двойко

Пасажири маршруток, прийдіть на громадські слухання! Сьогодні о 15.00 у виконкомі

15 1048

Нововолинці!

Сьогодні, 12 березня, о 15.00 у виконкомі Нововолинської міськради розпочнуться громадські слухання щодо ЗБІЛЬШЕННЯ ПЛАТИ ЗА ПРОЇЗД аж до 4 гривень по місту.

Горе-батьки міста разом із приватними перевізниками наміряються підвищити тариф і на маршруті Нововолинськ – Благодатне, і на дачних маршрутах (на Буг, на 9-ту шахту). 

Здорожчання проїзду найбільше вдарить по родинах, де є учні. Адже зараз школяр сплачує в маршрутці 1,5 грн., а буде сплачувати (якщо ви всі промовчите) аж 3 грн. І так щодня.

Після уроків діти їздять на гуртки, секції, тренування, у школу мистецтв, до бабусі чи в інших справах… Тоді виходить узагалі по 12 грн. на проїзд! Майже ЩОДНЯ.

 

 

Громадяни, годі обурюватися тихенько. Прийдіть на ці громадські слухання якомога дружніше. І не дайте кільком перевізникам, начальнику відділу транспорту у виконкомі Ю.Коцурі, першому заступнику міського голови А.Сторонському та міському голові В.Сапожнікову протягнути на засіданні виконкому цей знущальний проект рішення.

Якщо на слухання прийде багато людей, не згідних із підвищенням тарифу, – підвищення не буде.

Тому все залежить від вас. Знайдіть хоча б півгодини і прийдіть сьогодні у виконком на 15.00.

Вимагайте також, аби містом курсували не так звані “маршрутні таксі”, а рейсові автобуси. Бажано – не приватні, а комунальні!

Депутати, згадайте, що кожен із вас представляє інтереси сотень людей. Прийдіть на ці слухання й заявіть протест від імені своїх виборців! 

Батьки школярів, ворушіться – цей проект рішення б’є по ваших дітях! Зробіть флешмоб, прийдіть хоча б раз! Здивуйте зажирілу владу!

Ваш РАДАР

Фото – Валентин Мінчик

У ТЕМУ:

Плату в маршрутках Нововолинська НЕ піднімуть, якщо ви піднімете зад і прийдете на громадські слухання

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

15 Коментар "Пасажири маршруток, прийдіть на громадські слухання! Сьогодні о 15.00 у виконкомі"

повідомляти

1234
5 місяців 3 днів тому

А чи не можна такі слухання робити у суботу коли громадяни не на роботах або хоча б після 17 години а то такий час 15:00 що перша зміна не закінчена, а друга саме розпочинатися має

Справедливість
5 місяців 3 днів тому

Як можна закликати оточуючих, коли самому не виходить не через байдужість, а через те шо ті слухання проходять, коли зацікавленим лицям виходить. Все продумано. Якшо це інтерес громадян то і в час ночі якшо люди готові влада має зробити зібрання (це вже утрірую, смисл зрозумілий) Або вистачить зробити опитування на офіційній сторінці мерії міста і так буде все зрозуміло. Людина реєструєця і голосує. Всі з інтернетом і з роботи і з дому зможуть проголосувати. А тільки після 50/50% вже робити збори персональні. Я не бачу сенсу цієї теми, коли зрозуміло шо люди і так проти підвищення.

Людмила Зіменко
5 місяців 3 днів тому

А коли слухання мають лише рекомендаційний характер, то юридично незаконно підвищувати плату за проїзд -, це протиправне рішення. Далі хай громада думає і виборює своє право. А ще варто добиватись наявності комунального транспорту, бо у людей повинно бути право вибору яким транспортом користуватися. Штучно створювати безвихідне становище для громадян і штовхати їх до водіїв-шкуродерів теж злочин і неабиякий.

Влодарчик Руслан
5 місяців 3 днів тому
На слухання прийшли аж 10 чоловік, серед них 3 депутати… Тому все ОК, піднімати і не думати, всіх все задовільняє… Хоча, на мою думку, рішення має бути таке. Якщо серйозно, в нас на пільгові перевезення, які виконує Сам Моторс-Селещук, виділяють купу каси (перевезення пільговиків на Буг, на шахту 9, на шахту 5, на Благодатне… і ще там Бужанка, і ще щось – сума велика. Вираховується кількість пільговиків, атошників, дітей багатодітних, пенсіонерів, крім того, вираховується процентне відношення Новік-Благодатне. А далі загальна сума після поїздок ділиться на кількість перевезень перевізникам. Не важливо, скільки в тебе автобусів, в яких ти родинно-фінансових зв’язках із… Читати далі »
Людмила Зіменко
5 місяців 3 днів тому

Я свій висновок теж давно зробила. Колись відільються владі сльози обібраних громадян. Бог усе бачить.

XXL
5 місяців 3 днів тому

Враховуючи те що від громади на слухання прийшло чоловік 10, то можна зробити висновок що ніхто не проти підняття цін за проїзд. І не нийте що тепер проїзд буде дорожчим бо вам всеодно байдуже…

wpDiscuz