Комусь із батьків міста стрелила в голову ідея зруйнувати сквер і затіяти там будівництво…

Чим думають депутати? Це питання поставила руба Анна Котенко з Нововолинська. Бо на бульварі Шевченка, через дорогу від пам’ятника прикордоннику, міська влада вирішила спорудити житловий будинок №35-а.

Багатоквартирний. Із вбудованими торгово-офісними приміщеннями.

Намір ніби добрий, але! Одразу за деревами стоїть той самий сумнозвісний будинок №35, який вибухнув через дії п’яного чоловяги. У капітальний ремонт частини цього будинку вгатили солідні кошти з міського бюджету. А винний нічого нікому, кажуть, так і не відшкодував.

Зелена зона – це бодай якась компенсація мешканцям будинку №35 за страхітливі спогади й незручності впродовж тривалого часу, поки тривав капремонт.

 

 

І от маєш! Комусь із батьків міста стрелила в голову ідея зруйнувати сквер і затіяти там будівництво.

Далі – пряма мова Анни Котенко 

 – Цей сквер навпроти пам’ятника прикордоннику був забутий міською владою на роки. Там ростуть яблуні, стояли колись лавочки. Тепер там хочуть звести багатоповерхівку, попри незгоду мешканців сусідніх будинків.

Будівництво пошкодить іще більше будинки, які стоять без капітального ремонту понад 30 років і почали деформуватися.

Замість добудувати нарешті недобуди у 5-му мікрорайоні приймаються маразматичні рішення про спорудження будинку на місці зеленої зони. А вона ж так потрібна в задимленому Нововолинську!

Особи, які проголосували на сесії міської ради за продаж цієї ділянки під забудову з аукціону, могли б виділити мінімум коштів на розчистку доріжок, які збереглися, та на придбання гарних лавочок. І тоді там влітку можна було б поставити кіоск, який торгує морозивом, і це постійний дохід у бюджет.

У базарні дні там дуже багато людей проходить.

Чому не облагородити те місце по-європейськи, чому треба зводити будинок, який затінить та зруйнує сусідні два та виходитиме вікнами на проїжджу частину?

 

 

Ці питання до вас, Бадзюнь Богдан Миколайович, Бадзюнь Віталій Миколайович, Бадзюнь Олег Володимирович, Бінецький Сергій Михайлович, Гоцка Олександр Іванович, Гура Василь Васильович, Здига Алім Іванович, Дружук Павло Петрович, Карпач Микола Іларіонович, Киричук Вадим Анатолійович, Климович Леонід Юрійович, Кравчук Наталія Олегівна, Куриленко Віктор Петрович, Магомаєв Магомед Джамбулатович, Марчак Віктор Вікторович, Мних Валерій Михайлович, Мороз Юрій Костянтинович, Нагорний Андрій Євгенович, Недищук Назарій Євгенович, Панафідіна Галина Михайлівна, Приступчук Олег Карлович, Рожелюк Володимир Дмитрович, Ромашевський Віктор Іванович, Сапожніков Віктор Борисович, Семенюк Сергій Олександрович, Соловйов Руслан Олександрович, Сторонський Андрій Миронович, Танчев Павло Михайлович, Тарасенко Віктор Іванович, Трофимчук Сергій Олексійович, Франчук Ірина Павлівна, Чайка Олена Іванівна, Чорний Роман Степанович, Шаповал Володимир Володимирович, Ярема ВІктор Романович.

 

 

Від РАДАРА. Тут перелічені всі депутати Нововолинської міської ради: і ті, що були за чи проти, і ті, що не голосували чи не прийшли на сесію. Кожен із них міг публічно навести купу аргументів проти цього недолугого проекту. Але не навів. Тож хай не ображаються, що їх тут усіх згадали поіменно.

Адже:

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО: 29

З НИХ: “ЗА”: 27

“ПРОТИ”: 0

“УТРИМАЛОСЬ”: 2

“НЕ ГОЛОСУВАЛО”: 2

 

ПРОДОВЖЕННЯ ТУТ:

Кому продають частину бульвару? Будівництво буде скандальним

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: