Підвальну справу розглядатимуть у Луцьку. Мешканці супроти міськради і Климовича

61 1936

Учора в Нововолинському окружному суді визначилися з позовом мешканців будинку №1-а, що на проспекті Перемоги в Нововолинську, до міської ради.

Влада віддає їхній підвал під бізнес депутату Леоніду Климовичу за суто символічну ціну. Люди категорично проти прихапізації.

Справу надалі розглядатимуть у Луцьку – в окружному адміністративному суді. Це обумовлено змінами до законодавства, які набрали чинності 15 грудня. 

Про підсумки судового засідання повідомила РАДАРУ голова ОСББ “Добробут 1-а” Світлана Бузікова.

Отже, представникам позивача – ОСББ “Добробут 1-а” доведеться їздити щоразу за 100 кілометрів, аби обстояти своє право на користування підвальним приміщенням.

Інтереси мешканців захищає адвокат Віктор Порплиця.

Позов подано 1 червня 2017 року. Відтоді справа не просунулася ні на крок через неявку представника міської ради.

Фотозвіт із залу суду:

 

 

Усі фото – Світлана Бузікова

У ТЕМУ:

Люди – Климовичу: “Бери щурів, іди додому!”

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
61 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ірина
3 років тому

Немає жодного випадку, коли депутати не використовували своє положення! Ходять навіть по хатки самі за себе агітують! Але ставши депутатами служать лише собі. Особисто стикалася. У вчорашня “аварія- це просто сміх. Принизлива поведінка ‘ слуги народу.” Отака чоловіча стать!

шанувальник
3 років тому

гоніть на … цього так званого депутата.

гість
3 років тому
Відповісти  шанувальник

Якщо відповідач не являється, то його штрафують або примусово під конвоєм доставляють. або оскаржують ухвали суду, які затягують розгляд справи у” розумні терміни” . Щодо цього можна звертатися й до Вищої Ради суддів. та генпрокуратури і НАБУ. Це б стимулювало б обєктивніший розгляд справи в апеляції. Якщо захисник та учасники на цьому не наполягають – значить є домовленість з міською радою (відповідачем) про відхилення позову. Апеляція узаконить це грубе порушення щодо приватизації бомбосховища( цивільного укриття ) . Усі будуть задоволені. Серед присутніх є люди, які в досить дружніх стосунках і з владою міста і з Климовичем горшків бити не збираються. Тобто через суд дружно узаконюють в черговий раз вдерибанене у громади майно.

цирк
3 років тому

Шкода людей!!!

АНАТОЛЬ_
3 років тому

О-о. Нововолинський суд, також, відмовився розглядати справу за позовом міськвиконкому (голова – В.Сапожніков) до виконавчої служби про накладення штрафу на нього (виконком) у сумі 5100 грн. за ненадання мені відповіді про дерибан комунального майна і бюджетних грошей за багато років, згідно антикорупційного законодавства. А ще перед тим, суддді Нововолинського міського суду дружно брали самовідвід у тих самих справах. А ще, до того, А. Сторонського – “великого” матюгальника і піарника, першого заступника\секретаря міськради вони там, “відмазали” від відповідальності. У мене давно вже напрошуються нехороші висновки про наш міський, тепер вже окружний суд. Який, схоже, працює під впливом місцевого владного бомонду, а не законодавчого і конституційного поля держави. Я ще трохи почекаю, а потім опублікую деякі документи.

гість
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Краще, Анатолію, пошліть ті документи в НАБУ – більше толку буде. А ВАСУ або Верховний суд рішення по тому “колишньому дерибану” уже виніс ? Чи у “безоплатних захисників ” не достатньо компетенції .щоб у ці інстанції звертатися? Адже коштів держава на “безоплатну допомогу” адвокатам виділяє достатньо.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  гість

До НАБУ добратися нелегко. Там свої перепони – ГПУ, пані Корчак, президент, місцеві органи прокуратури, голови судів та всього такого іншого, що не дає змоги підвісити згідно законодавства України та Конституції, за яй***я, місцевих та інших скорумпованих, злодіїв-керівників. Якби ви знали, які у них, імовірно, прибутки від корупції та крадіжок комунального майна і бюджетних коштів! Як вони дурять Вас! Кажете, що все воно не ваше – комунальне майно і громадські гроші? Ну, то, на добраніч! Спіть далі. Але, так можна й не прокинутися.

гість
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

В НАБУ перепон ніяких немає. На електронку скинули і в ту ж мить документи уже там, а через пару днів у генпрокуратурі, яка змушена реагувати. А як реагування слабеньке – повторно в НАБУ. Але після цього міська рада вам уже вдячною не буде….

Гастроентеролог
3 років тому
Відповісти  гість

Відкрию вам таємницю- безоплатна правова допомога фінансується з міського бюджету…вловили думку? Якщо ні, то В.Б.Сапожніков і є той “меценат”, який фінансує безоплатну правову допомогу у місті Нововолинську, хоча й головний офіс у Володимирі.
Ну, то що, кому там безоплатного адвоката, який подасть позов до суду на міську раду?))

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Невже? Перший раз почув.

О О О
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Отож бо, Анатолію перед тим як наймати адвоката, треба зясувати під чию дудку він ” танцюватиме”. А ви ще й вдячні тим, хто замовив ті “музики”.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  О О О

Розберуся із цим, теж. Які проблеми? Вони існують, тільки і виключно, у вас, анонімний “О О О”, “шкода людей” і ще якось там. Я скажу вам трохи більше: Ваші шефи і покровителі вже догралися. Їх здадуть незабаром, заради власного виживання і збереження статків та\і вкраденого у територіальної громади майна.

шкода людей !!!
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Безперечно , Анатолій – молодець. А от до його захисника з ” безкоштовної допомоги”,який “здав” підзахисного і ” і не довів до вищих інстанцій у Києві справу,яка є виграшною, – є запитання…

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  шкода людей !!!

???

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  шкода людей !!!

Бачите, “Шкода людей”, я не юрист а електромеханік, енергетик, газовик, слюсар-сантехнік і спеціаліст із налагоджування котельних КВП і А. Тепер – інвалід праці й пенсіонер. Я й радий був би… Проте, ніхто зі нововолинських юристів та адвокатів не побажали мені допомогти ані словом, ні порадою. Я до багатьох звертався – всі до в*рачки бояться В. Сапожнікова. Через що бюро правової, державної безкоштовної допомоги і порадило мені М. Г. Колєсова з Іванич.
До нього – у мене претензій – 0. Він великий і сміливий адвокат. І я дуже йому вдячний.
А окрім того всього: Я що, сужуся тільки переслідуючи свої шкурні та інші інтереси, як більшість мешканців шахтарського міста? То ж знайте: Я нічого із того не маю! Окрім стресів, матеріальних витрат та головної болі, у свої, майже 70 літ. Я ось, вже більше, аніж ТРИ РОКИ відстоюю інтереси членів Нововолинської територіальної громаду, її конституційні права та свободи – хоча вони мене про те й не просили. Як і Н.Камишникова, як і В. Мигас… Хоча б хтось із Вас допоміг мені, порадою чи добрим словом?.. Не анонімно, а явно? Дякую і за те.

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

навіть адвокат “диявола”? якому вбивць захищати раз плюнути а чобота чомусь боіться,певно дуже страшна людина

шкода людей !!!
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

А от цікаво ,Анатолію, якщо Порплиця програє справу в апеляції і на цьому кине людей, які довірили йому свій позов, то позивачі теж будуть вдячні Порплиці за те ,що він не подає касації та не звертається щодо порушень судів у Вищу Раду суддів, Кваліфікаційну Комісію суддів, НАБУ, генпрокуратуру та ін.? А як “ВДЯЧНІ” за це будуть відповідачі (міська рада) я уже й не кажу!

editor
3 років тому
Відповісти  шкода людей !!!

ще не відбувся розгляд справи у першій інстанції. Фактично навіть не почався.

гість
3 років тому
Відповісти  editor

В Луцькому окружному Сафулько підсуєтиться , то справа зрушиться з місця швидше. Юристи міськради тупенькі . Меру страшно мудрих людей тримати біля себе. В цьому його коньок.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  гість

Та не тупенькі, а конкретно – тупі, як пні!

editor
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

перше китайське. Юристи як юристи. У них робота така там – указівки виконувати. Давайте коректніше.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  editor

Звичайно. Але виконувати неправедні вказівки на державній роботі, за зарплату від платників податків Нововолинська, захищаючи В.Сапожнікова, дії якого спрямовані проти і на шкоду інтересам громади Нововолинська – це одне. А працювати приватно, за гонорар адвоката, із власної кишені того ж Сапожнікова – зовсім інше.

Фея
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

І я додам. Юрист повинен у першу чергу дотримуватися закону, який один для всіх, а перед цим законом по ідеї мають бути усі рівні, не те, що у нас – прості громадяни рівні, а чиновники геть ні при ділах, самі по собі наші чиновники!…( Або олігархи теж живкть окремою кастою недоторканих).

гість
3 років тому
Відповісти  editor

Ознайомтеся з будь-яким судовим документом ,підготовленим юридичним відділом – і побачите. А головне,що мерія не читаючи цей “брєд” підписує… А міський суд все це задовідьняє. Апеляція скасовує. А студенти юрфаку розбираючи з викладачами цей судовий колапс на парах складають дотепні анекдоти про нововолинських суддів та чиновників. Такі документи стають хрестоматійним матеріалом “як чинити не треба”. Як бачите, хоч якась користь із цього все-таки є. Шкода ,що мерія усвідомити помилки та належних висновків зробити не здатна, А тому й змінюватися не спроможна.

А Шо Я!!!!
3 років тому
Відповісти  гість

а можна конкретніше?

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  шкода людей !!!

До “шкода людей”. У нинішній час проходять суди у м. Луцьку, в апеляційних інстанціях. Перед тим ми – адвокат М.Г. Колєсов і я зробили все, щоб В.Сапожніков і міськвиконком надали мені відповідь по комунальному майну і громадських бюджетних коштах, які імовірно, були розкрадені нинішньою місцевою владою у минулі роки. Всі суди, у тім числі й апеляційні, ми виграли. Міський виконавчий комітет (В.Сапожнікова судді у Львові “відмазали”) Обласною виконавчою службою покарань, був оштрафований за невиконання ухвал суду аж тричі : 5100 + 5100 + 10200 = 20400 грн. Виконком оскаржив штрафи у судах. Але.
Тепер він позивається не до мене із М. Колєсовим, бо де сяде – там і злізе, а до обласної Виконавчої служби, яка його оштрафувала.
Скажіть, як ми можемо вплинути на суд, коли не є учасниками судового процесу? Навіть свідками. Знаєте, дуже легко анонімно звинувачувати М.Колєсова чи мене у чомусь, сидячи у щурячій нірці біля компа. Проте, як нелегко відкрито і публічно, під своїм справжнім прізвищем а не під псячою кличкою, проводити правові та судові процедури по викриттю імовірних, задавнених злодіїв та корупціонерів, які пограбували місто до нитки і давно вже повинні сидіти за гратами.
Ви особисто, “шкода людей”, хоча б щось зробили для цього??

шкода людей
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Анатолію, так малася на увазі справа щодо сумісності посад Сторонського, а не ця, про яку ви пишете.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  шкода людей

Щодо суміщеня посад А.Сторонським. Нововолинський суддя М.Ушаков ухвалив постанову, що суміщення посад першого заступника/секретаря міськради (узурпація влади) є законною. У заперечення пунктів ЗУ “Про місцеве самоврядування”, “Про статус місцевих депутатів” та Конституції України. Апеляційний адміністративний суд м. Львова підтвердив її. Касаційний у Києві – теж. Якщо Ви, “Шкода людей” думаєте, що я розчарувавшись і зневірившись, вже покинув цю справу а тими пунктами законів можна підтерти дупу, то глибоко помиляєтесь. Я не буду розкривати своїх наступних дій у цій справі – триматиму інтригу. Дії судді М. Ушакова, я думаю, теж отримають належну оцінку.

дякуйте та не забудьте солі на хвіст У. посипати
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Анатолію, при чому тут Ушаков , якщо “безкоштовна “попросту підсобила Сторонському і не за безоплатно.напвно, раз на порушення законів жодна судова інстанція(, якстверджуєте ви, , ) не зреагувала.А затверджувати це” беззаконня ” ще й у Верховному суді уже не було потреби ? Для міської ради,очевидно, вистачає і виграної касації. А тому Сторонський разом з Ушаковим дуже вдячні вам за це. Можливо,навііть більше, ніж ви Колесову, який успішно продував щодо цього справи справи в усх інстанціях підряд і ,т.ч. узаконюючи через суд сумішення посад. Тепер завдяки вам ,Анатолію, а особливо вашому адвокату і в інших містах України дозволено згідно вашої касації суміщати посади заступникам мерів ,але відтепер уже на законних підставах.

АНАТОЛЬ_
3 років тому

Ви, вочевидь, є “Шкода людей”. Я ще й раніше це знав. “Сіль на хвіст” М, Ушакову, який у свій час працював у приватній, юридичній луцькій фірмі “Конфідент”, адвокати якої нині пользують В.Сапожнікова, сипатиму не я. Це зроблять інші особи.

АНАТОЛЬ_
3 років тому

Ви, “дякуйте… із сіллю на хвості” так поспішали, що наробили безліч граматичних помилок у своєму анонімному тексті. У пана М.Ушакова є не тільки ця, одна-єдина провина у його державній, службовій діяльності… Він продовжує плодити беззаконня. Не поспішайте так. Все ще попереду. І розгляд у Верховному суді України – теж.

\"дякуйте\"
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Анатолію , описки і навіть поганий почерк не можуть вплинути на зміст викривального тексту, суль якого є правдивою. Ніякі найпрогресивніші реформи, велолюдні майдани не зможуть змінити цю зашкарубло-злодійську систему до тих пір, доки існують фальшиві адвокати, правоохоронці, судді та люди “рішали -продавали” і корумповані “штірліци” при владі. Не будьмо наївними до такої міри ,щоб притягувати до себе брехунів та провокувати їх нагло обманювати нас та ще й “дякувати ” їм за це..

шкода людей
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

А на рахнок справи про штрафи, то Вам , Анатолію, респект. Виграшні суди є . То саме раз звернутися у НАБУ,нехай генпрокуратура візьме це на контроль. Бо мерія вам буде “”дуже вдячна” за те, що даєте їй час і шанс хоч якось знівелюювати виіграшні рішення судів. Чи ” безкоштовна допомога” не бажає закріпити свій успіх? А ,може й ” злякалася” такої перемоги ?

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  шкода людей

Ні, “Шкода людей”. Ані безкоштовна допомога, ані адвокат не бояться. І я не збираюся зупинятися навіть у випадку, якщо В. Сапожніков у судах поколяував чи пощедрував. :))) А дуже схоже на те. Особливо, у Львові і в Луцьку. У такому випадку, за порушення антикорупційного законодавства будуть відповідати судді. І нововолинські у тім числі. Є за що. Так як є – завжди не буде. Справи про розкрадання комунального майна та бюджетних коштів – завжди у приорітеті.

гшкода людей
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Так то воно так Анатолію, а такі поняття ,як “терміни давності” для безстрашної “безкоштовної” не існують. ? Та й врешті львівська апеляція, як розуміється, набрала уже законної сили , а касація,яка цю апеляцію підтвердила також. в силі ..То до чого тут “колядування сапожнікова” ?

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  гшкода людей

Побачите самі, більше нічого не винюхаєте – а тому й не дізнаєтесь. Всьому свій час. Я знаю хто ви. Як для людини із вищою юридичною освітою, можна було б складати коментарі й більш грамотно.

Олександр
3 років тому

А чи на останньому фото не депутат міськради, да й на одному з фото видно працівника міської ради. То ствердження, що “Відтоді справа не просунулася ні на крок через неявку представника міської ради.” можна вважати брехнею, чи якимсь не професійно підготовленим матеріалом!?
P.S.: згідно Цивільного кодексу України: фізична особа має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію. Але при цьому особа, яка поширює інформацію, зобов’язана переконатися в її достовірності. Закон не вказує механізмів і способів такого «переконання», але встановлений обов’язок передбачає, що у випадку, коли журналіст чи інший творчий працівник медійної сфери вирішив «перескочити» через етап перевірки інформації на предмет її достовірності, то при наявності для того підстав він може впритул підійти до «стіни юридичної відповідальності». Тому я вважаю, що за свої репортажі і недоопрацювання Вам теж треба відповідати! Але це тільки моя думка))))

editor
3 років тому
Відповісти  Олександр

Відтоді справа не просунулась ані на крок

– це з 1 червня. Тобто вже майже 8 місяців!
РАДАР стежив за цим процесом. В.Порплиця і голова ОСББ неодноразово повідомляли нам про неявку представників міськради (зокрема, начальника юридичного відділу Антонюк), про перенесення засідань із з цієї причини. Таких випадків було КІЛЬКА. А з 15 грудня міський суд уже не повноважний розглядати цю справу.
На нижньому фото й заставці – депутат Віктор Ромашевський, член ОСББ “Добробут 1-а”. Представляти міськраду в цьому судовому процесі він аж ніяк не може. Хоча б тому, що голосував ПРОТИ рішення міськради, яке оскаржує ОСББ!

editor
3 років тому
Відповісти  Олександр

Додам, “Олександре”. Читайте те, що тут написано, а не що вам кортить прочитати. РАДАР за свої слова відповідає, а ви?
Вас можна вважати упередженим дилетантом? чи просто заангажованим брехуном?

гість
3 років тому
Відповісти  editor

Шановний Олександре, “депутат” просто присутній у судовій залі “і “депутат,який уповноважений представляти у суді міськраду”, – зовсім різні речі.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Олександр

О! Тоталітаризм вже повернувся? Відколи це? Ви, анонімний “Олександре”, назвіться хоча б. А тоді поговоримо і покопирсаємося втрьох (і Наталія Семенівна теж) у Цивільному кодексі, ККУ, Конституції та “ЗУ про місцеве самоврядування”. Та й антикорупційне законодавство погуглимо. Чогось боїтесь?

ясно як білий день
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Міська рада понатикувала в ОСББ своїх депутатів, голів, членів І напівчленів .не для того ,щоб задоволити позов, а для того,щоб узаконити через суд вдерибанене у громади бомбосховище ,Олександре. Що тут не ясно ?

editor
3 років тому

це дуже помилкове твердження. Віктор Ромашевський послідовно й гідно обстоює інтереси мешканців цього будинку. Навіть попри те, що цим сильно псує собі взаємини з головою депутатської комісії – прихапізатором підвалу Климовичем.

Мешканка
3 років тому
Відповісти  editor

Ви мене вбили! Я сама є головою ОСББ. Як передати людям на баланс будинок без підвалу? Якщо це є власністю міської ради, то нехай і покрівля буде її. Нехай її ремонтує. Нехай всі труби вода, опалення, газ. Нехай це буде також її власністю. Нехай міняє на нові!

гість
3 років тому
Відповісти  Мешканка

Так для того й організували в будинку з бомбосховищем ОСББ, щоб міськраду від криміналу прикрити.

гість
3 років тому
Відповісти  editor

А Ромашевський і не збирається з Климовичем псувати стосунки… Скільки заяв він на климовича написав у прокуратуру ?, генпрокуратуру? Ск заяв щодо незаконних дій Климовича від нього як депутата та члена ОСББ
є в суді ? Скільки прихватизованого Климовичем майна перевірено щодо законності виділення та обгрунтованності прийнятя рішень міськради ? Де оприлюднював це? Де є рішення по зверненнях Ромашевського??? Створювати ” вигляд обстоювача мешканців” на публіку – і вчняти конкретні дії стосовно незаконних дій міськрадиу правовому полі з притягненням винних до відповідальності – це не одне і теж.

editor
3 років тому
Відповісти  гість

у вас до Віктора щось особисте?.. 🙂

гість
3 років тому
Відповісти  editor

едітор ,не смішіть людей . Ромашевський “обстоював інтереси мешканців “на вул. Нововолинська. аж поки не відхопив приміщення в будинку,яке зараз орендує в нього Гузь. Тепер Ромашевський оселився в будинку з бомбосховищем. А в 2007 р. в томуж будинку знімав квартиру Климович і теж “обстоював мешканців”, аж поки не вдерибанив бомбосховище. Два САПОГА пара. Будьте переконані взаємини у них не зіпсуються – доки одну упряжку тягнуть.

editor
3 років тому
Відповісти  гість

я ж кажу, у вас особисте. 🙂

очевидець
3 років тому
Відповісти  editor

А в чому ,едітор, полягає ” послідовність та гідне обстоювання мешканців ” Ромашевським ? СКІЛЬКИ він написав звернення в генпрокуратуру ,НАБУ, чи, може , виграв декілька судів .є ріщення ? То опридюдніть. Немає жодного ? Ото ж бо ! Крім “Радара” гідно обстоювати інтереси мешканців у місті немає кому. Підтвердженням цьому є томи КРИТИЧНИХ, ДІЄВИХ, ТАЛАНОВИТИХ статей надрукованих і опридюднених у ЗМІ .

editor
3 років тому
Відповісти  очевидець

За добрі слова дякую, але ось хоча б ця стаття, її не було б без участі депутата Ромашевського: http://radar.in.ua/pidvaliada-skelety-u-vykonkomi/
Або ця, тут прямим текстом: http://radar.in.ua/tsynizm-ne-maye-mezh-romashevskyj-pro-brehnyu-klymovycha/
І так далі.
А ви скільки звернень і куди написали? Поділіться досвідом. Відчуваю, він є.

очевидець
3 років тому
Відповісти  editor

Едітор, наведені вами ваші статті дійсно чудові. В ЦЬОМУ Є ЛИШЕ ВАША ЗАСЛУГА . Присутні там депутати міского та обласного рівнів навіть пальцем за стільки часу не ооворухнули, щоб обєднати свої депутатські повноважкення для більш широкого всеукраїнського оприлюднення щодо цього меро-климовицького свавілля у місті та організувати правові розслідування на правоохоронних органів усіх рівнів. Ці депутати з зацепенілим ротом стоять на мітингах, коли громада одностайно сандує на весь голос” ганьба меру”. , ХОЧА НА МІТИНГ вони прибули, щоб ” підтримати громаду”. Отак вони “обстоюють” і мешканців будинку з бомбосховищем. Люди усе бачать і не настільки нововолинці дурні, як дехто з них про це думає.

Мешканка
3 років тому
Відповісти  editor

Я Вам так скажу. Нехай люди беруть той підвал, роблять собі комори і т.д. Зрізають замок. А тоді-нехай міська рада доказує через суд, що то її власність. Навіщо ходити по судах? ОСББ є? Акт передачі є? Значить-власність мешканців.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Мешканка

І я за те. Нехай Л.Климович і міськрада судяться. Пролетять, як фанера – 100%. Та іще й інші підвали втратять. Бо буде альтернатива.

О-О-О
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Ні , міська рада нехай офіційно поверне людям підвали, а Климович нехай тоді Осудиться .

де совість депутата?
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

І скільки тому Климовичу треба дармового комунального майна. Та він ради не може дати тому, що на нього уже понавішували… Немає вже кому здавати в оренду та продавати тих прихватизованих “льончикових підвалів” та іншргр дармового комунального майна. І ще гребе й гребе під дашком мера.

Фея
3 років тому

А взагалі ситуація цікава -житловий будинок є, а підвал належить не мешканцям, а сторонній особі.

гість
3 років тому
Відповісти  Фея

Так .Фея, справа настільки цікава, що аж кримінал по ній уже не одну каденцію ридає…. з 2007 р.

Фея
3 років тому
Відповісти  гість

Ви хочете сказати “тюрма за кимось плаче”?

Євангелія
3 років тому

У Володимирі депутат та міськрада продали не один підвал у будинку де були приватизовані квартири, сміттєзбірну камеру. Поліція і далі не бачить криміналу. То що тепер до поліції не варто скаржитись, а варто садити за прикриття злочинів разом із депами, гепами та ерами?