вишиват

Плату в маршрутках Нововолинська НЕ піднімуть, якщо ви піднімете зад і прийдете на громадські слухання

86 2841

6 лютого на сайті Нововолинської міської ради оприлюднили проект рішення, яке має набрати чинності ПІСЛЯ громадського обговорення та розгляду на засіданні виконкому.

Горе-батьки нашого міста планують збільшити плату за проїзд у міських маршрутках на 33% – для дорослих і УДВІЧІ – для дітей.

Зараз ви платите за себе 3 гривні, за дитину – 1,5. А ЯКЩО ЗМОВЧИТЕ – платитимете 4 грн. за себе і аж 3  – за дитину!

Поїздка до школи чи “на музику”, “на танці”, на гурток чи тренування стане дуже дорогим задоволенням.

Якщо в родині двоє чи більше школярів і на заняття треба доїздити, то, як казав один наш гарант, “я вам не завидую”.

Не позаздрить ніхто і дачникам (10 грн. на Буг), і мешканцям Благодатного (7 грн.).

Отже, ПРОЕКТ рішення, яке набуде чинності лише в тому разі, якщо нововолинці проковтнуть чергову гірку пігулку від міської влади й не прийдуть висловити свою незгоду на громадські слухання, на засідання виконкому та найближчу сесію міськради.

 

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради Волинської області

Р І Ш Е Н Н Я від _____________ 2018 р. №____ м. Нововолинськ

Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства транспорту та зв’язку від 17.11.2009 №1175  «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», звернення перевізників від 25.01.2018 № 254/01-37, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити тариф на перевезення одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі:

– на маршрутах №1,2,2а,6,8 – 4,00 грн.;

– на маршрутах № 4,4а,13,14 відповідно до додатку;

– для дітей віком від шести до чотирнадцяти років згідно чинного законодавства.

  1. Дане рішення вступає в силу з ______________________.
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 20.04.2017 № 104 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради Сторонського А.М.

Міський голова                                                                                            В.Б. Сапожніков

Коцура 32650

 

Міський голова В.Б.Сапожніков – секретарю міськради А.М.Сторонському:

 – Я ж казав, головне – вишиванку одягти! І можна їм хоч на голову сідати!

Оті тюльки в маршрутках і не пискнуть! 

 

Додаток до рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради № ____ від ______2018 року

Тарифи на проїзд в режимах звичайному та маршрутному таксі

по маршрутах №№ 4, 4а «6-ий М-н -Пожежна площа – дачний масив Прикордонник»  

6-й Мікрорайон

4,00   Пожежна площа

5,00   4,00   с. Стара Лішня

7,00   5,00   4,00   пов. Шахта №9

10,00 7,00   5,00   4,00   с. Литовеж

10,00 7,00   5,00   4,00   4,00   дачний масив «Прикордонник»

 

по маршруту № 13 «АС Нововолинська – смт. Благодатне»

АС Нововолинськ

4,00   Пожежна площа

5,00   5,00   с. Нова Лішня

5,00   5,00   4,00   Шахта №5

6,00   6,00   4,00   4,00   с. Грибовиця

7,00   7,00   4,00   4,00   4,00   пов. Шахта №6

7,00   7,00   4,00   4,00   4,00   4,00   селище Благодатне

 

по маршруту № 14 «5-ий Мікрорайон – шахта №9»

5-й Мікрорайон

4,00   Пожежна площа

4,00   4,00   с. Стара Лішня

7,00   5,00   4,00   пов. Шахта №9

7,00   5,00   4,00   4,00   Шахта №9

 

Керуюча справами                                                                                В.А. Магдисюк

Начальник відділу транспорту і зв’язку                                        Ю.В. Коцура

Фото – з газети “Наше місто”

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

86 Коментар "Плату в маршрутках Нововолинська НЕ піднімуть, якщо ви піднімете зад і прийдете на громадські слухання"

повідомляти

editor
1 рік 5 місяців тому

Щодо проїзду дітей поясню. За законом школярі мають сплачувати 75% вартості. Отже, не 4 гривні, а 3 (якщо підвищать плату).
У нашому місті, як і в багатьох інших, влада встановлювала плату для школярів – 50% . Бо розуміла, що 75% у наших реаліях – це задорого. А от тепер наші чинуші вирішили зробити “по закону”.
Бачте, на обіди в “Бобрах”, бігбенолавки, козирки над входом у міськраду, на нескінченну халтуру Коптюка й на піар наших чиновників гроші є – навалом!!!
А на комунальні автобуси з прийнятною платою за проїзд – нема.
Нема, бо ви мовчите.

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Багато з чим згоден і підтримую,але….зібратись і перетворити серйозне питання в *базар*….? Чи обговорення питання по *Курчаку*не приклад?.Мені,наприклад,не хочеться човптись там біля 205 каб.,тим більше,що вважаю за правильне,коли розмову ведуть *підготовлені* люди,а не натовп на емоціях. Деякі питання можна вирішити дуже просто і швидко,але…не з нашими *рішалами* і *перевізниками*.Уважно передивився інтерв*ю з Сторонським і Коцурою і константую діагноз-І тарифи піднімуть ,і сервіс буде таким самим,і полеміка в інтернеті не зміниться.

editor
1 рік 5 місяців тому

Наша влада боїться великої кількості невдоволених людей. І поки вони не зберуться – робить що хоче. Іншого прийому проти цього лому немає.
Можна не чекати слухань. Хай би зібралися батьки школярів у кількості понад 20 – і прийшли до мера пояснити, що він тут не вічний, а вони бюджет не дерибанять і грошей не друкують.

народ не пугало
1 рік 5 місяців тому
А нащо людям владу лякати , нехай депутати (вгодовані мером для гри в “опозицію”) його і лякають. Мають депутати повноваження для залякувань набагато більші за простих людей . До 500 голосів на одного депутата. А на підхваті міські обранці мають ще й обласних та народних депутатів. Але грубі порушення ЗАКОНІВ УКРАЇНИ виявляється мають доводити по “базарному” непідготовлено та самотужки безправні та облапошені владою прості люди. Бо депутатам нервуватися та сваритися з владою за права виборців виявляється негоже.
Олександр
1 рік 5 місяців тому

плюсую за розуміння,але з *базарів* толку мало.

Оленка
1 рік 5 місяців тому

Мені дуже цікаво, чи прописано в законі, що після 21.00 та у вихідні шкільний не діє?
Бо з нашими водіями виявляється в після 21.00 мій син вже не школяр?
Дивне тлумачення законів

editor
1 рік 5 місяців тому

правильно, в законі це ніде не прописано. Отже, хай і пасажири вимагають дотримання букви закону. І після 21-ї, і у вихідні – проїзд для учнів зі знижкою!

editor
1 рік 5 місяців тому

а ще можна буде ЩОРАЗУ викликати поліцію за недотримання водіями та перевізниками БУКВИ закону, адже в маршрутних таксі пасажири повинні СИДІТИ, а не стояти на одній нозі в базарні дні й години пік. І хай перевізників штрафують.
Влаштувати такий собі пасажирський страйк по-італійськи: все має бути винятково за законом. Розмовляє водій по мобільнику – фоткаємо його й номери автобуса, викладаємо в інтернет, надсилаємо у поліцію, пишемо скаргу у відділ транспорту. Три скарги – водія знімають із маршрутів. І так далі. За 4 грн. для дорослих і за 3 гривні для дітей варто влаштувати таке нонстоп-шоу.

Таня
1 рік 5 місяців тому

Має бути 20сидячих і19стоячих.

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Згідно законодавства в маршрутних таксі заборонено перевозити *стоячих*пасажирів.Те саме стосується міжміських маршрутів.А Ви приводите норми загрузки автобуса,чим показуєте свою безграмотність,або хочете виставити всіх дурнями.

Таня
1 рік 5 місяців тому

Закон про пасажирські перевезення

Яна
1 рік 5 місяців тому

Діти після 21.00сплять.а то в 23.00 з пивом і по учнівської у.

editor
1 рік 5 місяців тому

А буква закону дозволяє – і о 23-й годині… і навіть із пивом… Ми ж із паном Сторонським говоримо про букву закону! про суворе дотримання законодавства щодо перевезень, чи не так? 🙂 А все решта – клопіт батьків.

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Закон не може дозволяти,закон *не забороняє*.(це для коректності).

editor
1 рік 5 місяців тому

Сергій Пащук: 15-мкр – це що, інша область? з площі до Бугу 7 грн., а з 15-мкр 10 грн., три гривні різниця!!!
То цирк на дротах.

Арсен Люпен
1 рік 5 місяців тому

Пропоную пересісти всім на велосипеди і саботувати їх непотрібний у нашому малому місті транспорт, заодно і здоров’я поправим 🙂

ГРОМАДА
1 рік 5 місяців тому

Арсене, є раціональніше вирішення – посадити на велосипеди чиновників , як це практикується у Європі, а зекономленими коштами компенсувати перевізникам за проїзд пільговикам. ТОДІ Й ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ ПІДНІМАТИ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ. Та й чиновникам користь буде – позбавляться усіх своїх ” коритно-сердечних” болячок.

Василинка
1 рік 5 місяців тому

це песець, рібята, куди далі????

Саня
1 рік 5 місяців тому

Василина а солярка 27грн це не писець.

Гість
1 рік 5 місяців тому

Тут вже просто і сказати нічого. Очевидний факт , що в мерії явно підтримують сторону наших найбідовіших горе перевізників . Я пропоную нашому вусатому , найрозумнішому меру, проїхатися разом з ооооо найвеличнішим Сторонським на маршрутці і оцінити послуги наших перевізників. На тих вічно засмальцованих сидіннях і це якщо ще повезе сісти , так як вони вічно переповнені , особливо в базарний день . Пане Сапожніков ганьба вам , як меру

Ольга
1 рік 5 місяців тому
Правильно Ви говорите.А ще наші перевізники нарікають що працюють в убиток то нехай наші шановні Сторонський разом з Сапожніковим сидить і цілий день поїздять на маршрутах і побачать реально скільки вони заробляють і тоді наші перевізники перестануть плакатись що працюють в убиток.І тоді будуть мовчати за підвищення тарифу.Чомусь в Трускавці дітей возять безкоштовно не дивлячись з батаготодітної сімї чи ні і пенсіонерів возять не 2 а 6.Хоча там немає вних не заводів ні шахт.І це в них в міському бюджеті хватає грошей а в нас стільки заводів шахт і нехватає.менше красти потрібно тоді і хватати буде грошей.В Ковелі дітей розвозить… Читати далі »
Олександр
1 рік 5 місяців тому

То виявляється,що наші маршрутки переповнені!!! То чому вони збиткові?А я пропоную взяти Коцюру і Чобіткова за *коцюру* і навести порядок!

editor
1 рік 5 місяців тому

Міська влада демонстративно наміряється у питаннях перевезень “керуватися законодавством”. Та дачний маршрут на Буг, скажімо, є приміським. І якщо керуватися законодавством – міська влада не вправі виділяти чималі кошти підприємству “Сам моторс” для безоплатних перевезень нововолинських садівників. Нагадую це любителям букви закону: Сторонському, Коцурі й іншим.
Проте для збереження свого електорату міська влада знову кине дачникам кістку у вигляді дармового (але з міського бюджету) проїзду. Це буде незаконно. Але буде!
Питається: якщо можна на Буг надурняк, то чому ж ніззя школярам за 50%, а не за 75%?
Батьки школярів, це спеціально для вас розтлумачила.

ГРОМАДА
1 рік 5 місяців тому

Едітор ,для “збереження електорату ” надається адресна допомога пільговикам на проїзди у громадському транспорті. А розрахунки міськрадою з ” приближеними “перевізниками,які ніким не контролюються, попахує корупцією …

Volyn
1 рік 5 місяців тому

Щоб пересісти на велосипед треба мати велосипедні доріжки як в Європі, там навіть мери так на роботу їздять. Але наші крахобори в цьому напрямку нічого за 25 років не зробили і не зроблять. А був би мер як Семеніхін з Конотопа то ніхто б за підвищення навіть не тявкнув

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Навіть добавити нічого! Що хотіли-те і мають!

editor
1 рік 5 місяців тому

взагалі-то крОхобори, але КРАХОбори – дуже доречне слівце. Супер 🙂

Людмила Зіменко
1 рік 5 місяців тому
У прописаних тут тарифах відсутні зупинки ” Молокозавод”, ” Центральна”, “Поворот 3-ї шахти”. То звідки наші ділові перевізники взяли плату 5 гривень від “Молокозаводу” до Благодатного – зі стелі???!!!! Точно знаю, що такі зупинки на маршруті раніше зазначені були. На якій підставі брати плату, коли це не прописано у документі???!!! Тепер, після підняття вартості проїзду від “Молокозаводу” до Благодатного і Благодатне- Молокозавод будуть брати за 7, 2 кілометра аж 7 гривень???!!!! По місту буде 5 гривень, а тут буде 7???!!! Перевізники, відповідайте, бо я залишаю за собою право звернутись до прокуратури, і я не жартую. Потрібні документи для прокурорської перевірки… Читати далі »
editor
1 рік 5 місяців тому

Краще одразу в Антимонопольний комітет, управління захисту прав споживачів і департамент транспорту Волинської ОДА. Прокуратурі урізали повноваження, читаю про це чи не в усіх відписках із цього відомства.
От 2-поверхову будівлю і 30 соток землі прокуратурі в Нововолинську так і не урізали, а повноважень для захисту громадян майже нема.

Людмила Зіменко
1 рік 5 місяців тому

ОК! Кудись буде!

Яна
1 рік 5 місяців тому

На благодатне стільки автобусів ходить що в вас є вибір їх трохи відсіяти або з кимось розірвати договір.Я їзжу і плачу і дитина моя платить а кому ненравиться то не їдьте на маршрутці а беріть таксі .

editor
1 рік 5 місяців тому

вибір завжди є. У виконкомі лякали мешканців Благодатного тим, що тарифи підвищаться, якщо тендер на цей ПРИМІСЬКИЙ маршрут проводитиме ОДА, а не мерія.
Тарифи, як бачимо, підвищують і без ОДА. То, може, хай уже та ОДА (облдержадміністрація) через тендер понабирає перевізників? Не таких нервових і не таких нахабних.
А ще комунальні автобуси можна придбати.
Щодо таксі. Ви не повірите, але ці напхані автобуси, в яких ви й ваша дитина платитимете за підвищеним тарифом, називаються маршрутними ТАКСІ. Де всі місця мають бути сидячими. Ну, так пише буква закону.

Олександр
1 рік 5 місяців тому

А тарифи розраховуються як на таксі – по сидячих, по коефіцієнту заповнення і т.д. А у нас -*скотовози*, які нічого спільного і законного не мають. І все це робиться з *благословіння* місцевої влади. І має всі ознаки корупції.

ГРОМАДА
1 рік 5 місяців тому

Перевізники на пару з міськрадою так і злякалися прокуратури… Прокуратура уже на міськраду позов готувала, але закінчилось усе договорняком, як завжди… І те “договорне” рішення міськради зі змінами ніким не виконується до сьогодні. А головне, за умисно допущені чиновниками порушення НІХТО ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ ПРИТЯГУЄТЬСЯ.
Так що, Людмило, не грозіться прокуратурою надарма. Нововолинськ уже не одну каденцію живе по “понятіях”. Хоча “право” на звернення та відписки громадянам, дійсно, залишили, але не більше.

Людмила Зіменко
1 рік 5 місяців тому

Я, як ви “Громада” висловились, не грожуся. Підписують власним ім”ям і прізвищем, на відміну від вас. А як живе Нововолинськ – “по понятіях”, чи без”понятія” -:знаю без вас.

Ульріх
1 рік 5 місяців тому

Перевізники сказали ж, що в них нема грошей. Срочно треба піднімати проїзд. Тоді вони точно будуть їздити нормально.
Диванне місто проковтнуло цю таблєтку і нічого не зробить, покірні телятка.

editor
1 рік 5 місяців тому

Долучайтесь до купки протестувальників. От нас і буде більше.

ГРОМАДА
1 рік 5 місяців тому

А корпус хвальків – депутатів усіх рівнів з ” урізаною ” прокуратурою в тій “купі” є ???

Володимир
1 рік 5 місяців тому

В багатьох містах є комунальний транспорт , так чому і нам на місто не купити ,тим більше що план місто перевиконали на декілька мільйонів ( автобус приблизно 1млн. грн. ,великий на 100 місць біля 2 млн.) , це би створило здорову конкуренцію приватним перевізникам і взагалі вирішило би багато питань в плані пільгових перевезень і не тільки.

editor
1 рік 5 місяців тому

Може, у виконкомі досі працює корупційна схема і перевізники діляться з чиновниками? А тут комунальний транспорт, кого скубти?

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Чому не купити і не створити комунальний транспорт? Не для того його знищували,щоб створювати!Невже не зрозуміло,що це одна з ланок довгого ланцюга за які можна садити і садити?

вася
1 рік 5 місяців тому

пропонуйте час і місце зібрання

editor
1 рік 5 місяців тому

Якщо влада не призначить громадських слухань, а просто оприлюднить регуляторний акт (у газеті “Наше місто” його ЩЕ нема, тільки на сайті міськради), то треба зібратися самим, і бажано вранці чи після 14-ї під виконкомом. А тоді гуртом зайти до мера, заступників, Коцури. Це найдієвіше й найдохідливіше. Питання: в який день зібратись?

ГРОМАДА
1 рік 5 місяців тому

Не забудьте репортерів з ТТІ прихопити.

editor
1 рік 5 місяців тому

ними керує Ярема Віктор Романович. 🙂

Ульріх
1 рік 5 місяців тому

А ще би оголошення поклеїти по зупинках про слухання, бо не всі мають інтернет.

editor
1 рік 5 місяців тому

хороша ідея. Дату пропонуйте, громадяни. Дату і час.

???
1 рік 5 місяців тому

А що хіба висновки слухання мають не рекомендаційний , а примусово- виконавчий характер ? І чхати депутати на чолі з мером навіть на позитивні для громади результати не будуть і їх затвердять ? А протоколи вестиме прихвостень мера , який так “співчуває і розуміє ” пасажирів громадського транспорту ?

Олександр Іванович
1 рік 5 місяців тому

Давайте в неділю в Благодатному в центрі і тоді обсудимо про всі проблеми селища .Люди вискажуть свою думку.Но я впевнений що моя думка співподе з моїми мешканцями.Як я добираюся з міста до повороту на Благодатне то на Луцькому плачу 8грн .Я міркую що 7в Благодатне краще ніж8до повороту.

Яна
1 рік 5 місяців тому

Солярка росте запчастини ростуть податки піднімаються а проїзд має зменшуватися.

editor
1 рік 5 місяців тому

комуналка росте, податки піднімаються, ціни на продукти й ліки ростуть, а все місто має годувати купку приватних перевізників? не зажирно?
Ідеться не про зменшення вартості проїзду, а про утримання її на сьогоднішньому рівні.

editor
1 рік 5 місяців тому

Яна, вона ж Саня, перше попередження. Тут обговорюють не виховання, а букву закону. Як рекомендував нам пан-товариш А.М.Сторонський.

Людмила Зіменко
1 рік 5 місяців тому

А чого перевізники білетів не дають? Або якихось пономерованих талонів? Чого ніхто не перевіряє скільки білетів/талонів за зміну продано, тобто пасажирів перевезено? А то, може, і стоячих пасажирів у цих маршрутних таксі немає, а є тільки сидячі? НаБлагодатне ходить максимум три маршрутки на лінії, або тільки дві. То що – у автобусі людей мало і вони, ті автобуси не переповнені? Що – пальне дороге, а автобуси напівпорожні їздять?

editor
1 рік 5 місяців тому

Олександр Іванович, він же Таня, Яна, Чабан, Іван Іванович, Адвокат і т. д. Пишіть не більш як під двома ніками, ОК? 🙂 Не створюйте ілюзію масовості.

Чабан І.І.
1 рік 5 місяців тому
Ціна на проїзд піднімається по всіх містах.В Волинській області самий дешевий проїзд .Я не винен що все росте ,але в мене працюють люди в яких є сім’ї і вони хочуть їсти і оплачувати за комуналку.Автобуси теж треба ремонтувати.А те що всі люди різні і всіх думки різні.А за пільгову категорію скажу так,в Володимирі два піллговока в автобусі і немає різниці яка пільгова категорія,в Ковелі також,в Луцьку в маршрутках пенсіонерів,багатодітних немає взагалі, то що Нововолинськ друга держава.Показували як в Житомирській обласьі діти їздять по 5грн як дорослі ,в Одесі теж.В Одесі два роки тому проїзд був 5 грн.Неробітьпроблеми.Проїзд був 2.75 мінімальна… Читати далі »
editor
1 рік 5 місяців тому

Щодо ніків – певно, хтось із ваших колег вами нахабно прикривається. Тому ми й попередили Таню/Саню: далі так не буде, коментарі не пройдуть.
Щодо вартості проїзду – проблему роблять разом із перевізниками місцеві чиновники. “Ах так, ви нас примусили виконувати закон щодо пільг для багатодітних родин, то ми вам зробимо букву закону для школярів!..”
Оця тупа мстивість Сторонського (куратора транспорту у виконкомі) вийде боком Сапожнікову. Налаштувати ВСІХ у місті батьків школярів проти мера – це гарно придумано, всі античоботи аплодують! 🙂
Додуматись до цього міг тільки той, хто хоче достроково вибити крісло з-під мера.

Із цікавістю спостерігаємо за цією підкилимною боротьбою.

editor
1 рік 5 місяців тому

щодо Луцька – там є тролейбуси, які перевозять усіх пільговиків! Без обмеження кількості. Щодо інших міст і луцьких маршруток – за законом мають перевозити стільки пільговиків, скільки зайшло. Так каже закон, а ви ж із Коцурою та Сторонським шануєте букву закону?..
І ніхто не заважає вам вимагати від Коцури, Сапожнікова і Сторонського компенсації за перевезення пільговиків. Ми навіть готові вам у цьому допомогти. 🙂

Чабан І.І.
1 рік 5 місяців тому

Зрозумійте правильно.Перевезення це вашка справа.Ми перевізники хочемо її врятувати щоб місто не залишилося без транспорту.Перевезення це крик душі в цілій країні.Дивіться новини які суми міністри собі в грудні виплатили,а на відшкодування за пільгові перевезення незаклали в бюджет.Цікаво виходить закони приймають верховна рада а платити повинна місцева влада а це наші з вами кошти.Я думаю що ви і ми разом спасемо транспорт в місті.А ціну на проїзд ми змушені піднімати зрозумійте правильно і тута місцева влада не винна.Автобуси якими ми їздимо Порошенка.Тому і ціна на них така і запчастини до них прив’язані до долара.І ми перевізники залишаємося в заручниках.

editor
1 рік 5 місяців тому

Просто прочитайте:
http://radar.in.ua/uvaga-uvaga-batky-shkolyariv/

Людмила Зіменко
1 рік 5 місяців тому

Це нікуди не годиться, чому перевізники мають монопольне право на перевезення пасажирів і диктують свої умови. Ця диктатура геть дістала. Чому у місті немає громадського транспорту, а є тільки приватні перевізники? До якого часу буде такий бардак, коли один ПРИВАТНИЙ перевізник командує? Чому автобус до Благодатного у вихідні ходить один раз на годину? Куди дивиться селищний голова Т опорівський? Чому селищна Рада вперто не розуміє проблем селищної громади? Коли це закінчиться?

Людмила Зіменко
1 рік 5 місяців тому

Прості громадяни не повинні платити зі своєї кишені, поки перевізники з нашою недолугою владою розбираються! Чому у мешканців міста і селища немає альтернативного транспорту? Чому у нас монополія на перевезення пасажирів у перевізників і місцевої влади? Перевізники із місцевою владою в долі? То це корупція, панове!

Людмила
1 рік 5 місяців тому

А скажіть будь ласка , курити в маршрутках – це нормальне явище ? На початку маршруту майже завжди заходиш в прокурений автобус і так само як доїзджають до кінцевої зупинки вже закурюють і не важливо є люди чи немає.

Людмила Зіменко
1 рік 5 місяців тому

А ви, Людмило, скажіть про це шоферу. Маєте повне право і ніхто вам цього не боронить.

Людмила Зіменко
1 рік 5 місяців тому

А ще, “Людмила” – коли ви вже підписується ніком, то негоже під когось косити – пишіть тоді “Людмила 2” , не будьте такі хитрі, не перекладайте свої коментарі зі своєї голови на мою.

editor
1 рік 5 місяців тому

а якщо вона справді Людмила і заходить сюди зрідка, постійних коменаторів не знає?..

Людмила Зіменко
1 рік 5 місяців тому

Та так, але прізвище у неї є. Ніхто нікого не б’є, Богу дякувати. Не потрібно боятись -, “Разом нас багато, нас не подолати” . Для того ми тут і збираємось, щоб бути гарною, організованою командою, аби ефективно бити наших ворогів -один за всіх і всі за одного! – я так вважаю

Людмила
1 рік 5 місяців тому

Це не нік а моє ім’я. І не вам писала, а перевізнику .

Людмила Зіменко
1 рік 5 місяців тому

Я перепрошую, звичайно, але тепер перевізник знає, що той комент не мій. В даному випадку кожен відповідає за своє

Олександр
1 рік 5 місяців тому

То можливо ви погодитесь на аудит? Чи будете кричати-не маєте права перевіряти бізнес?

Гість
1 рік 5 місяців тому

Чабан І. І Чому ви так розпинаетеся в доказах ? Що там важкого … Ви що на шахті працюете? Вічно тільки скиглите , що вам не хватае грошей ,коли ж ви ними наїстеся?
Маршруткі вічно переповняні за рахунок того , що маршрутів стало менше. Бувае до такої міри ,що мені доводилось наблюдати ,як дитина втрачала свідомість. І ви ще тут розповідаете , що ви мало заробляете … А за здирство з дітей гріш вам ціна меркантильні *****

Добродій
1 рік 5 місяців тому

НАРІКАЙТЕ НА КОМУНАЛКУ І ЦІНИ НА ВСЕ,ПЕРЕВІЗНИКИ І ТАК ЩЕ ДЯКУЙТЕ ЩО ПО СТАРІЙ ЦІНІ ВОЗЯТЬ,ВСЕ ДОРОЖЧАЄ СОЛЯРКА,ЗАПЧАСТИНИ, А ЦІНИ В МАГАЗИНАХ І РИНКАХ ВСІХ ВЛАШТОВУЮТЬ І ІХ ЯКІСТЬ

editor
1 рік 5 місяців тому

Найкраще вам відповість Марія Гонська: Сьогодні з Луцька приїхала. Діти-школярі, студенти – проїзд за 1 грн. Пенсіонери всі, що їдуть тролейбусом, – БЕЗКОШТОВНО. Всі інші – за 4 грн.
Тролейбуси всі польські, не нові, але в досить доброму стані, принаймні чисто і кондуктори привітні.

Добродій
1 рік 5 місяців тому

в тих маршрутках самі люди гадять, не всі звичайно , а потім говорять що грязно і не прибрано. Цікаво чи в себе дома так гадять? язиком можна багато справ вирішити,купіть маршрутку, і побачитке по яких цінах будете возити з такими цінами на паливо і все інше…

editor
1 рік 5 місяців тому

Даруйте, але ми вас туди не посилали. Це був ваш вибір, якщо ви перевізник.

Добродій
1 рік 5 місяців тому

питання в тому що ціни на паливо , запчастини дуже зросли , і видатки більші ніж прибутки,цікаво який був би Ваш вибір як би ви займались перевезеннями чи іншим бізнесом. Нехай держава зробить адресну допомогу пільговикам.
Ми теж не хочемо конфліктів , щоб все було забезпечено і з боку держави і збоку перевізників.

editor
1 рік 5 місяців тому

Нехай держава зробить, хіба ж ми проти? Міська рада може надіслати Гройсману і Парубію звернення щодо прискорення монетизації пільг. Обласні депутати від Нововолинська можуть зініціювати аналогічне звернення в облраді. Нардеп Гузь – розгляд питання у парламенті.
Так само всі вони можуть подбати про компенсацію вам, нововолинським перевізникам. Хай кожен робить своє.
А ми – не держава, не влада, ми – ваші пасажири. І вам платимо ми, а не вони. Тому вам із нами треба жити дружно. 🙂 Сідати за стіл переговорів, домовлятися без істерик, ультиматумів і погроз.

editor
1 рік 5 місяців тому

Додам. Проїзд для школярів і учнів ПТУ, коледжу має становити 1 гривню, як у Луцьку. Ну, хай уже 1,5, як було, але не 2 й не 3 гривні. Це святе – доїзд дітей на навчання, гуртки, та просто у своїх справах. Діти грошей не друкують і не заробляють. Хай краще їздять на гуртки, ніж ходять по чужих дачах і підвалах.
Якщо пристанете на це, то далі можна спокійно обговорювати. Ми вас почуємо.
Як вважаєте, громадяни городяни?

Гість
1 рік 5 місяців тому

“Найбідніші” атакують і підтримують свої коментарі . Вимийте спочатку корита свої , приведіть до ладу, щоб колодки не скрипіли за кілометр , поставте нормальні , а головне випрані до чистоти сидіння . І надайте хоча б якийсь комфорт, щоб люди не їздили в тисняві. А тоді вже говоріть про підвищення . Я як водій прекрасно знаю, де ви заправляетеся, скільки коштують запчастини . І скажу вам відверто… Дав би бог кожному заробляти так, як ви заробляете за останні часи.

Добродій
1 рік 5 місяців тому

Якщо ви все так складно розповідаєте і все знаєте, можете теж спробувати себе в цій сфері і теж будете заробляти ! В чому питання в перед !

Олександр
1 рік 5 місяців тому

А скільки *заробляють*-не знає ніхто! Навіть *шеф*. Квиточків немає-все налом.Ніколи не звертали увагу,як гроші розкладаються по різних кишенях? Вони мають в ….. цілувати таких пасажирів і *владу*за те ,що все це дозволяють.

Тролик
1 рік 5 місяців тому

А давайте тендери відмінимо маршрутні?
А чого на тендерах маршрутчики мало не стріляються, горлянки один одному ладні зубами перегризти, раз так невигідно?
Зробимо просто правила. Купив таксошашку, ліцензію, салон щоб був чистий, ТО пройдено – і вперед на маршрут.
А то поробили монопольні права на маршрути та диктують нам ціни.

Олександр
1 рік 5 місяців тому

Цілком підтримую.Більше того,дивує позиція селищного голови Благодатного…Один маршрут. Ну не хватає розуму-попросіть учня середньої школи-він все порахує за 10хв.

Marry
1 рік 5 місяців тому

Підвищуючи ціни на проїзд ніхто не думаю про зарплати українців,та й ніхто не береться до того аби подумати і порахувати :
-Ага,зарплата така,ціни такі,приблизно стільки-то разів за місяць треба проїхатися.
Ніхто навіть не задумується підняти зарплатню,а ціни на раз-два підіймають,жесть.
Ех,немають зовсім голів,а шкода(

Таня
1 рік 5 місяців тому

Мінімальна вже 3700 пишите що не зростає просто ціни в магазині ростуть швидше.Але проїзд вже рік той самий.

Гість
1 рік 5 місяців тому

Недаром говорять, що ситий голодного не розуміе. Пишеш вам думку людей, які вас годують, а ви ще огризаетеся. От сьогодні зранку, проїжджаючи біля Вопака, знову наблюдав картину перекошеної і наглухо забитої маршрутки.
Так от, питання до вас, ооо вельмишановні безсовісні маршрутчики: за що вам платити 4 гр.?
Звісно, ви не заробляєте по 100 доларів в день, як раніше , але і в цій ситуації далеко не бідуєте.

Людмила Зіменко
1 рік 5 місяців тому

Професія шофера є однією із найзатребуваніших, згідно останнього подання з ринку праці. І так по цілій країні. Тож я не думаю, що шоферам сильно погано.

wpDiscuz