IMG_20190413_131313

Свинюшник на чужих могилах. Не по-християнськи!

11 1763

 – Незабаром Великдень, потім – провідна неділя. Люди, прибираючи біля могил своїх рідних, викидають сміття на чужі могили.

До цього смітника на цвинтарі в Нововолинську не доїдуть комунальники.

Що ж робити тим, у кого могили близьких і родичів засипають непотребом?

 

Хіба це по-християнськи? – запитує в усіх нас нововолинець Віктор Гаврилюк.

 

 

Фотосюжет – Віктор Гаврилюк

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

11 Коментар "Свинюшник на чужих могилах. Не по-християнськи!"

повідомляти

Наталя
3 місяців 3 днів тому

Комунальники не прибирають сміття навіть в доступних міісцях. Вже два роки лежить куча сміття напроти гаражів. Там і доїзд є, і видно добре і з монастиря і з зупинки….

Артур
3 місяців 3 днів тому

ВУКГ це ваша сфера відповідальності. Чого інші люди мають завжди вас носом тикати та показувати вам вашу роботу скажіть мені будьласка шановне ВУКГ!

Олександр
3 місяців 3 днів тому

Їхня сфера відповідальності-надати дозволи на захоронення на дорожках, а все решта-безвідповідальність! Це комунальна служба-зона відповідальності мера! Стид і срам.

Нововолинець
3 місяців 3 днів тому

Це виходить – де є доступне місце можна гадити безмежно і нехай ВУКГ бігає за нами і прибирає.
Жах. . .
Куди ми йдемо, що нас чекає, коли ми смітим на кладовищі не дивлячись на те, що колись самі теж будемо там…

Андрій
3 місяців 3 днів тому

Вчора був свідком, як поліція наздоганяла автомобіль «гольф» сірого кольору.Втікав зі сторони «5-тачка» по пр-т Перемоги і повернув перед пологовим до «Краю». Цікаво чи наздогнали і виписали штраф, чи з «мировою» сумою по тихому відпустили????

Андрій
3 місяців 3 днів тому

Подивіться як ті алконафти коптюковичі асфальт поклали в ямки по дорозі до монастиря. То просто жах!!!!Ото вже рукодупі!!!!!

Олександр
3 місяців 2 днів тому

Які специ – так і поклали! А питання виникає-хто приймав цю “роботу” і скільки заплатили? Уявляю,
скільки заплатив би мер за таку “роботу” на власному подвір’ї і з власної кишені… Але нічого, вже з понеділка все зміниться…

Я шо-то пропустив
3 місяців 2 днів тому

А шо, з понеділка Коптюк вступає в партію Зеленського?

Леді
3 місяців 2 днів тому

Рівень культури зашкалює. В селах акуратні люди, а от Нововолинці свині,не побоюсь цього слова!!! Біля моєї бабусі 10 см від пам’ятника вирили могилу, звірі. Тепер ставлять пам’ятник і нашої бабусі весь заляпаний в цементі, ну хто так робить?????

Марина
3 місяців 2 днів тому

Чомусь завжди так! Як насипати мотлох на чужі могили то вони бігом, а як найти крайнього то одразу ВУКГ винні, ніби у них інших справ перед святом немає!!! От зловити тих грамотіїв, та заставити не тільки там, а й усе місто прибрати і більше такого не зроблять!!!! СОРОМ!!!

марія
3 місяців 1 день тому
Садила квіти на могилі чоловіка напроти гаражів і там вже така купа сміття почала вибирати і збирати бутилки пластикові .Мужчина несе сміття з могили .я йому зробила зауваження .щоб відніс до смітників. Ви би почули словесну тираду і що думаєте помогло? я розбираю купу сміття а вінвисипає з другої сторони . Винесла на смітники бутилки.куски леноліуму і що не дивно одна тільки жіночка спитала ВИ що думаєте розібрати все сміття? Чисто не там де прибирають а де не смітять… А заставити просто зібрати те сміття і висипати під двері квартири .то може би щось таки помогло. Коли ставлять памятники будівельне… Читати далі »
wpDiscuz