обшо

Паспортні рішайли сидять отут?.. Обшук у посередника

23 4824

Подробиці спецоперації одразу в двох паспортних столах Волинське облуправління СБУ поки що не розголошує.

Про неї не знав того дня, коли відбулося маски-шоу, навіть начальник Володимир-Волинського міжрайонного відділу Ігор Мовшук! Хоча Нововолинськ входить у зону його контролю.

Але допитливий РАДАР дещо все ж таки дізнався! З неофіційних джерел.

Обшуки в Нововолинську були не лише у відділі Державної міграційної служби, а й у туристичній агенції. Дуже ймовірно, що в оцій, по вулиці Святого Володимира

 

в

 

У турагенції, яку так і не назвала прес-служба УСБУ, брали по 250-300 євро за оформлення картки малого прикордонного руху. Вносили недостовірні дані про місце проживання клієнта, аби міг їздити до Польщі частіше.

А от сюди доблесні пінкертони чомусь не завітали…

 

 

А дарма. Тут, як запевняють численні клієнти, давно й успішно рішає всі паспортно-карткові питання такий собі Ква-ов.

Про його розцінки ми теж розповімо.

ДОПОВНЕНО!

У липні-серпні, десь так понад місяць, мені привелося бути адміном паспортної черги. Ну, так ся стало 🙂 Наплив мисливців за закордонним біометричним паспортом був величезний, люди чергували вдень і вночі, були списки, були бої за місце у тих списках і під кабінетом начальника.

Мій товариш Андрій Рязанов створив фейсбук-сторінку “Черга за паспортом м.Нововолинськ”, і ми запровадили відкриту і прозору систему. Виклали у соцмережі списки, надали людям можливість записуватися не лише на лаві біля паспортного столу, а й через фейсбук. І перевіряти з мобільника чи комп’ютера, як просувається черга.

Кілька днів потому я скасувала виснажливі нічні й вечірні чергування – система запрацювала. Люди швидко призвичаїлися, та й працівникам паспортного стало трохи спокійніше.

Щоправда, мені довелося гибіти над списками – паперовими й віртуальними, зводити все докупи, обдзвонювати своїм коштом півсотні громадян на день і приймати щодня по сто дзвінків. Але то таке. То вже позаду.

 

Нічне чергування під паспортним столом 🙂  Фото – Андрій Рязанов

 

Були накладки, трапилося кілька нарваних і нахабних осіб. Та загалом враження лишилися більш-менш позитивні. Із десяток хороших людей скинули мені трохи грошей на телефон – для нескінченного обдзвону. На їхнє місце в черзі це ніяк не вплинуло. 🙂

Дехто намагався “купити чергу” – пропонував по 100-200 гривень за місце поближче. Таких ми посилали… у кінець списку.

Нерідко виникали нештатні ситуації: комусь горіло, пекло, мусово було здати документи якнайтерміновіше. Доводилося зважати й “розрулювати”.

До чого я веду. Десь так до 12.00 у паспортному було велелюдно – а потім ставало відносно тихо. І кілька разів люди з черги повідомляли: після обіду або наприкінці робочого дня приїздив Ква*ов. Що він за один, я не знала. Пояснили: рішайло.

Наша черга щодня посувалася на 25-30 чоловік. Приймати більше людей не було технічної змоги. Тож я щиросердно сподівалася, що рішайлам тепер тут не світить. Покрутяться – і поїдуть ні з чим.

Не знаю, чи були в місцевих рішайл збитки у той період. Може, хитроголові ділки підвищили таксу – з огляду на підвищений ризик.

Знаю точно, що у вересні-жовтні (коли відновилася жива черга з нічною “вартою”) Ква*ов брав за свої послуги 1200 гривень. Людей заводили в паспортний стіл фотографуватися після 15-ї години. За місяць привозили їм терміновий закордонний паспорт.

 

 

А ось що розповів РАДАРУ користувач “Колишній шахтар”:

 – Коли мій брат робив паспорт, бо треба було терміново їхати за кордон, як були великі черги, то зателефонував до пана Ква*ова. Той сказав, що за 1500 грн. усе зробить. І ввечері, після 17-ї години, вони поїхали в паспортний стіл – і там справді все зробили, як і обіцяв вищезгаданий пан!!!

РАДАР теж зателефонував модному рішайлі, який має свій офісець. Поцікавився, як би це виробити терміновий закордонний паспорт. Це було вже після обшуків у Нововолинську, про які ми вам розповідали.

 – Зараз не можемо, треба зачекати, – почули ми у слухавці голос секретарки (чи хто вона там є).

Отака фігня, малята.

Кажуть, наближений до мера місцевий депутат на прізвисько Лисий теж рішає. Рішає з паспортами, рішає з землею, рішає відкос від війська. Місто маленьке, сильно збрехати не дадуть. Уточнюйте, доповнюйте, спростовуйте – коментуйте!

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Маски-шоу в двох паспортних столах. Обшук у Нововолинську

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

23 Коментар "Паспортні рішайли сидять отут?.. Обшук у посередника"

повідомляти

Ульріх
1 рік 8 місяців тому

Еріка ?))))) Хто б подумав, ми так давно знайомі!!!

АНАТОЛЬ_
1 рік 8 місяців тому

А яким чином до всього цього начальник Управління (філії) нововолинського міграційного відділу І. Корніійчук?

шанувальник
1 рік 8 місяців тому

вона вже років з десять всім прплачує.і це всім вигідно.

editor
1 рік 8 місяців тому

Ну шо, зараз поп’ю кави й додам пікантні подробиці. 🙂

Колишній шахтар
1 рік 8 місяців тому

І я вам скажу що та Еріка не краща як той пан Квас-в

editor
1 рік 8 місяців тому

коли було те, про що ви написали?

editor
1 рік 8 місяців тому

Ваш другий комент уже використано у цій публікації.

Валера климосюк
1 рік 8 місяців тому

Давно пора прикрити

Невідомий
1 рік 8 місяців тому

В нашому місті багато чого треба прикрити один безпрідєл куда не повернеся не ма порятку!!!!!!!!!як так взялися то хай роблять скрізь порядок там де треба

editor
1 рік 8 місяців тому

Ну, вже на РАДАРІ. Новину доповнено…

uaua
1 рік 8 місяців тому

не дивно Ерiка давно знана з таких справ….

editor
1 рік 8 місяців тому

Власники турагенції, зображеної на фото, можуть спростувати чи уточнити інформацію. Радо опублікуємо.

Вадим
1 рік 8 місяців тому

В принципі після 15.00 нехай хоть сто паспортів приймають, та хоть до ранку.
Шо тут злочинного? На “ліві” підзаробітки згодиться люба людина, це рефлекс вже такий!
Це як голодному крути перед носом смачною шкваркою..

editor
1 рік 8 місяців тому

Ну, ми ж із вами бачили весь процес. Якщо можуть приймати і після обідньої перерви, а не тільки до 12.00, то хай приймають – усіх і без рішайл! І без “доплати”.

Вадим
1 рік 8 місяців тому

Виходить, що можуть. Візьміть на рахунок цього коментар в начальника.

editor
1 рік 8 місяців тому

Мені одній здається. що турагенцію “спалили” конкуренти? може, навіть конкуренти з рішайл.

Міс Справедливість
1 рік 8 місяців тому

Туристична агенція, якою заправляє Еріка, це приватна фірма. А тому ціни вона встановлює сама. І якщо когось не влаштовує ціна, то він не зобов’язаний туди йти. Як говорила моя бабка : “Простягай ножки по одежке”.

Рязанов
1 рік 8 місяців тому
Весь принцип полягав у прозорості. Є черга в інтернеті, і кожен бачить, хто, коли і за ким стоїть. До 700 людей було. Лівака апріорі не могло бути, бо людей 30 як мінімум контролюють свої місця (ті, що в той день здають паспорти). Кожен ранок список тих, хто чесно стояв у черзі, лягав на стіл начальникові. “Комендант дня” з іншої сторони дверей “відпускав” людей за цим списком. Якщо комусь треба було без черги, наприклад, термінова операція (були дітки), робився обзвін людей, які будуть у черзі, і просили дати вікно, +начальник таку людину приймав без черги. Ну, й атовців на знак поваги… Читати далі »
editor
1 рік 8 місяців тому

Додам. Улітку, коли люди з родинами виїздили на відпочинок, та ще в базарні дні наплив був трохи меншим. Вільне віконце траплялось дедалі частіше. Тому вдавалося розрулювати якісь питання. І пан Корнійчук практично ніколи не відмовляв, коли комусь особливо “горіло”.
Щодо “шкварки”. Ніхто з нашої черги не може похвалитися, що дав мені “за місце” гроші чи хоча б шоколадку. Може, й давали, але не брала. Отакі ми були рішайли. 🙂

Ленчік
1 рік 8 місяців тому

Ну не Лисий, правильно називайте його прізвисько

editor
1 рік 8 місяців тому

та ж якесь непристойне 🙂

editor
1 рік 8 місяців тому

Ну, а це взагалі… ШОК. Реальне БИДЛО!
http://radar.in.ua/zapysalas-u-pasportnu-chergu-o-tretij-godyni-nochi-ale-pan-bydlo/

Тролик
1 рік 8 місяців тому

Пінкертонам підказка: все, шо реєструвалося в паспортному столі Нововолинська після 15 години, – це все лівак.
Кого привели Ква*ов, Кли**вич, Зо**ля, Лоп-в, то ви вже самі розберіться. В робочих станціях паспортного столу ведуться електронні журнали оформлення паспортів та роботи станції.

wpDiscuz