Кому продають частину бульвару? Будівництво буде скандальним

32 4356

Нововолинськ задихається від смороду та шкідливих викидів із “Кроноспану”, олійно-жирового, “Курчака”.

А нашим владним жлобам аби рубати – дерева й бабло…

На сайті Нововолинської міської ради НЕМАЄ рішення, яким започаткували продаж ділянки на бульварі Шевченка і спорудження там житлового багатоквартирного будинку з офісами й магазинами.

Сесія відбулася 20 лютого, її документи міський голова з секретарем ради ще не підписали.

Однак РАДАРУ дещо вдалося роздобути і порівняти…

Ось проект цього рішення – він є на сайті міськради, але який!..

 

 

Жодної інформації, які ж саме фізичні та юридичні особи претендують на ласий шмат землі. Жодної інформації про площу та адресу ділянки. Всуціль порожні місця й утаємниченість.

Обмаль конкретики в рішенні, яке роздали депутатам для голосування: 

 

 

Так виглядає план забудови:

 

 

Ось гарна картинка, тіштесь, дурненькі:

 

 

Позаду цієї яскравої споруди – старий двоповерховий будинок, який заледве відремонтували після вибуху газу…

 

 

 

А це сквер, який знають усі нововолинці.

Уже незабаром тут можуть бути суцільні пеньки:

 

 

От мені цікаво: у Нововолинській міськраді й виконкомі засідають свідомі злісні шкідники? чи шкідники нетямущі?

Невже чиновництво й депутатство все ще шахтарського міста не знає, що під бульваром проходять підземні виробки? А там гірничі пустоти, порожнеча. Грунт просідає.

Після серйозного ремонту чиєїсь квартири чи переобладнання житла під магазин сусідні помешкання беруться тріщинами.

Не чули? Не в курсі? У самих особняки капітальні, надійно захищені, а виборці хай рятуються як можуть?

Місто задихається від смороду та шкідливих викидів із “Кроноспану”, олійно-жирового, “Курчака”. А нашим владним жлобам аби рубати – дерева й бабло…

РАДАР прогнозує: на цьому проекті хтось із горе-батьків міста обламається…

 

 

На наступній сесії ділянку на бульварі Шевченка мають виставити на аукціон. 

 

Наталя Камишникова

ПОЧАТОК ТУТ: 

Навпроти “погранца” зруйнують сквер і втулять будинок. Чим думають депутати?

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
32 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Fantik
3 років тому

Там просто не можливо будувати будь що.

Мама
3 років тому

Горітимуть в пеклі… всі гроші в гроб не забереш!!! Ні совісті, не гордості, одні гррші на умі. Сапогу і його шайці ще в*ратися до Саганюка.

Фея
3 років тому
Відповісти  Мама

Мама, до пекла ще ого-го!, а своїх дітей, онуків, правнуків/як хтось писав – личинок, ці жуки-короїди-чиновники забезпечать по саме нікуди

Фея
3 років тому
Відповісти  Фея

За дітьми/онуками одного депутата спостерігаю особисто і можу із впевненістю сказати, що нехіло вони живуть, а ще краще сказати – жирують, і ніхто тут в окрузі не живе так, як вони… Одним словом “Все найкраще – дітям!”…, але власним, а не чужим, згорьованим і знедоленим, бо ж своя сорочка до тіла ближче, знаєте…

Олександр
3 років тому
Відповісти  Мама

І не тільки до Саганюка! Мер Херсона просить громадян переходити на індивідуальне опалення… Є хороші мери і депутати в Україні, але їх вибирали не Нововолинці… Тим містам пощастило.

Проти всіх
3 років тому

Супер хай будують .

Ростислав
3 років тому

Проект забудови у фотошопі намалювали,а потім кажуть чому це українські дипломи за кордоном нічого не варті. Вам не соромно взагалі?

Петро
3 років тому

Правильно, нехай замурують пенсіонерів в квартирах,згідно малюнка відстань новобудови від будинків 20 см. А на першому поверсі ще один АТБ?

Фея
3 років тому
Відповісти  Петро

Я тепер добре розумію, що я втомилась – не від розгулу і розгнузданості місцевої влади і депутатів, а від байдужості, лінощів і тупості місцевого населення. Мене переможне попиранання інтересів, прав і свобод місцевою владою зовсім не дивує – люди самі винні. Я зовсім не здивуюсь, якщо і цього разу ніхто так і не спроможності на протест, а дарма! Дарма тому, що за всіма законами моралі і будівництва нова будівля в жодному разі не повинна затуляти, закривати мешканцям прилеглих будинків сонячне проміння і світ Божий. Але мешканці не протестують, мовчать і тим самим грають на руку цій вкрай знахабнілій владі.
Мовчіть люди і далі… на місці ваших вже потрісканих і поруйнованих таким близьким і небезпечним будівництвом будинків місцеві урядовці збудують черговий торговий комплекс, а ви, люди, підете жити під паркан, бо саме з вас, люди, зроблять винних і крайніх у тій руйнації. Потім згадаєте мої слова, та буде пізно

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Фея

Важке питання. Відсутність волі до опору, повна відсутність критичного мислення і… страх – всепоглинаючий, тваринний переляк невідомо перед чим і ким. Набридло на цю тему говорити. Люди самі не хочуть достойно, гідно і добре жити у своїй власній державі.

Сова
3 років тому
Відповісти  Фея

Мешканці самі взнали цю інформацію( про будівництво) цілком випадково.Хтось просто злив …
На гром.слуханнях мешканці були(!!!) Висловлювали своє незадоволення приводили аргументи.
А після того Сторонський сказав,що люди не проти…Дивився в очі і брехав!

Ольга
3 років тому

Так це, напевно, хочуть будувати новий будинок, щоб надати житло атовцям і сім’ям загиблих?

Ні туя
3 років тому
Відповісти  Ольга

Це такий сарказм у вас чи така наївність?

Анні
3 років тому
Відповісти  Ольга

А може не атовцям, а сімям, яким дійсно не має де жити? Де в маленькій кімнатці живуть по 6-7 людей?

Олександр
3 років тому
Відповісти  Ольга

А може Сторонський прикупить там ще одну квартирку за тисяч десять? Це не він там вже ходить, любується ділянкою?

Лондон
3 років тому

Сквер закидали, не доглядали, чого кіпішують, де були раніше що депутати, що жителі.

Сова
3 років тому
Відповісти  Лондон

Про це мають дбати не мешканці міста!
Ми платимо податки, а влада міста повинна(!) зробити все для того, щоб поліпшити рівень життя мешканців.
Це ж не тільки потрібно тим людям, котрі там живуть, а будь -кому… хто іде на ринок.

ххх
3 років тому

а так це сквер був??? але й гарний….

Сова
3 років тому
Відповісти  ххх

Цей сквер вже кілька років як виведений із ” зеленої” зони.Свідомо!!! По документах це вже пустир!Ріжте люди дерева,кому потрібно…
Все робилось тишком і мешканців сусідніх домів не питали.
Невже ви ще вірите ,що наш мер хоче європейське місто? Де тоді зелені зони,яких так багато в тій ж самій Польщі?

Mary
3 років тому

Приєднуюсь до негативних коментарів. ,розуміючи що прості фізичні особи не можуть змінити ситуацію.,тому що містом керує банда шахраїв і мафія

Вуаля
3 років тому

Пункт 2 не менш цікавий за перший. Куди збираються подіти тисячі кубів родючої землі? Для тимчасового зберігання грунту потрібно виділити ще одну ділянку. На цю землю може претендувати Коптюк, який хоче будувати магазин на повороті 15 мікрорайону. Болотяну низину потрібно підсипати. Ось і вся схема зняття і перенесення родючого грунту.

Хірург
3 років тому

Збирати жильців іти на сесію і не допускати цієї вакханалії !Проти людей ніхто не піде ! Бо усім вашим сталінкам буде гаплик !Там не вистачає санітарних норм відстані між будинками , це неозброєним оком видно! А у сталінських трущобах не має фундаментів ! Викликайте незалежних експертів , не будьте вівцями !

Ксеня
3 років тому

Хай будують…А то у нас квартири з нормальним плануванням лише на 15 Можна купити…в центрі лише старі будинки, які скоро взагалі зносити треба, бо навіть капремонту не підлягатимуть…

Фея
3 років тому
Відповісти  Ксеня

А ви, Ксенія, впевнені, що збудують якісно, що новобудова буде міцна, надійна і простоїть довше за ті будинки, які ви називаєте старими? А то, знаєте, є такі міцні старовинні будівлі, які ще до цього часу стоять…))

Стас
3 років тому

Кажуть план вже затвердили. Цікаво, скільки буде паркомісць для автомобілів на 16 квартир і на всі ті офіси? Адже зараз майже всі що мають змогу придбати житло в новобудові мають як мінімум один автомобіль, а тут ще й різні офіси та торгові площі… Де буде паркуватись майже два десятка авто?

Олег
3 років тому
Відповісти  Стас

Де будуть паркуватися? Відповідаю, там де місце є на дорозі, там і будуть і неважливо можна там зупинятись чи ні. В них буду одна відповідь: А ДЕ Я МАЮ СТАТИ? МЕНІ Ж ТРЕБА ДЕСЬ СТОЯТИ.

Фея
3 років тому
Відповісти  Олег

Паркуватися будуть де захочуть – маю великий особистий досвід по цьому питанню і переважна більшість водіїв не надто переймається такою проблемою, а організатори будівництва тим більше не будуть дбати про комфорт мешканців прилеглих будинків – це таке собі рейдерство, захоплення чужої території і чужого життєвого простору(

Гламурчик
3 років тому

Сапожніков наполягав ,щоб мешканці постраждалого будинку подали до суду на власника квартири де стався вибух.
– Ви не подали на нього до суду? він вимагає разом з вами? 🙂
вибух стався рівно о 3й ночі, гримнуло дуже сильно і не спровокувало навіть пожежі , отже напевно була пошкоджена труба газопроводу. Щоб домовлятись з міською радою потрібно щоб засудили постраждалого з 11 кв по бул шевченка 35 .

Фея
3 років тому
Відповісти  Гламурчик

Саме так! – першочергове завдання влади зіштовхнути лобами мешканців і знайти крайнього і мер знайшов: крайні і винні мешканці, бо не подали, бачте, на того сусіда до суду, а це кричуще неподобство, вважає мер. Я якраз і писала про те, що з мешканців ще й винних зроблять. Співчуваю тим людям і розумію як їм важко, бо і мене намагалися зіштовхнути лобом з сусідом по іншому питанню і вже на рівному місці робили з мене крайню і винну. З таким керівництвом для нашого міста це не дивина і не вперше, напевно і не в останнє.
Якщо у мешканців було ЖКГ(а мені казали, що саме працівники ЖКГ робили ремонт після того вибуху), то воно і повинно було займатись цим питанням. Навіть при створеному ОСББ тією проблемою мали би займатись голова правління разом із мешканцями і аж ніяк не самі люди. Це просто цирк і несолідно з боку мера, як керівника і” господарника” робити такі “відмазки” і давати такі відповіді

Сова
3 років тому
Відповісти  Гламурчик

То мешканці повині за свої кошти судитися ????