолинську, іще деякі структури. Я прямо, не маю на увазі державних службовців Нововолинської Виконавчої служби. Яка віджимала майно у “Львівської жінки”, сприяла грабунку і передачі чужих матеріальних та фінансових цінностей іншій приватній організації, що була підконтрольна родичам міського голови В.Сапожнікова. І зрештою, власником якої став В.Ярема. Також, відомі судові виконавці якої – “служителі закону”, круто пішли на підвищення… У нашому місті існує організована злочинна, як вбачається, організація – розлога плеяда родичів, кумів і друзів міського голови, що живуть за рахунок громади. І ось вже 20 років ссуть її матеріальну та фінансову кров – у вигляді комунального майна та бюджетних коштів. Всі імена злодіїв, привласнені ними комунальні об’єкти – відомі всім членам громади та обраним ними місцевим депутатам. Які із дикого та незрозумілого страху, не розкривають і дзьоба на сесіях та уникають цих питань.

анти чобіт
5 років тому
Відповісти  Володимир Мигас

мафія – це не про них, до неї треба дорости. Це пацюки, я вважаю.

editor
5 років тому

Людмила: Я не терплю бидла і хамства теж. Це ж як треба себе не поважати, щоб так поводитись!? Опираючись на свої гроші, опуститись нижче плінтуса?

Ігор Желізко
5 років тому

Хай Сапожніков, який є посадовою особою, в наступному інтерв’ю розкаже громаді, ким доводиться йому чи його дружині в родинних стосунках Ярема, а ми перевіримо правдивість його слів. Оскільки така інформація від публічної особи органу місцевого самоврядування не є та не може бути приватною.

Ілона
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко

Ви не праві. Є у юриспруденції поняття приватного життя, це стосується, як ви кажете, і публічної особи органу місцевого самоврядування ( такого поняття у юриспруденції нема). Посадова особа повинна звітувати про майновий стан, про зроблену роботу, але аж ніяк про дружбу. П.С. Нікого не захищаю, констатую факт.

Ігор Желізко
5 років тому

Хочу нововолинцям роз’яснити, та прокурорам нагадати що таке кримінальне правопорушення по статті 209 Кримінального Кодексу України. Це один із самих тяжких злочинів який йде в рівень з умисним вбивством. В багатьох країнах за цей злочин страчують винних, в деяких він карається пожиттево. В Україні за таке діяння передбачено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Цей злочин виникає тоді коли третя особа зареєструвавши юридичну особу викрадає для себе чужі майнові права та обов’язки по діючих договорах з абонентами (це крадіжка активів підприємства) і після такої крадіжки по переукладених договорах з абонентами на свою користь легалізує ресурсом потерпілого з крадених чужих активів фінанси видаючи їх за свої .

А ось в Нововолинську таке діється вже 7 років. Там у такий спосіб, як я бачу, успішно собі промишляє такий собі Ярема. Може ще хтось хоче стати як Ярема ? То в Нововолиську окрім “Львівської жінки” ще існують теплоенерго, київстар, електропостачання та інші, рееструйте фірму за одинь день, домовтесь з прокурором, переукладете договори з абонентами і я вам гарантую, за місяць-два ви станете дуже багатим, таким як Ярема, а ще й депутатом, бо в Нововолинську це можна, бо це така ексклюзивна Нововолинська добросовісна конкуренція з чужим майном та від нього доходами – по ст. 209 кримінального Кодексу України, вочевидь.

Аміна
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко

Ігор Желізко,я звісно розумію крик Вашої душі-“Львівська жінка” була Вашим підприємством-поважаю людей,які власним розумом та здоров’ям працюють і напрацьовують для себе певний рівень статків та прибутків.Зрозуміло,що “Львівська жінка” була на той час без конкуренції в місті у своїй сфері діяльності,правда була інформація що і “Львівська жінка” не зовсім чесно завоювала відповідну нішу у місті,але не надто володію цією інформацією,щоб на ній наголошувати.Мене дивує інше-періодично на різних Інтернет-ресурсах появляється інформація щодо віджатих активів і створення ТТІ,відбирання приміщення (не власного ,а орендованого) і це все протягом 7 років….,а що ж все таки суди?За сім років щось таки вирішилось,як я розумію і що?По-людськи я розумію,що відбулось свого роду рейдерство,але знаю і те,що наше українське законодавство далеко не завжди сприяє тому,щоб такий захват підтвердити…Тому-якщо на законодавчому рівні не було за сім років можливості довести свою правоту,для чого писати і писати?Ви хочете від людей,які субсидію сприймають як благодать і манну небесну,які не живуть ,а виживають,отримати співчуття для себе по питанню втрати мільйонів?безглуздо-голодний ситого не може розуміти….тому-усі Ваші коментарі і прокльони в адресу певних людей-не сприймаються так,як Вам би цього хотілось.Вас може зрозуміти надто мала купка людей,які бояться таким чином втратити свій бізнес,але такі матеріали в основному вони не читають.

Ігор Желізко
5 років тому
Відповісти  Аміна

Пані Аміно. Кримінальні правопорушники Вас вдало дезінформують про якусь конкуренцію природного монополіста між директором нововолинської філії “Львівської жінки” І.Іщуком та Нововолинським ТТІ, яке зареєстрував той-таки Іщук (є на це документи) для співзасновників: сестри Іщука Редько Оксани, Яреми й Очеретка.
Так що конкуренція відпадає.

А щодо Вашого бачення такої події як рейдерство. Ніякого рейдерства щодо “Львівської жінки” і близько не було. Була та і є пряма крадіжка активів “Львівської жінки” у вигляді майнових прав та обов’язків ( це майно особливо цінне тому що ліквідне і яке встановлене ст. 190 ЦК то визначене ст. 144 ГК) Крадіжка цого майна була вчинена у спосіб прямого його викрадення для легалізації від нього доходів по ч.3 ст. 209 КК.

Щодо нашого законодавства, воно належне, юристи не нарікають. А ось нарікають (маю на увазі подій в Нововолинську) на прокурорів які не виконують покладені на них обов’язки, а діють у співучасті з тими кримінальними правопорушниками всупереч своїх посадових обов’язків намагаючись обдурити неосвідчених людей. Зрозуміло що не за так.

Щодо людей які сприймають субсидію як благодать? Не було б крадіжки майна “Львівської жінки” в Нововолинську всі б інвестицій йшли у Нововолинськ для збагачення простих людей. Мені, як людині з Нововолинської “Львівської жінки” жодної копійки не потрібно і я за десять років від неї жодного гроша не взяв (про що підтверджують документи), а все спрямовував на розвиток Нововолинська (чим скористались крадії) де в планах було додатково створити з Нововолинська (приміське село Будятичі) туристичне місто щодо народження і виростання там символу України Володимира Великого (Красне сонечко) на мною викупленій (до півгектара) там ділянці, де І. Іщук розпочав створювати цей туристичний центр, провівши туди (як мене інформував чи дурив) тільки газ та електропостачання, а далі у 2009 році все, на мою думку, вкрав. Якби не вкрав, тоді і люди з субсидіями були б в Нововолинську багатіші, бо туристична індустрія завжди дає чималі статки цьому місту та збагачує людей. Про це, якщо пані Камишникова зацікавиться, на РАДАРІ напишу окрему статтю з історичними документальними доказами.

Але, повернувшись в реальність крадіжки, що не говорити, в Нововолинську скоєний особливо тяжкий злочин по ст. 209 КК щодо “Львівської жінки” та корпоративних її прав і немає в Україні такого закону який би передбачав відсутність за це покарання, чи неповернення краденого майна. Тобто злодій завжди повинен сидіти в тюрмі. Чому досі не сидить? Причина в цьому корупція від міськвиконкому, і не ті люди у Волинській області працюють на посадах органу державного звинувачення.

Ось така Вам моя відповідь.

Ігор Желізко
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко

До своєї відповіді пані Аміно ще додам, закон за неповернення краденого майна “Львівської жінки” по ст. 209 КК не передбачає терміну давності (якщо не поверне крадене), так що Ярему і його подільників будемо судити в його 40 чи в 50, 60, 70, 80, 90 років як не я, то мої наслідники, бо про це передбачено навіть моїм Заповітом.

Ігор Желізко
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко

Уточнюю. Нововолинське ТТІ реєстрував саме персонально Іщук. З бухгалтерії яку вела на одному компютері бух. нововолинської філії “Львівської жінки” Жанна (яка загинула) видно як вона видає кошти під звіт Іщуку на процедуру реестрації Нововолинського ТТІ та і Ковельского ТТІ. Те ж саме видно і в бухгалтеріїї (оригінал що в нас є) ТТІ, де персонально І. Іщук отримує зарплатню за реєстрацію ним Нововолинського ТТІ. Тобто ні Ярема, ні Редько, ні Очеретко реєстрацією Нововолинського ТТІ не займались.

Ілона
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко

Ви знову не праві. Санкція ч.1 ст. 209 – від трьох до п”яти років позбавлення волі або штраф. частина 2 від п”яти до 12 років п.в., відновідно середньої тяжкості , ч.2 – може бути тяжкий, може бути особливо тяжкий. Але ч. 2 ще ьтреба довести, бо це або повторно( у вашому випадку відпадає точно) або за попередньою змовою (що впринципі може бути, але треба довести). У ваших дописах багато емоцій і мало юридичної грамотності. Тому, щоб бути чесними, а не такими як Сапожніков чи Ярема, давайте не прикрашати і не додумувати закон.

Ігор Желізко.
5 років тому
Відповісти  Ілона

Ілоно, ви в яких роках живете коли взяли статтю з Кримінального Кодексу сторічної давності. Кодекс давно вже змінено. Тут жодним словом не йдеться про мінімалку, наймінімальніша сума крадіжки активів це 40 мільйонів гривень, на ринку 5тисяч активів законно продають АТ “Одеко” за 27 мільйонів, (вкрадено у ПП РО “Львівської жінки” 12 тисяч активів у вигляді майнових прав та обов’язків), а наймінімальніша легалізація доходів з них через касову легалізацію Нововолинського ТТІ, це 30- 50 мільйонів гривень, легко встановлюється через податкову. А це ч. 3 ст. 209 КК позбавленням волі до 15 років з конфіскацією майна.

лілі
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко.

окей!

Ілона
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко.

Зверніть увагу на те, що НМДГ береться станом на день вчинення злочину. особливо великий розмір – більше 18000 тисяч НМДГ. Це раз. ст. 209 може бути лише якщо доведений попередній злочин – злочинний шлях одержання того майна, яке хочуть легалізувати. Тяжка для доказування стаття. У юриспруденції мало слів, потрібні конкретні документи, експертизи, оцінки і так далі, тому ваша кваліфікація не вірна. Повторюсь, змініть адвоката.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Ілона

Тут, Ілоно, у наших владців всього вистачає, за 20 років величного і “славного” цісарствування. Все ніяк не насмакуються: іще мільйончик!, іще півтора… Назабаром вдавлятся. Є й у “особливо великих”, КОТРІ НЕ МАЮТЬ терміну давності. І це все державні службовці, що клялися і присягали служити нам і захищати!

Ілона
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Я не буду з вами сперечатися, що у кого є, я не володію інформацією, тому впусту здригати повітря не буду. Свої здогадки лишу при собі, та і їх тут не опублікують. Я веду у своїх коментарях до того, що для дієвого впливу на нечесних можновладців потрібно юридично грамотно формулювати вимоги, заяви, для того щоб вони правильно розглядалися. Юриспруденція теж точна наука, іноді навіть від коми усе залежить.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Ілона

Конституцію та закони України юриспруденція не відміняє. А ось злодійкуватим місцевим можновладцям вона допомагає, і то дуже й дуже частенько. І комами теж. За гроші. А також, особливо, продажними адвокатами і адвокатесами. Які теж ігнорують закон, права і свободи громадян під виглядом захисту “знедолених” багатіїв при владі.

Ігор Желізко.
5 років тому
Відповісти  Ілона

Ілоно, кожний злодій прикривається тим що каже, доведіть що я вкрав. Що тут доводити ? Коли крадіжка вчинена у відкритий та навіть у різний спосіб (але не купівлі цих активів) з реестрацією всіх наочно документів такої крадіжки де кожний переміщений (крадений) актив і те що набуто від краденого (ст.215-216 ЦК) дає доходи в Нововолинському ТТІ і відображається сумою звітом в податкові. А доведення судом предикатного злочину не потрібно, і таке не довести може лише останній неук, чи шахрай який косить себе під такого. А врешті, Ілоно, якщо ви не відаєте всіма нюансами, то хоч не робіть своїх висновків в сліпу. А щодо адвоката, так в мене вони найкращі і дуже добре грають в “шахи” тільки от біда, в Нововолинську в ці шахи грають тільки в “чапаєва” і чеають коли до них приїдуть з арештом.

анти чобіт
5 років тому
Відповісти  Ігор Желізко.

ілона робить на чобота?

editor
5 років тому
Відповісти  анти чобіт

Ілона висловлює власну думку, нерідко дуже слушну.

editor
5 років тому

Валентина: Хамство – вірус, здатний проникати в гени і передаватися у спадок. можна поспівчувати його родині…