Рішенням від 12.10.17 р.№19/18 депутати Нововолинської міської ради затвердили перелік пільгових перевезень громадян по місту, зокрема:

– Діти з багатодітних сімей, як діти шкільного віку.

 

Отже, тепер для цієї пільгової категорії плата за проїзд містом становить 1,5 грн.

Хоча в Законі України і в посвідченні дитини з багатодітної сім’ї чітко зазначено: безоплатний  проїзд усіма видами транспорту міських, внутрішньорайонних і міжобласних сполучень незалежно від відстані та місця проживання.

Фінансує пільгові перевезення бюджет України.

Може, досить знущатися з людей, ухвалювати закони, яких ви самі не виконуєте?!

Були непоодинокі скандальні випадки, коли дитину висаджували серед поля з маршрутки за те, що мала пільговий квиток, придбаний у касі. Який це був шок для дитини та її батьків!

Хто ж винен?

Перевізники? Вважаю, що ні. Вони – такі ж самі підприємці, як і ті, що мають магазини. Тільки ж у магазині ніхто нікому не роздає безкоштовно продукти – то чому вони мають втрачати?

Насамперед винні депутати Верховної Ради, бо придумують закони, яких по суті не виконують. От не заклали коштів у бюджет на пільгові перевезення, хоча собі ні в чому не відмовляють: автопарк – 171 машина, у цілому зарплатний фонд парламенту цьогоріч становить 548,4 млн. гривень.

Скасуйте ці закони, не обіцяйте і не приймайте того, що не будете виконувати, не принижуйте наших дітей!

 

 

Цікаво, чи закладуть у бюджет на 2018 рік кошти на пільгові перевезення і кому?

У другу чергу, винні ті, хто повинен захищати інтереси громадян: місцеві чиновники і депутати. Ну, бачите, що відбувається явне порушення й невиконання своїх зобов’язань з боку держави, то зробіть щось для захисту тих, хто вас вибрав на ці посади, хоча б спробуйте, подайте в суд, врешті-решт.

У третю чергу, це провина всіх нас, простих людей, які терплять, коли з них знущаються, і далі вибирають до Верховної Ради людей із явними психічними відхиленнями. Хіба може нормальна людина приводити корову до парламенту, з трибуни ВРУ їсти землю, вживати у сесійному залі наркотики?

І хоча вдома на кухні всі виказують своє незадоволення, зрушень жодних. Пора вже зрозуміти, що наші проблеми за нас ніхто  не буде вирішувати.

Володимир Павлюк

Нововолинськ

Прочитав сам? Поділись з іншими: