вишиват

Плату в маршрутках Нововолинська НЕ піднімуть, якщо ви піднімете зад і прийдете на громадські слухання

86 2674

6 лютого на сайті Нововолинської міської ради оприлюднили проект рішення, яке має набрати чинності ПІСЛЯ громадського обговорення та розгляду на засіданні виконкому.

Горе-батьки нашого міста планують збільшити плату за проїзд у міських маршрутках на 33% – для дорослих і УДВІЧІ – для дітей.

Зараз ви платите за себе 3 гривні, за дитину – 1,5. А ЯКЩО ЗМОВЧИТЕ – платитимете 4 грн. за себе і аж 3  – за дитину!

Поїздка до школи чи “на музику”, “на танці”, на гурток чи тренування стане дуже дорогим задоволенням.

Якщо в родині двоє чи більше школярів і на заняття треба доїздити, то, як казав один наш гарант, “я вам не завидую”.

Не позаздрить ніхто і дачникам (10 грн. на Буг), і мешканцям Благодатного (7 грн.).

Отже, ПРОЕКТ рішення, яке набуде чинності лише в тому разі, якщо нововолинці проковтнуть чергову гірку пігулку від міської влади й не прийдуть висловити свою незгоду на громадські слухання, на засідання виконкому та найближчу сесію міськради.

 

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради Волинської області

Р І Ш Е Н Н Я від _____________ 2018 р. №____ м. Нововолинськ

Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства транспорту та зв’язку від 17.11.2009 №1175  «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», звернення перевізників від 25.01.2018 № 254/01-37, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити тариф на перевезення одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі:

– на маршрутах №1,2,2а,6,8 – 4,00 грн.;

– на маршрутах № 4,4а,13,14 відповідно до додатку;

– для дітей віком від шести до чотирнадцяти років згідно чинного законодавства.

  1. Дане рішення вступає в силу з ______________________.
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 20.04.2017 № 104 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради Сторонського А.М.

Міський голова                                                                                            В.Б. Сапожніков

Коцура 32650

 

Міський голова В.Б.Сапожніков – секретарю міськради А.М.Сторонському:

 – Я ж казав, головне – вишиванку одягти! І можна їм хоч на голову сідати!

Оті тюльки в маршрутках і не пискнуть! 

 

Додаток до рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради № ____ від ______2018 року

Тарифи на проїзд в режимах звичайному та маршрутному таксі

по маршрутах №№ 4, 4а «6-ий М-н -Пожежна площа – дачний масив Прикордонник»  

6-й Мікрорайон

4,00   Пожежна площа

5,00   4,00   с. Стара Лішня

7,00   5,00   4,00   пов. Шахта №9

10,00 7,00   5,00   4,00   с. Литовеж

10,00 7,00   5,00   4,00   4,00   дачний масив «Прикордонник»

 

по маршруту № 13 «АС Нововолинська – смт. Благодатне»

АС Нововолинськ

4,00   Пожежна площа

5,00   5,00   с. Нова Лішня

5,00   5,00   4,00   Шахта №5

6,00   6,00   4,00   4,00   с. Грибовиця

7,00   7,00   4,00   4,00   4,00   пов. Шахта №6

7,00   7,00   4,00   4,00   4,00   4,00   селище Благодатне

 

по маршруту № 14 «5-ий Мікрорайон – шахта №9»

5-й Мікрорайон

4,00   Пожежна площа

4,00   4,00   с. Стара Лішня

7,00   5,00   4,00   пов. Шахта №9

7,00   5,00   4,00   4,00   Шахта №9

 

Керуюча справами                                                                                В.А. Магдисюк

Начальник відділу транспорту і зв’язку                                        Ю.В. Коцура

Фото – з газети “Наше місто”

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

86 Коментар "Плату в маршрутках Нововолинська НЕ піднімуть, якщо ви піднімете зад і прийдете на громадські слухання"

повідомляти

Арсен Люпен
6 місяців 6 днів тому

Пропоную пересісти всім на велосипеди і саботувати їх непотрібний у нашому малому місті транспорт, заодно і здоров’я поправим 🙂

ГРОМАДА
6 місяців 6 днів тому

Арсене, є раціональніше вирішення – посадити на велосипеди чиновників , як це практикується у Європі, а зекономленими коштами компенсувати перевізникам за проїзд пільговикам. ТОДІ Й ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ ПІДНІМАТИ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ. Та й чиновникам користь буде – позбавляться усіх своїх ” коритно-сердечних” болячок.

Василинка
6 місяців 6 днів тому

це песець, рібята, куди далі????

Саня
6 місяців 6 днів тому

Василина а солярка 27грн це не писець.

Гість
6 місяців 6 днів тому

Тут вже просто і сказати нічого. Очевидний факт , що в мерії явно підтримують сторону наших найбідовіших горе перевізників . Я пропоную нашому вусатому , найрозумнішому меру, проїхатися разом з ооооо найвеличнішим Сторонським на маршрутці і оцінити послуги наших перевізників. На тих вічно засмальцованих сидіннях і це якщо ще повезе сісти , так як вони вічно переповнені , особливо в базарний день . Пане Сапожніков ганьба вам , як меру

Ольга
6 місяців 6 днів тому
Правильно Ви говорите.А ще наші перевізники нарікають що працюють в убиток то нехай наші шановні Сторонський разом з Сапожніковим сидить і цілий день поїздять на маршрутах і побачать реально скільки вони заробляють і тоді наші перевізники перестануть плакатись що працюють в убиток.І тоді будуть мовчати за підвищення тарифу.Чомусь в Трускавці дітей возять безкоштовно не дивлячись з батаготодітної сімї чи ні і пенсіонерів возять не 2 а 6.Хоча там немає вних не заводів ні шахт.І це в них в міському бюджеті хватає грошей а в нас стільки заводів шахт і нехватає.менше красти потрібно тоді і хватати буде грошей.В Ковелі дітей розвозить… Читати далі »
Олександр
6 місяців 6 днів тому

То виявляється,що наші маршрутки переповнені!!! То чому вони збиткові?А я пропоную взяти Коцюру і Чобіткова за *коцюру* і навести порядок!

Volyn
6 місяців 6 днів тому

Щоб пересісти на велосипед треба мати велосипедні доріжки як в Європі, там навіть мери так на роботу їздять. Але наші крахобори в цьому напрямку нічого за 25 років не зробили і не зроблять. А був би мер як Семеніхін з Конотопа то ніхто б за підвищення навіть не тявкнув

Олександр
6 місяців 6 днів тому

Навіть добавити нічого! Що хотіли-те і мають!

Людмила Зіменко
6 місяців 6 днів тому
У прописаних тут тарифах відсутні зупинки ” Молокозавод”, ” Центральна”, “Поворот 3-ї шахти”. То звідки наші ділові перевізники взяли плату 5 гривень від “Молокозаводу” до Благодатного – зі стелі???!!!! Точно знаю, що такі зупинки на маршруті раніше зазначені були. На якій підставі брати плату, коли це не прописано у документі???!!! Тепер, після підняття вартості проїзду від “Молокозаводу” до Благодатного і Благодатне- Молокозавод будуть брати за 7, 2 кілометра аж 7 гривень???!!!! По місту буде 5 гривень, а тут буде 7???!!! Перевізники, відповідайте, бо я залишаю за собою право звернутись до прокуратури, і я не жартую. Потрібні документи для прокурорської перевірки… Читати далі »
Яна
6 місяців 6 днів тому

На благодатне стільки автобусів ходить що в вас є вибір їх трохи відсіяти або з кимось розірвати договір.Я їзжу і плачу і дитина моя платить а кому ненравиться то не їдьте на маршрутці а беріть таксі .

ГРОМАДА
6 місяців 5 днів тому

Перевізники на пару з міськрадою так і злякалися прокуратури… Прокуратура уже на міськраду позов готувала, але закінчилось усе договорняком, як завжди… І те “договорне” рішення міськради зі змінами ніким не виконується до сьогодні. А головне, за умисно допущені чиновниками порушення НІХТО ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ ПРИТЯГУЄТЬСЯ.
Так що, Людмило, не грозіться прокуратурою надарма. Нововолинськ уже не одну каденцію живе по “понятіях”. Хоча “право” на звернення та відписки громадянам, дійсно, залишили, але не більше.

Людмила Зіменко
6 місяців 1 день тому

Я, як ви “Громада” висловились, не грожуся. Підписують власним ім”ям і прізвищем, на відміну від вас. А як живе Нововолинськ – “по понятіях”, чи без”понятія” -:знаю без вас.

Ульріх
6 місяців 6 днів тому

Перевізники сказали ж, що в них нема грошей. Срочно треба піднімати проїзд. Тоді вони точно будуть їздити нормально.
Диванне місто проковтнуло цю таблєтку і нічого не зробить, покірні телятка.

Володимир
6 місяців 6 днів тому

В багатьох містах є комунальний транспорт , так чому і нам на місто не купити ,тим більше що план місто перевиконали на декілька мільйонів ( автобус приблизно 1млн. грн. ,великий на 100 місць біля 2 млн.) , це би створило здорову конкуренцію приватним перевізникам і взагалі вирішило би багато питань в плані пільгових перевезень і не тільки.

Олександр
6 місяців 5 днів тому

Чому не купити і не створити комунальний транспорт? Не для того його знищували,щоб створювати!Невже не зрозуміло,що це одна з ланок довгого ланцюга за які можна садити і садити?

вася
6 місяців 6 днів тому

пропонуйте час і місце зібрання

Ульріх
6 місяців 6 днів тому

А ще би оголошення поклеїти по зупинках про слухання, бо не всі мають інтернет.

???
6 місяців 5 днів тому

А що хіба висновки слухання мають не рекомендаційний , а примусово- виконавчий характер ? І чхати депутати на чолі з мером навіть на позитивні для громади результати не будуть і їх затвердять ? А протоколи вестиме прихвостень мера , який так “співчуває і розуміє ” пасажирів громадського транспорту ?

Олександр Іванович
6 місяців 6 днів тому

Давайте в неділю в Благодатному в центрі і тоді обсудимо про всі проблеми селища .Люди вискажуть свою думку.Но я впевнений що моя думка співподе з моїми мешканцями.Як я добираюся з міста до повороту на Благодатне то на Луцькому плачу 8грн .Я міркую що 7в Благодатне краще ніж8до повороту.

Яна
6 місяців 6 днів тому

Солярка росте запчастини ростуть податки піднімаються а проїзд має зменшуватися.

Чабан І.І.
6 місяців 5 днів тому
Ціна на проїзд піднімається по всіх містах.В Волинській області самий дешевий проїзд .Я не винен що все росте ,але в мене працюють люди в яких є сім’ї і вони хочуть їсти і оплачувати за комуналку.Автобуси теж треба ремонтувати.А те що всі люди різні і всіх думки різні.А за пільгову категорію скажу так,в Володимирі два піллговока в автобусі і немає різниці яка пільгова категорія,в Ковелі також,в Луцьку в маршрутках пенсіонерів,багатодітних немає взагалі, то що Нововолинськ друга держава.Показували як в Житомирській обласьі діти їздять по 5грн як дорослі ,в Одесі теж.В Одесі два роки тому проїзд був 5 грн.Неробітьпроблеми.Проїзд був 2.75 мінімальна… Читати далі »
Гість
6 місяців 5 днів тому

Чабан І. І Чому ви так розпинаетеся в доказах ? Що там важкого … Ви що на шахті працюете? Вічно тільки скиглите , що вам не хватае грошей ,коли ж ви ними наїстеся?
Маршруткі вічно переповняні за рахунок того , що маршрутів стало менше. Бувае до такої міри ,що мені доводилось наблюдати ,як дитина втрачала свідомість. І ви ще тут розповідаете , що ви мало заробляете … А за здирство з дітей гріш вам ціна меркантильні *****

Добродій
6 місяців 5 днів тому

НАРІКАЙТЕ НА КОМУНАЛКУ І ЦІНИ НА ВСЕ,ПЕРЕВІЗНИКИ І ТАК ЩЕ ДЯКУЙТЕ ЩО ПО СТАРІЙ ЦІНІ ВОЗЯТЬ,ВСЕ ДОРОЖЧАЄ СОЛЯРКА,ЗАПЧАСТИНИ, А ЦІНИ В МАГАЗИНАХ І РИНКАХ ВСІХ ВЛАШТОВУЮТЬ І ІХ ЯКІСТЬ

Добродій
6 місяців 5 днів тому

в тих маршрутках самі люди гадять, не всі звичайно , а потім говорять що грязно і не прибрано. Цікаво чи в себе дома так гадять? язиком можна багато справ вирішити,купіть маршрутку, і побачитке по яких цінах будете возити з такими цінами на паливо і все інше…

Гість
6 місяців 5 днів тому

“Найбідніші” атакують і підтримують свої коментарі . Вимийте спочатку корита свої , приведіть до ладу, щоб колодки не скрипіли за кілометр , поставте нормальні , а головне випрані до чистоти сидіння . І надайте хоча б якийсь комфорт, щоб люди не їздили в тисняві. А тоді вже говоріть про підвищення . Я як водій прекрасно знаю, де ви заправляетеся, скільки коштують запчастини . І скажу вам відверто… Дав би бог кожному заробляти так, як ви заробляете за останні часи.

Добродій
6 місяців 5 днів тому

Якщо ви все так складно розповідаєте і все знаєте, можете теж спробувати себе в цій сфері і теж будете заробляти ! В чому питання в перед !

Олександр
6 місяців 5 днів тому

А скільки *заробляють*-не знає ніхто! Навіть *шеф*. Квиточків немає-все налом.Ніколи не звертали увагу,як гроші розкладаються по різних кишенях? Вони мають в ….. цілувати таких пасажирів і *владу*за те ,що все це дозволяють.

Тролик
6 місяців 4 днів тому

А давайте тендери відмінимо маршрутні?
А чого на тендерах маршрутчики мало не стріляються, горлянки один одному ладні зубами перегризти, раз так невигідно?
Зробимо просто правила. Купив таксошашку, ліцензію, салон щоб був чистий, ТО пройдено – і вперед на маршрут.
А то поробили монопольні права на маршрути та диктують нам ціни.

Олександр
6 місяців 4 днів тому

Цілком підтримую.Більше того,дивує позиція селищного голови Благодатного…Один маршрут. Ну не хватає розуму-попросіть учня середньої школи-він все порахує за 10хв.

Marry
6 місяців 4 днів тому

Підвищуючи ціни на проїзд ніхто не думаю про зарплати українців,та й ніхто не береться до того аби подумати і порахувати :
-Ага,зарплата така,ціни такі,приблизно стільки-то разів за місяць треба проїхатися.
Ніхто навіть не задумується підняти зарплатню,а ціни на раз-два підіймають,жесть.
Ех,немають зовсім голів,а шкода(

Таня
6 місяців 4 днів тому

Мінімальна вже 3700 пишите що не зростає просто ціни в магазині ростуть швидше.Але проїзд вже рік той самий.

Гість
6 місяців 4 днів тому

Недаром говорять, що ситий голодного не розуміе. Пишеш вам думку людей, які вас годують, а ви ще огризаетеся. От сьогодні зранку, проїжджаючи біля Вопака, знову наблюдав картину перекошеної і наглухо забитої маршрутки.
Так от, питання до вас, ооо вельмишановні безсовісні маршрутчики: за що вам платити 4 гр.?
Звісно, ви не заробляєте по 100 доларів в день, як раніше , але і в цій ситуації далеко не бідуєте.

Людмила Зіменко
6 місяців 4 днів тому

Професія шофера є однією із найзатребуваніших, згідно останнього подання з ринку праці. І так по цілій країні. Тож я не думаю, що шоферам сильно погано.

wpDiscuz