маршри

Що скаже прокурор про незаконне рішення Нововолинської міськради?

55 1631

Уже кілька разів у маршрутці бачила, як водій не хоче везти безоплатно малих пасажирів із посвідченнями дітей із багатодітних родин.

Уже кілька разів втручалась у такі ситуації і пояснювала водіям, що рішення Нововолинської міськради є незаконним, а занадто ревні виконавці: водії та перевізники – можуть мати проблеми з прокуратурою.

Але в ручному режимі нашим маршрутникам совість не вставиш.

Багатодітні батьки дружно обурюються під дописом Володимира Павлюка про жлобське рішення місцевих депутатів… але самі до прокурора не йдуть.

Намірялися піти до мера, але він звично скаже: “Це ж не я, це депутати міськради так вирішили, я їхнього рішення не скасую, а субвенцій держава виділяє замало”.

Далі говоритиме про хліб у магазині, який багатодітним ніхто не дасть безоплатно, і посилатиметься на право місцевого самоврядування самостійно визначати обсяг пільгових перевезень і видатки на них.

Тому раджу не гаяти час на колективні походи до міського голови Сапожнікова В.Б.

Значно продуктивніше буде письмово потурбувати Книш В.В. – керівника Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури. А також прокурора Волинської області Киричука М.Ю.

Своє звернення до них я вже підготувала. Посилаюсь там насамперед на Закон України “Про охорону дитинства”, ст.13, де чорним по білому:

Дітям з багатодітних сімей надаються такі пільги:

1) безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;

2) щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров’я із залученням необхідних спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування;

3) першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;

4) безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання за наявності посвідчення встановленого зразка, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – також електронного квитка, який видається на безоплатній основі;

5) безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”.

Посвідчення у міських маршрутках діти показують. Водій крутить носом і каже: “Платіть як всі школярі – 1,5 грн. Так вирішила міськрада”.

Реакцію прокуратури на крутійство Нововолинської міської ради з пільгами для дітей із багатодітних родин РАДАР відстежить, відповідь опублікує.

Фото – 4 влада

Але було б добре, аби Володимир Павлюк як автор першого обурливого допису, місцеві активісти і представники багатодітних родин уже найближчого понеділка відвідали дядька прокурора. У Нововолинському відділі. Вулиця Маяковського, 19, тел. 4-51-10.

У свою чергу, Володимир Павлюк чекає на відповідь від нардепа І.Гузя, якому надіслав отакий запит:

Рішенням від 12.10.17 р.№19/18 депутати Нововолинська затвердили перелік пільгових перевезень громадян по місту, в тому числі: «Діти з багатодітних сімей, як діти шкільного віку (за рішенням виконавчого комітету)».

Тепер плата за проїзд становить 1,5грн. а в вихідні і на канікулах – 3 грн., хоча в Законі України і в посвідченні дитини з багатодітної родини чітко прописано про безоплатний проїзд по місту всіма видами транспорту, а також внутрірайонних та міжобласних сполучень незалежно від відстані та місця проживання. Фінансування  на пільгові перевезення виділяється  з бюджету України.

  1. Чи були закладені кошти (і чи в повному обсязі) в бюджет України 2017 року на пільгові перевезення дітей з багатодітних сімей по місту та по території України? Якщо не були закладені, то чому?
  2. Якщо кошти були в бюджеті, то чи були вони перераховані на місця для відшкодування перевізникам?
  3. Чи передбачені кошти (і в якому  обсязі) в бюджеті України 2018 року на пільгові перевезення дітей з багатодітних сімей по місту та по території України? Якщо ні, то чому?

 

06.11.2017 р.                                                                                     Павлюк Володимир Всеволодович

 

Одне слово, гуртуйтесь, бо ви того варті!

І прокотіть із вітерцем мера та депутатів напханою маршруткою по дорозі, заштопаній меровим другом Коптюком…

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

У дітей із багатодітних родин депутати міськради забрали пільгу на проїзд. Ганьба!

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

55 Коментар "Що скаже прокурор про незаконне рішення Нововолинської міськради?"

повідомляти

Володимир Павлюк
10 місяців 15 днів тому

Нема питань – піду й до прокурора, хто бажає приєднатися – дзвоніть 096 349 44 25

АНАТОЛЬ_
10 місяців 14 днів тому

Коли? І ще одне. Добре було б поїхати у Володимир до Віталії Книш. Як показує мій досвід, звертатися до нововолинських прокурорів – собі дорожче.

Оксана
10 місяців 15 днів тому

Камишникова молодець! А наші місцеві депутати що хочуть, те і витворяють. Їм закон України неписаний, вони самі закони вигадують, затверджують, самі собі пани. Ніби Нововолинськ – це не Україна, а окрема держава, де керує своя мафія.

editor
10 місяців 15 днів тому

Володимир Павлюк – молодець, він порушив цю тему першим і довбе вже нардепа Гузя.

Степан сантехнік жеку
10 місяців 13 днів тому

Нехай нардеп Гуз . Та депутат Бабійчук в державу звернуться а не до прокурора.

АНАТОЛЬ_
10 місяців 14 днів тому

Насправді так воно і є, “Оксано”. Додам тільки: найсильніша і найстрашніша мафія Волині – саме у Нововолинську.

читач
10 місяців 15 днів тому

Та в маршрутці тих дітей удвічі більше ніж звичайних пасажирів…А потім перевізники бунтують,що не вигідно возити людей за 3 грн…Як висновок багатодітні сім’ї їздять за мій рахунок і рахунок тих ,хто пільг не має!

editor
10 місяців 15 днів тому

та майте совість, за ваш і мій рахунок вони не їздять. А забрати в них пільги могли тільки жирні міські с/коти.

Володимир
10 місяців 14 днів тому

То нехай і відмінять ,чи призупинять закон про пільгові перевезення якщо нема грошей у держави . Для чого приймати закони і їх не виконувати? Як же треба нелюбити свій народ щоб таке робити .

Тролик
10 місяців 14 днів тому

Давйте тоді по закону жити-стоячих пасажирів у маршрутці не повинно бути!
А що маємо реально?

Віка
10 місяців 14 днів тому

Що задурницю Ви пишите,якщо у маршрутці іде одне дитя то добре,а буває,що маршрутка іде в холосту,тоді хто оплачує,невже Ви читач?
Діти-святе,якщо ми іх незахістимо міськрада “з’ість”,
Закон має найвищу юридичну силу,а от рішення …
Я за дітей і за іхні права.

світлана
10 місяців 14 днів тому

Знаєте багато зараз мови про те, що діти з багатодітних сімей не можуть по місту їздити безкоштовно… Але скажіть батьки народжують дітей насамперед для себе і не повинні розраховувати на когось . Скажіть чому діти яких в сім ї двоє мають платити, а де троє і більше – безкоштовно…. Це не правильно… Усі повинні мати однакові права….

editor
10 місяців 14 днів тому

Щойно вийшла з маршрутки. Малолюдно, і коли я заходила – жодного пільговика, в салоні було лише двоє молодих людей. Однак на наступній зупинці водій пенсіонерці у безоплатному проїзді відмовив. Чому?
Водій (він же перевізник) Іван Іванович Чабан пояснює: “Беремо тепер тільки двох пенсіонерів НА КРУГ”. Донедавна було 2 пільговики на салон. Ті вийшли – інші зайшли, на КРУГ їх могло бути з десяток.
Питаю у перевізника, як і хто може проконтролювати той “КРУГ” . Може, водій взагалі їх вирішив не возити. Знизує плечима, каже: “Хай хтось їздить із нами перевіряє…”

editor
10 місяців 14 днів тому

І сам розуміє, що Коцура (начальник транспортного відділу виконкому) одразу в усі автобуси не сяде. Я його взагалі в автобусі ще не бачила.
Тобто міська влада безбожно урізала своїм рішенням права не лише дітей, а й пенсіонерів. Хоче водій – везе, не хоче – каже: “А я на круг уже двох провіз”.
Емоційний монолог пана Чабана, пересипаний цифрами і фактами, наведу окремо. А висновок мій такий: міська влада замість домагатися державних субвенцій (зокрема, через суд!), замість більше закладати в міський бюджет на пільгові перевезення тупо й нещадно вдарила по більшості пільгових категорій.
По своєму електорату, хто забув. І їй це вернеться…

Гастроентеролог
10 місяців 14 днів тому

А мені пощастило їхати з паном Коцурою в одній маршрутці.
І я проти того, щоб пенсіонери їздили безкоштовно і мерзли на зупинках, чекаючи у тій принизливій черзі.
Я за те, щоб пенсіонерам адресно доплачували до пенсії певну суму на проїзд у транспорті. Це справедливо. Ці люди заробили на гідну старість, а не на жебрання на зупинках, де, водій-нахаба і жлоб змилується чи ні пустити в автобус. Це надзвичайно принизливо для людини, я рахую.

editor
10 місяців 14 днів тому

справді пощастило, мені за стільки років побачити начальника транспортного відділу в маршрутці не привелося. 🙂
І перевірки в маршрутці ніколи не бачила. І жодного з керівників міської влади.
Депутати теж не траплялися.
І я за доплату, але зараз ми виходимо з тих реалій і законів, які є. І з угод, укладених із перевізниками. Про “двох на круг” із неможливістю перевірки там немає.

Гастроентеролог
10 місяців 14 днів тому
Депутатів та інших держиморд не доводилось бачити в маршрутці і мені. Це був єдиний начальник, побачений вживу у маршрутці, наче дивне марево. Про перевірки у маршрутках, для мене то взагалі щось із задзеркалля. Словосполучення “двоє на круг” викликає огиду і схоже на глум над людьми. За смертністю Україна вже посіла “почесне”друге місце, на першому Африка. Навіть Сомалі та Конго далеко позаду. Реформи, , які проводять бариги при владі направленні на знищення українців. А як показали нещодавні події на кордоні , на знищення й України, що й відбувається швидкісними темпами, в принципі й кордони картонні, бо зайти, заїхати, пройтись у розвалку… Читати далі »
Кетрін
10 місяців 13 днів тому
Так смішно рівняти смертність Сомалі та Конго до України… Рівняйте країни, у яких народжуваність така як у нас, а не як у Сомалі та Конго – де у дівчаток ще місячних немає, а їх уже заміж віддають і вони щороку плодяться цілими зграями і до 20 років уже має 4-5 дітей, а ті, хто вмер в дитинстві навіть не рахують (не можна такими словами говорити, але факт є фактом). Рівняти такі країни із країною, де у людей є вибір коли йти заміж, коли народжувати і скільки дітей (не кажучи уже про соц гарантії та пільги). Рівняйте розвинуте до розвинутого. Ну… Читати далі »
Гастроентеролог
10 місяців 13 днів тому

Катя, Ви й смійтесь. Напевно є над чим?

Лима
10 місяців 14 днів тому

Із прочитаного і побаченого роблю висновок: пільговим категоріям громадян держава повинна давати адресну допомогу, а вже громадяни мають вирішувати – їхати, хліба купити, чи витратити гроші у розважальному центрі в кінотеатрі у Сиротюка, приміром. За кордоном громадський транспорт ходить частіше, ніж у нас, однак наші перевізники на той закордон рівнятися не хочуть, хоча всі хочуть до Європейського. Україна вже Європа, вона у центрі європейського континенту, але от парадокс – живе за власними законами і правилами у більшості випадків.

Гастроентеролог
10 місяців 14 днів тому

Про яку Європу Ви тут говорите? За рівнем життя Україна навіть не Сомалі із Конго.
Припиніть марити Європою, живими б залишитись…

Лима
10 місяців 14 днів тому

Ніхто нічим не марить, Гастроентеролог. Просто краще життя залежить від нас із вами, Європа починається з людей і з людини в цілому. То коли у вас сусід,приміром, чи у мене теж – вар’ят, то що-ми уже не Європа? Чи коли чиновники знахабніли – то ми уже як Сомалі? Трошки розмірковуйте, коли пишете.

Гастроентеролог
10 місяців 13 днів тому
Так, Україна вже навіть не на рівні Сомалі, а набагато нижче . Перш ніж комусь говорити про розмірковування, то хоча б самі подумайте, що я тут роблю, коли пишу свої повідомлення, хіба не розмірковую? Стереотипи та завчені фрази громадян, які вони говорять навіть не задумуючись, іноді вбивають наповал. Тепер розберемось, що для Вас особисто “Європа”? Розташування Україні на мапі світу? То Україна дійсно розташована у центрі Європи і не більше, цей факт не робить Україну Європейською державою. І дійсно, коли чиновники знахабніли, коли сусід вар’ят, а Ви абсолютно нічого не можете з цим зробити, бо судова система знищена, а ті… Читати далі »
Лима
10 місяців 12 днів тому

Для мене особисто у моєму відношення до світу і до самої себе. Чого ми не дотримали і що у нас знищено – це дуже важлива тема. А ритися на смітниках не люблю і ніколи не любила. При скасуванні рабства мало було прийняти відповідні закони, потрібно було знищувати рабську покору у душах і серцях колишніх рабів. Все-таки маю надію, що ми це поборемо, і не тільки це!!!

Степан сантехнік жеку
10 місяців 13 днів тому

В якій країні є проїзд безкоштовний.на скільки я знаю в Європі одна людина в автобусі це одна літра солярки.якшо я неправ то доказать.

Читач
10 місяців 14 днів тому

Треба не до прокурора, а до адвоката звернутись, якщо не має коштів то до безоплатного. Має бути процедура витримана. А прокурор завжди залежний від влади може так “звернутись” до суду щоб йому відмовили.

Лима
10 місяців 14 днів тому

А ще хто вірить у безоплатну правову допомогу? Я не вірю, те, що безплатне, не дуже якісне, перевірено мною особисто.

editor
10 місяців 14 днів тому

там держава платить адвокатам за безоплатні послуги для населення. І непогано платить, бо цілий конкурс є.

костя
10 місяців 13 днів тому

На депутатів і мера прокурвтуру .суддів також конкурси ініціюють . Гроші немалі держава на їх утримання витрачає. Але це ,на жаль, не є показником якості та фаховості їх роботи

АНАТОЛЬ_
10 місяців 14 днів тому
Я не сказав би. Якщо ви хоча б трішки берете участь у процесі свого власного захисту та хоча б поверхово володієте мінімумом юридичних знань + контроль за роботою суддів, і слідкуєте за поданими в суд документами відповідача (позивача) – якісна безоплатна допомога вам гарантована. Я зі своїм адвокатом М. Г. Колєсовим почувався у моїх судових процесах (Іваничі, Володимир, Львів, Нововолинськ) із міським головою В. Сапожніковим, цілком комфортно і впевнено. Нервували і викручувалися його приватні луцькі адвокати. Що добився, кажете? Достатньо, щоби відкрити кримінальну справу. І, хоча, В.Б. почуваються дещо впевнено і затягують, наскільки це можливо відплату, “курчат” я порахую, можливо,… Читати далі »
Лима
10 місяців 14 днів тому

Щиро тішуся вашими здобутками, пане Анатоль. Але мені більше подобаються швидкі і радикальні дії, бо затягування процесу – це, здебільшого, крок назад у розгляді справи. Бажаю вам успіхів.

АНАТОЛЬ_
10 місяців 13 днів тому

Не буває швидких і радикальних дій в українському правосудді – швидкі законні способи там неприйнятні. Я розумію, що Ви мали на увазі. Бажаю всіляких гараздів!

Лима
10 місяців 12 днів тому

Можу тільки зазначити, що рішення суду виконується не завжди належним чином. Можливо ситуація зміниться….

правда
10 місяців 13 днів тому

Посади Сторонському Ваш “безплатний адвокат” все-таки зумів узаконити. У ВЕРХОВНИЙ суд, щоб анулювати це “узаконення” ніхто” безплптний ” звертатися не збирається.

костя
10 місяців 13 днів тому

Не один рак свисне поки відкриється та кримінальна справа. А океан висохне – поки належно розслідується та заверщиться вироком з притягненням мера до відповідальності.

гість
10 місяців 13 днів тому

Шановний читач, а назвітьно в Нововолинську адвоката незалежного від влади ? Хотілось би знати що це за інопланетянин. Може він і “залежних” суддів на місце поставить.

петро
10 місяців 13 днів тому

тільки адресна допомога вирішить дану проблему доречі не тільки в новіку не возять багатодітних безкоштовно

костя
10 місяців 13 днів тому

А де не возять ? У Луцьку возять.

Наталія
10 місяців 12 днів тому

В Ковелі теж

петро
10 місяців 13 днів тому

і дійсно це не справедливо сім я з двох діток платить а з трьома ні

василь
10 місяців 13 днів тому

відповідно до ст.37 закону УКРАЇНИ про автомобільний транспорт Види та обсяги пільгових перевезень установлюються замовленням у якому визначається порядок компенсації автомобільним перевізникам які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування ,ЗБИТКІВ від цих перевезень і з цього виходить що не перевізник порушую права дитини а держава не хоче платити за цих дітей я згідний з петром тільки адресна допомога всім малозабезпеченим вирішить дану ситуацію

Роман
10 місяців 13 днів тому

А чого батьки дітей нічого не роблять? Беріть перекривайте дороги маршрутчикам і все!

editor
10 місяців 13 днів тому

а до чого тут маршрутники? у них є рішення міськради. Дорогу якщо перекривати, то – міському голові Сапожнікову В.Б., головам депутатських комісій, секретарю міськради Сторонському А.М.
До речі, гарне шоу б вийшло: “Багатодітні родини заблокували меру виїзд із виконкому/будинку на Кобзаря”. Всі б волинські сайти показали.

костя
10 місяців 13 днів тому

А може депутати хай перекриють траси, або доступ до будинку свого очільника заблокують. Чи вони тільки під час виборів за НАРОД.

editor
10 місяців 13 днів тому

та ж вони й ухвалили це незаконне рішення!

Інна
10 місяців 13 днів тому

Ми заплатимо !!!!! Тільки якщо державі не потрібні наші діти зараз тоді нехай і потім на війну наших дітей не забирають!!!!!!!

Степан сантехнік жеку
10 місяців 13 днів тому

Давайте всіх возити безкоштовно .Саме більше шахтарів пенсіонерів з 10000 тис.пенсії.Також жінок які перейшли на пенсію шахтарське. В мене 1650 і я плачу коли треба поїхати.А багато хто їде на ринок прогулятися.Назад сумку в маршрутку занести не можуть і плачуть за 3 грн.

Перевізники міста
10 місяців 13 днів тому
Шановні мешканці м.Нововолинська та селища Благодатне. Ми ,перевізники м.Нововолинська, прочитали ваші коментарі і все розуміємо.Але держава нас поставила в дуже важку ситуацію. Ціни на пальне виросли на 4 грн. Запчастини виросли на 25%, податки зросли на 100 відсотків, але ціни на проїзд ніхто не піднімав. А зараз прийдеться. Якшо підняти ціни на проїзд, то людям буде важко. В законі пише, що дитячийпроїзд має бути 75% від вартості проїзду, тоді 3 грн дорослий, а дитячий 2.25грн. Та ми все розуміємо і йдемо на поступки, а нас ніхто не чує. На Благодатне було 9 маршруток, осталось 4. На місті було 33 автобуси, осталось… Читати далі »
Гастроентеролог
10 місяців 13 днів тому
Ну, так тепер зрозуміло, чому людей рахують за бидло у прямому значенні цього слова і наштовхують у маршрутку, як курей у клітках, що везуть на забій. То ж і ви, перевізники запам’ятайте раз і назавжди, що ВИКЛЮЧНО завдяки людям і їхнім грошам у вас є робота та зарплата. І до людей потрібно відповідно з повагою. І автобуси ваші повинні бути чистими, не облупленними, не обкуреними і смердючими, бо власне і в ЗАКОНІ, на який ви, перевізники, посилаєтесь є КОНКРЕТНІ НОРМИ та ПРАВИЛА при яких перевозяться ГРОМАДЯНИ, а не скотина на забій. Пасажири ми називаємось і хочемо отримувати належної якості послуги… Читати далі »
Наталія
10 місяців 12 днів тому

і ставлення водіїв повинно бути до людей чудове, а не з криком і матами

Наталія
10 місяців 12 днів тому

Якщо кожна мама визивала наряд міліції коли в маршрутку не беруть її дитину то напевно водії за простой втратили більше ніж перевіз дітей з багатодітних сімей

editor
10 місяців 12 днів тому

а пасажири чим завинили у маршрутці? вони собі планують щось, поспішають – а тут наряд поліції… Приїхали!
Не в маршрутниках проблема, а в міській раді. Рішення ухвалили там. І депутатська риба гниє з голови.

Інна
10 місяців 13 днів тому

Діти віком до 18 років які мають посвідчення багатодітної сім’ї ,але навчаються в технікумі проїзд вартість з Благодатного який?????

Володимир
10 місяців 12 днів тому

– діти з багатодітних сімей, як діти шкільного віку (за рішенням виконавчого комітету);

editor
10 місяців 13 днів тому

увага, тут перевізники відгукнулися. Їхній крик душі – внизу.

wpDiscuz