Битва за кластерність: чому Сапожніков і Сторонський не лобіюють Нововолинську лікарню?

3 1717

Нововолинська центральна міська лікарня сьогодні на слуху. Заклад претендує на статус «кластерної лікарні». І цілком його заслуговує. Це підтверджують і пацієнти, і дослідження. Але за цей статус бореться і ТМО Володимира, в якого лобісти куди сильніші. Кажуть, дійшли ледь не до Офісу Президента.


Про Нововолинську ЦМЛ публічно висловився депутат райради Андрій Нагорний. Але Володимирське лобі на сесії виявилося сильнішим і звернення Нагорного відхилили. Постійно виступає в інтересах Нововолинська також Юрій Сиротюк, бізнесмен і депутат обласної ради.


Нещодавно в Нововолинській лікарні побував замміністра охорони здоров’я, заступниця губернатора та керівник облздороввідділу. Приїжджали на запрошення мера.

В цей же час палець об палець не стукнули двоє нововолинців, які засідали при високих посадах у Володимирській військово-цивільній адміністрації. Йдеться про екс-мера Нововолинська Віктора Сапожнікова та його зама Андрія Сторонського. Останній, між іншим, курував саме медичну галузь міста багато років. Вони керують районом і мають непогані важелі впливу. Але тему кластерної лікарні зачіпати не спішать. Не просто не говорять публічно. В кулуарах припускають, що ні Сапожніков, ні Сторонський за весь час не направили жодного звернення чи документа з лобіюванням інтересів Нововолинської лікарні.


А мотиви їхні зрозумілі. Цілком можливо, що вони хочуть, аби Нововолинськ не отримав кластерної лікарні?! І на критиці діючої влади стартувати на наступних виборах. Дуже вже схоже на цинізм і виключно власні меркантильні інтереси. Звісно, відстоювати інтереси простих людей (пацієнтів, медиків) – це вам не наживатися на будівництві відділень. Для тих, хто забув. Андрій Сторонський у 2020 році був призначений головним лікарем Нововолинської лікарні. Пропрацював недовго. Але встиг засвітитися в кримінальному провадженні за привласнення коштів під час будівництва приймального відділення.

А тим часом ситуація навколо лікарень Нововолинська і Володимира напружується. Об’єктивно і справедливо присвоїти статус кластерної Нововолинській. Навіть чимало мешканців Володимира такої думки, бо самі ж приїздять в Нововолинськ лікуватися. Що переможе: здоровий глузд чи політичні амбіції – побачимо.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

5 1 голос
Рейтинг статті
3 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Справедливість
12 днів тому

Коли вже той таракан
вусатий перестане пхати палки в колеса?

Анатоль_ БІДЗЮРА
12 днів тому

Відповідно до частини першої статті 18 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» встановлено обмеження у вигляді граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування, який становить 65 років. граничного віку.
В.Сапожнікову нині 68 років. Закон дозволяє перебування на посаді в ОМС до 70, як виняток. Йому нічого не світить, хоча б тому, що на момент виборів настане максимально граничний вік. Хіба, що Б.Карпусь добровільно, раніше терміну, піде у відставку. Але й тоді, закон передбачає призначення тво міським головою, секретаря міськради. Перебування у цьому статусі може тривати аж до наступних місцевих виборів. А ще ж ще є і вони – вибори. А там, невідомо, кому козирний туз випаде. Навряд чи нововолинці захочуть мати “вічного і безгрішного вчергове.

122274712_354277985784661_3354400856321059074_n.jpg
Макар
12 днів тому

Передаю привіт Андрію Мироновичу зі словами великої подяки за інсулін на початку 2021 року, про який він ЗАБУВ подати заявку.
Далі “працює” на громаду!