У дітей із багатодітних родин депутати міськради забрали пільгу на проїзд. Ганьба!

28 4373

Рішенням від 12.10.17 р.№19/18 депутати Нововолинської міської ради затвердили перелік пільгових перевезень громадян по місту, зокрема:

– Діти з багатодітних сімей, як діти шкільного віку.

 

Отже, тепер для цієї пільгової категорії плата за проїзд містом становить 1,5 грн.

Хоча в Законі України і в посвідченні дитини з багатодітної сім’ї чітко зазначено: безоплатний  проїзд усіма видами транспорту міських, внутрішньорайонних і міжобласних сполучень незалежно від відстані та місця проживання.

Фінансує пільгові перевезення бюджет України.

Може, досить знущатися з людей, ухвалювати закони, яких ви самі не виконуєте?!

Були непоодинокі скандальні випадки, коли дитину висаджували серед поля з маршрутки за те, що мала пільговий квиток, придбаний у касі. Який це був шок для дитини та її батьків!

Хто ж винен?

Перевізники? Вважаю, що ні. Вони – такі ж самі підприємці, як і ті, що мають магазини. Тільки ж у магазині ніхто нікому не роздає безкоштовно продукти – то чому вони мають втрачати?

Насамперед винні депутати Верховної Ради, бо придумують закони, яких по суті не виконують. От не заклали коштів у бюджет на пільгові перевезення, хоча собі ні в чому не відмовляють: автопарк – 171 машина, у цілому зарплатний фонд парламенту цьогоріч становить 548,4 млн. гривень.

Скасуйте ці закони, не обіцяйте і не приймайте того, що не будете виконувати, не принижуйте наших дітей!

 

 

Цікаво, чи закладуть у бюджет на 2018 рік кошти на пільгові перевезення і кому?

У другу чергу, винні ті, хто повинен захищати інтереси громадян: місцеві чиновники і депутати. Ну, бачите, що відбувається явне порушення й невиконання своїх зобов’язань з боку держави, то зробіть щось для захисту тих, хто вас вибрав на ці посади, хоча б спробуйте, подайте в суд, врешті-решт.

У третю чергу, це провина всіх нас, простих людей, які терплять, коли з них знущаються, і далі вибирають до Верховної Ради людей із явними психічними відхиленнями. Хіба може нормальна людина приводити корову до парламенту, з трибуни ВРУ їсти землю, вживати у сесійному залі наркотики?

І хоча вдома на кухні всі виказують своє незадоволення, зрушень жодних. Пора вже зрозуміти, що наші проблеми за нас ніхто  не буде вирішувати.

Володимир Павлюк

Нововолинськ

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
28 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інна
4 років тому

А діти- студенти теж будуть їхати за 1,50 чи 5 грн з Благодатного?

Таня
4 років тому
Відповісти  Інна

Цікаво-це на місцевому рівні чи по Україні?Студент вчиться у Львові,дуже багато витрачає на проїзд у транспорті…

editor
4 років тому

Ольга Романова: Можна зрозуміти й перевізників і людей. Було б самим правильним зробити цю пільгу адресною: виплатити людям, які мають право на пільги, гроші, а далі нехай вони платять перевізникам. І ніхто б нікого не принижував. А то наш уряд і ВР весь час хочуть бути “добренькими” за чужий рахунок.

пенсіонер
4 років тому
Відповісти  editor

Ваші б слова та Богу у вуха. Б о для чиновників це вкрай не “прибильна схема” ,а точніше “проїдання бюджетних коштів”….

editor
4 років тому
Відповісти  пенсіонер

прокурорам у вуха вже вкладаю:

Прокурору Волинської області Киричуку М.Ю.
Керівнику Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури Книш В.В.

Нововолинська міська рада своїм рішенням за №19/18 від 12.10.17 р. брутально порушила права дітей із багатодітних родин, передбачені ст.13 Закону України “Про охорону дитинства”. Обмежила право на проїзд міським транспортом (маршрутками) пенсіонерів та інших пільгових категорій.
Дітям із багатодітних родин доводиться сплачувати 1,5 грн. за проїзд – нарівні з усіма школярами. Пенсіонерів тепер везуть “двох на круг” замість двох пенсіонерів із посвідченнями у салоні. Інвалідів другої групи без супроводу взагалі не везуть безоплатно.
Про це йдеться у публікаціях на сайті “РАДАР”:

http://radar.in.ua/u-ditej-iz-bagatoditnyh-rodyn-deputaty-miskrady-zabraly-transportnu-pilgu-ganba/

http://radar.in.ua/shho-skazhe-prokuror-pro-nezakonne-rishennya-novovolynskoyi-miskrady/

Прошу Вас перевірити законність рішення за №19/18 від 12.10.17 р. Нововолинської міської ради, угоди з міськими перевізниками та вжити дієвих заходів для відновлення прав пільгових категорій на проїзд міським транспортом у Нововолинську.

Відповідь прошу надіслати на електронну адресу: info@radar.in.ua

editor
4 років тому

Люда Шабас: Бидло депутатське!!! Вже нема більше до чого вчепитися, то давай з дітей здирати. Повибирали мордоворотів, які нічого не роблять ні для людей, ні для міста

пенсіонер
4 років тому
Відповісти  editor

Ніхто їх уже давно не вибирає, самі лізуть до корита ,як очмана, нічим при цьому не гребують. А потім ,отримавши мандат, вистачає наглості стверджувати,що їх обрано народом.

editor
4 років тому

Наталія Лабудяк: Не було що забирати…. діти і так платили за проїзд, бо маршрутчики говорили, що посвідчення багатодітної сім’ї в них не діє. Так що нічого не давали і нічого не забрали….

Fanta
4 років тому
Відповісти  editor

Це не так – мої діти завжди їздили безкоштовно, водій лише міг перевірити наявність посвідчення

АНАТОЛЬ_
4 років тому

Ганьба!

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

А тим часом – шофер стусанами виштовхав із автобуса дівчину-підлітка і її батька, бо вони мали пільгові квитки, придбані на автостанції у Ковелі, а шоферу грошей було мало. Дівчина із багатодітної родини. Держава за перевезення пільговиків грошей перевізникам не платить, нічого не компенсує.

Ульріх
4 років тому

Закидайте камнями, але деякы багатодітні живуть заможніше як прості родини.Може уточнити що то треба малозабезпеченим?

Таня
4 років тому
Відповісти  Ульріх

Яке кому діло хто як живе!Мова про порушення закону,раз є така пільга -люди і користуються!

Ульріх
4 років тому
Відповісти  Таня

Таня, те що наклєпали дітей має батьків до чогось зобовьязувати наприклад давати їм гарний приклад.Деякі штампують дітей (пардон за мій хранцузький) шоб було за що пити. Але думаю Ви мені краще розкажите як робить роботу служба в справах дітей. Зектер помнять всі.

для Ульріха
4 років тому
Відповісти  Ульріх

Службовці прокуратури,пенсійники,податкова – теж не безбідні люди. Але жодний перевізник не обговорює їх статків, коли безкоштовно везе їх у своєму транспорті.

Іра
4 років тому
Відповісти  для Ульріха

Давно вже зняти для прокурорів, поліції, податкової і т.д. пільги на проїзд у загальному транспорті. ДАВНО

Fanta
4 років тому

Можливо, треба спробувати створити електронну петицію? Якщо це, звісно, допоможе… https://e-dem.in.ua/novovolynsk

петиція
4 років тому
Відповісти  Fanta

Так-так петицію, щоб зняти усі службові надбавки з мера і йому подібних на користь багатодітних сімей…

editor
4 років тому
Відповісти  петиція

а шо, цікава ідея.

Fanta
4 років тому

А можна дізнатися, які саме депутати так проголосували?

Світлана
4 років тому

От у мене четверо діток,замість того щоб підтримувати такі сім”ї,держава відкрито кепкує з нас.Ви не повірите,нещодавно побачила таку картину у Київському метро,така ж багатодітна мама з двома дітками років 3-4 і одне дитя до року на руках,гарно вдіті,чисті і охайні намагалися проїхати у підземному транспорті,то їх поліція метрополітену вивела,чоловік це пояснив так,що якщо бачать сім’ю з багатьма дітками,то думають що це цигани.Для мене це був шок!!!Я почала голосно обурюватися,хоча всім іншим було по барабану,на що жіночка,що стояла за нами відповіла що в наш час тільки ненормальні можуть “плодити” (цитую дослівно)стільки діток.

Гастроентеролог
4 років тому

Скасували пільговий проїзд не тільки дітям з багатодітних родин, а й для пенсіонерів проїзд вже платний. Пенсію підвищили, тому все справедливо. Рахую, що це принизливо для всіх, коли бабці в холод та дощ тупцюють у черзі на маршрутку, сиджу в маршрутці і ніяково, що старенька тупцює, а я в теплі поїду додому. А з другого боку, не можу ж я за всіх бабусь платити.

Таня
4 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

То пенсіонерам підвищили,а в багатодітних забрали все,що дали,в нас вже ніяких пільг нема

editor
4 років тому

Lydmyla Sydorchuk(Ivanyuk):
Мені у прокуратурі пояснили, що пільгові перевезення ніхто не відміняв. Стосується це як дітей з банатодітних родин, так і звичайних пенсіонерів, які мали право (І ДОСІ МАЮТЬ) Їздити безкоштовно. Але водії хитрують. У договорі є обов’язковим пункт про пільгові перевезення.
Перевізник підписує цей договір.
А відмова пільговику під яким хочете вигоядрм і поясненням – це порушення прав людини і порушення законодавства.
Потерпілі повинні не дарувати жодного найменшого випадку хамства. Писати заяви до обладміністрації, а з відповіддю (яка буде по-любому хитромудро розписана без особливих тлцмачень) звертатися до прокуратури.
Тільки так щось можна зрушити з мертвої точки.

editor
4 років тому

Ljubov Nikonenko: ЖЛОБЫ, ПОЗОР ВАМ!!!!

Таня
4 років тому

От мене цікавить питання-ті кошти,які виділяє держава на такі пільгові категоріїї куди тепер? у кишеню меру чи як?поясніть,будь ласка!

Тарас Григорович Шевченко
4 років тому

Подивіться будьласка (жлобоморди)на демографічний стан України ??? Питання ,яка влада злочинна та що втікла чи ви ***депутати всіх рівнів ,місце собі приглядайте або у московії або на кладовищі ваш час близький.

Марія
4 років тому

А в нас на львівщині таж ситуація,ні одна маршрутка не хоче брати на села по пільгах. А є сім,ї де двоє дітей студентів, а в селі і роботи немає.