Нововолинці!

Сьогодні, 12 березня, о 15.00 у виконкомі Нововолинської міськради розпочнуться громадські слухання щодо ЗБІЛЬШЕННЯ ПЛАТИ ЗА ПРОЇЗД аж до 4 гривень по місту.

Горе-батьки міста разом із приватними перевізниками наміряються підвищити тариф і на маршруті Нововолинськ – Благодатне, і на дачних маршрутах (на Буг, на 9-ту шахту). 

Здорожчання проїзду найбільше вдарить по родинах, де є учні. Адже зараз школяр сплачує в маршрутці 1,5 грн., а буде сплачувати (якщо ви всі промовчите) аж 3 грн. І так щодня.

Після уроків діти їздять на гуртки, секції, тренування, у школу мистецтв, до бабусі чи в інших справах… Тоді виходить узагалі по 12 грн. на проїзд! Майже ЩОДНЯ.

 

 

Громадяни, годі обурюватися тихенько. Прийдіть на ці громадські слухання якомога дружніше. І не дайте кільком перевізникам, начальнику відділу транспорту у виконкомі Ю.Коцурі, першому заступнику міського голови А.Сторонському та міському голові В.Сапожнікову протягнути на засіданні виконкому цей знущальний проект рішення.

Якщо на слухання прийде багато людей, не згідних із підвищенням тарифу, – підвищення не буде.

Тому все залежить від вас. Знайдіть хоча б півгодини і прийдіть сьогодні у виконком на 15.00.

Вимагайте також, аби містом курсували не так звані “маршрутні таксі”, а рейсові автобуси. Бажано – не приватні, а комунальні!

Депутати, згадайте, що кожен із вас представляє інтереси сотень людей. Прийдіть на ці слухання й заявіть протест від імені своїх виборців! 

Батьки школярів, ворушіться – цей проект рішення б’є по ваших дітях! Зробіть флешмоб, прийдіть хоча б раз! Здивуйте зажирілу владу!

Ваш РАДАР

Фото – Валентин Мінчик

У ТЕМУ:

Плату в маршрутках Нововолинська НЕ піднімуть, якщо ви піднімете зад і прийдете на громадські слухання

Прочитав сам? Поділись з іншими: