медисс

Треба міняти всіх, хто засидівся на теплих містечках!

10 2616

Медсестри несуть на роботу навіть картонки від колгот, бо паперу їм не виділяють…

Наша медицина дуже хвора, а занадто крутими реформами її можна просто добити.

Утім, у нашій провінції добивають і без реформ – байдужістю, хапужництвом, тупими скороченнями.

Користувач РОЗЧАРОВАНИЙ написав РАДАРУ:

– А знаєте, чому така ситуація?! Тому що потрібно міняти всіх, хто засидівся на теплих містечках і хто не тільки емоційно вигорів, а ще й, як “наша влада”, не хоче вникати, як працюється простому персоналу.

Хорошою роботою чиновники звикли хизуватись на телеканалах, де можна постояти біля нового купленого томографа чи кювета для недоношених.

А насправді навіть не здогадуються, що мило для рук (яке часто розводять водою для довшого використання), паперові рушники, журнали, ручки, а часто і знаряддя для прибирання купують самі медпрацівники. Несуть із дому навіть картоночки з колгот, бо бракує паперу!!!

А чому чиновники не знають?! Бо лікуються у кращих, із ремонтом палатах, без черги проходять процедури. Або взагалі в нас не лікуються…

От клали б на пружинні ліжка наших можновладців, керуючих, завідуючих… у палату, де 6 літніх людей, які не можуть чи не мають де помитись.

Поставили б у чергу, де медсестра, яка ніби нічого не робить, але приймає подвійну норму людей і миє 20 разів руки в холодній воді (притому з дерматитом, із яким ніби на лікарняний не ходять).

А ще послухали б там наших “добрих людей”, які до того ентузіаста-медика як до лай*а ставляться, не розібравшись, хто і що.

 

 

Та на такій роботі будь-хто змушений скам’яніти, бо замість того щоб працювати, маєш боятись пискнути, що щось не влаштовує. Боятись попросити паперу на довідку, бо накатає в прокуратуру за вимагання. Легше купити за свої. БОЯТИСЬ, бо на твоє місце 10!)))

А реально незабаром буде, що на периферії лишаться самі пенсіонери та інваліди працювати. Бо поки сидить гнила верхівка і поки ми одне до одного як голодні пси, не ставлячи себе на чуже місце, поки самі сунемо хабарі, то реально ми йдемо в нікуди.

І що далі, то молодь не готова витрачати одне-єдине своє життя, щоб стати як оті скам’янілі медсестри, лікарі, депутати. І тут не можна винити, що хтось кудись їде шукати кращої долі.

І задайте собі питання.Якби головний лікар чи мер був вашим татом, братом, кумом, чи ви б доносили йому, як він неправильно, не по-людськи працює?

Дайте відповідь для себе… І зрозумієте, чого у нас все так.

 

РОЗЧАРОВАНИЙ

 

У ТЕМУ:

Уночі на кілька відділень чергує один лікар, бо скорочують все що можуть…

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

10 Коментар "Треба міняти всіх, хто засидівся на теплих містечках!"

повідомляти

Оксана
10 місяців 19 днів тому

І тим людям ми довіряємо свої життя…

Джин Алладін
10 місяців 18 днів тому

Кажуть добрі люди, що заступник головного лікаря Олімпіада Миколаївна Галас не має українського громадянства. Як може російська піддана, та ще й під час кровопролитної війни із Росією, займати другу за значимістю посаду в українському комунальному закладі охорони здоров’я м. Нововолинська? В.Гунчик та І.Ващенюк, в Волинській обласній ОДА про це знають? А заслужений лікар України В. Мороз??

Наталя
10 місяців 19 днів тому
Тут проблема всеукраїнського масштабу. Теперішні реформи = це знищення галузі як такої та узаконений геноцид. В таких умовах працювати справді неможливо. Тому і молодих лікарів так мало ,чим їх зацікавити зарплатою в 2600 чи скаргами пацієнтів чи покаранням адміністрації (треба ж якось реагувати на скарги). Медсестри також працюють від декрету до декрету,хто не обтяжений сім’єю міняють професію на більш прибуткову або ж їдуть за кордон. Хто залишається – пенсійного або передпенсійного віку яким міняти професію пізно. Тому ті хто і йшов у медики за покликанням задумується про свій вибір дуже скоро після перших місяців роботи, на жаль. Про матеріальне забезпечення… Читати далі »
editor
10 місяців 19 днів тому

Любомир Середа:
То не всюди так. Умови у всіх однакові. Але зайдіть у кардіологію, де зав. Радійчук. Подивіться, як можна зробити відділення. І тепла вода, і туалет, і ванна, так зроблено, що не в кожного вдома так. Бо відділенням керує господар, який не гребе все до себе. Трохи і залишає на відділення. Якщо людина захоче, то і папыр знайде і мило. Розумію, що то неправильно, так не може бути, але виживати треба.

анти чобіт
10 місяців 19 днів тому

а яка вонь стоіть у тій кардіологіі

ірина
10 місяців 19 днів тому
Роки самостійності нам були подаровані для знищення державності Головне було морочити голову людям їх унікальністю, всілякими агрессіями, а насправді, знищувати наіцію та використовувати ресурси для збагачення тільки певної категорії. Тепер у нас немає середнього класу, тільки багаті та бідні. Але крадуть всі, кожний на своєму рівні. А в 1991 році Україна була по ВВП на рівні Німеччини!!! Була найкраща Конституція и соц гарантія. Такого не могло бути і не стало! Ми винні самі, не знаємо історії,нічим не цікавимося, дозволяємо собі бути обманути ми і живемо за принципом – моя хата скраю. Поки це нас не стосується. Тепер шукаємо винних!!!
шанувальник
10 місяців 19 днів тому

вихід один – ГНАТИ МОРОЗА і іже з ними.і побачите -щось зміниться.

АНАТОЛЬ_
10 місяців 19 днів тому

До тих пір, допоки існуватиме “сапогізм” та його автор і натхненник, ані В.Мороза, ні інших спорохнявілих дідів та “червоних директорів” ви не сколупнете. Вони, на мою думку, давно очолюють ОЗУ.

Саша
10 місяців 18 днів тому

Р*** господар???? може…. але, на мою думку, загубив багато життів… лікар з нього ніякий

editor
10 місяців 18 днів тому

Ну, то підіть скажіть йому це у вічі! чого тут анонімно ганите?

wpDiscuz