Є в Нововолинську такий, прости Господи, персонаж. Історик за фахом, сталініст за переконаннями, шахтарський пенсіонер із досвідом, як сам стверджує, роботи на КДБ.

Чи стукачем був, чи служив колись у війську по цій лінії, чи те і те.

Ще 7 років тому аж ціла фракція Нововолинської міськради зверталася в управління СБУ з проханням притягти цього персонажа до відповідальності за антиукранські висловлювання, пропаганду країни-агресора. Спецслужба робила лінгвістичну експертизу, надувала щоки… а зрештою лише погрозила тому персонажу пальчиком.

Та воно й не дивно, бо він туди, казали очевидці, заходить як до себе додому. Може, послуги надає – сексотить на два фронти. І вашим, і нашим.

Не здивуюсь, якщо подасться у коригувальники обстрілів – допомагати окупантам.

Ще у червні 2014 року користувачі соцмереж писали, що ця особа у своїх постах активно підтримує терористичні організації “ДНР”, “ЛНР” та “Новоросію”, а також називає законно обрану владу у Києві “хунтою” та “фашистами”.

Взагалі-то спектр послуг у нього чималий. От, кажуть, рішайлом підпрацьовує – сприяє в оформленні чи збільшенні регресних виплат. Відверто каже потенційним клієнтам, що має в Іваничівській лікарні свою впливову людину, яка все зробить і порішає.

За послугу персонаж ломить 3000 доларів. Плюс-мінус.

Поліція, СБУ, численні антикорупційні органи давно могли б перевірити й закрити цю схему, її організаторів і посередників. Але ні.  Вони його не чіпають. Бо свій?

Ну, що в нас СБУ нашпигована агентами ФСБ, публічно визнали цими днями у керівництві держави. А поки там вишуковують “кротів”, які здають окупантам державні таємниці і секретну інформацію, нововолинський персонаж спокійнісінько каже у вічі працівникові спецслужби:

 – Я тут ходив у таку-то установу, мусив довго чекати, бо атошників приймають поза чергою. А їх же розвелося до холери! Отак зібрав би їх усіх докупи, узяв би гранату й кинув…

Отетерілий від такого зізнання правоохоронець лише кліпає очима. Хоча міг би і по пиці дати, і кримінальне провадження розпочати. Ну, принаймні, пальчиком погрозити…

Отак і ходить персонаж Нововолинськом. Ще й мені погрожує за публікації про оборудки з гірничою породою. Там він теж щось “рішає” на очах у правоохоронців.

А тепер перечитайте заголовок.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: