хамик

Записалась у паспортну чергу о третій годині ночі. Але пан Бидло…

41 5116

 – ЗАПИШУСЬ НА БОЙОВІ МИСТЕЦТВА Й БУДУ ЧИСТИТИ МОРДИ  ТАКИМ ОТ БИДЛАМ…

Це той випадок, коли ми не викинемо жодного лайливого слова! 🙂

Пряма мова молодої жінки, яка нещодавно оформляла закордонний паспорт у Нововолинську:

 

– Бардак, корупція і тварини замість людей у нашому доблесному містечку!!!!

ВЕЛИЧЕЗНЕ ФЕЕЕЕЕ пану БИДЛОВІ, який 2.11.2017 прийшов на 6 ранку, записався 39-тим у список (я була в паспортному о 3.30 ранку й записалася 4-ою).

О 8-й ранку він зробив незрозумілу перекличку, і коли я прийшла на 8.15 зайняти своє місце,  то це БИДЛО мене викреслило зі списку і сказало стати в кінець черги!!!

 

Щоранку тут вирують такі пристрасті!..

Фото – А. Бідзюра

 

Бо я, бачте, запізнилася на 8.00 (про перекличку ніхто не сказав, він собі її сам придумав і ще ті, хто були в черзі після 30-тки). А в мене вдома малеча, яку треба в садок зібрати (тому й встала о пів на третю і прийшла по дощеві з Шахтарського м-ну вночі, щоб записатися). І воно мене вже о 8.15 викреслило, сказавши:

  – Треба було стояти з 6-ї, а не спати цілу ніч.

– У тепленькому ліжечку, – єхидно докинули ті, що 45-ми в списку були.

А те, що я собі нічний сон перебила, щоб прийти до 4-ї, це не рахується, шановний пане БИДЛО??

Саме таким словом він і обізвав одну жіночку з черги, яка була в списку 24-ою і прийшла біля 9-ї, щоб стати на своє місце, бо чому їй раніше було йти? А про перекличку вона, як і я, – не знала.

ЦИРК НА ДРОТІ і клоуни-бегемоти!!!

 

 

А пан БИДЛО відстояв аж 2 (!!) години, жах як втомився  – десь 40 років, дідусь старенький 🙂  і не виспався з 6-ї ранку…

А ще мені сказав:

– Тобі показати, що я мужик???

Відповіла йому:

– Знімай штани, сцикло, і показуй, але знай, що наявність причандал у тебе між ногами – ще не привід називати себе мужчиною, коли ти жінку бидлом обзиваєш…

Отакі от пироги. Запишусь на бойові мистецтва і буду чистити морди таким от БИДЛАМ! Стану Бетменом або Пипцем в підпіллі.

І тримай тоді свою пипиську-причандалку за металевим замком, пане БИДЛО, бо я – СПРАВЕДЛИВІСТЬ і я прийду за тобою!!! 🙂

 

 

З пошаною до всіх адекватних громадян нашого міста –

Іванка Заремба

Нововолинськ

У ТЕМУ:

Ми це зробили! Бійок у черзі більше не буде!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

41 Коментар "Записалась у паспортну чергу о третій годині ночі. Але пан Бидло…"

повідомляти

Анюта
9 місяців 1 день тому

Молодець. Я тебе підтримую!

Гість
9 місяців 1 день тому

А хто це бидло ми вкажемо йому його місце

Валера
9 місяців 1 день тому

Не має чого за кордони їздити

Валера Холерик
9 місяців 1 день тому

А чого тут розкерувався,вiльна держава…

Гість
9 місяців 1 день тому

Ще Вас не спитали,що нам робити.

читачка
9 місяців 1 день тому

Була схожа ситуація коли здавала документи..Приїхав напівмажорчик,записав 4 чоловіка і поїхав відсипатись!Вчинили так само,в 10 ніхто його під двері не впустив…Записатись не хитре діло,ти спробуй постояти в черзі як усі!

АНАТОЛЬ_
9 місяців 1 день тому

Красуня і сміливиця ВИ, Іванко Зарембо! Мужикам-сцикунам, нововолинським, повчитися б у Вас. А особливо, політично кастрованим істоткам – місцевим депутатикам: “задери-догори-руці-і-нозі” під час сесій, на догоду “папіку та його холуям. І донечка Ваша красотулька. Здоров’я Вам! І Вашій маленькій радості. Хай росте здорова і мужня, як мама! А бидляка, як звати?

Андрій
9 місяців 1 день тому

А чому ніхто притензій не придявляє начальнику паспортного. Чому взагалі приймають тільки 30 чоловік. Всі знають відповідь, але гриземося між собою. В такій країні не має майбутнього.

не водіть за носа
9 місяців 1 день тому
Сьгодні Бабійчук в будинку школра знову збирає збори. Кого на цей раз зіштовхуватимуть лобами депутати. Забули ініціатори і питання паспортного столу включити в порядок денний. Десятьом людям задля свого протоколу мозги пудрити будуть. А використати свої повноваження, надані їм громадою, в належних інстанціях та міністерствах вони неспроможні, Як не спроможні змінити виборчу систему тіа інше . А чи потрібні такі депутати, які без толку ляпають язиками, а вплинути та змінити оці неподрбства,які відбуваються у нашому хворому суспільстві не можуть, Краще ці гроші. які витрачає держава на отих дармоїдів надати адресно багатодітним родинам та обкрадених державними мужами малозахищеним верствам населення,
АНАТОЛЬ_
9 місяців 1 день тому

Вам до Бабійчука – як до Львова (120 км.) раком лозиною гусака гнати, аноніме. Назвалися б.

то нехай собі водять Вас за носа
9 місяців 18 годин тому

Перепрошую, Анатолію, мені не відомо було,що ви однодумець Бабійчука. Тепер зрозуміло чому Ви на громадських засадах тягнете без будь-яких повноважень стільки роботи,яку з повноваженнями депутата вирішується елементарно. Чи, може ,депутатам слабо у Верховному суді розібратися з посадами Сторонського, не говорю уже за суд щодо вживання Мироновичем ненормативної лексики.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 10 годин тому

Мене не цікавлять аноніми, які трясуться зі страху. Мені байдуже, про що там, вам відомо. Я не матиму стресу від ваших повчань щодо того, як мені потрібно поводитись, а як ні.

З повагою та шануванням
9 місяців 3 годин тому
Пане Анатолію, та які повчання… Навпаки, я стверджую, що ви без повноважень з усієї сили намагаєтеся хоч якось зарадити місцевому” безпределу”. А ті, хто повноваженнями громади наділений, провокують одних громадян проти інших, дурять людей безправних, ведуть їх перекривати траси. При цьому закривають очі та вуха від істинного “зла”, яке від безкарності та вседозволеності переросло в епідемію і стало загрозою для усього суспільства. Ціную, п.Анатолію, Вашу мудру і талановиту поезію, яка є до болю у серці зворушливою і неповторною. Відчувається, що віршовані рядочки написані щирою і відвертою душею та є затребувані, актуальні сьогоденню. Вибачте за непорозуміння.
АНАТОЛЬ_
9 місяців 2 годин тому

Дякую. І Ви вибачте, якщо образив.

Людмила
9 місяців 1 день тому

Читаючи цю статтю, пригадую як я з двома дітьми стояла в цій черзі в 2015 році. Це таке неподобство. Коли припиниться цей непорядок в державі? Зробити електронну реєстрацію – це ж звичайна процедура в Європі. Записався , прийшов, – вирішив питання, пішов.

Справедливість-адекват
9 місяців 1 день тому
Має бути жива черга як у лікарні з робочої години!!!!!!!!! Не встиг взяти талончик знач завтра йди так само і тут. Поясню чому. Ми прийшли на подачу біопаспорта десь без 15хв. восьма. З такою думкою повезе знач повезе, що вдалося. Ні знач наступний раз. Ми записались і були в другій десятці. (Людина котра 1була теж о третій ночі зайняв) По суті це брєд. Бо я дівчина 18-26років наприклад в три ночі незмогла б сама йти, щоб недай Бог хто перестрів. Хватає придурків. Тому за пів години, або ж за годину це ще адекватно. Робочий час з 8:00знач я знаю що… Читати далі »
гість
9 місяців 19 годин тому

Так в паспортному точно так як і в лікарні все продумано. Тільки в лікарні, щоб надаремно не витрачати час на простоювання в черзі іди до лікаря без талона ,але за гроші. А в паспортному – шукай рішалу.

Іра
9 місяців 1 день тому

А чи не послухати нам другу сторону? Однобоко судити – недобре.
І ще, поливаючи того чоловіка брудом і називаючи бидлом, ви чим краще? Спускаєтесь до його рівня, воно вам треба? Знаєте свій порядковий номер – встали і пішли в кабінет, протягне до вас свої культяпки – зразу в поліцію, хай знає, схопить разок судимість, наступний раз подумає

wpDiscuz