поддо

Підвальну справу розглядатимуть у Луцьку. Мешканці супроти міськради і Климовича

62 1735

Учора в Нововолинському окружному суді визначилися з позовом мешканців будинку №1-а, що на проспекті Перемоги в Нововолинську, до міської ради.

Влада віддає їхній підвал під бізнес депутату Леоніду Климовичу за суто символічну ціну. Люди категорично проти прихапізації.

Справу надалі розглядатимуть у Луцьку – в окружному адміністративному суді. Це обумовлено змінами до законодавства, які набрали чинності 15 грудня. 

Про підсумки судового засідання повідомила РАДАРУ голова ОСББ “Добробут 1-а” Світлана Бузікова.

Отже, представникам позивача – ОСББ “Добробут 1-а” доведеться їздити щоразу за 100 кілометрів, аби обстояти своє право на користування підвальним приміщенням.

Інтереси мешканців захищає адвокат Віктор Порплиця.

Позов подано 1 червня 2017 року. Відтоді справа не просунулася ні на крок через неявку представника міської ради.

Фотозвіт із залу суду:

 

 

Усі фото – Світлана Бузікова

У ТЕМУ:

Люди – Климовичу: “Бери щурів, іди додому!”

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

62 Коментар "Підвальну справу розглядатимуть у Луцьку. Мешканці супроти міськради і Климовича"

повідомляти

ірина
1 місяць 3 днів тому

Немає жодного випадку, коли депутати не використовували своє положення! Ходять навіть по хатки самі за себе агітують! Але ставши депутатами служать лише собі. Особисто стикалася. У вчорашня “аварія- це просто сміх. Принизлива поведінка ‘ слуги народу.” Отака чоловіча стать!

шанувальник
1 місяць 2 днів тому

гоніть на … цього так званого депутата.

гість
1 місяць 2 днів тому
Якщо відповідач не являється, то його штрафують або примусово під конвоєм доставляють. або оскаржують ухвали суду, які затягують розгляд справи у” розумні терміни” . Щодо цього можна звертатися й до Вищої Ради суддів. та генпрокуратури і НАБУ. Це б стимулювало б обєктивніший розгляд справи в апеляції. Якщо захисник та учасники на цьому не наполягають – значить є домовленість з міською радою (відповідачем) про відхилення позову. Апеляція узаконить це грубе порушення щодо приватизації бомбосховища( цивільного укриття ) . Усі будуть задоволені. Серед присутніх є люди, які в досить дружніх стосунках і з владою міста і з Климовичем горшків бити не збираються.… Читати далі »
цирк
1 місяць 2 днів тому

Шкода людей!!!

АНАТОЛЬ_
1 місяць 2 днів тому
О-о. Нововолинський суд, також, відмовився розглядати справу за позовом міськвиконкому (голова – В.Сапожніков) до виконавчої служби про накладення штрафу на нього (виконком) у сумі 5100 грн. за ненадання мені відповіді про дерибан комунального майна і бюджетних грошей за багато років, згідно антикорупційного законодавства. А ще перед тим, суддді Нововолинського міського суду дружно брали самовідвід у тих самих справах. А ще, до того, А. Сторонського – “великого” матюгальника і піарника, першого заступника\секретаря міськради вони там, “відмазали” від відповідальності. У мене давно вже напрошуються нехороші висновки про наш міський, тепер вже окружний суд. Який, схоже, працює під впливом місцевого владного бомонду, а… Читати далі »
гість
1 місяць 2 днів тому

Краще, Анатолію, пошліть ті документи в НАБУ – більше толку буде. А ВАСУ або Верховний суд рішення по тому “колишньому дерибану” уже виніс ? Чи у “безоплатних захисників ” не достатньо компетенції .щоб у ці інстанції звертатися? Адже коштів держава на “безоплатну допомогу” адвокатам виділяє достатньо.

АНАТОЛЬ_
1 місяць 2 днів тому

До НАБУ добратися нелегко. Там свої перепони – ГПУ, пані Корчак, президент, місцеві органи прокуратури, голови судів та всього такого іншого, що не дає змоги підвісити згідно законодавства України та Конституції, за яй***я, місцевих та інших скорумпованих, злодіїв-керівників. Якби ви знали, які у них, імовірно, прибутки від корупції та крадіжок комунального майна і бюджетних коштів! Як вони дурять Вас! Кажете, що все воно не ваше – комунальне майно і громадські гроші? Ну, то, на добраніч! Спіть далі. Але, так можна й не прокинутися.

гість
1 місяць 2 днів тому

В НАБУ перепон ніяких немає. На електронку скинули і в ту ж мить документи уже там, а через пару днів у генпрокуратурі, яка змушена реагувати. А як реагування слабеньке – повторно в НАБУ. Але після цього міська рада вам уже вдячною не буде….

Гастроентеролог
1 місяць 2 днів тому

Відкрию вам таємницю- безоплатна правова допомога фінансується з міського бюджету…вловили думку? Якщо ні, то В.Б.Сапожніков і є той “меценат”, який фінансує безоплатну правову допомогу у місті Нововолинську, хоча й головний офіс у Володимирі.
Ну, то що, кому там безоплатного адвоката, який подасть позов до суду на міську раду?))

АНАТОЛЬ_
1 місяць 1 день тому

Невже? Перший раз почув.

О О О
30 днів 17 годин тому

Отож бо, Анатолію перед тим як наймати адвоката, треба зясувати під чию дудку він ” танцюватиме”. А ви ще й вдячні тим, хто замовив ті “музики”.

АНАТОЛЬ_
30 днів 14 годин тому

Розберуся із цим, теж. Які проблеми? Вони існують, тільки і виключно, у вас, анонімний “О О О”, “шкода людей” і ще якось там. Я скажу вам трохи більше: Ваші шефи і покровителі вже догралися. Їх здадуть незабаром, заради власного виживання і збереження статків та\і вкраденого у територіальної громади майна.

шкода людей !!!
1 місяць 2 днів тому

Безперечно , Анатолій – молодець. А от до його захисника з ” безкоштовної допомоги”,який “здав” підзахисного і ” і не довів до вищих інстанцій у Києві справу,яка є виграшною, – є запитання…

АНАТОЛЬ_
1 місяць 2 днів тому

???

АНАТОЛЬ_
1 місяць 2 днів тому
Бачите, “Шкода людей”, я не юрист а електромеханік, енергетик, газовик, слюсар-сантехнік і спеціаліст із налагоджування котельних КВП і А. Тепер – інвалід праці й пенсіонер. Я й радий був би… Проте, ніхто зі нововолинських юристів та адвокатів не побажали мені допомогти ані словом, ні порадою. Я до багатьох звертався – всі до в*рачки бояться В. Сапожнікова. Через що бюро правової, державної безкоштовної допомоги і порадило мені М. Г. Колєсова з Іванич. До нього – у мене претензій – 0. Він великий і сміливий адвокат. І я дуже йому вдячний. А окрім того всього: Я що, сужуся тільки переслідуючи свої шкурні… Читати далі »
анти чобіт
1 місяць 2 днів тому

навіть адвокат “диявола”? якому вбивць захищати раз плюнути а чобота чомусь боіться,певно дуже страшна людина

шкода людей !!!
1 місяць 2 днів тому

А от цікаво ,Анатолію, якщо Порплиця програє справу в апеляції і на цьому кине людей, які довірили йому свій позов, то позивачі теж будуть вдячні Порплиці за те ,що він не подає касації та не звертається щодо порушень судів у Вищу Раду суддів, Кваліфікаційну Комісію суддів, НАБУ, генпрокуратуру та ін.? А як “ВДЯЧНІ” за це будуть відповідачі (міська рада) я уже й не кажу!

гість
1 місяць 2 днів тому

В Луцькому окружному Сафулько підсуєтиться , то справа зрушиться з місця швидше. Юристи міськради тупенькі . Меру страшно мудрих людей тримати біля себе. В цьому його коньок.

АНАТОЛЬ_
1 місяць 1 день тому

Та не тупенькі, а конкретно – тупі, як пні!

АНАТОЛЬ_
1 місяць 1 день тому

Звичайно. Але виконувати неправедні вказівки на державній роботі, за зарплату від платників податків Нововолинська, захищаючи В.Сапожнікова, дії якого спрямовані проти і на шкоду інтересам громади Нововолинська – це одне. А працювати приватно, за гонорар адвоката, із власної кишені того ж Сапожнікова – зовсім інше.

Фея
1 місяць 1 день тому

І я додам. Юрист повинен у першу чергу дотримуватися закону, який один для всіх, а перед цим законом по ідеї мають бути усі рівні, не те, що у нас – прості громадяни рівні, а чиновники геть ні при ділах, самі по собі наші чиновники!…( Або олігархи теж живкть окремою кастою недоторканих).

гість
1 місяць 1 день тому
Ознайомтеся з будь-яким судовим документом ,підготовленим юридичним відділом – і побачите. А головне,що мерія не читаючи цей “брєд” підписує… А міський суд все це задовідьняє. Апеляція скасовує. А студенти юрфаку розбираючи з викладачами цей судовий колапс на парах складають дотепні анекдоти про нововолинських суддів та чиновників. Такі документи стають хрестоматійним матеріалом “як чинити не треба”. Як бачите, хоч якась користь із цього все-таки є. Шкода ,що мерія усвідомити помилки та належних висновків зробити не здатна, А тому й змінюватися не спроможна.
А Шо Я!!!!
29 днів 18 годин тому

а можна конкретніше?

АНАТОЛЬ_
1 місяць 1 день тому
До “шкода людей”. У нинішній час проходять суди у м. Луцьку, в апеляційних інстанціях. Перед тим ми – адвокат М.Г. Колєсов і я зробили все, щоб В.Сапожніков і міськвиконком надали мені відповідь по комунальному майну і громадських бюджетних коштах, які імовірно, були розкрадені нинішньою місцевою владою у минулі роки. Всі суди, у тім числі й апеляційні, ми виграли. Міський виконавчий комітет (В.Сапожнікова судді у Львові “відмазали”) Обласною виконавчою службою покарань, був оштрафований за невиконання ухвал суду аж тричі : 5100 + 5100 + 10200 = 20400 грн. Виконком оскаржив штрафи у судах. Але. Тепер він позивається не до мене із… Читати далі »
шкода людей
1 місяць 1 день тому

Анатолію, так малася на увазі справа щодо сумісності посад Сторонського, а не ця, про яку ви пишете.

АНАТОЛЬ_
1 місяць 17 годин тому

Щодо суміщеня посад А.Сторонським. Нововолинський суддя М.Ушаков ухвалив постанову, що суміщення посад першого заступника/секретаря міськради (узурпація влади) є законною. У заперечення пунктів ЗУ “Про місцеве самоврядування”, “Про статус місцевих депутатів” та Конституції України. Апеляційний адміністративний суд м. Львова підтвердив її. Касаційний у Києві – теж. Якщо Ви, “Шкода людей” думаєте, що я розчарувавшись і зневірившись, вже покинув цю справу а тими пунктами законів можна підтерти дупу, то глибоко помиляєтесь. Я не буду розкривати своїх наступних дій у цій справі – триматиму інтригу. Дії судді М. Ушакова, я думаю, теж отримають належну оцінку.

дякуйте та не забудьте солі на хвіст У. посипати
1 місяць 14 годин тому
Анатолію, при чому тут Ушаков , якщо “безкоштовна “попросту підсобила Сторонському і не за безоплатно.напвно, раз на порушення законів жодна судова інстанція(, якстверджуєте ви, , ) не зреагувала.А затверджувати це” беззаконня ” ще й у Верховному суді уже не було потреби ? Для міської ради,очевидно, вистачає і виграної касації. А тому Сторонський разом з Ушаковим дуже вдячні вам за це. Можливо,навііть більше, ніж ви Колесову, який успішно продував щодо цього справи справи в усх інстанціях підряд і ,т.ч. узаконюючи через суд сумішення посад. Тепер завдяки вам ,Анатолію, а особливо вашому адвокату і в інших містах України дозволено згідно вашої касації… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
1 місяць 13 годин тому

Ви, вочевидь, є “Шкода людей”. Я ще й раніше це знав. “Сіль на хвіст” М, Ушакову, який у свій час працював у приватній, юридичній луцькій фірмі “Конфідент”, адвокати якої нині пользують В.Сапожнікова, сипатиму не я. Це зроблять інші особи.

АНАТОЛЬ_
1 місяць 13 годин тому

Ви, “дякуйте… із сіллю на хвості” так поспішали, що наробили безліч граматичних помилок у своєму анонімному тексті. У пана М.Ушакова є не тільки ця, одна-єдина провина у його державній, службовій діяльності… Він продовжує плодити беззаконня. Не поспішайте так. Все ще попереду. І розгляд у Верховному суді України – теж.

\"дякуйте\"
30 днів 17 годин тому

Анатолію , описки і навіть поганий почерк не можуть вплинути на зміст викривального тексту, суль якого є правдивою. Ніякі найпрогресивніші реформи, велолюдні майдани не зможуть змінити цю зашкарубло-злодійську систему до тих пір, доки існують фальшиві адвокати, правоохоронці, судді та люди “рішали -продавали” і корумповані “штірліци” при владі. Не будьмо наївними до такої міри ,щоб притягувати до себе брехунів та провокувати їх нагло обманювати нас та ще й “дякувати ” їм за це..

шкода людей
1 місяць 1 день тому

А на рахнок справи про штрафи, то Вам , Анатолію, респект. Виграшні суди є . То саме раз звернутися у НАБУ,нехай генпрокуратура візьме це на контроль. Бо мерія вам буде “”дуже вдячна” за те, що даєте їй час і шанс хоч якось знівелюювати виіграшні рішення судів. Чи ” безкоштовна допомога” не бажає закріпити свій успіх? А ,може й ” злякалася” такої перемоги ?

АНАТОЛЬ_
1 місяць 17 годин тому

Ні, “Шкода людей”. Ані безкоштовна допомога, ані адвокат не бояться. І я не збираюся зупинятися навіть у випадку, якщо В. Сапожніков у судах поколяував чи пощедрував. :))) А дуже схоже на те. Особливо, у Львові і в Луцьку. У такому випадку, за порушення антикорупційного законодавства будуть відповідати судді. І нововолинські у тім числі. Є за що. Так як є – завжди не буде. Справи про розкрадання комунального майна та бюджетних коштів – завжди у приорітеті.

гшкода людей
1 місяць 13 годин тому

Так то воно так Анатолію, а такі поняття ,як “терміни давності” для безстрашної “безкоштовної” не існують. ? Та й врешті львівська апеляція, як розуміється, набрала уже законної сили , а касація,яка цю апеляцію підтвердила також. в силі ..То до чого тут “колядування сапожнікова” ?

АНАТОЛЬ_
1 місяць 10 годин тому

Побачите самі, більше нічого не винюхаєте – а тому й не дізнаєтесь. Всьому свій час. Я знаю хто ви. Як для людини із вищою юридичною освітою, можна було б складати коментарі й більш грамотно.

Валік
1 місяць 2 днів тому

Проспект перемоги (1) це той будинок де раніше був магазин ало. Я правильно поняв? Якшо то підправте.

Олександр
1 місяць 2 днів тому
А чи на останньому фото не депутат міськради, да й на одному з фото видно працівника міської ради. То ствердження, що “Відтоді справа не просунулася ні на крок через неявку представника міської ради.” можна вважати брехнею, чи якимсь не професійно підготовленим матеріалом!? P.S.: згідно Цивільного кодексу України: фізична особа має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію. Але при цьому особа, яка поширює інформацію, зобов’язана переконатися в її достовірності. Закон не вказує механізмів і способів такого «переконання», але встановлений обов’язок передбачає, що у випадку, коли журналіст чи інший творчий працівник медійної сфери вирішив «перескочити» через етап перевірки інформації на… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
1 місяць 2 днів тому

О! Тоталітаризм вже повернувся? Відколи це? Ви, анонімний “Олександре”, назвіться хоча б. А тоді поговоримо і покопирсаємося втрьох (і Наталія Семенівна теж) у Цивільному кодексі, ККУ, Конституції та “ЗУ про місцеве самоврядування”. Та й антикорупційне законодавство погуглимо. Чогось боїтесь?

ясно як білий день
1 місяць 2 днів тому

Міська рада понатикувала в ОСББ своїх депутатів, голів, членів І напівчленів .не для того ,щоб задоволити позов, а для того,щоб узаконити через суд вдерибанене у громади бомбосховище ,Олександре. Що тут не ясно ?

де совість депутата?
1 місяць 2 днів тому

І скільки тому Климовичу треба дармового комунального майна. Та він ради не може дати тому, що на нього уже понавішували… Немає вже кому здавати в оренду та продавати тих прихватизованих “льончикових підвалів” та іншргр дармового комунального майна. І ще гребе й гребе під дашком мера.

Фея
1 місяць 1 день тому

А взагалі ситуація цікава -житловий будинок є, а підвал належить не мешканцям, а сторонній особі.

гість
1 місяць 1 день тому

Так .Фея, справа настільки цікава, що аж кримінал по ній уже не одну каденцію ридає…. з 2007 р.

Фея
1 місяць 1 день тому

Ви хочете сказати “тюрма за кимось плаче”?

Євангелія
30 днів 7 годин тому

У Володимирі депутат та міськрада продали не один підвал у будинку де були приватизовані квартири, сміттєзбірну камеру. Поліція і далі не бачить криміналу. То що тепер до поліції не варто скаржитись, а варто садити за прикриття злочинів разом із депами, гепами та ерами?

wpDiscuz