Кому продають частину бульвару? Будівництво буде скандальним

35 4303

Нововолинськ задихається від смороду та шкідливих викидів із “Кроноспану”, олійно-жирового, “Курчака”.

А нашим владним жлобам аби рубати – дерева й бабло…

На сайті Нововолинської міської ради НЕМАЄ рішення, яким започаткували продаж ділянки на бульварі Шевченка і спорудження там житлового багатоквартирного будинку з офісами й магазинами.

Сесія відбулася 20 лютого, її документи міський голова з секретарем ради ще не підписали.

Однак РАДАРУ дещо вдалося роздобути і порівняти…

Ось проект цього рішення – він є на сайті міськради, але який!..

 

 

Жодної інформації, які ж саме фізичні та юридичні особи претендують на ласий шмат землі. Жодної інформації про площу та адресу ділянки. Всуціль порожні місця й утаємниченість.

Обмаль конкретики в рішенні, яке роздали депутатам для голосування: 

 

 

Так виглядає план забудови:

 

 

Ось гарна картинка, тіштесь, дурненькі:

 

 

Позаду цієї яскравої споруди – старий двоповерховий будинок, який заледве відремонтували після вибуху газу…

 

 

 

А це сквер, який знають усі нововолинці.

Уже незабаром тут можуть бути суцільні пеньки:

 

 

От мені цікаво: у Нововолинській міськраді й виконкомі засідають свідомі злісні шкідники? чи шкідники нетямущі?

Невже чиновництво й депутатство все ще шахтарського міста не знає, що під бульваром проходять підземні виробки? А там гірничі пустоти, порожнеча. Грунт просідає.

Після серйозного ремонту чиєїсь квартири чи переобладнання житла під магазин сусідні помешкання беруться тріщинами.

Не чули? Не в курсі? У самих особняки капітальні, надійно захищені, а виборці хай рятуються як можуть?

Місто задихається від смороду та шкідливих викидів із “Кроноспану”, олійно-жирового, “Курчака”. А нашим владним жлобам аби рубати – дерева й бабло…

РАДАР прогнозує: на цьому проекті хтось із горе-батьків міста обламається…

 

 

На наступній сесії ділянку на бульварі Шевченка мають виставити на аукціон. 

 

Наталя Камишникова

ПОЧАТОК ТУТ: 

Навпроти “погранца” зруйнують сквер і втулять будинок. Чим думають депутати?

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

35
Коментуймо!

3000
16 Коментарі теми
19 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
21 Автор коментаря
Артур

Я був на сесії. Майже усі депутати проголосували наче риби. Мовчки та без обговорення. Я співчуваю мешканцям але уже нічого не зробиш. Я добре знаю з середини усю мерію за лаштунками. Мер збирає на дні депутата депутатів там вони рука руку миють, далі сесія голосуваня одноголосно крапка. Це все.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Так званий “день депутата” у Нововолинській міській раді і є, власне, сесією – повноправною і справжньою. А вже сама сесія – повторенням пройденого на ній із задираням рук і міцно стисненим ротом. У найкращих традиціях “совкової” диктатури пролетаріату. На яких (днях депутата) міський голова, голова міської ради і керівник виконкому В.Сапожніков, як вбачається, зі своєю командою “нагинає” обранців територіальної громади міста відповідно до власних потреб. Якщо не сказати більше… Це, прошу панства, порушення закону України “Про статус місцевих депутатів”! У якому сказано, що дні депутата, міські, сільські, селищні депутати проводять на своїх виборчих дільницях, трудових колективах, організовують вуличні збори виборців… Читати далі »

Артур

Дешевий спектакль а не сесія. Мене тошнило. Лише депутат Соловйов Руслан пробував щось казати.

Вуаля

Репетиція сесії.

Fantik

Там просто не можливо будувати будь що.

Мама

Горітимуть в пеклі… всі гроші в гроб не забереш!!! Ні совісті, не гордості, одні гррші на умі. Сапогу і його шайці ще в*ратися до Саганюка.

Фея

Мама, до пекла ще ого-го!, а своїх дітей, онуків, правнуків/як хтось писав – личинок, ці жуки-короїди-чиновники забезпечать по саме нікуди

Фея

За дітьми/онуками одного депутата спостерігаю особисто і можу із впевненістю сказати, що нехіло вони живуть, а ще краще сказати – жирують, і ніхто тут в окрузі не живе так, як вони… Одним словом “Все найкраще – дітям!”…, але власним, а не чужим, згорьованим і знедоленим, бо ж своя сорочка до тіла ближче, знаєте…

Олександр

І не тільки до Саганюка! Мер Херсона просить громадян переходити на індивідуальне опалення… Є хороші мери і депутати в Україні, але їх вибирали не Нововолинці… Тим містам пощастило.

Проти всіх

Супер хай будують .

Ростислав

Проект забудови у фотошопі намалювали,а потім кажуть чому це українські дипломи за кордоном нічого не варті. Вам не соромно взагалі?

Артур

Знаєте, усьому на світі є межа! Межа співчуття, межа прощати кожен раз, та вірити що так більше не буде! Межа є до пори до часу. Досить! На наступну сесію потрібно усім мешканцям прийти на сесію та сказати ні. Інакше перед вікнами буде ТАМ-ТАМ!

Петро

Правильно, нехай замурують пенсіонерів в квартирах,згідно малюнка відстань новобудови від будинків 20 см. А на першому поверсі ще один АТБ?

Фея

Я тепер добре розумію, що я втомилась – не від розгулу і розгнузданості місцевої влади і депутатів, а від байдужості, лінощів і тупості місцевого населення. Мене переможне попиранання інтересів, прав і свобод місцевою владою зовсім не дивує – люди самі винні. Я зовсім не здивуюсь, якщо і цього разу ніхто так і не спроможності на протест, а дарма! Дарма тому, що за всіма законами моралі і будівництва нова будівля в жодному разі не повинна затуляти, закривати мешканцям прилеглих будинків сонячне проміння і світ Божий. Але мешканці не протестують, мовчать і тим самим грають на руку цій вкрай знахабнілій владі. Мовчіть… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Важке питання. Відсутність волі до опору, повна відсутність критичного мислення і… страх – всепоглинаючий, тваринний переляк невідомо перед чим і ким. Набридло на цю тему говорити. Люди самі не хочуть достойно, гідно і добре жити у своїй власній державі.

Сова

Мешканці самі взнали цю інформацію( про будівництво) цілком випадково.Хтось просто злив …
На гром.слуханнях мешканці були(!!!) Висловлювали своє незадоволення приводили аргументи.
А після того Сторонський сказав,що люди не проти…Дивився в очі і брехав!

Ольга

Так це, напевно, хочуть будувати новий будинок, щоб надати житло атовцям і сім’ям загиблих?

Ні туя

Це такий сарказм у вас чи така наївність?

Анні

А може не атовцям, а сімям, яким дійсно не має де жити? Де в маленькій кімнатці живуть по 6-7 людей?

Олександр

А може Сторонський прикупить там ще одну квартирку за тисяч десять? Це не він там вже ходить, любується ділянкою?

Лондон

Сквер закидали, не доглядали, чого кіпішують, де були раніше що депутати, що жителі.

Сова

Про це мають дбати не мешканці міста!
Ми платимо податки, а влада міста повинна(!) зробити все для того, щоб поліпшити рівень життя мешканців.
Це ж не тільки потрібно тим людям, котрі там живуть, а будь -кому… хто іде на ринок.

ххх

а так це сквер був??? але й гарний….

Сова

Цей сквер вже кілька років як виведений із ” зеленої” зони.Свідомо!!! По документах це вже пустир!Ріжте люди дерева,кому потрібно…
Все робилось тишком і мешканців сусідніх домів не питали.
Невже ви ще вірите ,що наш мер хоче європейське місто? Де тоді зелені зони,яких так багато в тій ж самій Польщі?

Mary

Приєднуюсь до негативних коментарів. ,розуміючи що прості фізичні особи не можуть змінити ситуацію.,тому що містом керує банда шахраїв і мафія

Вуаля

Пункт 2 не менш цікавий за перший. Куди збираються подіти тисячі кубів родючої землі? Для тимчасового зберігання грунту потрібно виділити ще одну ділянку. На цю землю може претендувати Коптюк, який хоче будувати магазин на повороті 15 мікрорайону. Болотяну низину потрібно підсипати. Ось і вся схема зняття і перенесення родючого грунту.

Хірург

Збирати жильців іти на сесію і не допускати цієї вакханалії !Проти людей ніхто не піде ! Бо усім вашим сталінкам буде гаплик !Там не вистачає санітарних норм відстані між будинками , це неозброєним оком видно! А у сталінських трущобах не має фундаментів ! Викликайте незалежних експертів , не будьте вівцями !

Ксеня

Хай будують…А то у нас квартири з нормальним плануванням лише на 15 Можна купити…в центрі лише старі будинки, які скоро взагалі зносити треба, бо навіть капремонту не підлягатимуть…

Фея

А ви, Ксенія, впевнені, що збудують якісно, що новобудова буде міцна, надійна і простоїть довше за ті будинки, які ви називаєте старими? А то, знаєте, є такі міцні старовинні будівлі, які ще до цього часу стоять…))

Стас

Кажуть план вже затвердили. Цікаво, скільки буде паркомісць для автомобілів на 16 квартир і на всі ті офіси? Адже зараз майже всі що мають змогу придбати житло в новобудові мають як мінімум один автомобіль, а тут ще й різні офіси та торгові площі… Де буде паркуватись майже два десятка авто?

Олег

Де будуть паркуватися? Відповідаю, там де місце є на дорозі, там і будуть і неважливо можна там зупинятись чи ні. В них буду одна відповідь: А ДЕ Я МАЮ СТАТИ? МЕНІ Ж ТРЕБА ДЕСЬ СТОЯТИ.

Фея

Паркуватися будуть де захочуть – маю великий особистий досвід по цьому питанню і переважна більшість водіїв не надто переймається такою проблемою, а організатори будівництва тим більше не будуть дбати про комфорт мешканців прилеглих будинків – це таке собі рейдерство, захоплення чужої території і чужого життєвого простору(

Гламурчик

Сапожніков наполягав ,щоб мешканці постраждалого будинку подали до суду на власника квартири де стався вибух.
– Ви не подали на нього до суду? він вимагає разом з вами? 🙂
вибух стався рівно о 3й ночі, гримнуло дуже сильно і не спровокувало навіть пожежі , отже напевно була пошкоджена труба газопроводу. Щоб домовлятись з міською радою потрібно щоб засудили постраждалого з 11 кв по бул шевченка 35 .

Фея

Саме так! – першочергове завдання влади зіштовхнути лобами мешканців і знайти крайнього і мер знайшов: крайні і винні мешканці, бо не подали, бачте, на того сусіда до суду, а це кричуще неподобство, вважає мер. Я якраз і писала про те, що з мешканців ще й винних зроблять. Співчуваю тим людям і розумію як їм важко, бо і мене намагалися зіштовхнути лобом з сусідом по іншому питанню і вже на рівному місці робили з мене крайню і винну. З таким керівництвом для нашого міста це не дивина і не вперше, напевно і не в останнє. Якщо у мешканців було ЖКГ(а мені… Читати далі »

Сова

То мешканці повині за свої кошти судитися ????