сквер

Навпроти “погранца” зруйнують сквер і втулять будинок. Чим думають депутати?

32 2762

Комусь із батьків міста стрелила в голову ідея зруйнувати сквер і затіяти там будівництво…

Чим думають депутати? Це питання поставила руба Анна Котенко з Нововолинська. Бо на бульварі Шевченка, через дорогу від пам’ятника прикордоннику, міська влада вирішила спорудити житловий будинок №35-а.

Багатоквартирний. Із вбудованими торгово-офісними приміщеннями.

Намір ніби добрий, але! Одразу за деревами стоїть той самий сумнозвісний будинок №35, який вибухнув через дії п’яного чоловяги. У капітальний ремонт частини цього будинку вгатили солідні кошти з міського бюджету. А винний нічого нікому, кажуть, так і не відшкодував.

Зелена зона – це бодай якась компенсація мешканцям будинку №35 за страхітливі спогади й незручності впродовж тривалого часу, поки тривав капремонт.

 

 

І от маєш! Комусь із батьків міста стрелила в голову ідея зруйнувати сквер і затіяти там будівництво.

Далі – пряма мова Анни Котенко 

 – Цей сквер навпроти пам’ятника прикордоннику був забутий міською владою на роки. Там ростуть яблуні, стояли колись лавочки. Тепер там хочуть звести багатоповерхівку, попри незгоду мешканців сусідніх будинків.

Будівництво пошкодить іще більше будинки, які стоять без капітального ремонту понад 30 років і почали деформуватися.

Замість добудувати нарешті недобуди у 5-му мікрорайоні приймаються маразматичні рішення про спорудження будинку на місці зеленої зони. А вона ж так потрібна в задимленому Нововолинську!

Особи, які проголосували на сесії міської ради за продаж цієї ділянки під забудову з аукціону, могли б виділити мінімум коштів на розчистку доріжок, які збереглися, та на придбання гарних лавочок. І тоді там влітку можна було б поставити кіоск, який торгує морозивом, і це постійний дохід у бюджет.

У базарні дні там дуже багато людей проходить.

Чому не облагородити те місце по-європейськи, чому треба зводити будинок, який затінить та зруйнує сусідні два та виходитиме вікнами на проїжджу частину?

 

 

Ці питання до вас, Бадзюнь Богдан Миколайович, Бадзюнь Віталій Миколайович, Бадзюнь Олег Володимирович, Бінецький Сергій Михайлович, Гоцка Олександр Іванович, Гура Василь Васильович, Здига Алім Іванович, Дружук Павло Петрович, Карпач Микола Іларіонович, Киричук Вадим Анатолійович, Климович Леонід Юрійович, Кравчук Наталія Олегівна, Куриленко Віктор Петрович, Магомаєв Магомед Джамбулатович, Марчак Віктор Вікторович, Мних Валерій Михайлович, Мороз Юрій Костянтинович, Нагорний Андрій Євгенович, Недищук Назарій Євгенович, Панафідіна Галина Михайлівна, Приступчук Олег Карлович, Рожелюк Володимир Дмитрович, Ромашевський Віктор Іванович, Сапожніков Віктор Борисович, Семенюк Сергій Олександрович, Соловйов Руслан Олександрович, Сторонський Андрій Миронович, Танчев Павло Михайлович, Тарасенко Віктор Іванович, Трофимчук Сергій Олексійович, Франчук Ірина Павлівна, Чайка Олена Іванівна, Чорний Роман Степанович, Шаповал Володимир Володимирович, Ярема ВІктор Романович.

 

 

Від РАДАРА. Тут перелічені всі депутати Нововолинської міської ради: і ті, що були за чи проти, і ті, що не голосували чи не прийшли на сесію. Кожен із них міг публічно навести купу аргументів проти цього недолугого проекту. Але не навів. Тож хай не ображаються, що їх тут усіх згадали поіменно.

Адже:

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 29

З НИХ: “ЗА”: 27

“ПРОТИ”: 0

“УТРИМАЛОСЬ”: 2

“НЕ ГОЛОСУВАЛО”: 2

 

ПРОДОВЖЕННЯ ТУТ:

Кому продають частину бульвару? Будівництво буде скандальним

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

32 Коментар "Навпроти “погранца” зруйнують сквер і втулять будинок. Чим думають депутати?"

повідомляти

Озік
3 місяців 4 днів тому

Наш город,это наш общий дом.Значить все жители города.это одна семья.Но.как говорится.в семье не без урода.Это я про “батьків міста”.А идея Анны Котенко про восстановление сквера для отдыха,отличная идея.Но…как показывает наблюдение за рукой водящими “батьками”,верхние полущария у них почему-то оказываются на месте нижних при решении вопросов о благосостоянии нашего города.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 місяців 4 днів тому
Ці яблуні, які щовесни квітнуть і родять – ровесниці Нововолинська. А може, це ще й залишки саду котрогось із числа виселених до Сибіру “куркулів”, з села Русовичі, на місці якого постало шахтарське місто. Колись Давидюк Василь, корінний русовичівець, казав мені: “Тут мого діда поле було”. Дядьківських груш, яблунь і вишень – свідків пришестя “другого совєта” у 1944 році, в Нововолинську дуже багато. Придивіться, особливо на вулицях, що прилягають до центрального ринку. Звичайно, шматок дуже, і аж надто, ласий. Без лобіювання чиїхось інтересів, а може й своїх власних – шкурних, як вбачається, кимось із найвищих владних керівників тут не обійшлось. Крр-раса!… Читати далі »
Вікна виходять на озеро.
3 місяців 4 днів тому

Чого ви вчепились до тих яблунь? Коптюк не має чим котельню на лікарні пропалити, а тут стільки халявного лісу. Це Вам щовесни квітнуть і родять – ровесниці Нововолинська, а Коптюку дрова на халяву.В кожного свій світпогляд !

РАДАР
3 місяців 4 днів тому

От пише Вікторія на фейсбук: Справді дуже шкода того яблуневого садка. Тільки подбати про нього. Про комфорт і затишок на центральній вулиці міста. Маєте рацію,”Радар”.
-Навіщо ті старі яблуні?-знищити. Навіщо садити новий садок? Будинок!-буде “по-хазяйськи”. Маємо 15,5 і 6 мкр-з будинками-лабіринтами на семи вітрах,з постійно “плачучими”дахами, недобудовами, Кроноспаном, з дитячими майданчиками зато!!!-чим не комфорт???

Інна
3 місяців 4 днів тому

Ті двохповерхові будинки -древні. Будуть рити котлован, стіни потріскають. На мою думку, він туди взагалі не вписується.

ігор
3 місяців 3 днів тому

Хто голосував За будівництво , чим думали,і чи думали, є архітектор який повинен підсказати , але при встановленні годинника на стометрівці він був присутній.

Читач
3 місяців 3 днів тому
Блін, ну це реально маразм. Я от дивуюсь скільки років: “Діючий мер міг би стати таким авторитетом серед людей, що його всі б поважали б, та й самі обирали з року в рік. Для цього потрібно мало. Всього навсього діяти в інтересах людей, міста, а не в своїх взловживаючи посадою, довірою”. Європейський сквер був би дійсно доречний, а то лише в базарні дні там рух, а так глушина. І чому врешті решт не добудувати будинки на 5-му. Той самий, що біля будинку 25 на 5-му як привид розрушається, а був би теж кстаті, а то як сміттєзваліще. Позор владі. Плакати… Читати далі »
юрій
3 місяців 3 днів тому
а де ще можна погріти руки на грошах, виділиних з місцевого бюджету?? це ж будується для людей, як би все нормальн, так!!! а скільки пішло, куди, як ??? ніхто, нічого не знає, а потім ще й на самих продажах або “розподіленях” можна срубити ….. громада , люди громади ні про що не були ніколи в конкретних цифрах проінформовані, зараз ні, і нема перспективи мати інформацію, а це гроші …….. тому і покращується фінансовий стан нововолинськіх чиновників ….. все згідно декларацій..
Українець
3 місяців 3 днів тому

Народ!Ця міська влада нічого не робить для нас корисного, тому і ми не дамо без нашого дозволу їм щось будувати!!!

Ульріх
3 місяців 3 днів тому

Чого на сесію люди не прийшли?

Олександр
3 місяців 3 днів тому

Так їм і потрібно! Тепер ті “житєлі” двох будинків кілька років будуть “жити” на будмайданчику, а потім будуть дивитись на стіни “елітного” будинку і нюхати авто тих “елітних” жителів. Якщо їм не потрібно було йти на громадські слухання, то мені-тричі не потрібно!

Анна
3 місяців 1 день тому

Були

Сова
2 місяців 25 днів тому

Ви там були?
Про все знаєте?
Сапог подзвонив?

Катя
3 місяців 3 днів тому

Дитячий майданчик знаходиться не у сквері, а за будинком…

юрій
3 місяців 3 днів тому

як кому???? сапожнікову!!! там гроші, а де гроші , там сапожніков …..

Мешканка
3 місяців 3 днів тому

Я такого собі уявити. Там же і музична школа розвалиться.

Людмила
3 місяців 3 днів тому

А перед тнеу или на месте фонтана возле 4й школы? Там тоже места жирные,квартиры дорогие богатым продавать будут.

Олександр
3 місяців 3 днів тому

Логічно мислите, але… Кому вони потрібні ті квартири в Нарковолинську. Проект “Нововолинськ” – закрито! Пора збирати речі.

Житель
3 місяців 2 днів тому

Забирай речі

Олександр
3 місяців 1 день тому

Тебе ні питати, ні слухати не буду.

Ростислав
3 місяців 3 днів тому

Нехай перед міськрадою поставлять висотний будинок,там пустир такий занедбаний,нікого не має. А так рух буде ,парковка супермаркет. Потрібен іще один АТБ в Нововолинську.

Сусідка
3 місяців 3 днів тому

Я би ще додала що біля кіоска ,що торгує морозивом потрібно поставити іще один що приймає валюту. Дуже зручно для сусідів ,що міняють злоті і євро коли йдуть на базар через парк.

Ярка
3 місяців 2 днів тому

Абсурд , мiльони вiдмили на 35 буд. , а чи не варто було вiдразу пiсля аварii знести його i побудували Новий висотний будинок i дати мешканцям по квартирi , але знаючи
пристаркуватi фантазii керiвництва мерii не дивно . А. коли вибори ? Чи то встигнуть побудувати до виборiв , щоб ….,………..

Валентин
3 місяців 1 день тому

а коли були так звані громадські слухання? на яких в мешканців прилеглих будинків запитували думку щодо будівництва. Прилеглі будинки реально підуть під укіс як розпочнеться будівництво. Да ніхто би не погодився на це будівництво, є тьма захарщених недобудов по місту, які потрібно привести до ладу. Підскажіть що робити тепер мешканцям прилеглих будинкам в давній ситуації.

Алла К.
2 місяців 25 днів тому

Займаємося тим питанням. Про результати будемо повідомляти. Можливо, будемо просити підтримки у мешканців міста Підтримаєте ? РАЗОМ – ми сила.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 місяців 24 днів тому

Підтримаємо.

Івась
2 місяців 25 днів тому

Люди, але якщо нічого не міняти, не добудовувати, не розбудовувати то місто і далі залишиться завмерлим у епосі СРСР. Хіба вас радує похмурість старих хрущівок і сталінок? Мене вона ,,заганяє в депресію…,, Подивіться на інші міста, як розбудовується Луцьк, бачив містечка києвської обл., там взагалі казка проти Новіка. Зі змін, дві- три новобудови, квартири перероблені в магазини, і тумби-клумби…

Гламур
2 місяців 24 днів тому

Реально дивиться на ситуацію-2будинки побудовані після війни ,з ****,бо в ті часи незважаючи на червоний террор безбожно крали будматеріали. Після забудови в садку вони можуть просто розсипатись. Чому б не розробити нормальний проект який дозволить на місці старих будинків збудувати багатоповерхівку з видом на парк та погранца? Мешканцям дозволити придбати житло в новобудові по собівартості і інші помешкання та офіси вигідно продати?

Ульріх
2 місяців 24 днів тому

1.Де до того часу будуть жити люди, якщо у нас нема нормального підмінного фонду?
2.Ви ото вірите, що дадуть квартири по собівартості?))) В Нововолинську? Не смішіть мене і Наталю Семенівну та решту людей, в таке не повірять навіть песики!

Сова
2 місяців 24 днів тому

Самі зрозуміли ,що написали…Бульвар Шевченка це одна з перших вулиць Новіка.То давайте знесемо весь бульвар і людей надвір…
І чому це мешканці тих 2 будинків мають купувати знову собі помешкання ,навіть по собівартості.??Бо наш мер ніяк не може нажертися грішми????

Фея
2 місяців 24 днів тому

Цікаво – а хіба при знесенні старих будинків влада не повинна дати мешканцям житло безкоштовно? Що означає “по собівартості”? А тим мешканцям, які навіть на собівартість грошей не мають іти куди?

Фея
2 місяців 24 днів тому

Тих яблунь у сквері шкода – дуже гарно там і можна зробити якусь зону відпочинку

wpDiscuz