маршри

Що скаже прокурор про незаконне рішення Нововолинської міськради?

55 1610

Уже кілька разів у маршрутці бачила, як водій не хоче везти безоплатно малих пасажирів із посвідченнями дітей із багатодітних родин.

Уже кілька разів втручалась у такі ситуації і пояснювала водіям, що рішення Нововолинської міськради є незаконним, а занадто ревні виконавці: водії та перевізники – можуть мати проблеми з прокуратурою.

Але в ручному режимі нашим маршрутникам совість не вставиш.

Багатодітні батьки дружно обурюються під дописом Володимира Павлюка про жлобське рішення місцевих депутатів… але самі до прокурора не йдуть.

Намірялися піти до мера, але він звично скаже: “Це ж не я, це депутати міськради так вирішили, я їхнього рішення не скасую, а субвенцій держава виділяє замало”.

Далі говоритиме про хліб у магазині, який багатодітним ніхто не дасть безоплатно, і посилатиметься на право місцевого самоврядування самостійно визначати обсяг пільгових перевезень і видатки на них.

Тому раджу не гаяти час на колективні походи до міського голови Сапожнікова В.Б.

Значно продуктивніше буде письмово потурбувати Книш В.В. – керівника Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури. А також прокурора Волинської області Киричука М.Ю.

Своє звернення до них я вже підготувала. Посилаюсь там насамперед на Закон України “Про охорону дитинства”, ст.13, де чорним по білому:

Дітям з багатодітних сімей надаються такі пільги:

1) безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;

2) щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров’я із залученням необхідних спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування;

3) першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;

4) безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання за наявності посвідчення встановленого зразка, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – також електронного квитка, який видається на безоплатній основі;

5) безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”.

Посвідчення у міських маршрутках діти показують. Водій крутить носом і каже: “Платіть як всі школярі – 1,5 грн. Так вирішила міськрада”.

Реакцію прокуратури на крутійство Нововолинської міської ради з пільгами для дітей із багатодітних родин РАДАР відстежить, відповідь опублікує.

Фото – 4 влада

Але було б добре, аби Володимир Павлюк як автор першого обурливого допису, місцеві активісти і представники багатодітних родин уже найближчого понеділка відвідали дядька прокурора. У Нововолинському відділі. Вулиця Маяковського, 19, тел. 4-51-10.

У свою чергу, Володимир Павлюк чекає на відповідь від нардепа І.Гузя, якому надіслав отакий запит:

Рішенням від 12.10.17 р.№19/18 депутати Нововолинська затвердили перелік пільгових перевезень громадян по місту, в тому числі: «Діти з багатодітних сімей, як діти шкільного віку (за рішенням виконавчого комітету)».

Тепер плата за проїзд становить 1,5грн. а в вихідні і на канікулах – 3 грн., хоча в Законі України і в посвідченні дитини з багатодітної родини чітко прописано про безоплатний проїзд по місту всіма видами транспорту, а також внутрірайонних та міжобласних сполучень незалежно від відстані та місця проживання. Фінансування  на пільгові перевезення виділяється  з бюджету України.

  1. Чи були закладені кошти (і чи в повному обсязі) в бюджет України 2017 року на пільгові перевезення дітей з багатодітних сімей по місту та по території України? Якщо не були закладені, то чому?
  2. Якщо кошти були в бюджеті, то чи були вони перераховані на місця для відшкодування перевізникам?
  3. Чи передбачені кошти (і в якому  обсязі) в бюджеті України 2018 року на пільгові перевезення дітей з багатодітних сімей по місту та по території України? Якщо ні, то чому?

 

06.11.2017 р.                                                                                     Павлюк Володимир Всеволодович

 

Одне слово, гуртуйтесь, бо ви того варті!

І прокотіть із вітерцем мера та депутатів напханою маршруткою по дорозі, заштопаній меровим другом Коптюком…

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

У дітей із багатодітних родин депутати міськради забрали пільгу на проїзд. Ганьба!

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

55 Коментар "Що скаже прокурор про незаконне рішення Нововолинської міськради?"

повідомляти

Володимир Павлюк
7 місяців 12 днів тому

Нема питань – піду й до прокурора, хто бажає приєднатися – дзвоніть 096 349 44 25

АНАТОЛЬ_
7 місяців 12 днів тому

Коли? І ще одне. Добре було б поїхати у Володимир до Віталії Книш. Як показує мій досвід, звертатися до нововолинських прокурорів – собі дорожче.

Оксана
7 місяців 12 днів тому

Камишникова молодець! А наші місцеві депутати що хочуть, те і витворяють. Їм закон України неписаний, вони самі закони вигадують, затверджують, самі собі пани. Ніби Нововолинськ – це не Україна, а окрема держава, де керує своя мафія.

АНАТОЛЬ_
7 місяців 12 днів тому

Насправді так воно і є, “Оксано”. Додам тільки: найсильніша і найстрашніша мафія Волині – саме у Нововолинську.

читач
7 місяців 12 днів тому

Та в маршрутці тих дітей удвічі більше ніж звичайних пасажирів…А потім перевізники бунтують,що не вигідно возити людей за 3 грн…Як висновок багатодітні сім’ї їздять за мій рахунок і рахунок тих ,хто пільг не має!

Володимир
7 місяців 12 днів тому

То нехай і відмінять ,чи призупинять закон про пільгові перевезення якщо нема грошей у держави . Для чого приймати закони і їх не виконувати? Як же треба нелюбити свій народ щоб таке робити .

Тролик
7 місяців 12 днів тому

Давйте тоді по закону жити-стоячих пасажирів у маршрутці не повинно бути!
А що маємо реально?

Віка
7 місяців 12 днів тому

Що задурницю Ви пишите,якщо у маршрутці іде одне дитя то добре,а буває,що маршрутка іде в холосту,тоді хто оплачує,невже Ви читач?
Діти-святе,якщо ми іх незахістимо міськрада “з’ість”,
Закон має найвищу юридичну силу,а от рішення …
Я за дітей і за іхні права.

світлана
7 місяців 12 днів тому

Знаєте багато зараз мови про те, що діти з багатодітних сімей не можуть по місту їздити безкоштовно… Але скажіть батьки народжують дітей насамперед для себе і не повинні розраховувати на когось . Скажіть чому діти яких в сім ї двоє мають платити, а де троє і більше – безкоштовно…. Це не правильно… Усі повинні мати однакові права….

петро
7 місяців 11 днів тому

тільки адресна допомога вирішить дану проблему доречі не тільки в новіку не возять багатодітних безкоштовно

костя
7 місяців 10 днів тому

А де не возять ? У Луцьку возять.

Наталія
7 місяців 10 днів тому

В Ковелі теж

петро
7 місяців 11 днів тому

і дійсно це не справедливо сім я з двох діток платить а з трьома ні

василь
7 місяців 11 днів тому

відповідно до ст.37 закону УКРАЇНИ про автомобільний транспорт Види та обсяги пільгових перевезень установлюються замовленням у якому визначається порядок компенсації автомобільним перевізникам які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування ,ЗБИТКІВ від цих перевезень і з цього виходить що не перевізник порушую права дитини а держава не хоче платити за цих дітей я згідний з петром тільки адресна допомога всім малозабезпеченим вирішить дану ситуацію

Роман
7 місяців 11 днів тому

А чого батьки дітей нічого не роблять? Беріть перекривайте дороги маршрутчикам і все!

костя
7 місяців 10 днів тому

А може депутати хай перекриють траси, або доступ до будинку свого очільника заблокують. Чи вони тільки під час виборів за НАРОД.

Інна
7 місяців 11 днів тому

Ми заплатимо !!!!! Тільки якщо державі не потрібні наші діти зараз тоді нехай і потім на війну наших дітей не забирають!!!!!!!

Степан сантехнік жеку
7 місяців 11 днів тому

Давайте всіх возити безкоштовно .Саме більше шахтарів пенсіонерів з 10000 тис.пенсії.Також жінок які перейшли на пенсію шахтарське. В мене 1650 і я плачу коли треба поїхати.А багато хто їде на ринок прогулятися.Назад сумку в маршрутку занести не можуть і плачуть за 3 грн.

Перевізники міста
7 місяців 11 днів тому
Шановні мешканці м.Нововолинська та селища Благодатне. Ми ,перевізники м.Нововолинська, прочитали ваші коментарі і все розуміємо.Але держава нас поставила в дуже важку ситуацію. Ціни на пальне виросли на 4 грн. Запчастини виросли на 25%, податки зросли на 100 відсотків, але ціни на проїзд ніхто не піднімав. А зараз прийдеться. Якшо підняти ціни на проїзд, то людям буде важко. В законі пише, що дитячийпроїзд має бути 75% від вартості проїзду, тоді 3 грн дорослий, а дитячий 2.25грн. Та ми все розуміємо і йдемо на поступки, а нас ніхто не чує. На Благодатне було 9 маршруток, осталось 4. На місті було 33 автобуси, осталось… Читати далі »
Гастроентеролог
7 місяців 11 днів тому
Ну, так тепер зрозуміло, чому людей рахують за бидло у прямому значенні цього слова і наштовхують у маршрутку, як курей у клітках, що везуть на забій. То ж і ви, перевізники запам’ятайте раз і назавжди, що ВИКЛЮЧНО завдяки людям і їхнім грошам у вас є робота та зарплата. І до людей потрібно відповідно з повагою. І автобуси ваші повинні бути чистими, не облупленними, не обкуреними і смердючими, бо власне і в ЗАКОНІ, на який ви, перевізники, посилаєтесь є КОНКРЕТНІ НОРМИ та ПРАВИЛА при яких перевозяться ГРОМАДЯНИ, а не скотина на забій. Пасажири ми називаємось і хочемо отримувати належної якості послуги… Читати далі »
Наталія
7 місяців 10 днів тому

і ставлення водіїв повинно бути до людей чудове, а не з криком і матами

Наталія
7 місяців 10 днів тому

Якщо кожна мама визивала наряд міліції коли в маршрутку не беруть її дитину то напевно водії за простой втратили більше ніж перевіз дітей з багатодітних сімей

Інна
7 місяців 10 днів тому

Діти віком до 18 років які мають посвідчення багатодітної сім’ї ,але навчаються в технікумі проїзд вартість з Благодатного який?????

Володимир
7 місяців 10 днів тому

– діти з багатодітних сімей, як діти шкільного віку (за рішенням виконавчого комітету);

wpDiscuz